/polska/

edycja wojny na szczycie

Other urls found in this thread:

wiadomosci.wp.pl/duda-i-macierewicz-czy-jest-miedzy-nimi-konflikt-sonda-wp-6153933868898433a
tvp.info/33567060/uciekla-z-domu-wstapila-do-zakonu-teraz-jest-patronka-dziennikarzy-i-pracownikow-tv
tvp.info/33566033/mlodzi-polacy-niezmiennie-prawicowi-i-nie-chca-patrzec-w-lewo
youtu.be/bFoKhknf_wA
twitter.com/SFWRedditGifs

ŁEEEE ONI POSTUJO ANIME NA MOJEJ NITCE A NIE POLITYKE XDD

Obyś zdech animeposterze

>polityczkocwele w mojej nitce
wykop kropka pe el i nie wracać

>tug masz zatwardzenie

ANIME? NO NIE NIE NIE NIE
TERAZ ZROBIMY POLITYCZNO M I BEDZIEMY
O POLITYCE ROZMAWIAC KAPISZE POLAKI?
JEEEEEEEEEESTEM PANEM TEGO GENERALA XD

ale smród już nigdy tu nie wrócę

>nie dali ci dziewczyny nigdy

Spodziewam sie ze jak wejde na 4chana to bedzie na nim anime

wiadomosci.wp.pl/duda-i-macierewicz-czy-jest-miedzy-nimi-konflikt-sonda-wp-6153933868898433a

>Andrzej Duda zadecydował, że 15 sierpnia, w dniu Święta Wojska Polskiego, nie odbędzie się uroczystość wręczenia nominacji generalskich. Decyzja prezydenta jeszcze bardziej zaostrzyła relacje na linii Pałac Prezydencki-Ministerstwo Obrony Narodowej.

>- W ocenie prezydenta trwające prace i brak uzgodnień dotyczących nowego systemu kierowania i dowodzenia Siłami Zbrojnymi RP nie stwarzają warunków do merytorycznej oraz uwzględniającej potrzeby armii oceny przedstawionych kandydatur do awansów generalskich - oświadczyło wczoraj Biuro Bezpieczeństwa Narodowego.
MON oświadczyło w odpowiedzi, że to właśnie "nowa kadra dowódcza jest warunkiem zmian dostosowujących wojsko do nowych wyzwań". Resort podkreślił jednocześnie, że "zmiany w systemie dowódczym były konsultowane z BBN".

>Przez komentatorów politycznych decyzja prezydenta jest jednak widziana jako kolejny krok ku niezależności od struktur partii. I przypomnienie o swojej władzy.

>- Czasy Adriana się skończyły. Prezydent urwał się z łańcucha, zerwał kaganiec. Nie ma wiele do stracenia, najwyżej zostanie młodym komentatorem z ochroną, ale i tak jest ustawiony do końca życia. My mamy więcej do stracenia, bo mamy wiele stanowisk. Odmówienie poparcia przez PiS Andrzeja Dudy w wyborach prezydenckich byłoby ryzykowne i wyniszczające. Pewnie i tak by wystartował tworząc własny obóz polityczny - mówi nam poseł PiS, który pragnie pozostać anonimowy.
Premier Beata Szydło wezwała prezydenta Andrzeja Dudę i ministra Antoniego Macierewicza do zakończenia konfliktu. Według niej, postępowanie SKW prowadzone wobec generała Jarosława Kraszewskiego nie powinno mieć wpływu na dokończenie przez prezydenta procedury nominacji generalskich.

...

a mi dali

chuj mnie to

kocham Andrzeja Dude oraz Antoniego Macierewicza

posłuchaj no tu się dzieją sprawy dla państwa wysoce istotne a ty postujesz chujowe bajeczki w tym czasie zastanów się proszę nad swoim postępowaniem i zaangażuj bardziej w losy własnej ojczyzny

zd:nc ?

HEHE PONY WROCILEM
HEHE ZAGLOBA TO JA
JEBAC ATENCJUSZY CHUJOWA NITKA
KIEDYS BYLO LEPIEJ BO YOU DOSTAWALEM
TO JA ZAGLOBA

przypał dodek nie chce mianować macierewiczowi generałów

...

to co ten Duda odkurwia i czemu

ciąg dalszy buntu żeligowskiego dudy

kaaaroooool!

diskordziarze do gazu

5d szachy

tvp.info/33567060/uciekla-z-domu-wstapila-do-zakonu-teraz-jest-patronka-dziennikarzy-i-pracownikow-tv

Gówno

tvp.info/33566033/mlodzi-polacy-niezmiennie-prawicowi-i-nie-chca-patrzec-w-lewo

chujowa święta jak się modlisz i nie dostajesz blessa do oglądalności żbsz

Prezydent Andrzej Duda zdecydował, że 15 sierpnia nie odbędzie się uroczystość wręczenia nominacji generalskich oraz admiralskich w Siłach Zbrojnych RP. Ta informacja wywołała poruszenie na scenie politycznej. Część komentatorów uważa, że to efekt konfliktu między prezydentem a szefem MON Antonim Macierewiczem, który przedstawił kandydatów. Czy tak jest faktycznie?

We wtorek Biuro Bezpieczeństwa Narodowego przedstawiło stanowisko prezydenta, który wskazał, że „trwające prace i brak uzgodnień dotyczących nowego systemu kierowania i dowodzenia Siłami Zbrojnymi RP nie stwarzają warunków do merytorycznej oraz uwzględniającej potrzeby armii oceny przedstawionych kandydatur do awansów generalskich”.

Podkreślono, iż prezydent „oczekuje, że w ramach współpracy BBN z Ministerstwem Obrony Narodowej rozwiązania dotyczące systemu kierowania i dowodzenia zostaną wypracowane w najbliższym czasie, co pozwoli na podjęcie stosownych decyzji kadrowych”.

Takich rozwiązań jednak jeszcze nie ma. Zapowiedziana przez ministra obrony narodowej Antoniego Macierewicza zmiana systemu kierowania i dowodzenia wprowadzonego reformą w 2014 roku była kilkakrotnie przedmiotem rozmów prezydenta z szefem MON, szefem Sztabu Generalnego i najwyższymi dowódcami. Prezydent przedstawił swoje oczekiwania wobec systemu dowódczego w kwietniu na dorocznej odprawie kierowniczej kadry MON i sił zbrojnych.

Prezydent Reimu Hakurei zdecydowała, że 15 sierpnia nie odbędzie się uroczystość wręczenia nominacji generalskich oraz admiralskich w Siłach Zbrojnych Gensokyo. Ta informacja wywołała poruszenie na scenie politycznej. Część komentatorów uważa, że to efekt konfliktu między prezydentem a szefem MON Ibuki Suiką, która przedstawiła kandydatów. Czy tak jest faktycznie?

>gówno

...

gdyby tylko animki rządziły to by było dużo zabawniej

jaki fajny murzyn

>nikt nie chce postowac anime moze przestane postowac na chwile
>nikt nie chce postowac polityki moze bede spamowal gowno
I kto jest gorszy?

>p*lityczka

ty (You)

skończyłem właśnie oglądać toradora
chujowa końcówka żbsz

>dosłownie ja

mam ochotę tulić się z moją gf i całować

through deception you shall do war

hej mysle że jestesmy podobni mnie cechują te same rzeczy
>chłodna krew
>inteligencja
>ironiczne poczucie humoru

Jestem po prostu taki inteligentny. Tez ludzie mnie nie rozumieja i nie wiedza czesto o co mi chodzi. Na sprawdzianie z matmy zrobilem jedno zadanie inaczej od innych i pani nie potrafila zrozumiec jak to zrobilem. Jestescie przy mnie gownami

...

Ale nuta
youtu.be/bFoKhknf_wA

Duda zdradził a Macieretta to /nasz człowiek/

...

t. ruski agent

Postujcie postacie ktore wam przypominaja was samych

Kocham Andrzeja Dude i Antoniego Macierewicza

bóg nie istnieje ~ja

...

Zgadzam sie

...

...

...

To ja - inteligentny, nihilistyczny i z nikczemnym poczuciem humoru

Polska jest zajebista.
Znam osoby z Izraela, które są w porządku

Zaraz sobie sam dam you pod tym postem i nikt mnie nie może powstrzymać

x)))))))))))))))))

O kurwaaa jak dobrze ohhh

co ci mówiłem o gównopostowaniu mandarynką

...

Biblia. Jedyna ksiazka w ktorej ci powiedza ze bogaty nie dostanie sie do krolestwa niebieskiego a potem ci dadza 100 porad jak robi pieniadze

>wierzenie, że najważniejszą rzeczą w życiu jest przekazanie dalej genów

nihilistycznie, tak jak lubie :-)

dosłownie nabranie się w Darwina-żyda

trzeba być bardzo głupim, żeby w takie coś uwierzyć

Opinie o mojej nowej karcie graficznej?

Mam 160 iq ale nie zrobie testu bo sie jescze okaże ze sie myle

w życiu nie chodzi o to, żeby przekazać dalej geny

cykor

wiecie, że wasze geny to w dużej części losowość

Kontekst?

Istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że wasza genetyczna mieszanka się w przyszłości powtórzy

TO

tak se tlumacz ze zdechniesz sam bez pozostawienia po sobie czegokolwiek bedac komplenie bezuzytecznym dla przyszlych pokolen
jebana genetyczna porazko

idę grać w h*i 4
macie jakieś mody które sprawiają że gra jest grywalna?

szwedka firma

czy naprawdę zrobili reklamę soku o gejowskiej różnorasowej parze adoptującej dziecko?
(((kto))) to wymyślił?

jeżeli nie widzisz, że to prawda to jesteś debilem

Opinie o moim nowym procesorze?

no i bardzo dobrze, nie życzę nikomu moich genów spierdolenia

dosłownie mój pecet

botniet.

tylko sprzęt wyprodukowany przed 2009 zanim wprowadzili (((IME)))

Postujcie straszne obrazki

no i co z tego jebany podludziu
normalny człowiek robi z tego 100% a nie "istneije duze prawdopodobienstow :))"
pierdol sie i zdychaj skoro nie jestes do niczego potrzebny

ale debilu jebany posłuchaj
jak robisz dziecko to dostaje co najwyżej 50% a nie twoje sto%

>tug ogladasz filmy w 1080p na youtube na pc z 2009 bez żadnych problemów

wstaje z lozka

i przypominam, że geny mutują

opinie nt mojego gowno komuterka?

97% genów mamy takich samych

całkiem niezły

przypominam że wszystko sie reprodukuje
jak ktos sie nie reprodukuje to stawia sie na samiutenkim koncu lancucha pokarmowego
jestescie nizej od doslownie wszystkiego co zyje

żydzi

debil jebany. reprodukcja =/= łańcuch pokarmowy

Załóżmy, że jesteś np. rudy. Tak naprawdę nie ma dla ciebie znaczenia, czy w przyszłości będą żyli też ludzie rudzi.

DEBILU JEBANY
ZE SIE ZE MNA NIE CHCA JEBAC TO JEST MOJ WYBÓR :--)
CZEKAJCIE BO MI SIE DRUGI POST LADUJE
>NIE DADZO TAKIEJ ANOOONI :((((