/polska/

edycja duzych gosci dla pana

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=YfPVSjJbOTc
youtube.com/watch?v=P5ShotO8GUs
twitter.com/NSFWRedditGif

Wiecie co? Jak jestem strasznie podniecony ale to musze dlugo nie walic wtedy zaczynam myslec o mezczyznie. Normalnie jestem 100% hetero, ale jak przez dluzszy czas nie zwale wtedy u mnie sie cos zmienia. Zaczynam miec rozne fantazje o tym ze mnie jakis facet zmusza do seksu, ze mi sie kaze przebierac w dziewczece ciuszki a potem szantażuje mnie do stosunku z nim. Z poczatku mi sie to nie podoba ale po chwili nie moge sie mu juz oprzeć. Wpycham jego wielkiego pulsującego kutasa do mojego ciasnego gardla i prawie sie nim nie krztuszę. Po chwili on dochodzi, a kiedy mysle ze to juz koniec sila kladzie mnie na brzuszku i masuje moj odbyt. Troche sie opieram ale jest juz za pozno i czuje jak we mnie wchodzi. Czuje ból ale z jakiegos powodu staje mi jak nigdy mi nie stanal. Na poczatku robi to powoli ale potem przyspiesza a wtedy dochodzi we mnie. Potem sie tulimy i mu mowie ze go kocham.

strimuje

a ja bym chciał żeby kobiety 3D, były takie jak Animowane dziewczynki z chińskich bajek. Ale nie chodzi mi o wygląd, chuj z tym, chodzi mi o to jakie są Animki, chodzi mi o ich charakter i podejście do życia, o to że są wstydliwe, szczere i ufne. Chodzi mi o to że szukają one wyłącznie miłości, I dlatego jakbym miał taką żonkę animkową, to harowałbym jak wół żeby ją tylko uszczęśliwić i za każdym razem kiedy by mi mówiła, żebym trochę odpoczął, że nie musimy mieć pieniędzy, że wystarczy że mamy siebie, to ja bym wtedy jeszcze ciężej pracował, jeszcze więcej bym robił z myślą tylko o niej, bo dlatego że ona nic by nie chciała oprócz miłości, ja bym postarał się jej dać jak najwięcej i żył bym tylko dla niej, a i tak byłoby to za mało, bowiem ona zasługiwała by na to ażeby jej cały świat rzucić do stóp, a nawet i więcej. A 3D, dla czyde nie warto się starać, bo jeszcze takiej nie spotkałem co by chciała jedynie miłości.

link

Co będziemy robili anony?

tv/cxvkkxclvkcx

cześć antoni

coś mi dzisiaj internet nie działał ale teraz już działa więc jestem

w co grasz
masz mikrofon?

ehh no i poszedł offline

juz skonczylem bo ide spac dla anona co ogladal mam nadzieje ze ci sie podobalo jak zabijam

superfragiobejrzalbymjeszcze raz/10

>tug więcej pianki niż piwa
eh jestem pojebany

jak bedziesz mial nowa karte to sciagnij ta gre

ktoś tu gra w gwinta?

często, a co?

no ja tam kiedys pograłem

jaką masz rangę i kiedy się kończy beta
i jak

nie w takiego gwinta

O KURWA anoni

czo

No podobało mi się nawet, tylko meta była zjebana zaraz po wyjsciu z closed bety
teraz jak znerfili te Skellige to tylko sobie karty poniszczyłem i przestałem grać
range mam chyba 6?
ten user jak cos

...

no duchy tam som nie widzisz

duble robie to

youtube.com/watch?v=YfPVSjJbOTc
Szczera prawda czy tylko opium dla nieuków? Mam wrażenie, że cos w tym jest biorąc pod uwagę, że politechnikum, na które chodzę przypomina czasami wielki cyrk.
Poziom zszedł na psy.

rzucam kostki dla ciebie

bardzo fajnie ten typ mówi tylko szkoda że jest jebanym kucem

hollywood undead fajny zespół w sumie

Postrimować wam jak postuje?

anime se postrimuj

HOLLYWOOD UNDEAD WHAT HAVE YOU CREATED
dawaj

postrimowac wam jak sram kupom???

Ale pedaliada
Idź na manifestacje Kodu, będziesz wśród podobnych sobie

dp

Wiecie co? Jak jestem strasznie podniecony ale to musze dlugo nie walic wtedy zaczynam myslec o mezczyznie. Normalnie jestem 100% hetero, ale jak przez dluzszy czas nie zwale wtedy u mnie sie cos zmienia. Zaczynam miec rozne fantazje o tym ze mnie jakis facet zmusza do seksu, ze mi sie kaze przebierac w dziewczece ciuszki a potem szantażuje mnie do stosunku z nim. Z poczatku mi sie to nie podoba ale po chwili nie moge sie mu juz oprzeć. Wpycham jego wielkiego pulsującego kutasa do mojego ciasnego gardla i prawie sie nim nie krztuszę. Po chwili on dochodzi, a kiedy mysle ze to juz koniec sila kladzie mnie na brzuszku i masuje moj odbyt. Troche sie opieram ale jest juz za pozno i czuje jak we mnie wchodzi. Czuje ból ale z jakiegos powodu staje mi jak nigdy mi nie stanal. Na poczatku robi to powoli ale potem przyspiesza a wtedy dochodzi we mnie. Potem sie tulimy i mu mowie ze go kocham.

Ten gość co streamował to następny karol?

to ten sam karol

słuchałem ich 4 lata temu, nie wiedziałem że dalej nagrywają
dzięki za przypomnienie user

nie lubię lewaków

czuje różne uczucia

szczególnie ten gdzie nie mam dziewczyny

Masz na mysli brodę? Chyba wzoruje się na staroswieckiego nauczyciela.

wszystkich nas zastapi sztuczna inteligencja po chuj mi studia jak zastapi mnie ai

*liże ci palec*

co tak wolno forczan dziala

hit the pedał once make the floor shake

kurwa myslałem ze tylko ja
odswież

nom mi też
już myślałem że to tylko u mnie

hit me more daddy

mam więcej miejsc do naślinienia

youtube.com/watch?v=P5ShotO8GUs

chciałbym być taki jak on

niby taki niepozorny grubasek zamulacz jebany, a jaki utalentowany. nie oceniajmy książki po okładce

hirohito jebany cwel

>grubasek
grube ma tylko łapska ale to nic nie znaczy
twarz ma szczupłą a brzuszyska też nie ma, to co ty od niego chcesz

haha murzyn

test

haha pa mati murzyn wyciągaj kamerkę filmujemy

ech znałem takiego jednego nawet brodę miał podobną zajebisty koleś za dobry na ten świat, gałę bym mu ojebał jakbym mógł

pograjcie ze mna w black squad

chciałbym mieć taką brodę

Ja pierdolę, w końcu jestem w "apartamentach". Całą godzinę zmarnował na kontrolę paszportu, dalej walczyłem z jebanym automatem dla kupowania biletów na autobus, no i przejebałem wiele czasu na poszukiwanie i otwarcie drzwi w te "apartamenty". Takie tanie podróżowanie jest gówno, jeśli jesteś biedakiem i spierdonem to weź siedź w domu ze swoją starą.

lmao
zakładaj tripa saszka

zajebiście wbijaj do bielska do cię zaproszę na piwo

DOBRI MURZIN Z AFRIKA

ale ten murzyn slodki
az sie poplakalem :-(

ehh ten grubasek z akademii belfra wypowiada sie w taki przyjemny dla ucha sposob. zawsze podbiera wyrazy ktorych osoba bez wyzszego wyksztalcenia by nie uzyla nie wygladajac przy tym jak piwo z sokiem. kocham cie wlochaty grubasku.

na prawdę słudziutka
są takie fajne murzynki strasznie fajne niektóre

Każda kobieta powyżej 175cm to mężczyzna.

znowu śniłem dzisiaj o kruszynce antoni

Kurde mam zajebiste cialo ale jak na kobiete. Wygladam jak zajebista plaska laska z tego powodu ze nigdy nie cwiczylem ale tez sie nie obzeralem i ze wzgledu na biede musialem robic kardio (zapierdalanie na rowerze). Przez to mam duza biodra, plaski brzuszek i male ramiona i dobrze mi z tym bo dodatkowo mam ladna twarz

ojebałbym ci suisiaczka no homo

zapostuj płaski brzuszek

zrobiłem sobie akarin jako postać
opinie?

brzydka kurwa

gierka?

akarin to jest taka akali tylko z japonii czy co?

Ej, anonki, chcecie zobaczyć?

salt and sanctuary

fajna taka niewidzialna można sie skradać

przewidziałem to i wziąłem knighta a nie łotrzyka
moja akarin sie ma nakurwiać a nie skradać z takimi włosami

gówno ____

peniska?
jeśli tak to poka

POKA
O
K
A

cześć jestem _____
postuję _____ żeby każdy wiedział że to ja

1. karol
2. siostre

litwin?
ta kurwa ze sztejns gejt?

nie
nie
tak
tak

i just cut myself again. i feel so disgusted with myself. i'm so fucking weak.
i can't solve my own problems so i just choose to give up and make them worse.
i'm so pathetic. i don't deserve to be alive, i don't deserve to have the things that i have.
i just wish i could trade my life to someone who needs it. some fucker in africa starving to death could use my life better than i can. one of you could use my life better than i can.

i just want to stop existing. i'm too much of a coward to kill myself. i wish i could just go to sleep and never wake up.
i don't like living in reality. i'm starting to turn towards fantasies and escapism more and more. i just want to live somewhere better. talk to people who i can actually connect with.
i just want her to be real. why can't she be fucking real. she's not even interesting or worth loving. but i love her so much. maybe she just reminds me of myself.

someone just kill me. i don't want to be alive anymore. i don't want to deal with any of this anymore.
i don't even know why i'm writing this, it's midnight and i feel like i'm going to fucking pass out and i can't deal with this shit anymore.
i just need to let it out somewhere. fuck

poka kto ptoka

prosz

ALE BYM ZRUCHAL POSTERA PODE MNA
TO CI DOPIERO ZAGADKA
DLACZEGO MOJ OLBRZYMI KUTAS TERAZ TAK PULSUJE
KIEDY MYSLE O JEGO DUPIE
SZYKUJ DUPE POSTERZE PODE MNA
SZYKUJ KURWAAA DUPE
ALE TAM WEJDE!!
TO CI ZAGADKA HAHAH :--)

start self flagellating if u dont want scars senpai

kurwa to ten sam litwin z saber co tak pizde darł o atencje
hmm sprawia że mysle

depresja to mem

Nieironicznie zrobiłem dziś zdjęcie murzyna.

it will stop hurting if i succ it

wrzuć na wykop

KURWA SIE DALEJ NA ATENCJE RUSKA SZMATO
ZROB ZDJECIA SWOIM DZIECIOM I TU WKLEJAJ
PEWNIE PLACZA ZE OJCIEC ZAMIAST SIE Z NIMI BAWIC TO SIEDZI TUTAJ I POSTUJE
AUTYSTYCZNY SMIECIU
ALE TY KURWA JESTES NIEDOJEBANY XDDD
SPECJALNIE ZDJECIA ROBI LUDZIOM ZEBY WKLEJAJ TUTAJ
TY KURWA POEJABNCU
ruski smiec

ale że to pasta jest to ty wiedz
trzeba było wysadzić metro co pierdolony murzyn robi w moskwie

Pierwszy raz dobre kicksy widać w tej Rosji i akurat murzyn. Daje do myślenia.

well if its you...