Kurva anyátok

kurva anyátok

/balt/

Ánon tett ma valami hasznosat?

lementettem ezt a képet stefi instájáról

Tehát nem.

meg ezt is, mondjuk ez elég fos kép

készítettem néhány webmet

My, what a beauty!

van benned valami
ezt nehéz leírni

A FIÚ A MÉLYBŰ ÉRKEZEETTTT

diákcsemegét eszem :D

kéne jáccani valamit de nem tudom mit

runescape

nem vagyok oda az MMO-kért
WoW-oztam meg GW2-ztem régebben, de egyikbe se mentem bele túl mélyen

de ez csak egy böngészős játék amit a háttérben lehet tolni mitn a travian meg ezek

akkor mégkevésbé érdekel hől
most pont valami olyan kéne ami aktívan leköt

csicska szar

olyat kéne játszani, hogy elrabolunk helyeskéket, megkötözzük és babbal etetjük őket
utána meg beszívjuk a fenekük kigőzölgéseit

>kapom a levelet, hogy van vásárolható példány a könyvből
>4000 forint
Pofátlanság.

de hát annyi szokott lenni

Ha új lenne megérteném, de egy használtra sokallok ennyit.
Még csak nem is az "antik" kategória.
Bár lehet csak én vagyok egy baszott nagy skót.

próbáltad már az autofellációt esetleg?

Dr. Strangelove, avagy rájöttem, hogy nem kell félni a (te)-től, meg is lehet szeretni

ja mondjuk használtért sok
de nem tudom, nem szeretem a könyveket

1500 fölé nem nagyon szeretek menni, főleg ilyen 60-as 70-es évekbeli dolgoknál.
Általában 700-800-ból ki lehet jönni, ha nagyon akarja az ember.

Life is Strange

aha hát jó
a könyvek túl bonyolultak nekem

Nem bonyolult, csak én vagyok egy mocskos zsidó aki még a 500 forintos vackokon is alkudna, ha tehetné.
A polcon lévő kis zsidó szobrocskát hibáztatom hől.
Jó ez a Runescape?
Van dolgom, de azért mesélj egy kicsit, szeretnék hallani róla, a mémeket láttam (gf-et veszek, horgászat szint 99 stb.), de egy kicsi tényleges bevezetőt adj.

Segítettem a nagyimnak, teletömtem magam szétkkel és tarjával, ápoltam a rokoni kapcaolatokat

VAN MÉG VALAKI?!

nem tudom, nem értek hozzá
régen toltam vagy 3-4 évet, aztán most csináltam egy újat és két hét alatt kb utolértem azt, ami elég elkeserítő
lassan meglesz az első 99, még kb 60 óra, már egy hete napi 10 órában csak azt húzom, kezd elég unalmas lenni

Hogy lesz egy ilyen neandervölgyinek ilyen helyes jegyese?

Én most elkezdtem, mert van időm és egy haver mesélt róla. Eddig móka, mondjuk csak 4-5 órát raktam bele, de még soha sem mmoztam, majd még blogolok róla a jövőben.

Kép bazmeg lemaradt

A rednszerszerű frissítéseket kapó RPG-knél jellemző az, hogy az előző tartalom könnyebbel elérhetővé válik idővel.
Gondolom az is közrejátszik, hogy irreális időt raksz bele helyenként.

mindkettő teljesen átlagosan néz ki.

mert önmagát adja

>Befejezem végre a fejezet fordítását
Minden múló nappal nő a tiszteletem a könnyűnovellákat és más egyéb, feliratokat készítő önkéntesek felé.

Igazi szláv untermensch feje van hől

úgy néz ki mint a pedofi jenkil buzi

lásd Amúgy elő akarod rángatni vagy mi?

minimális változások történtek, mert ugye a játék néhány éve indult a 2007-es verzió rebootjaként, tehát egy az egyben az volt a kiindulópont, amivel én régen játszottam
az xp most is ugyanúgy jön mindenért, tehát pl egy fűzfa kivágása most is 67 xp, tiszafa 175 xp és ezek ugyanúgy voltak akkor is, és ugyanúgy 13 millió xp kell a 99-hez
ami tartalmat azóta hozzáadtak az főleg már a nagyon nagy szintű játékosokat érinti, ott régen se tartottam meg most se tartok

a másik meg hogy régen szerintem volt benne vagy 5000 órám, és még 1 milla pénzt se szedtem össze soha, most meg kb 5 óra alatt összejött, és most már van kb 20 milla vagyonom, úgy hogy minden gyakorlatilag a töredékébe kerül mint akkor

nekem mindegy, le van szűrve

Nem lehet, hogy a módszered fejlődött annyit?
Sok ember szokott olyan élményekről beszámolni, hogy régen elakadt xy pályán meg xy dolog sose ment, aztán újra, felnőtt fejjel megpróbálva meg megy mint a karikacsapás.

>aéa nincs réka loli

Egy gimis osztálytársam nyomta keménye az rs-t, pénzt is keresett vele. Azt mondta, hogy ha napi 10 órát csinálni akkor jönne kb havi 200

nem volt türelmem egy dologra fókuszálni
fél óránként belekezdtem valami más dologba ami így nem volt túl effektív, és mivel nem volt türelmem felhúzni magasabb szintre a skilleket hogy gyorsabban jöjjön a pénz így maradtak a szar pénzkereseti módszerek
meg hát az is közrejátszott hogy amikor elkezdtem akkor nem ismertem a játékot, elment kb fél év mire felfedeztem az ilyen rejtett apróságokat, minden újdonság volt, most meg, amikor elkezdtem tudtam mit akarok, célirányosan és hatékonyan elintéztem mindent ami a későbbiekhez kelleni fog és arra építkezem

1 millát olyan 80 centért lehet eladni
kicsit magasabb szinten 2-3 mil per óra afkolós módszerrel teljesíthető, ha szerencsés vagy eshetnek olyan dolgok amik néhány száz milliót érnek

kéne flamma bn

az ki?

Magyarcsínyes figyelemkurva.

képet

Kérdezd az ottani nyomorékokat.

>1 millát olyan 80 centért lehet eladni
>kicsit magasabb szinten 2-3 mil per óra
Az nem tűniknolyan sokank, hől.
Annyira nem értek hozzá, azt tudom, hogy kb az összes skillje ki volt maxolva és valami egy évhez közelített a játékideje, meg, hogy prémiumban nyomta

Ha belegondolsz, akkor az olyan jó két dollár óránként, úgy, hogy nem kell jelen lenned.

régen lehet hogy többért ment el
meg ha van nagyobb tőkéd akkor éjjelre kiteszel ajánlatot valami termékre nagy volumenben akkor az árfolyam ingadozásból sok pénzt lehet kaszálni
én is csinálom csak kicsiben, napi 2-300k összejön 1-2 milla tőkéből, de akinek van egy milliárdja az sokat tud forgatni

Ahhoz, hogy pénzt csinálj, még több pénz kell.

már várnak rám odaát, nem soká ott leszek
egy jobb helyen

Ne tedd, annyi jó dolog van itt!

de csak ott lehetek együtt a menyecskémmel

Esetleg próbáld ki az éber-álmodást.
Ott azt csinálsz amit akarsz, de nem kell hozzá megölnöd magad.

csinálj tulpát

de én örökre ott akarok maradni
megszabadulni az emberi lét fájdalmától

Az nem úgy van,hogy azt nem lehet visszacsinálni?
Meg nem az skizofrénia, különben is.

Azt hiszem eljött az ideje annak, hogy a felkelő nap országából származó rajzolt mozgóképsorokat nézzek.

hogy kell jó kötelet kötni?
nem bírom tovább a menyecském nélkül!

fuck I'd kill for a pear right now that pic kinda getting me aroused. Special Hungarian cultivar or something? looks delicious

Kopj már le a faszba

anyone know a good translator script/extension for firefox?

what am I looking at here friendo?

i love pears
something about their consistency makes eating them really enjoyable

most jöttem meg az éjszakából tesik
a margitszigin le kellett fotóznom néhány félmeztelen srácot ahogy pár fekvő után pumpált """izmokkal""" pózoltak a stégen, cserébe kaptam egy üveg sört tőlük ajándékul
aztán haverommal leültünk egy lánytársaság mellé, rágyújtuttunk a ciginkre, kértek pár szállal, elkezdtünk dumálni, majd az egyikőjüket elkísértem pisilni, minekutána leszopta a faszomat egy bokor mögött
nem tudtam nagyon hovatenni a dolgot, úgyhogy még a nevét se kérdeztem meg, de nagyon jó volt, és igazából, bár eddig főleg a fiúpuncikra izgultam, azt kell mondjam, a lányok sem kutyák, és mostantól máshogy fogok rájuk tekinteni

Jó. Csak így tovább.

Your shitty general is on page 10
I won't be saving it for you