/ex-yu/

Kroatische Ausgabe

Other urls found in this thread:

blic.rs/najbolji-ostaju/univerzitet-u-beogradu-medju-300-najboljih-na-sangajskoj-listi-evo-ko-je-najzasluzniji-za-to/0d0trsv
blic.rs/vesti/politika/dacic-srbija-nema-originalni-dejtonski-sporazum-ni-papir-na-kom-pise-da-amerikanci-nikada-nece-priznati-kosovo/qrd9gd7
instagram.com/p/BXnFOLelGQ3/
tportal.hr/vijesti/clanak/heroin-vise-nije-in-a-evo-koje-se-droge-najvise-konzumiraju-20170815
youtube.com/watch?v=duy_q4-ioIw
youtube.com/watch?v=ENbTJw_fU8g
instagram.com/p/BXM-q1ZDxvs/?taken-by=tulumarka
blic.rs/vesti/vojvodina/porucnik-koji-nije-priznao-kapitulaciju-stanovnici-ovog-srpskog-grada-cuvaju-secanje/ptzlp6h
youtube.com/watch?v=nrzh3-Tzla8
liveleak.com/view?i=559_1425825864
youtube.com/watch?v=bG8PQPkskW4
twitter.com/AnonBabble

blic.rs/najbolji-ostaju/univerzitet-u-beogradu-medju-300-najboljih-na-sangajskoj-listi-evo-ko-je-najzasluzniji-za-to/0d0trsv

prvi za bazzograd

Бeoгpaд тpeбa paзopити.

greasy croatian dog is at it again

IDEMO /EX-YU/ SAMO GOLE SISATE KURVE

blic.rs/vesti/politika/dacic-srbija-nema-originalni-dejtonski-sporazum-ni-papir-na-kom-pise-da-amerikanci-nikada-nece-priznati-kosovo/qrd9gd7

instagram.com/p/BXnFOLelGQ3/

hnnnng kako je dobra a jos taj govor mmmmh

moze li neko da postavi kroasanka pls

top pichketina

veca kamenjarka od sofije

ubi se pedercino

uh sto bi voleo da je napunim spermovachom dbi

sta fali kamenjarkama

nisu wife material

vrhunac dana marijanino i janino putovanje

tportal.hr/vijesti/clanak/heroin-vise-nije-in-a-evo-koje-se-droge-najvise-konzumiraju-20170815

dalmosi vise nisu najveci narkosi izgleda

zapravo zestoka bitka se vodi sada izmedju njih i istrijanaca

daske za surfovanje
kad slucajno nabasam ovde na linkove, posle toga ne mogu kurac da dignem 3 dana

...

youtube.com/watch?v=duy_q4-ioIw


AHAHAHA kurvatice

Nasli da lepe na devojke neke nalepnice i 3 crnca dodju i lepe

sto kurvatice toliko vole crnce

\o

youtube.com/watch?v=ENbTJw_fU8g

zalosno

Sta mislite koliko je crnaca proslo kroz ovu voditeljku

instagram.com/p/BXM-q1ZDxvs/?taken-by=tulumarka

sta je sa kroasankom sad? je l i dalje dolazi?

mene dusa boli kad vidim ovo, mislim hrvatice su ipak i nase zene

kog boli kurac iovak su kurvetine

servi ajmo se mijenjat za zene

Is Slovenia the best ex-Yu country? Does everyone acknowledge this fact?

IG/veronika_rosandic/
jujuju kakva je kurvatica mala ccc dusu dala blacked

punio bih je spermom svakodnevno

>veronika_rosandic/

Pozeli mi srecu decki

lolara

gde je momak kome mudo visi o koncu prozborio bih jednu sa njim o nasim skrotalnim nedacama

nije valjda da /ex-yu/ misli da su kamenjarke zapravo kvalitetne zenske

aj

NEMOJ
cim on prvi nudi znaci da je zamka!

ali klokpe nisu gej

ali nisam rekao klopke nego zamke

nasumicna zabica

zbori i bez njega sta te muci

dobar

Haos su merdevine braco.
To znaju i Sloba i Mladja

isti kurac

svidja mi se cura ali se plasim da se ja njoj ne svidjam

nemas sta da izgubis anone, reci joj kako se osecas, u najgorem slucaju neces imati nedoumice te i nastavices dalje sa zivotom

nista imam losu genetiku za jaja
na levom povecane vene koje mogu da uticu na plodnost desno mi visi dosta ispod levog sto isto moze da utice

razmisljam se da ga izbacam u epruvetu dok imam jos koliko toliko kvalitetnu spermustinu pa posle da ne brinem kad budem hteo decu

ali dosta se dugo druzimo
ali nekako je to druzenje na distanci, nikad nemamo teme ozbiljnije od smoltoka
a i kad ih imamo ona se nekako jako cudno ponasa

koliko dosta? ako ti je pola centimetra do max centimetar kad je opusteno to ti nije nikakva bolest
a vene na lijevom jel se bas isticu i vide ili sta?

meni je desno jaje uzdignutije od levog ali valjda ne toliko
da li je to normalno?

sa tom tvojom spremom koju das, oplodjavaju muslimanke, kako bi za 50 godina muslimani ispali beli ljudi

ja sam drugarici najboljoj pre dva meseca rekao kako se zapravo osecam prema njoj
nismo se culi od onda ali jebes ga

pa tako oko 1cm
ovako na golo oko ne ali kad opipas da, klasicna varicocela

Meni je uspelo, i sad smo zajedno...

e pa vidis meni to i nije bas "jebes ga"
imam jako mali broj zenskih prijateljica i ne zelim to da sjebem
ali ja ju svejedno ne gledam kao prijateljicu, vec kao potencijalnu zenu sa kojim bih proveo ostatak zivota

da li vredi pokusati dok sam pijan?

to sto ti jaje visi nisko nije nikakva strahota, al varikozu rjesavaj kod urologa ili neki kurac, to bas nije toliko zdravo, ali neznam dali utjece na plodnost jer ti to nisu bas vene koje su direktno spojene sa jajem nego su kozne, svejedno odi covjece lekaru

pravi pickopacenicki sati

a nisam ni ja gledao na to kao jebes ga, ali desilo se i sta je tu je
kad sam rekao najbolja prijateljica, mislio sam jedna od dve priajteljice, koje su medjusobno bff, pa sad ne pricam sa zenama uopste
heh

zelenotekstuj

>druziti se za zenama

zalosno

bio sam dosta puta, konsultujem se za operaciju, radim za nedelju dana spermogram pa cemo da vidimo da li je jos vreme za to

O V O

jebene bete

blic.rs/vesti/vojvodina/porucnik-koji-nije-priznao-kapitulaciju-stanovnici-ovog-srpskog-grada-cuvaju-secanje/ptzlp6h

e ovako cemo sa svim drugosmrdijancima i ostalim sorosevim ljigama

zasto tesa vise nema dobre goste?

mozda ih je ponestalo

Zavisi koliko pijan. I pitaj kratko i jednostavno "da li hoces da budemo nesto vise?" Nemoj da prosipas spagete i da spominjes neka jaka osecanja, tek nemoj brak, to je najgori tinejdzerski potez.
Pazi, licno mislim da je bolje uzivo, ali moja je bila zauzeta, pa smo na kraju preko poruka. Jbg, ja sam mislio da me ispaljuje, a ona streber nece u ispitnom roku da bleji.
I ako je porukama, malo frljaj slova da misli da si pijaniji. Zapravo savetujem da budes trezan, ili ako vec moras da drmnes samo jedno ili dva, bolje je biti svestan. Bolje ces reagovati i ako nece, mozes relativno normalno da saniras situaciju, ako si pijan onda ces samo sjebati ako ona nece.
Realno, ako odbije nikad nece biti isto, ali barem cete moci da funkcionisete ako ti je reakcija umerena i ok.

jedan je tesa a jedan je i tahi

ja ih predlazem vesanje na terazijama, kako im dolikuje

youtube.com/watch?v=nrzh3-Tzla8

Malo mi je glupo sto tesa samo poziva neke ekonomski nepismene. Znam par ljudi koji su veliki nacionalisti i kapitalisti, da malo pojasne raji da smo zbog socijalizma propali, da je levicarenje corava posla, i da je prava desnica svuda u svetu kapitalisticka.

sav sam se iznutelisao

ovo je dobra prica

jel to onaj koji je bio kod marica pa pokazuje sliku "evo mene u juznoj americi usred brazilskog neotkrivenog plemena treniram nindze za ciu" a ono slika on u polju kukuruza i nista drugo se ne vidi

to, da nam konacno vise zrak privatiziraju, red bi bio vec jednom, ko vise moze disat ovaj komunisticki

jeste, obukao tamo nekog poglavicu u zvezdin dres

legendarno

Kako god, ali to sto je 60% ekonomije vezano za vladu nije normalno.
Eto, vi ste dali autoputeve u koncesiju a mi 40 godina imamo radove na koridoru 10

ovaj covek je bukvalno 180* od nas eksjuasa

na njega svi trebaju da se ugledaju

>uziva
>ludira se
>jebe dobre picke
>uziva
>dobija pare od knjige
>malo DMT
>uziva

bukvalno ovo

pa odi i ti u mafiju onda

...

ne znam kada cu pokusati, verovatno za nekoliko meseci
javljam tada kako je proslo

Dotraci su bukvalno crentraloazijska govna. Madjari, Avari, Mongoli.

>za nekoliko meseci
facepalm.jpg

Pitaj je veceras, ako je los trenutak (umro joj cale), ne veceras, ali svakako sto pre.
Nemoj da razvlacis mesecima, samo mucis sebe, ne dobijas nista, neces biti spremniji nikad.

>facepalm.jpg
reddit.com

jel moze objasnjenje zasto je kings landing Venecija umjesto dubrovnika? ovu mapu je radila ocito neka akusticna osoba

zato jer stranci misle da je dubrovnik u veneciji

Braavos has to be Venice man, or a mix between Venice and Florence. Especially considering the Bank of Florence funding armiers and opposing sides in almost every great European war.

jedem kuhana jaja dbi

ima logike

Jel jos kome zao sto ne postoje snimci iz srebrenice? Kako je moguce da niko nije snimao a ubijanje je trajalo bar nekoliko dana :(

liveleak.com/view?i=559_1425825864

Звaничнo јe вeћинa cнимaкa yништeнa, aли вepoвaтнo cy ycклaдиштeни нeгдe.

80000000 miliona pobijeno u jednom danu!

na svakog nevinog civila islo je 15 srba

prema tome ubijanje i zakopavanje tela je islo veoma brzo

tachkastiiii

odlucio sam postati frizerka

zovite me nevenko pospermach

ubij se spermatozoidu

dole u komentarima stoji ovaj link
youtube.com/watch?v=bG8PQPkskW4

boze sacuvaj jebeni braon neki iz pustinje ga maltretira u sopstvenoj vekovnoj zemlji
i kako onda da ne zelim da pokoljem sve muslimane ako dobijem priliku?
a glupe bosancuge misle da su arapi ili sta li vec i ono pri kraju snimka kad razvaljuju crkvu

Poslje tebe glupačo

>civila
ne razumem