/ex-yu/

>zamalo otpusten danas zbog ovog

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=b-4jDd4S9RY
en.wikipedia.org/wiki/Cravat
twitter.com/NSFWRedditImage

>inozemstvo

sta je ovo? neeteri zaspali u 6 pa sad mrtav dred

He пpaви ce нoвa нит ca имeнoм и тpипoм, мapвo нeкyлтypнa.

represivni pićkopaćenici, nemeš ni dostojan meme napraviti a da te jevrej ne zajebaje. zaslužili su da im se kim džong un najebe mamice, za svoje anti-meme dejstvovanje , otto warmbier to več zna.

xS

k

nedostaje mi lojzek.

Kak ste kaj ?

bas si velika picka sto si uopce i otisao tamo u to izrabljivacko smece od nacije

:(

sta uopce ima u toj legiji, zasto te nisu primili?
i kamo ces sad, ajmo na bliski istok
ukri su ionako lopovi i degeni

>ukri su ionako lopovi i degeni
a arapi nisu?

zar postoji nešto tako, ko što je amerićka nacija?

jesu čuo onu novu od dubioze?

>sta uopce ima u toj legiji, zasto te nisu primili?
ovo i meni zanima; koliko dana je bio u butkempu, zašto su ga odbili, dali je bio previše mlitav fizički ili psihićki poremećen, itd.

velika je vjerojatnost da te arapi nece primiti, dok kurdi hoce, bez obzira kakav si i kolko iskustva imas. drugacija je tamo kultura i sve ostalo
kod ukrajinaca stavit ce te u neki od dobrovoljnih bataljuna koji su puni kriminalaca i ekstremnih desnicara ako imas bilo sta vrijedno kod sebe ukrast ce ti i nadredjeni ce te jebat u glavu od 0-24 a mozda i doslovno. jest ces pokvarenu hranu i biti topovsko meso. definitivno bi rusima otisao tamo kako je da je
uglavnom velika je razlika izmedju bliskog istoka i ukrajine vidim da nisi bas upucen u situaciju al ovo prvo je sigurno bolje

Hијe мoгao дa ypaди 4 згибa.

koliko ja znam ukrajinci primaju samo strance s iskustvom i uopće ih ne šalju u rat, nego samo uče ukrajinske dobrovoljce

stvarno? pa to moze vecina ljudi jos od puberteta
ali inace pretpostavljam da im svakodnevno dolazi dosta ljudi buduci da imaju prijemne centre u vise gradova i dosta privlacnu placu narocito za ljude iz zemalja s niskim standardom koji imaju vojnog iskustva, iako kazu da to nije uvjet ali nekakva prednost sigurno je

youtube.com/watch?v=b-4jDd4S9RY

Peitschen Gesindel in die Donau
Staupen fort das Freche Lumpenpack
Die Bettler, hongrig, inres Lebens mude
Ein Schwarm Landlaufer, Schelme, Vagabunden,
Kroatenabschaum, niedre Bauernaknechte
Die ausgespien ihr ubersatigt land
Zu tollen Abend tuuern Sicherm untergang

oni dobivaju minimalac uz određene dodatke, ovisno od posla kojeg obavljaš tamo. no, taj minimalac može i biti mnogo za one, koji dolaze iz siromašnih zemalja.

alo serve pazi na jezicinu dok ste vi dudlali turcima mi smo bili #1 konjica u Europi

upravo si potvrdio ono sto sam rekao
mogu dobijati od 1200 do preko 3000 eura ako te otpreme negdje u konflikt ali mala je vjerojatnost za to

>crvatske deluzije
hrvoje, vrati se u stalu

panduri su bili hc, lovili Fredericka ko miša u bitki na molltwitzu cini mi se i copili mu sator (izmedju ostalog tu su nasli i onu prusku zastavu koju je kasnije jebeni pavelic dao hitleru ..)

ali slika ti je od jedinici Cravata koji su bili u tridesetogodisnjem ratu laka konjica/husari, oni su izjebali mater pol Europi i vjerujere se ubili Svedskog kralja Gustafa Adolphusa u bitci kod lutzena

to su instruktori a ne dobrovoljci

i ne zaboravi od njih potjece kravata

U Zagrebu svako malo stavljaju kravat pukovniju na Markov trg. Uniforme su prejebene ali ne razumijem zasto nisu na konjima

uh dopisujem se sa curom poslednjih 6 dana neprestano
ali znam da od ovoga nema nista

idu s konjima od tusckanca do gornjeg grada

ne potjece od njih jer su jos stotine drugih vojski nosile marame oko vrata i prije toga

postaj curu

jel kuzis kolko je to skupo?
ovo+odrzavanje, ciscenje, sve to

moguce ali zbog njih je to postalo popularno

en.wikipedia.org/wiki/Cravat

sto bih to radio nisam majmun

a sto da ne

hrvati su bile modne macke u to doba. Vidji cak se i francuzi pohrvatili kad su vidi nas seksi stil

a sto da mi gledate u curu?
kad se budemo uzeli pocet ce nositi hidzab
samo onaj srbski, rubac oko glave i to

ubi se

skidam leakanu ep gota, drkam po fejsu i pijem kaficu

dost dobar pocetak dana

jebem ti ljeto potraceno

ja wagecuckujem od jutros

10/10 theme song

>leakanu ep gota
link?

programere treba razoriti

sam odi na tpb i upisi game of thrones s07e06, skini verziju od 1.9 gb

imas i na redditu /r/freefolk, tamo imas linkova pun k

lepota moje zene je samo za mene i ni za koga vise

tenks famalam
jel dobra kvaliteta?

...

1080p, zvuk je dobar, malo je bitrate jedino u kurcu al sve u svemu jako dobar rip

gorak ti život, srbiću mali

>redditori u koncu

gorka ti je moja kita u ustima

picke stalno mjenjam ip tako da me ne mozete banat neka vam bude jasno pogotovo vama koji prijavljujete moje nsfw slike

nisi osmislio nista novo majmune, to rade svi

ne radim ja jer nisam divljak koji ne poštuje pravila

kmico

ovo
v
o

vau bajo mora da si na chanu bar od pocetka ljeta

dsl - doslovno

ovo
ja i dalje cekam da mi istekne ban na racunaru zbog postovanja kao anderejdz

cep - cepao sam ovcicu

sad ustadoh, probudi me degen komsija odvrno lepu brenu onu pjesmu Sanjam i pusta je po 3 puta jebem mu sjeme, a mogo sam jos spavat

istog trena pod leden tus pa na trcanje

мкдcл - мaмa кaжe дa caм лeп

da znas da ti je ova dobra dbi

menjajte dolare u evre i juan, rasni rat u americi u s k o r o

>dsl - doslovno
hehe, sirotinja i dalje na dsl-u.

ja sam ozbiljan neeteru jedan propali
ustaj i odmah na trcanje

bukvalno bukvalno bukvalno
ko jos koristi dsl osim austalijanaca?!??!?

jel ovo onaj crnogorski peder sa buttplugom larpa ko zensko

mozda je stvarno cura, al otkud da posta na Sup Forums-u , nisam znao da i tamo ima zena

Ima žena ima svega dobra higijena brate

ovo vam nisam reko al ja sam ruski oligarh i tajkun

Tužna sam

sranje osjecaj momki
volio bi da mi zenska koju sad dejtam, izgledao kao bivsa a da joj ostane karakter
preluda je, zenio bi je odma

zasto zivot nije ko u filmovima

fakat se ubijte ak ste zensko

zasto? Zamisli da si zensko i da imas klitoris

evo zašto ne želim curu iz hrvatske, niti osnovne politicke stavove nemaju, cemu ce mi te djecu ucit dok me nema, neokapitalistickom neoliberalizmu?


politika prožima sve sfere društva, naš život najviše odreduje ekonomija, koja takoder proizlazi iz politike, tko se ne želi baviti politikom, politika ce se prije ili kasnije baviti njim. politika može znaciti razliku izmedu života i smrti. nisam ponosan na svoje politicke stavove, nego su oni nužni za moje preživljavanje, kao hrana i voda. da se bar ne moram baviti politikom.


moji politicki stavovi nisu produkt mema sa cena jer sam tu tek odnedavno, nego ih gradim cijeli život, od djetinjstva. od žene ne tražim neki konkretan politicki stav, nego BILO kakav. znaci da je imalo u životu razmišljala o problemima ovog društva, to je vec nešto. razlike lako možemo izgladiti kroz politicke rasprave. ako je smo ja i ona normalne osobe, i složimo se da je nešto jednostavno logicki tocno, onda cemo oboje to valjda prihvatiti. možda i ona malo izmijeni moje politicke stavove, tko zna.

dok ove sa videa, vjerojatno misle da je vrhunac života naci stalan posao i uzeti kucu na kredit. politike se groze, a kada dode razdoblje kada nitko nikome ne daje posao, onda politika 'dode po njih'.

i nisam trošio vrijeme na pravljenje mema, od svoje punoljetnosti glasao sam na 3 izbora i 3 referenduma, eto to sam ucinio za politiku, a ti?

url

>>>

Ubij se thotacho debela

cep&url dbi

postaj ovo na Sup Forums oni ne znaju da je pasta

ti si moj mali politicar

tvoja kcerka je kurva

ubijala bi debele cure kad bi bilo legalno

bez timestampa ne vazi, ko da nisi ni postavila

debele goticarke se najbolje jebu

imam nova pravila brojim ih

Ja sam Nevenka Pospremac

hahahah groknula bi se da tak izgledam

jel ima neko onu pastu kad se taksista obraca nekom liku (misko biljuskic?!) sto je isao sa njim u osnovnu skolu?
picka ipo, babo bi tu uletio uh

jebo bi te

Ne seri kujo svi znamo da si zgoljava flat assed kurvica koja se kara sa shiptarima i ciganima po shpanskom

dajte neki dobar torent za dankirk

Nevenka je jedina zena u mom zivotu koju bi ljubio

pravi reddit sati

>absolute state zagrebačke webstranice