/ex-yu/

večernja kafica izdanje

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=vaVbXFoT2Lw
youtube.com/watch?v=VI-Lukyr4UY
youtube.com/watch?v=xlxVqQR3Spw
jutarnji.hr/vijesti/crna-kronika/ante-se-vracao-iz-svicarske-u-brodu-ga-je-cekala-obitelj-do-kuce-je-ostalo-jos-par-kilometara-a-onda-je-u-najboljoj-namjeri-napravio-fatalnu-gresku/6426746/
youtube.com/watch?v=XoMGYa_vRhs
blic.rs/vesti/politika/ekskluzivni-paparaco-milo-djukanovic-i-vuk-draskovic-satima-rucali-u-tajnosti-nije/6ctyj09
blic.rs/vesti/politika/ekskluzivni-paparaco-milo-djukanovic-i-vuk-draskovic-satima-rucali-u-tajnosti-foto/6ctyj09
blic.rs/vesti/politika/i-taci-stigao-u-podgoricu-najavljen-sastanak-s-pensom/sb14711
youtube.com/watch?v=2DBBb3_p8eg
youtu.be/WNW1xRqbt94
twitter.com/NSFWRedditImage

eto opet slusam bozicne pjesme

drugi za pipun

youtube.com/watch?v=vaVbXFoT2Lw

ovo zapravo nije toliko loše

Trovach

Koljach

Dnevni podsetnik da je Edi Veder snimio pesmu koju će svirati u finalnoj Tvin Piks epizodi. Ona potvrđuje da će Agent Kuper zauvek ostati Dagi Đounz.

youtube.com/watch?v=VI-Lukyr4UY

youtube.com/watch?v=xlxVqQR3Spw

masakr

...

Eej pederi kak bi vi da vam zemska dodje i kaze ajmo se seksat al me nemoj gnjavit kasnije

Dijasporu treba vjesati na bandere, njihovu imovinu zaplijeniti a djecu upucati. Svakog dana sve veci i veci retardusi.

I naravno da se zove Oonte i da je kockoglava dinaridska seljacina.

jutarnji.hr/vijesti/crna-kronika/ante-se-vracao-iz-svicarske-u-brodu-ga-je-cekala-obitelj-do-kuce-je-ostalo-jos-par-kilometara-a-onda-je-u-najboljoj-namjeri-napravio-fatalnu-gresku/6426746/

>Prema zasad još nepotvrđenim rezultatima očevida, najvjerojatnije je krećući se autocestom iz smjera Zagreba previdio da treba izaći na izlazu Slavonski Brod - zapad i produžio je dalje crnim Passatom švicarskih oznaka. Kad je shvatio da je pogriješio, napravio je neshvatljiv potez. Okrenuo je vozilo i računajući valjda da će proći bez posljedica krenuo pretjecajnim trakom prema izlazu zapad. Bilo je 22.05 sati.

debela histericna zenska pocne vikat na mene kak sam droljica jer sam izgubila nevinost s 17 I kak se izgladnjujem samo da bi dobila kurca

Pička ti materina, ovo je moja dužnost

dosta je s tim!
no more mister nice guy

rekao bi joj:
fakat si žensko xD
i vratio se drkanju na nacrtane zamke

YEAH RIGHT

sestice potvrdjuju da si droljica

brojke potvrdjuju da si droljina klasicna

all ja sam zg, jesam thotara al nisam droljica

A ne nisi. Vjerojatno se jebes za suhomesnate proizvode. Tablu speka ili kilo moosti. Ajjiiiojjiii kukulele, cerka privredjuje u kucu, sto imoo veze sto siri noge.

Jodoon Oce Noos i sve je oprosteno..sooomo ne u prrrkno. Isus gleda.

>m-ma nisam ja droljica druže milicioneru

ako te neko taslacio sa 17 onda si klasicna drolja

vozimo se maricom gradom kao pravi policajci

droljica je ako ima roastie vaginu

ovo

kamenjarka klasicna, od mene (You) vise nece dobiti

dal si stvaran il si lažan?

ook si zelio taslacit sa 17 al nisi jer si autist

droljica je svako ko prima vise od jednog kurca u vaginu

evo recimo da mi se ti svidjas, kad bi mi rekla da si vec jebana ja bi te zadrzo neko vrijeme i onda bi te otkacio kasnije naravno, ne pada mi napamet da zenim drolju koju je neki chad izjebo pa ostavio

Zašto nisam taksista...

>pogleda zastavu
sve mi je jasno

samo sam se 2 put jebala s istim likom, moje vrsnjakinje su primile bar 4 razlicita kurca

... da letim daleko

kako da ubedim sebe da ove zgodne devojke u kratkim sorcevima i predivnim oblinama i glatkim nogama ne znace nista? da je to prolazno i da su te osobe verovatno dno dna samo sto su prezgodne sada dok su mlade? kako da ne zelim da ih jebem? stvarno su nerealne ponekad kolko su jebozovne a znam da je vrednije imati inteligentnu devojku,skromnu i na mestu...

meni je najgore sto moram da ljubim neke rasklimatane pizdurine ovim ustima kojima cu kasnije ljubiti zenu i dete

iznesi svoje sadašnje misli u word dokument ili na papir i kasnije ih dobro pročitaj i razmisli o njima

zasto da komplikujem kad znate na sta mislim? svi slicno razmisljamo ovde ionako...

zvucis ko beta, pa decki ce te ismijavat ak budes u vezi s ruznom zenskom

pojebes ih i ostavis

kreni da flertujes ali odma ostavi po strani osjecanja, nek bude cisto mehanicki da se ne zaljubis

Okreci glavu na drugu stranu kada vidis te kamenjarke da setaju pored tebe ulicom.

Tako mi je siptar napumpao prvu susjedu. 7/10, 22 god, glupa ko ona stvar, zavrsila frizersku, jedina kuca bez fasade u ulici, iz vase drzave naravno.

A sipsi-ripsi je alkic i ovisnik o kocki. Shotgun wedding koji je na kraju pukao nakon 3 mj i ona sad samohrana majka sa trogodisnjim mutantom.

Stalno mi se smjeska i pozdravlja me sa slatkastim book. Samo jos treba da nauci kcer da mi dodje i pita zelis mi biti tata.

imaš 2 i pol desetljeća i dalje govnopostaš ovdje bez da si išta postigao, ja bi se zabrinuo

baza

ne hrani stare memove

a sta naci musko sme da jebe iljadu zena a zena mora samo njega jednog? hahahha bedak sto nije petnesti vek majmune

da si neki covjek usvojio bi dijete a nju ozenio, nemas ni srca ni duse

Kak da zbarim lika preko tridesete?

...

pa normalno, zena je zena a musko je musko. Doduse ne smije ni musko kad se ozeni ali kad gledas istoriju muskarca prije zenidbe to nije toliko bitno koliko kod zena

objasni mi zasto zene ne smeju da se jebu pre braka ko muskarci? ali razlog mora biti naucno dokazan a ne neki sujeverni tradicionalisticki meme razlog.

>razlog mora biti naucno dokazan
ovo nije naucno pitanje,nego moralno

sa "naucne" tj. prakticne strane je sve dozvoljeno, niko ti nista ne brani imas potpunu slobodu

igram last day on earth na telefonu i za sat minuta ce mi kucu napasti horda zombija

>moralni zakon ne vazi jednako i za zene i za muskarce
dobar si

kuiš ono

youtube.com/watch?v=XoMGYa_vRhs

samo IZVORNA srpska narodna muzika
da nema nas juznjaka jeli bi korenje

pa zena je zena, musko je musko. Kako mogu 2 razlicite stvari biti jednake

postoje razlicite moralne norme koje vaze za jedno a ne za drugo. Zena ne moze na plazi da bude bez grudnjaka, muskarac moze. Muskarac ne moze da ostane kuci ako u drzavi traje ratno stanje, zena moze. Imas milion primjera

bazzirani juznjani imaju svoju muziku dok degenericni b*ogradjani slusaju onaj trash, nepravicno nazvan turbo-folk

lol

ovo

dzabe objasnjavas ovoj glupachi

blic.rs/vesti/politika/ekskluzivni-paparaco-milo-djukanovic-i-vuk-draskovic-satima-rucali-u-tajnosti-nije/6ctyj09

o cemu li su pricali

oprostite mi sto nisam cuvala svoju nevinost za prvu bracnu noc

oprosteno ti je kćeri

kurvo prokleta

fukso!

Iko od vas sa sela ili malih gradova?

>devci hejtuju zene jer se jebu sa drugim muskarcima a ne sa njima
koje iznenadjenje

O \/ O

slaninari na aparatima

>t. beta male

ja ja ja ja ja ja ja ja

Hahaaha ti si peder jebo te bottom u guzicu pa ti si omega burki nisi ni beta
Jebem ti mater pokopaj se
Prodaj pola svoje nekretnine i zivi kao klosar mamu ti jebem posesivnu
Ja vec imam auto i stan a ti bi imao nesto samnom dok te drugi likovi jebu u bulju
Doslovno umri

selo, pitaj

smrzavam se

kuvam se

jedva sam pronaso jednu sirisku izbjeglicu, ovde ih nema skoro uopste

sta ce ti izbeglica

Ja sam Nevenka Pospremac

zasto chadove ne smeta sto drugi chadovi razvlace picke droljicama

zanima me istoriska pozadina sirije i rata u siriji al ovo je bio neki klosar nema pojma niocemu

Spominje se u Srbija stronk videu ;)

blic.rs/vesti/politika/ekskluzivni-paparaco-milo-djukanovic-i-vuk-draskovic-satima-rucali-u-tajnosti-foto/6ctyj09

blic.rs/vesti/politika/i-taci-stigao-u-podgoricu-najavljen-sastanak-s-pensom/sb14711

stigo je i Tači

e ovo su pravi politicari koji misle na buducnost svojih gradjana a ne onaj nacionalisticki olos

kad ce rat? kad ce jugoslavija?

u jebote ovo je fakat bilo brutalno

>o osjećaj k se upishkis :'(((

ma ja sam jedna obicna drolja Splitska

vi i šipci ste bratski narodi, najmanje što možeš da učiniš za njega je da mu odgojiš dete!

da ja ima tako sansu da odgojim dijete nacije koja je bratska mom narodu ja bi bez razmisljanja pristo

recimo ako je Ruskinja u pitanju a ja Srbin, odma bi je ozeni i vaspitao dijete i izveo ga na pravi put

da ja ima tako sansu da odgojim dijete nacije koja je bratska mom narodu ja bi bez razmisljanja pristo

recimo ako je njemkinja u pitanju a ja hrvat, odma bi je ozeni i vaspitao dijete i izveo ga na pravi put

u kojem Petrovcu ?

da ja ima tako sansu da odgojim dijete nacije koja je bratska mom narodu ja bi bez razmisljanja pristo

recimo ako je Srpkinja u pitanju a ja Hercegovac, odma bi je ozeni i vaspitao dijete i izveo ga na pravi put

i ako me za srpkinja odjebe i ode "studirat" u podgoricu (jebat se s milogorcima i siptarima) pa mi posalje poruku da joj falim odma bi joj odgovorio

i nazvao bi sina miloš i prešao bi na pravoslavlje

jebote kolko ja volim ovog cojeka

youtube.com/watch?v=2DBBb3_p8eg

K O L A
O
L
A

youtu.be/WNW1xRqbt94

eksju je mrtav

sad sam sve dozivio

mislis domrtvio AHAHAHHAHA

cuj domrtvio hahahah

>domrtvio
Žežnuh kroz nos dbiskren

>svet je ovaj tiran tiraninu
stvarno kad se zapitas jbt kolko brutalno tacna recenica
jel ovo stvarno njegos prvi reko?

Danas nisam znao izgovoriti testorteroteron i neka studentica s kojom sam pricao mi se smijala
I ja sam se smijao sam sebi
>hahaha ajd onda ti izgovori
>sta?
>pa testeroson
>AHAHAHAHAHAHHA

koji je ovo kurac citajuci ovo sam se izbezumio i pomislio da sam umro a da nisam svestan kad sam umro

>testeroson