/ex-yu/

iskazujemo poštovanje Romeru izdanje

Other urls found in this thread:

medjugorje-info.com/hr/svjedocanstva/svjedocanstvo-hrvatice-s-ultra-festivala-zbilja-dovela-si-gospu-na-ultru
youtube.com/watch?v=soiKKyQs-6k
youtube.com/watch?v=Ti9JMqTes5Q
youtube.com/watch?v=4ZmT3gNELbY
youtube.com/watch?v=CE41otWojrE
youtube.com/watch?v=281eoCAoKfs
youtube.com/watch?v=G6U8qHF0n1I
verujem.org/pdf/starecnik.pdf
rarbg.to/torrent/xqok6i3
youtube.com/watch?v=kI1O7HX2TKk
twitter.com/SFWRedditVideos

postovanje gospodine

drugi za dijasporu

treci za dijasporu treba razoriti

cetvrti za taksistu i nebojsu

Пocтaјтe aнђeлe

medjugorje-info.com/hr/svjedocanstva/svjedocanstvo-hrvatice-s-ultra-festivala-zbilja-dovela-si-gospu-na-ultru

koji krindz

gdje je taksista jebem mu sve

i gdje je hibrid

:^)

di je onaj pjesnik koji tu posta pod BiH zastavom

tu sam druze, tu sam brate
nase kite vole da se klate
da se klate, da se njisu
nase kite istoriju pisu

...

zalosno

ovo je samo proba
uskoro planiram jos jacu sranjofestu, okupiracu im dasku nece znati sta ih je snaslo

hoću anone

rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=5103760

Can anyone help me read this? What do I click to select the file with English audio

ma mozes me zvati kroasanko

youtube.com/watch?v=soiKKyQs-6k
youtube.com/watch?v=Ti9JMqTes5Q
youtube.com/watch?v=4ZmT3gNELbY
youtube.com/watch?v=CE41otWojrE
youtube.com/watch?v=281eoCAoKfs
youtube.com/watch?v=G6U8qHF0n1I

Ali meni zaista nije smesno recimo sto je lik jebao kroasan, slikao govna, jadni baitovi i slicno, iskreno nije, to mi je cringe.

It's already in english

kako znas?

jer sam već skinuo

When I downloaded it it was dubbed in Russian with no English audio track I'll try a different media player though

Cyбтитpы: нeт
Opигинaльнaя ayдиoдopoжкa: нeт
this means that there are no subtitles or original audio

uspjeces u zivotu

meni je to bilo urnebesno

ovo

verujem.org/pdf/starecnik.pdf
procitajte ovo

ne otvaraj, CP

prijavljen si

vas sataniste treba u sintersku stanicu

ja sam ga prijavio domaru

servesi su najmocnija rasa na planeti

*šiptari

Naravno nije me ovo nasmejalo ali je smesno jer je internet pa te boli kurac, ne shvatas ozbiljno gluposti.
Ja sam inace jako pozitivan lik, smejem se stalno, optimistican i druzeljubiv, pa cak sam i ovde vise puta hteo da se nadjem sa nekim mada ti neki valjda nisu smeli/hteli ne znam.
Cak sta sam i neozbiljan previse ali kako sada to "dokazati", volim drustvo i sprdnju, kafane, volim flertovanja i zezanja, gledam serije i gotivim i south park, family guy i sve to..
Volim sarkazam, volim banalne stvari, nekada i preterujem sa forama, kao u vojsci kada sam stotinu vojnika digao na noge praveci laznu uzbunu u sred noci i to u sred sume gde nema nigde nikoga, trudim se da mi zivot bude zanimljiv eto i sto manje da razmisljam o politici i teskim stvarima, izbegavam ljude koji smaraju na tu temu.

kako bese ide onaj vic sa decom bez roditelja i porodicnim sladoledom?

Vitek, Vitek, opet ti s tahijem.

ko je genije ko je prvi put upotrijebio riječ apartmanko dabogda mu svaka popušila

apartmanko je zapravo klinjo od 15 godina, što znači da je prošle imao 14 dok je tu postao

crevougodije

rži baksuze rži

kažu da izgledam kao živi mrtvac

prevashodivoje

rođen sam prekasno i nikad neću biti kao ti

volim te

volim i ja tebe

Ovaj novi Alien je smeće.

vauuuu hvala puno

jedina dobra stvar kod novog Aliena je bazirani Fassbender.
iskreno, trebali su stati nakon originalnog Aliena i dan danas proklinjem Camerona za ono što je napravio franšizi

marš u jugoslaviju!

Nije ni dvica toliko loša.

meni je mrzak jer je prosječni akcijski film koji se posrao na sve što je valjalo u originalu.

Pa e ono loš je kad se uporedi sa jedinicom, ali bar je neki prosjek, za razliku od svih ovih poslije.

Istina.

još 2 sata do nove Twin Peaks epizode

www.strawpoll.me/13453602

boli me kurac gledacu sutra kada izadje hd torrent

oko pola 5 ujutro uvijek bude hd verzija

rarbg.to/torrent/xqok6i3

10ta epizoda je stigla

Zna li iko ovde kako se jebe?
ja ne znam jebat a sa nekom trebom se dopisujem i hoce da sutra izadjemo i nudi mi da prenocim kod nje. Vec smo se ljubili u usta

Ako nemaš prijašnjeg iskustva i fali ti samopouzdanja glede tvojih sposobnosti, sumnjam da ćeš se moći uspješno praviti da si neki jebač. Bolje ti je da priznaš da si djevac, nego da sereš i to izađe na vidjelo. Kako god da bilo, kada će te ulaziti u sam čin, popij malo cuge i opusti se, to ti je ključno, dalje možeš neke stvari sam skužit i zaključit.

istinski kmica sati

pravi NEET sati

uvijek se sretnemo hehe

uvek ostanemo do kraja

tonemo s brodom

Lezi i pusti nju. Ufatis je za struk. Ako brzo svrsis, sacekaj min i dizi ga opet.
Poslije se mozes kurciti

Jeste li se vi ikad jebali sa muskarcem

nek izdrka 20-30 minuta prije fukića, duže će trajati
ne, ti?

Ma nisam peder. Nego pitam iz radoznalosti.

koji si ti bosanac, pjesnik, herc ili netko treći?

Anonimni

najbolji, već mi se sviđaš, ali i dalje brijem da si herc

*osamari truplo

sviđaju mi se konci u zadnjih par dana, baš su udobni i fora

Ne gotivim te levate sa nadimcima i one sto se postavljaju ovde
Iznabado bi ih najradije, i onu flundru mrsavu, i sve bestije sto remete konac

Zavisi u koje vrijeme dana ili noci

Iskreno, koliko god da se slažem s rečenim, barem jedan ime peder mora biti ovdje kako bi konac imao osobu po kojoj mogu svi kolektivno srati kako bi funkcionalnost opstala

generalno su od 22, eventualno 23, bolji, no nisu čak ni toliko loši po danu. jedino mi fali malo jača aktivnost u večernje sate, ali kaj ćeš kad je radni tjedan.

Koji je smisao ovde istovarati tekstualna govna?

kaj točno misliš ovime?

Zasto?
Koja je svrha

misliš na osobe poput tahija koji pišu blogove ili kaj? ako da, ljudi često koriste ovo da se ispucaju pa ono

Bolje da se nisam ni probudio.

nemoj tako, ti si meni vrlo drag poster i falio si mi malčice

bolje da se nisam ni probudio

nemoj tako, danas je divan dan i bolji od jučerašnjeg.

youtube.com/watch?v=kI1O7HX2TKk

Ovo je tako predivno

ajmo wagecuckovi buđenje

pronašla skajp poruke od dečka s nekom drugom butrom. Pišu stvari jedva čekam da se vidimo, stalno razmišljam o tebi i volim te

nemam pojma šta da radim i kako da to protumačim, debela je i ružnija od mene
a tu sam stalno uz njega.. šta da radim eksju nije mi dobro i nemam više samopouzdanja ni malo
Šta bi vi da uhvatite partnera tako iako te već prevario
ovsj put mi iskreno treba savjet

a volim ga jako

nemoj jebat da te opet vara? gotovo svatko ovdje će ti reći da je to crvena zastava i da bi bilo vrijeme da prekinete.

očito nije obostrano

upozorili su te, no bila si previše naivna i sada plačaš cijenu

pa nisu se našli, nego me vrijeđa kao volim te i te pizdarije fališ
a ja ga dočekam svaki dan s posla, pokušavam ga ohrabrivat... prešla sam preko prijevare prve.. nekako kad gledam je i dalje besmisleno
jos ne izlzim iz stana 24/7 stalno drugi čujem i kao opradvanje je d on meni i dalje ne vjeruje
možda sam previše emocionalna
bojim ga se izgubit volim ga

manuel je opet promijenio oporuku, sada je u nju stavio svoju necakinju laru cortez umjesto mene i mog posinka carlosa
je li moguce da je u nesvetoj vezi s necakinjom
isla sam kod babe tracare i ona kaze da je moguce da je manuel saznao za dijete koje nosim sotoni pa je brze bolje prepisao rudnik zlata na nekog ko ga nece upotrebljavati kao pakleni portal
pomozi milane

pomagaj eksju molim vas

Koliko si uopće zicer za te poruke koje si vidla? Ako te stvarno vara po drugi put, tko zna koliko te već puta potencionalno da ti nije rekao, onda si glupa jer dopuštaš sama dopuštaš da ti to radi i to će se vjerojatno samo nastavljati u nedogled. Moglo bi se reći da si pomalo naivna jer se činiš kao netko tko vidi samo najbolje u ljudima.

koji je vama kurac da odgovarate nekom ko je ili trol ili doslovno mentalno retardiran?

si mi stara da ti se opravdavam?