/polska/

edycja klub penguin

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=MbYCaASxYo0
youtube.com/watch?v=YlJISUiVJP8
twitter.com/SFWRedditVideos

...

Anoni nie chce mi się pić, czy nie jestem już ruskim, czy zostaję meksykaninem jebanym?

elo

do dzisiaj nie wiem po co jest /bant/

poczekaj z dzień albo dwa to pewnie ci się będzie znowu chciało

youtube.com/watch?v=MbYCaASxYo0

ZE MNĄ SIĘ NIE NAPIJESZ!?!?!

Dzięki spróbuję bo to kurwa okrutnie było by.

też nie wiem, chciałem na wszelki wypadek wyprzedzić litwina żbsz.

bo int i czesciowo pol sie zrobily takim Sup Forums z flagami i mysleli ze czesc posterow przejdzie tam gownopostowac

Rozpierdala mnie za każdym razem kiedy ktoś nie ironicznie postuje coś związanego z komunizmem. Dosłownie lmao wy debile wiecie gdzie jesteście?
Na zachodzie to by przeszło ale nie tutaj.

wasze opinie o takich chłopczycach (female)?

Nie chce mi się ale tak. Mam piwko leffe, będę go pić ale nie chcę.

Poka

j-jebać burżuazję!

szanuję zarówno cyferki jak i kreatywność przy tworzeniu słów

zwycięstwo trumpa i napływ z redyta zniszczyły Sup Forums, ID i flagi były tylko objawem choroby.

Co za wyśmienicie chujowy pomysł. Oni się niczego nie uczą. NIGDY.
>hej, stwórzmy board-ściek na którym będzie samo gównopostowanie i nazwijmy go Sup Forums
>szambo Sup Forums wezbrało na sile i wybiło na wszystkie inne boardy
>hej, stwórzmy board-ściek na którym będzie samo Sup Forumsgównopostowanie i nazwijmy go Sup Forums
>szambo Sup Forums wezbrało na sile i wybiło na wszystkie inne boardy
>hej, stwórzmy...

gwałciłbym

nom to wiadomo jeszcze jak te redditowe nowokurwy spamuja to swoje pol gowno na innych deskach bo mysla ze cala strona to pol to bym takiego zajebal moimi niedzwiedzimi rekoma jakbym go spotkal

>Dosłownie lmao wy debile wiecie gdzie jesteście?
w kraju sprywatyzowanym przez dobrych ziomeczów z byłej nomenklatury i skolonizowanym dzięki temu przez zachód? zdecydowanie odpaliło moje neurony.

to marksizm kulturowy zabił Sup Forums podważając fundamenty skrajnej prawicy

znaczenie tego obrazka bardzo szybko się zmienia zależnie od tego czy się go czyta z lewej strony na prawą czy na odwrót
jak go czytać

dp

chujowe fundamenty w takim razie

100% prawda

to mango więc od prawej czytasz normiku

panie kurwww wszystko posprzedawali a kiedys to bylo KURWWA KIEDYS TO BYLO KURWWW KWIIII
ale bylo za komuny kiedys kurww wszyscy wszystko mieli chrum nikt nie glodowal ale bylo kurww panie

było

gówno jebane

A na drzewach zamiast liści będą wisieć animiści.

na drzewach zamiast liści będą wisieć homoseksualiści

>komuna byłą wręcz memiczna jeżeli chodzi o trudność zdobycia mieszkania
>tug moja stara przyznaje że w porównaniu do dzisiaj to oni mieli pod tym względem łatwo

kurwa obiłem sobie paluszek u stopy o jakiś mebel

panie kurww za komuny to bylo kazdy byl ruwny a nie tera sonsiad zlodziej jebany prywaciaz pierdolony se nowe auto kupil JEBANY KURWWW NA CHUJ JA TE DONOSY PISZE DO SKARBUWKI JAK ONI NIC Z TYM KIE ROBIOM KURWWW ZA KOMUNY BY NIE PRZESZLO JEBANE AMERYKANSKIE ZLODZIEJE KURWWWWAAAAA

nie pierdol lol

>on myśli że walka klas polega na zazdrości o auto sąsiada

youtube.com/watch?v=YlJISUiVJP8
nowy taco

panie kurww ja tu walcze walke klas dejcie mnie ten zasilek kurww za komuny mnie wszystko dawali a teraz jebane zlodzieje amerykanskie psy wszystko sprzedali i nic nie ma dla nas kurwwwwwaaaa rzondamy chleba kwwiiiiii

wypierdalaj z tym nu gownem podwieku jak mozna tego kurwa nieironicznie sluchac

*przytula losowego danona*

>on myśli że walka klas to nie jest stawianie klasy robotniczej przeciwko klasie robotniczej przez ludzi którzy są na szczycie komunizmu jak Stalin, czy Gomułka
Dalej jesteście szczurami i nimi będziecie.

o to mnie :3

proszę publicznie nie szkaluj najlepszego możliwego systemu ekonomicznego.

bohaterowie klasy robotniczej w walce z korporacjami i kapitalizmem

>najlepszego możliwego systemu ekonomicznego
protip: nie ma czegoś takiego

o chuj, nawet sie umyl jebany

A

RY

U

B

H
A
Z
U
K
I

ARYUBA ARYUBA!!!!!!!

ale przecież NAP wynika bezsprzecznie jeśli w ogóle założysz możliwość jakiejkolwiek argumentacji. polecam poczytać Hoppe'go.

Czy jest coś lepszego niż biała blondynka dławiąca się dużym czarnym kutasem?
Jestem komunistom btw.

dawno dawno temu

mamusi zabraklo dzemu

mama rzecze olaboga

idź spać, i tak nie dostaniesz siódemek.

ale mnie nakurwia noga

przykro mi.

idz anonie moj do tesko

ZARA SIÓDEMKI SIÓDEMECZKI

bo sie zesram na niebiesko

siudemki koło trzeciej będą

>abluablu gazociąg nordstream wbrew polskim interesom
to tak jakby podbił do ciebie seba i powiedział:
>"daj piątaka"
>"nie"
>"no to teraz dostaniesz w ryj bo to jest wbrew moim interesom"

jak dzemiku nie dostane

>polecam poczytac

Ulubiony sposob dyskusji akapkow ktorzy nie sa pewni czy do konca zrozumieli slowa Madrego Pana Co Napisal Ksiazke

no idz, przeciez kochasz mame

Jak single to zjem kolejny kawałek pizzy.

KLASZCZCIE KURWA

myslicie, ze hannibal lecter byl kiedykolwiek pijany? moze w kontrolowanych warunkach tak. i pewnie chuj jeszcze notatki robil

>Ulubiony sposob dyskusji inteligencji
ftfy

>sugerowanie, że globalna polityka tak właśnie nie działa

No ale u nich najbardziej.

takie madre bylo? No to powinienes sam umiec strescic poglad, a nie polecac poczytac.

dzień jak codzień dzień po dniu wciąż się dzieje życia cud

>nie memienie książkami, których w życiu nie przeczytałeś
bk z tp

wkurwia mnie ten komuch
skąd on tu przylazł w ogóle

sam powiedział że z karachana, leftpol

Ktory

who?

poka ptoka
moze byc w majtach jak sie boicie szatni

>No to powinienes sam umiec strescic poglad
Może te wasze prawackie banały da się tak streszczać, ale to nie znaczy że to tak wszędzie działa.
Jak komuś zależy na dyskusji i jest to książka spoza kanonu który powinien znać kulturalny człowiek, to ją przeczyta. No chyba że nie jest taką osobą i mu tak naprawdę nie zależy, bo jedyną formą dyskusji z jaką się w życiu spotkał to gównopostowanie w internecie.
Dlatego jakiś czas temu tutaj twierdziłem że dyskurs w internecie (a na pewno na szonach) jest niemożliwy.

>ten komuch
jest nas co najmniej dwóch, o ile nie więcej

>Dlatego jakiś czas temu tutaj twierdziłem że dyskurs w internecie (a na pewno na szonach) jest niemożliwy.
co on miał przez to na myśli

samociotowanie to nie jest "my" czy tam "nas"

Problem polega na tym, ze zycie jest krotkie, a lista ksiazek ktore powinien znac kulturalny czlowiek zalezy od tego, ktorego kulturalnego czlowieka spytac. 'polecam przeczytac' to nawet nie jest argument, tylko zabicie wszelakiej dyskusji, wiadomo ze i tak nie przeczytam, wiec lepiej kurwa napisz mi tu od razu co takiego napisal, jakis ogolny wniosek, cokolwiek do czego moglbym sie w jakikolwiek sposob odniesc.

>on nie zwraca uwagi na czas między postami
>co on miał przez to na myśli
Oto kolejny z powodów dla którego nie ma to sensu.
Żarliśmy się tu o to pare tygodni temu.

Ja jestem lewak, sam wierzysz w prawackie kurwa banaly.

Problem polega na tym, ze zycie jest krotkie, a lista ksiazek ktore powinien znac kulturalny czlowiek zalezy od tego, ktorego kulturalnego czlowieka spytac. 'polecam przeczytac' to nawet nie jest argument, tylko zabicie wszelakiej dyskusji, wiadomo ze i tak nie przeczytam, wiec lepiej kurwa napisz mi tu od razu co takiego napisal, jakis ogolny wniosek, cokolwiek do czego moglbym sie w jakikolwiek sposob odniesc.

jak mi się nudzi to postuję Stirnera żeby ten drugi memowładca się obudził, a po czym zaczynam go wkurwiać. don't ask me anything.

>ze zycie jest krotkie, a lista ksiazek (...) //generalnie chodzi ci o to że też ograniczona
to miałem na myśli pisząc:
>"Jak komuś zależy na dyskusji "
Tylko że nie. Ludziom tu nie zależy na tym żeby poszerzyć horyzonty, tylko się właśnie przed tym obronić. Bo jak sam zauważyłeś, życie jest krótkie i w internecie mógłbyś utonąć gdybyś próbował podchodzić do spraw na serio tak jak się powinno. To jest postawa antyinteligencka, ale jedyna słuszna w miejscach w internecie gdzie przychodzisz zwalić konia do megumin.
>wiadomo ze i tak nie przeczytam
I dlatego takie gównofora nie nadają się do niczego.

>nie nadają się do niczego
poza waleniem konia do megumin i kekeszków oczywiście

lelelele

>on nie zwraca uwagi na czas między postami
>on nie ma forsząpasa
weźcie ładunek pedała.

Ale skad ten pesymizm? Ja tu przychodze wlasnie po to zeby poszerzac horyzonty gadajac z ludzmi dramatycznie ode mnie nieraz odmiennymi jesli chodzi o poglady na rozne sprawy. No i czasem zwalic do megumin.

Jesli rozmawiasz tylko z ludzmi ktorzy przeczytali te same ksiazki co ty, maja poglady podobne do twoich, to rozmowa sila rzeczy zmienia sie w zywiolowe zgadzanie sie ze soba, czyli tzw circlejerk

>Jesli rozmawiasz tylko z ludzmi ktorzy przeczytali te same ksiazki co ty,
no ewentualnie można by, jako postronny obserwator, zobaczyć, co ludzie polecają, i samemu przeczytać.

albo ściągnąć pdfy czy inne epuby z ruskiej biblioteki internetowej, po czym memić do obrzygania ani razu nie sięgnąwszy.

Nie wiem jak u Ciebie, ale u mnie lista rzeczy do przeczytania juz teraz jest dluga i wystarczy na najblizsza dekade

>Ja tu przychodze wlasnie po to zeby poszerzac horyzonty
Weź się chwilę zastanów co ty napisałeś. Gdzie przychodzisz i w jakim celu?
To o czym mówiłem nie ma nic wspólnego z circlejerkowaniem.

Jak wstanę o 13 to lecę do McDonalda kupić zestaw powiększony z podwójnym McRoyal'em opinie?