/polska/

edycja filmowa wbijacz na pluga

Other urls found in this thread:

instagram.com/nikki.sapphire/
thenewsnerd.com/music/childish-gambino-comes-out-as-gay/
twitter.com/AnonBabble

anone co chcial chcesz jeszcze oglodac wiedzmaka?

postuje żeby sie nie zmarnowało

instagram.com/nikki.sapphire/

elo elo 520

ale na plugu nic nie ma

Nic, spazmy jakby pluło, ale nie miało czym. Czasem nieco bardzo wodnistego później.

Punkty kontaktu z jakiegoś tworzywa, bardzo ciche. Z bardzo bliska niby słuchać lekkie szuranie.

no tak, puszcze sobie w tle bardzo chętnie

na miniaturce myślałem że to aralka

a już pamiętam lubiłem te uczucie za dzieciaka waliłem sobie do CKMów brata ehh to były czasy

>to uczucie gdy nie masz dziewczyny

What's the use of having an instrumental case when you can perfectly add its function to the ablative case?

>tug twój pierwszy spust, który nie był mokrym snem był hands free
ech kiedyś to były czasy

jakie to uczucie? bo mi dość nieznane ;)

postreamowałbym wam jakiś film ale nie wiem jak

czy jak masturbuje sobie prostatkę czarnym dildem to nadal jestem hetero czy czyni mnie to już pedałem

czujesz się na szarży?

>tug nie pamietasz swojego pierwszego spustu

ale byłem zaskoczony chyba

chuja se postrimuj

Oglądam tę sympatię i sporo różnych desperatek z jakiegoś podkarpacia, może nie najładniejszych, ale sympatycznie wyglądających. Miałyby kogo anony uszczęśliwić.

eeee

wchodzisz na kissanime klikasz anime i tam sie strimuje

tak się zastanawiam czy sobie dzisiaj poćwiczyć robiąc pompki w domu i takie sprawy czy sobie dać już spokój
bo w sumie to mi się nie chce wiecie

ale mówię przecież że nie wiem jak

zapłaciłem ci małą fortunę

>desperatek
nie dziękuję
sam nie jestem desperatą to na poziom desperatek zniżał się nie będę

dosłownie kiedyś dostałem orgazmu nie robiąc nic bo jechałem wtedy samochodem na tyle

ehh kiedyś to było kura kiedyś to było ale kiedyś było

>wkładash sobie metalowy pręt w siurka
>dostajesz orgazmu
polecam

no dobra kurwa, będe to mieć na pełnym ekranie, nawet na telewizorze rodzinie puszcze

>hands free
Że jak niby?

>abluubluublu uchodźcy

2 lata temu 77% Polaków było za przyjmowaniem uchodźców. Teraz 76% jest nagle przeciwko, dzięki prawackiej propagandzie strachu. Odmawiamy pomocy ludziom, którzy jej potrzebują mimo, że Polacy w historii wielokrotnie uciekali do innych państw.

Oczywiście kilka tysięcy uchodźców, których nigdy byście nie widzieli to śmiertelne zagrożenie dla państwa polskiego. :^)

Co z tego, że w 2008 roku przyjęliśmy 100 tys. Gruzinów.

Co z tego, że PiS nie zatrzymał napływu Czeczeńców(muzułmanów). Jesteście ruchani w dupę przez karakana.

Does the fact that chopin's father was a frenchman bother polish nationalists?

100% /polaków/ jest przeciw korabowi.

yes because he was french

Jasne, jeśli masz inne perspektywy na dziewczynę i żonę to szukaj tam. Mówię o tych, co tylko się i nas torturują swoimi TUGami o braku dziewczyny.

U U U AH AH AH does monkey want a banana?

pompki roznego rodzaju, brzuszki i rozciaganie w trakcie

potem pod prysznic i na browarki

>miej koreańskie znaki w tripie
>mów co jest dobre dla polski a co nie

Most people don't even know that, or don't really care.

ehh antoni poćwiczyć by trzeba ale tak łokropicznie mi się nie chce

spoko

Codzienny przypominacz jaki wyglad lewactwa

uff ale bym sobie pospinnował teraz takim fidżecikiem

>Co z tego, że PiS nie zatrzymał napływu Czeczeńców(muzułmanów). Jesteście ruchani w dupę przez karakana.
ilosc uchodzcow w 2016 spadła o 75%

chciałem poleżeć nago w łóżku i jak się rozebrałem to spust był
ogólnie miałem sensitivity wyjebane przy pierwszych fapach

a ja myślałem że cuckqueen to mem

O kurwa, to tak nigdy nie miałem. Chociaż ja to waliłem konia zanim jeszcze mi miałoby cokolwiek wylatywać.

czy jak zostane lewakiem to dostane dobrze platno fuche w korpo??

w Google na pewno

tylko HIV

opinie o koniu co go mam

mam większego konia

możesz załapać się do najnowszego filmu
>The rise of big black cock
w roli cucka

chce żeby go ktos wyjebał
gdziem stream

>childish gambino jest pedałem
o kurwa

nie bo bedzie karol nastepny

?
niby jak lmao

źródło?
tak wgl to tyler jest pedałem czy nie bo sam nie wiem tak ci żurnaliści pierdolą

*zastępuje ci drogę*

>Jestem osobą wesołą,pozytywnie nastawioną do życia i ludzi ,chętnie zawieram nowe znajomości, JESTEM PRZYSŁOWIOWĄ "GADUŁĄ",Ale potrafię też słuchać, lubię długie wieczorne spacery, szczere rozmowy w środku nocy, spotkania z przyjaciółmi, dobry film najlepiej horror, od czasu do czasu sięgam po książkę z gatunku fantasy.

thenewsnerd.com/music/childish-gambino-comes-out-as-gay/

no dobra to cho

tv/cxvkkxclvkcx

lmao znowu ty
czemu tak sie boisz streamować

zrob troche glosniej bo za cicho jest

>2015
on ma dziecko

cicho jest bardzo, i dwa razy wszystko słychać
i czemu dialogi przewijasz

z tvp tez mozesz wybrac debili np rachon cejrowski

w zasadzie to kurwa kazdy tam

no spoko

d-dzięki

O w dupę znalazłem kuzynkę na sympatii.

Zuza co ty robisz ja byłem na twoim chrzcie!

Takie z was pedałki, ale i tak was lubię.
Choć mam ochotę wam zajebać ze łba

mów coś słodziaku

;_;

KURWA ANONI
PORWAŁEM MURZYNA

ANONI KURWA MAC NO POMOZCIE
ODPIERDALA MI Z TYCH NUDÓW NIE MAM CO ROBIC ALE NA DWÓR NIE WYJDE I KARTY NIE MAM GRAFICZNEJ

AAAAAAAAAAAAA KURWAAAA

oddaj to hovno

anonek wiedźmina streamuje teraz jak chcesz

Poczytaj dobrą książkę.

>jedź o 5:30 do roboty, prąd jest mimo że w nocy była burza w chuj i rozjebało połowę okolicy
>wróć o 13:30 do chaty, prądu nie ma
>tnij z ojcem cały dzień 40-metrową topolę co się wyjebała na pole z ćwikłą
>wróć do chaty, dalej nie ma prądu
Kurwa chuj w dupę innym ludziom. Oddawać mi mój prądzik, bo chcę sobie animki pooglądać. Jebie mnie to, że naprawiają jakimś zjebom kable, oddawać prąd!

>znajdz prace
>przepracuj w niej tydzien
>zarob na karte graficzna po czym wypierdol
>wroc do grania w wowa calymi dniami i srania w /wowg/

HAHAHA ALE PRADZIK DOBRY
ZARAZ IDE I SOBIE ZROBIE HERBATE Z CUKREM Z WYKORZYSTANIEM CZAJNIKA ELEKTRYCZNEGO XD :--)

>zarob na karte w tydzien
chyba nie w polsce

>obudź się
>w dupę wbita igła

co to kurwa jest

powiedziec jen ze ja kocham czy nie

>tug dosłownie animu, które bym oglądał jakbym miał prąd
Zaczynam kwestionować Boskie Istnienie

gówno jak poprzednie od shinkaia, ktore nagle zrobilo furore wsrod normikow

anoni no kurwa nie wytrzymie

ale to było bardzo fajne o czym ty mówisz

Wiecie co, czasami tak leże w łóżku i się smucę jak myśle jak Polacy się krzywdzą i szkalują wzajemnie. Myślę sobie "Boże, czemu tak musi być?". Ale potem sobie przypominam mądre słowa ludu, jak to mówi przysłowie "Polak Polakowi nawet fidżytspinera ukradnie"

jebnij sie w ten pusty łeb

dlaczego taki niemiły jestes

gadam z femka

anoni pomocy

Obcinałem sobie paznokcie i przez przypadek włożyłem sobie palce w dupe

co jes

user wiedźmiak wybierz Triss

mm caluje sie z dziewczyna

>Cześć Kochany, nie wiem co robisz na profilu tak głupiego paszteta jak ja, ale jeśli już tutaj jesteś, to pozwól, że napiszę coś o sobie. Piszę tylko dlatego, żebyś się tutaj nie nudził. Oczywiście mam odrobinkę nadziei, że masz ukończone 23 plus dwa latka i NIE więcej niż 32+3, na początku miało być 30, ale niech Tobie będzie te + 5 wiosenki, w końcu dziś dzień dobroci dla zwierzątek, a poza tym 23+2 32+3 fajnie wygląda XD Starszym panom po przejściach i niedojrzałym gimbazjalistom powiem tesekkur ederim! O nie! niech Was szatan dopadnie, jeśli odważycie mi się złożyć niemoralną propozycję! Dobra, zakładam, że takich ludzi tutaj nie ma... a wracając do tematu, którego nie było, a właściwie to chyba był, ach, nie pamiętam, chyba miałam pisać o sobie ... wiesz Kochaniutki, że wypadałoby mieć jakieś wyższe wykształcenie (wrodzoną inteligencję) lub być w trakcie, żebyśmy od czasu do czasu sobie pogaworzyli na jakieś mniej idiotyczne tematy i nie myśleli, że 2 + 2 = 5, Polska graniczy z Japonią, a na Alasce żyją kangury. U mnie inteligencją wpierw należy grzeszyć, a później czym popadnie! Jak na razie nie potrzebuję mechaników, kucharzy, ogrodników, jakiś robotników czy pomocników! Fajnie jakbyś poza ostrymi melanżami miał inne rzeczy do robienia wciągu tygodnia. Nie akceptuję wulgaryzmów, inaczej języczek odetnę nożem od kebabu! o właśnie lubię czasami dobrze sobie zjeść, gustuję w kuchniach wszystkich krajów, które mają chociaż kawałeczek dostępu do Morza Śródziemnego, a w tle może grać mi dowolna muzyka, od rocka poprzez pop, a kończąc na instrumentalnej. Czasami sama też coś ugotuję i jeszcze nikt przeze mnie się nie rozchorował, a to sukces.

widze że spodobała sie zabawa w sympatie

>Chyba już zauważyłeś, że lubię sobię pogadać o wszystkim na raz, bywam roztrzepana i zapominalska. Potrafię przez tydzień nie malować się i chodzić nieuczesana cały dzień, to chyba już taki nawyk mój z przedszkola. Żeby nie było tak fajnie, to gustuję w dobrych perfumach i markowych ubraniach. Tak w ogóle, to mi się teraz przypomniało, że lubię nawet piłkę nożną, więc meczyk ze mną można sobie wieczorem obejrzeć, podobnie jak jakieś romansidła, historyczne i horrory. Jestem szaloną nastolatką...? niee... niestety już nie... Stara ze mnie paniena mająca jak na razie mamusię Polkę, tatusia znad Bosforu i 2... właściwie 3 zwierzaki w postaci brata, siostry i starego, siwego, przesympatycznego yorusia. Właśnie, nie zgadniesz co ja robię na codzień! ha, studiuję! Nie wiem jak to się stało, ale wylądowałam na medycynie! a coś więcej? nie, bo jak przystało na sytuację młodych ludzi w Polsce podczas panowania dynastii kaszubsko-pomorskiej jestem bezrobotna jak Ferdynand na Polsacie, ale u mnie też z lenistwa - tylko piw nie pijam! Ooo... może jeszcze chcesz dowiedzieć się co ja robię na tym portalu?!

wygląda jak facet żbsz