/polska/

edycja diasporaki smiecie ale animeposterzy nawet bardziej

poprzedni

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=VERwhQvmurE
youtu.be/yTZljqTFFUg
m.youtube.com/watch?v=QYn9Nme-EQc
wired.com/story/men-will-lost-the-most-jobs-to-robots/
m.youtube.com/watch?v=dh3bleXWaCk
patreon.com/posts/princess-trainer-4861583
dziennikzachodni.pl/wiadomosci/a/checinski-szlag-mnie-trafia-na-stawikach-ukradziono-lawki,12342227/
twitter.com/NSFWRedditImage

haha kurwa papiez ;)

taki wygląd mój

>on nadal daje linka do poprzedniej
HEHEHE WIDZE ZE MAMY TUTAJ STAREGO POSTERA
STANLI :--)

>hehe czinaposter jestem dajcie mi (you) xdd
>nic sie nie zmienia z roku na rok

>szkalowanie anime i papieża
>i to w jednym poście
zs dinozaurze, twój czas już minął

...

czina nie postuj akarin bo ona jest moja
rozumiesz to

>2017
>an*me

Akarin należy do wszystkich /polaków/.
Czerwonowłose animki>innowłose animki

czy to kśąc?

prawda
i to święta prawda dubli
amen

Ups
Chyba za mocno ja uderzyłem :-)

nie nie NIE!
moja
moja akarin
łapy precz

>nikogo w tych wszystkich protestach nie zastrzelili
Ale tam u was nudno.

youtube.com/watch?v=VERwhQvmurE

haha jaka ona jest pojebana kurwa

Ale nuta

youtu.be/yTZljqTFFUg

Juz jej nie dotkne jak powiesz ze mnie lubisz

no ty sie chyba pomyliłes
kocham cię nad życie ale błagam, zostaw ją

najlepsze są takie o naturalnych kolorach

>moegowno
Jak mozna to ogladac?

postuje tu od 2014 proszę mnie szanować

dobre post

zamknij pizde burger

Jedno za serbski ruskiji polskiji dewojki

m.youtube.com/watch?v=QYn9Nme-EQc

Dodrini mi kolena
Tpoгaй мoю кoлeнy
Dotknij mojej kolana

Drugie za ruska serbska polska bratstwo prijatelstwo I nasz sam slowianskiji język

>wired.com/story/men-will-lost-the-most-jobs-to-robots/
>rozwój i automatyzacja uderza przede wszystkim w zawody postrzegane jako "męskie", czyli takie które daje się łatwo automatyzować bo są proste, przewidywalne, pozbawione emocji, ciężkie fizycznie i repetycyjne (inaczej rzecz ujmując, praca dla robotów)
>w najbliższej dekadzie czeka nas dramatyczny spadek zatrudnienia w sektorach transportowym i budownictwa, prawie w całości opanowane przez mężczyzn
>tymczasem zawody postrzegane jako "kobiece", czyli (najczęściej w sektorze usług) te które wymagają empatii, szybkiej adaptacji do zmieniających się warunków, intuicji, zmysłu artystycznego etc. generalnie pozostaną nienaruszone przez automatyzacje, a niektóre z nich czeka nawet rozkwit (jak opieka nad dziećmi/osobami starszymi)
>mężczyźni będą zmuszeni do podejmowania się zawodów kobiecych, z reguł← słabiej płatnych
Czeka nas kryzys męskości? A może to jedna z przyczyn obecnego? Zwróćcie uwagę na niespodziewany sukces Trumpa w tzw. Pasie Rdzy i czym motywowane są jego poglądy na kwestie energetyczne i sektora motoryzacyjnego.
Opinie?

chuj mnie to obchodzi żbsz

kocham je

>men-will-lost

:3

Pisze wlasnie ze swoim przyjacielem :-)
I to na fb
a wy co? Nadal tylko na /polsce/ siedzicie hehe

tak wiedziałem że bycie femdomfagiem się opłaci

>gównopostuj
>"ablublu chujowe te deski nudy i szambo"
>nie gównopostuj
>"chuj mnie to obchodzi"

oraz: kapeć "minety"
HUEHUEHUE RUCHANIE

>ze swoim przyjacielem
Nieladnie klamac, macku

ZAMKNIJ MORDE PEDALE
TO JEST KURWA MOJ PRZYJACIEL
I TO PRAWDZIWY JEBANY BURGERZE
ZAPOSTUJ SWOJ RYJ DLA ATENCJI LEPIEJ
CWEL

przecie to już jest, w lekkiej formie.
zamiast nakurwiać otwory młotkiem i przecinakiem dziś są pik rel.
i nikt nie będzie nakurwiał szpadlem na metr siedemdziesiąt by kłaść wodę gdy koparka zrobi to szybciej niż dziesięć chłopa.

Ladne numerki ale nadal jestes debilem

m.youtube.com/watch?v=dh3bleXWaCk

Kto gra Tutaj na elektrycznaj gitary ??

Jakie gitarny solo lubicie??

Kurwa zgubilem swoja paste o pedalach

Ale gra o tron to im dalej tym bardziej chujowa. Chyba plan jest taki że jak starego grzyba rozwścieczyć żeby już skończył ze złości książkę.

Trzeba zapierdolić taką sieć neuronową, żeby posty z anime obrazkami automatycznie dostawały hide and report.

Idę w kimę Anonki, dobranoc.

Którą? Tą?

> Wiecie co? Jak jestem strasznie podniecony ale to musze dlugo nie walic wtedy zaczynam myslec o mezczyznie. Normalnie jestem 100% hetero, ale jak przez dluzszy czas nie zwale wtedy u mnie sie cos zmienia. Zaczynam miec rozne fantazje o tym ze mnie jakis facet zmusza do seksu, ze mi sie kaze przebierac w dziewczece ciuszki a potem szantażuje mnie do stosunku z nim. Z poczatku mi sie to nie podoba ale po chwili nie moge sie mu juz oprzeć. Wpycham jego wielkiego pulsującego kutasa do mojego ciasnego gardla i prawie sie nim nie krztuszę. Po chwili on dochodzi, a kiedy mysle ze to juz koniec sila kladzie mnie na brzuszku i masuje moj odbyt. Troche sie opieram ale jest juz za pozno i czuje jak we mnie wchodzi. Czuje ból ale z jakiegos powodu staje mi jak nigdy mi nie stanal. Na poczatku robi to powoli ale potem przyspiesza a wtedy dochodzi we mnie. Potem sie tulimy i mu mowie ze go kocham.

Nie zakrztus sie kolego

dobranoc

o dzieki chlopie

trzeba zapierdolić taką sieć neuronową żeby każdy wykopek dostał w ten swój głupi ryj

Dlatego wtrąciłem to o tym Trumpie. Bo wiadomo że automatyzacja to nie jest że jakiś robot przyjdzie i dosłownie wyrwie ci łopatę z ręki, tylko że zostanie usprawniony jakiś proces, powstaną nowe narzędzia, nowe technologie i nagle w jakiejśtabelce z excela wyjdzie szefowi że opłaci nam się wypierdolić paru zbyszków jak zainwestujemy w bulbulator do bąblownic albo jak zaczniemy robić coś trochęinaczej. Taka dosłownie automatyzacja to tylko częśćpostępu i to dość ograniczona.
Sęk w tym, że w takim sektorze jak transport ta automatyzacja będzie dosłowna i dramatyczna, bo z dnia na dzień jak już te automatyczne tiry wyjadą na szosy.

Na zdrowje

MAKI DOSTAŁA SRAKI

zaawansowana analityka to nadal domena mężczyzn i tak już będzie
poza tym abluablu automatyzacja już mielismy wiele zawodów zajebanych przez postęp technologiczny i cos sie stało złego? no jakos nie bardzo

Wiecie co? Jak jestem strasznie podniecony ale to musze dlugo nie walic wtedy zaczynam myslec o mezczyznie. Normalnie jestem 100% hetero, ale jak przez dluzszy czas nie zwale wtedy u mnie sie cos zmienia. Zaczynam miec rozne fantazje o tym ze mnie jakis facet zmusza do seksu, ze mi sie kaze przebierac w dziewczece ciuszki a potem szantażuje mnie do stosunku z nim. Z poczatku mi sie to nie podoba ale po chwili nie moge sie mu juz oprzeć. Wpycham jego wielkiego pulsującego kutasa do mojego ciasnego gardla i prawie sie nim nie krztuszę. Po chwili on dochodzi, a kiedy mysle ze to juz koniec sila kladzie mnie na brzuszku i masuje moj odbyt. Troche sie opieram ale jest juz za pozno i czuje jak we mnie wchodzi. Czuje ból ale z jakiegos powodu staje mi jak nigdy mi nie stanal. Na poczatku robi to powoli ale potem przyspiesza a wtedy dochodzi we mnie. Potem sie tulimy i mu mowie ze go kocham.Jestem hetero

to jest moja antywykopkowa sieć neuronowa
marian bedzie bronil honoru polskich(*) animek

(*)bo polska drugo japonio

Moja Dizewczina zowi mi spać z nej

Spokojnanoc anony ja spać

Fak America

morda pedale jebany

Jak stracisz obrazek chory cwelu to napisz.

...

...

zajebie pedałów

Wyobraz sobie ze wpychasz swojego wielkiego meskiego kutasa w moja ciasna dupe. Ja, przebrany jestem za kobiete bo tak naprawde nia jestem. Jestem zwykla dziwka ktora tu jest tylko po to by cie zaspokoic. Nie pozwalasz mi sie dotykac, mowisz ze dziwka nie moze sie skupic na swojej wlasnej przyjemnosci tylko ze ma zaspokoic tego komu daje. Nastepnie wpychasz go mocniej we mnie a ja ledwo powstrzymuje sie od dotykania swojego penisa. W koncu jestem taka beta ze dochodze wczesniej od ciebie, chociaz to ty mnie jebiesz, ale ja i tak dochodze wczesniej od ciebie bo tak kocham bycie jebanym w dupe. Bo jestem taka dziwka ktora tylko kocha cie zaspokajac. Potem czuje jak ty dochodzisz w mojej ciasnej pupce. CZuje jak twoja sperma tam plynie. Odplywam. Dobrze ze jestem hetero

>zaawansowana pierdolistyka
No ale powiedz to tym wszystkim zbyszkom co sobie prowadzą tira czy chuj wie co. Przecież to nie jest robota dla każdego nawet jakbyś chciał i miał ludzi z odpowiednim wykształceniem. Zresztą, to jest ten typ roboty której efektywnie celem jest redukowanie miejsc pracy.
>i cos sie stało złego?
tak? te wszystkie wielkie ośrodki miejskie na całym świecie dotknięte bezrobociem strukturalnym które popadły w długoletnią biedę bo nagle się okazało z dnia na dzień że więcej tu nie kopiemy?
Chodzi o to, że jak to pierdolnie, a pierdolnie motzno, to nie będzie "nic sie nie stao"

o kurwa anoni ale właśnie doszedłem
masturbowałem się przez dobre dwie godziny grając w princess trenera
w końcu doszedłem tak że mam całą koszulkę ospermioną

biceps mnie boli od całej tej masturbacji

Chcialbym zostac wyruchany kiedy bylbym przebrany za dziewczyne. Chcialbym miec ogolone cale cialo, kobiece ciuchy. Nosilbym na sobie damskie majtki ktore by byly cale mokre od mojej spermy. Dobrze ze jestem 100000% hetero

szkoda że szatniarz nie mówi po polsku bo by tego idiotę już dawno wyjebał

>Dobrze ze jestem 100000% hetero
no całe szczęście, nie chciałbym jebać w dupę homoseksualistę

ja go zgłaszam cały czas może w końcu sie zlituje

tylko bottom jest gejem

bycie topem to oznaka dominacji i męskości
nawet starzy rzymianie o tym wiedzieli

>ja go zgłaszam cały czas
>tug user dostanie bana za spamienie szatniarzowi

>w miescie rozwija sie przemysl
>robolom malo a zwiazkom tym bardziej to daza do wzrostu zarobkow
>biznes przestaje sie oplacac i przenosza sie do chin czy gdzie
>abluablu roboty :(( zobaczycie jaki bedzie armiegiedon

zalinkuj

najpierw by mi musial udowodnic ze zglaszam bez powodu

>nie dadzo mi ruchac kobiety seksu mi nie dadzo z loszka jebanko cipe mi dajcie jebac
>stary czuje cie
>nie dadzo mi ruchac faceta seksu mi nie dadzo z facetem jebanko kutasa mi dajcie jebac
>JUZ ZGLOSZONE
taki wyglad wasz

patreon.com/posts/princess-trainer-4861583

Ale wiesz ze obwieszczanie ze sie cos zglasza tez jest naruszeniem regulaminu? Co teraz zrobisz? Sam siebie zglosisz polaczku jebany? XD

nie bo szatniarz nie mówi po polsku to nie wie że on to powiedział pedale pierdolony

ej czina jesteś?

No bo to samo w każdej nitce. Narob tych past dziesięć i wrzuczaj różnych co.

swoją drogą niewidzialne sejdże to zdrada przecwko ludzkości

uwaga uwaga
saguje nitke ;)

Polacy sa podludzmi

ej czina no wiem że tu jesteś odezwij się

>implikowanie że koszty zatrudnienia pracowników to jakiś ważny parametr w takim przemyśle
wydajność jest funkcją kapitalizacji produkcji, a nie tego że zarabiają więcej niżw chinach

fajnie że jesteś już mi Cię brakowało

wyżyłem dzisiaj na jednej dużej picy i niczym więcej
to znaczy że schudnę czy nie

>najpierw by mi musial udowodnic
kek, co to, sąd?
nie musiałby ci udowadniac ze go wkurwiasz i ze ma ochote jebnac ci banana

>co to jest google translate

Nie chce sie chwalic ale jak dostalem tutaj bana na 15 dni to zmienilem calkowicie swoje zycie. Zaczalem spelniac swoje marzenia i dosłownie zaczelo mi sie juz ukladac ale wtedy ban minal. Najgorsze 15 dni mojego zycia

>implikando że by się mu chciało tłumaczyć jakieś tam gównoposty
gość ma ważniejsze rzeczy do roboty, np. kasowanie anime obrazków

Zapomnialem dopisac:
omijanie banów to pedalstwo i dynamiczne ip to ciota i chuj

miałem tak jak mi się komputer rozjebał na miesiąc

dziennikzachodni.pl/wiadomosci/a/checinski-szlag-mnie-trafia-na-stawikach-ukradziono-lawki,12342227/


Zajebcie mnie kurwa, nienawidze tego pierdolonego kraju.

PRZYWRÓCIE GRANICE SPRZED 1 WOJNY SWIATOWEJ, KURWAAA

ja specjalnie dałem się zbanować przez 3 miesiące bo myślałem że życie mi się poprawi

zamiast przesiadywać tutaj to od rana do wieczora grałem w lola i tyle z tego było
ale przynajmniej nabiłem gold 1 w tym czasie

>orginalny Digi Charat
WRESZCIE KTOS Z GUSTEM

na odwrot. bottomem moze byc kazdy. ale to top musi byc podniecony czyli homo

>kotek siostry dojebał się do kabla na dwie sekundy
>wszystkie trzy żyły w słuchawkach do lutowania
trzymcie mnie bo nie wytrzymie

karol jestes?

>Sosnowiec

chciałeś powiedzieć, "jej pusia"?

Ale bardzo dobry post.

>cale zycie jedz kupe
>pij cole zryj chipsy
>kiedys sobie pomysl ze chcesz zmienic zycie
>zacznij jesc zdrowo
>duzo wody, warzywa
>zaczynasz miec problemu żołądkowe i gazy
?????