Kurva anyátok

kurva anyátok

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=LUDMy-GplkQ
twitter.com/SFWRedditImages

A nap kérdése: Ánon hogyan reagálna, ha az orra éppen egy helyeske fapofái között lenne és a helyeske véletlen fingana egyet?

Elájulnék.

elröhögném magam mint már előfordult szeksz közben

Azt álmodtam hogy kinn vagyok Németországban és egy aranyos Anna-Lena odajön hozzám megmutatni a dolgokat mert látja hogy turista vagyok és nagyon jól elbeszélgetünk és a nap végére nagyon megszeretjük egymást és összebújunk :3
Kár volt felébredni hől

>még álmában sem meri belemártani a faszát egy szaftos meleg punciba

maradj béka bugyiszaglászó

Szeretetre jobban vágyom mint szekszre :S
A szeretethiányt nem tudom csapolással pótolni.

mégis mit kellene hogy szeressen benned valaki, nincs anyád? vagy nagymamád?

úgy értem olyan dolgot vársz el egy puncitól aki nem is ismer és ha ismer is neki másra van szüksége nem egy szeretethiányos nagy bébit akar pátyolgatni hanem baszni, nevetni, élményeket szerezni, később anyává válni stb.

Ezeket a dolgokat én is akarom de ne akard már megmagyarázni hogy egy egészséges párkapcsolatban nincs kölcsönös szeretet.
Amúgy meg autista családban nőttem fel, nem igen szokás nálunk nyíltan kifejezni az érzéseinket.

az a fajta szeretet amire te vágysz az nincs, ugyanis egy egészséges párkapcsolatban nem pótapukák és pótanyukák találnak egymásra, fordulj dilidokihoz, hátha segít átlendülni ehhez a kérdéshez és akkor esetleg lesz egy anna lénád akinek bármikor beleszagolhatsz a bugyijába

Akkor milyen szeretet van? Olyasmi mint két jóbarát közt? Nekem az is jó.
Nem akarok bugyit szaglászni egyébként.

azt még nehezebb kialakítani, szerintem, nővel talán nem is lehet

hogy a kurva anyámba kerül majdnem ugyanannyiba itt egy tablet mint norvégiában, ott 51e itt meg 50e

az elektronikus zsidó ennyire utál minket? vagy itt annyival több presztízs, nagyobb érték? nem értem

orbán utál minket és nem emeli a béreket és a kisnyugdíjakat

Miért kerülne másmennyibe? Ugyanaz az anyag van benne, ugyanaz a gyártó készítette stb.

Két kazah lány jelentkezett hozzám albérlőnek :D

USAban még drágább, nem értem

valamelyik weeb magasan funkcionáló autista használhatná a széperképességeit és megmondhatná mi van erre a képre írva, kösz

nagyon buta vagy

de akkor miért nem kazah lányt postázol?

meg kell hajoljak ezelőtt az epik érvelés előtt

0 fok

valóban?

>az elektronikus zsidó ennyire utál minket? vagy itt annyival több presztízs, nagyobb érték?
Semmi ilyesmi nincs, csak az internacionális szállítások korában, jobban megéri azonos árulni mindent mindenhol. Így lehet, hogy a szegényebb országokban kevesebben veszik a terméket, de nincs veszteség a oroszországból vásárló norvégokból.
Am csá kuvesz

igen

Azok nagyon cuki :3

Ánon szerint jó ötlet lenne megölni azokat a nyugdíjaskorúakat akik életük során nem hoztak világra egy gyermeket sem, és a következő cirka két évtizedben csak az állam csecsén kívánják szopkodni?

mert olyanom nincs

köszi akkor!
itt a jutalomzenéd
youtube.com/watch?v=LUDMy-GplkQ

szóval nem arról van szó hogy a mi munkánk kevesebbet ér hanem hogy a szarbán nem akarja hogy sokat keressünk, miafasz, fizessenek a gazdagok!!!

good morning

törölve

Nem volna jó, mert én is ilyen nyugdíjas leszek.
Meg a legtöbben a /ka/-ból szintén.

Alternatív lehetőségként az állam felajánlaná, hogy az életed végéig dolgozhatsz.

>életük során nem hoztak világra egy gyermeket sem

miért akarsz minden nagypapit kinyírni? nagymama fétised van?

Valószínűleg így lesz amúgy, mert 40 év múlva már rég összeomlik a nyugdíjrendszer.

Ezt, hogyan a faszból vetted le abból, amit írtam?

>Meg a legtöbben a /ka/-ból szintén.
azt kétlem mert én 30 évesen be fogom fejezni a pályafutásomat

>minden gyermek szeplőtelenül fogantatik
eretnek bemérve

KINEK SZÓLTÁ BE TE GECY LEZÚZOM AZ ARCOD A KURVA ANNYÁÁD

fogantatás=világra hozatal?

hogyhogy?

ki ne találd már istvánka hogy téged apukád hozott a világra, elbasztad a fogalmazást mint a vidékiek általában

miért bántod a vidékieket mindig?

nem, de ahhoz, hogy egy gyerek világra jöjjön, két ember, egy anya és egy apa szükségeltetik, direkt nem szülést írtam

náci

csalizok, én is vidéki vagyok
egy kibaszott faluban születtem, csak mondjuk tudok magyarul

azért mert buzizsidó

vegyél egy értelmező kézi szótárat, vagy vedd ki a könyvtárból

hitler vagyok

A svájciak hol gyülekeznek ezen a táblán?

anyádban

a németeknél, sógorokkal együtt

És a franciául meg az olaszul beszélő svájciak?

ismer valaki vas megyeit, vagy oda valósi? sose hallani semmit róla, mintha már nem is Mo lenne

anyádban

azok a francia meg az olasz generálokban
ennyire sötét vagy?

bazdmeg apa tegnap elkezdett flörtölni a nőmmel, mi a faszt csináljak?

nem tudom hől, miért

bosszúból dugd meg anyádat

most komolyan kérdem, és úgy láttam hogy a vikinek is tetszik a dolog, most hogy rendezzem ezt?

ez csali, de zöldszöveg történet idő van

Apád is látja, hogy a nudlifaszú béta ratyi fia nem tudja kielégíteni a barátnőjét ezért ő veszi kezelésbe
Vágd le a faszodat legyél csapda és ajánld fel a segglyukadat apádnak

>egy pinceszűz fantáziája: a posta

vedd fel a faszketrecet és nézd a sarokból ahogy egy igazi férfi pumpálja a kis ribancot

nem én vagyok az aprófaszú béta akinek az alfa apja elszereti a csaját
amúgy meg ez

ez azért is idegesít baromira mert a múlt héten elvitte vásárolni amíg én dolgoztam, lehet hogy volt valami bazd? hogy kérdezzem meg a vikit anélkül hogy elkezdene titkolózni?

hát nem is én, az én nőm tudja hol a helye

Igen a bevásárlóközpont mosdójában dugta amíg végig a béta fián viccelődött

ez a faszkodás nem annyira segít most

valaki akinek volt már valaha bn valami ötlet?

A barátnőd sugározza magából a kielégítetlenséget, ezt meglátta az apád és kezébe vette az ügyet

sosem mondta hogy ilyen problémája lenne, mindig azt mondja hogy pont jó a méretem, meg nem is annyira akarja a szexet sem szóval nemhiszem h ezzel lenne baj

kussolj már el te fogyatékos szar
mindenki tudja hogy csak játszod az eszed és kurvára nem is vicces

Kérdezd meg tőle hogy mit gondol az apádról meg ilyenek

ne hisztizzél már hanem írjad le hogy mi történt vagy történik, egyébként ha apád csanád mint az enyém akkor jobb távol tartani a puncikat tőle

>pont jó a méretem
LOL
Nyilván hazudott, a te vékony kis ceruzafaszot nyomába sem érhet a nagy apucifasznak

mindjárt elérem a 250 óra path of exile játékidőt :D

Ki értett jobban a háború művészetéhez? Achilleus vagy Hitler?

vacsoráztunk tegnap és pont ment az éjjel nappal budapest aztán volt benne vmi jelenet ahol a vmi két ribanc veszekedett egymással, én meg mondtam hogy mennyire kurvára nem nőies az ilyen viselkedés, erre apa megszólal hogy szerencsére a vikit ez nem érinti és így ránézett, a viki meg elmosolyodott meg tök fura volt az egész, aztán mikor szedte apa össze a tányérokat így megfogta a csuklóját meg a vállát szóval nemtom mit gondoljak
este mikor ketten voltunk is tök fura volt, távolságtartó meg nemtom

ez a természetes kiválasztódás a gyenge elhullik, az erős megmarad
hamarosan születni fog egy féltestvéred a vikitől

ez ugye csali, hány éves vagy

Achilleus harcos volt, nem hadvezér.
Hitler meg közismerten rossz hadvezér volt.
Inkább Rommel vagy Nagy Sanyi?

nem, nem minden csali faszfejek, amúgy meg 22

what the fuck is kurva anyatok?

>vacsora közben megy a tv
>valami szar valóságsó
Néha elfelejtem milyen prolik is járnak ide.
Kösz, hogy emlékeztettél

is borat your national hero?

ahahaha, közben végig az apró pöcsödön röhögtek, apád meg a szarfaszú béta fián
valószínűleg most is éppen a barátnődet pumpálja amíg itt rinyálsz

De harcban gondoltam, 1 v 1. Hitler harcolt a Nagy Háborúban.

are you turkic rape baby?

>fapofái
hogy lehet egy helyeskének több fapofája egyszerre?

Don't know about kazakstan, but he is my personal hero.

We are the ones who rape, Sergei.

Hát Achilleus sebezhetetlen, úgyhogy Hitlernek hiába van puskája, simán lekaszabolja.

ne törődj vele

>Nagy Háború
Ömm, senki nem hívja így magyarországon
Az egyik egy legendásan erős qvázi félisten, aki az akhileszét kivéve sebezhetetlen, a másik pedig egy átlagos, alacsony festő, akit besoroztak egy lövészárokba. Hmm ki is nyerne.

apának tetszik a bn akkor, a bnnek meg lehet nedves a puncusa tőle, bazd meg keményebben ne gondoljon más kukira

és ne vidd haza egy darabig

ez
Ánon hibája, hogy önzetlen szeretet vár el a nőktől
olyat csak anyádtól, a gyerekeidtől, a kutyádtól és esetleg a (férfi)barátaidtól várhatsz, a nőktől nem
legkeményebb pirospirula, de muszáj lenyelni, ha akarsz valamit a női nemtől

hitler egy futár volt, az volt a dolga hogy szaladjon

Hitler nem sorozott katona volt, hanem önként jelentkezett.

>qvázi
ha már ilyen ratyi szavakat használsz legalább írnád le normálisan