/ex-yu/

tesh tshanovic edicija

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=1tWS4aoGQaI
youtube.com/watch?v=fDhN3m3omvg
youtube.com/watch?v=dtlPlZGvgY0
youtube.com/watch?v=MgdUBRfnNy4
youtube.com/watch?v=7KiNWJ8FiYg
youtu.be/tuvN_MQ9Big?t=208
youtube.com/watch?v=zeMZGGQ0ERk
youtube.com/watch?v=OgwNksVjsqw
twitter.com/SFWRedditVideos

moja bijela gf

jebo bi te

dosao po instrukcije iz centrale?

pitam se gde li su otisli starofegeti, ne bih vise da smetam vama balavcima ovde

tu sam nazalost

kakve su to preloše hlače bog te jebo. izgužvane, izgleda kao da nosi pelene

s ponosom mogu reći da sam pocrnio ko cigan ove godine

djocko edicija kad

ja sam starofeget, sta te zanima?

pa zanima me sta cemo gde cemo
ovo nema smisla vise, boli me pomisao s kim blejim ovde
neki dan nisu mogli da popune meme kviz da mi bar malo olaksaju...

ne ponasaj se ko zena neka, i ja nosim izguzvane stvari jer nemam vremena da peglam boli me kurac

sta mislite dal vredi studirati u danasnje vreme?

very nice car

t.djocko

neshu opet puca depresija vrijeme je da se ubijesh nesho

samo u normalnoj zemlji, ako nemas za studiranje u npr americi, ko da nisi nista napravio

normalna zemlja amerika? wew lad

skrrrt kafica woop woop pljugice haha

pa to je jedina normalna zemlja koja mi je pala na pamet, koja druga postoji?

sta fali Bosni, i to je normalna zemlja

srrkt srrkt srchem kaficu lol

studenti su najveca govna i jazavci

barem u bosni nema camuga i svakodnevnih protesta i sukoba izmedju gradjana

>studenti su najveca govna i jazavci

pas mater sta bi joj radio

>inertna, ucmala, odvratno homogena sredina je dobra stvar
e moj pavijane, nisi ti dalje od svog sela video

youtube.com/watch?v=1tWS4aoGQaI

jel ovo argument ? cek ti bi da izazivas nerede malo je li drugosmrdijanac? balavce ne smes ljude u oci da pogledas a kamoli da se bijes

samo natalija iz undergrounda baji moj

CIIIIIKIRIKI BUUBAAAMAROOOO CIKNI JEEEEK

jedina bas zaozbiljno lijepa glumica iz kusturicinih sranja je ciganka iz doli bel

tebi bih iskrivio pichku od tamburanja spermuljice gibanicharska

youtube.com/watch?v=fDhN3m3omvg

dnevni podsetnik da je ovo srbija nekada bila

homogena sredina je u stvari odlicna, najbolje da se svako drzi svojih a ne da se mijesamo

da bar bude opet

Gde ti zivis. Danas je puna maloumnika i beskicmenjaka. Pogledaj nam omladinu i cime se oni bave pa ce ti sve biti jasno. Sve budala do budale!

hrpa idiota koji su se uludo bacali pred topove?

pravo ovaj kaze, nebudi ko ovi S V E * I

>hercest
shou shouova

>crvatu su strani termini hrabrost i pozrtvovanost
nista cudno dbi

upravo je to i poenta
svi normalni ljudi izginuse

kako se snalazis ti u Svedskoj, jel se drzis samo svog ne-arapskog dijela grada?

jok, oko mene litvanci poljaci i kinezi super nam je

>>crvatu su strani termini hrabrost i pozrtvovanost
ne seri, bacali smo se i mi, pa sta sad imamo od tog

ne vidim da se nesto sad zrtvujete da prekinete okupaciju

što radiš tamO?

>bacali smo se i mi
da ali uvek za tudje interese, ne svoje, tako da se to ne racuna

>ne vidim da se nesto sad zrtvujete da prekinete okupaciju
pa ne vidim ni ja da se iko zrtvuje ovde a i oko nas, gde su sad ti ljudi? a tako je, pod zemljom...

studiram pa kasnije radim

>da ali uvek za tudje interese
citav balkan je uvijek sve radio za interese velikih sila, samo vi to tek otkrivate sad u zadnje vrijeme kroz povijesne analize

aj ne sramoti se gluperdo, cuj hrvati se nisu borili za svoje interese lol

Mnogo mi je zao ko su nam idoli danas postali. Setam se Knezom danas i kada vidim u sta ovaj svet ide, sramota me je da se predstavljam kao Srbin.

Barem smo se borili. Da nas nije bilo, svi bismo bili Austro-Ugarski cigani, jer nas realno i dan danas za to smatraju.

Vi ste se, sa druge strane, uvek vodili bitke za tudje interse. Uvek ste isli na svoje na mali pomen vanskog okupatora.

ajde spavat

moras se vratiti nazad crve

youtube.com/watch?v=dtlPlZGvgY0

>>Barem smo se borili. Da nas nije bilo, svi bismo bili Austro-Ugarski cigani
sto je naspram turskih cigana odista prestrasna sudbina

youtube.com/watch?v=MgdUBRfnNy4

pitanje za sve ex-yu postere

nemam ja gde da se vracam, za razliku od tebe izbeglajo

sto je najironicnije, ko je hteo da ima dobijao bi i vece povlastice u otomanskom carstvu negoli sto je iko od vas u austro-ugarskoj, ne racunajuci konvertite

Koliko dugo dok ove stvari ne pocnu kod nas?
youtube.com/watch?v=7KiNWJ8FiYg

vec vidim sebe u nacionalistickom pokretu jer ovi levicari/antifa komunisti me plase koliko su isprani i kako se ponasaju na neki satanisticki nacin, zaslepljeni i samo bi nasiljem da proguraju svoje ideje

>bosanski humor

kada će taj meme stat?

Otomanska Imperija > Evropska Unija

Nismo mi dio nikakve usljive Evrope

ubi se zelimire

srpski se pricao na turskom dvoru

pa znam, zato je i cudno sto ste bas izabrali biti turski cigani umjesto kroz otomansko carstvo doci do nekog normalnog geopolitickog polozaja
ali ko sam ja da se mijesam u to

katastrofa. ja vjerojatno više naginjem lijevom svijetonazoru nego desnom, ali ovo je užas, jebo im bog mater svima.

nikad necu shvatiti kako crvati uopste smeju da ulaze u bilo kakve diskusije sto se ticu istorije zemalja i naroda
stvarno su zveri, samo zivotinja ne oseca sram i kad nema pravo da prica

evo samo shto nije pochelo, komunisticki odredi smrti uveliko haraju srbijom, isuse kakav degenerik operisan od stvarnosti i mlitavi pion germansko anglosaksonskih neonacista, slomi vrat pizdurino

Pa nismo. Kroz celu okupaciju smo im se opirali, na onaj ili ovaj nacin. Turski cigani su ti "Bosnjaci", koji posle pada Osmanskog carsta dobijaju po glavi iz istog razloga sto su Srbi i Hrvati dobijali od njih u Bosani i sada placu za nekim genocidom. Bunch of degenerates

>pa znam, zato je i cudno sto ste bas izabrali biti turski cigani umjesto kroz otomansko carstvo doci do nekog normalnog geopolitickog polozaja
pa i jesmo, pravoslavci su najbolje prolazili dok su u najgorem polozaju bili katolici
a i srpska oblast je maltene bila samoupravna

>Koliko dugo dok ove stvari ne pocnu kod nas?
pa pocelo je direktno nakon rata, za vrijeme rata su soroseve udruge i ekspoziture stranih sluzbi nagrabile sta su imale za nagrabiti, i onda odmah poslije se uhljebile kao relevantni kulturno-politicko-socijalni faktori, i odonda nije prestalo niti ce

ako mislis na nemire kao takve, cim strancima bude trebalo

obrati paznju na 3:28

youtu.be/tuvN_MQ9Big?t=208

moras biti preko 18 godina da se ovde javis klinjo

>pa i jesmo
a onda smo pretpostavljam dosli mi i sve vam upropastili? :)

ajde puši kurac, mi imamo svoju zemlju u cijelosti. ti radije pazi da ti se ne otkine i još koji dio zemlje kao što se kosovo. kako te nije sramota. jebote pola srbije je kritično, nemojte više kuhat sranja jer ako se opet zarati ode i sandžak.

i ljevi i desni svjetonazor su sranje al desnica je manje sranje

>radije pazi da ti se ne otkine i još koji dio zemlje kao što se kosovo
Srbija moze samo da prosiri teritoriju dbi, Republika Srpska ce se pripojit za koju godinu

Nemate Šarengrad

Nije to zapad backo, to su ti nasa "braca" Rusi nadelu. :D

youtube.com/watch?v=zeMZGGQ0ERk

trazili smo vise od toga sto smo imali u otomanskom carstvu, i dobili smo
za razliku od vas koji ste oduvek hteli da budete konjusari

ako dubsi kuvam kaficu nek ide sve u kurac iako sam reko da necu pit kafu ovako kasno

>mi imamo svoju zemlju u cijelosti.
mislis osim hercegovine i vojvodine i trsta

srbima su dozvolili RS, a nama nisu RHB, razmisli zasto

znaci cekaj, pozivas se na veliku silu kojoj ste sluzili i bili nagradjeni za to, i zoves nekog drugog konjusarem

leb te jebo jel ovo realno
molim vas protivite se primanju Srbije u EU
spasite barem nas

ma jebe mi se za hercegovinu, neka budu odvojeni, drugi je to mentalitet, hercegovina bi bila samo teret hrvatskoj, sisali bi pare a što nam mogu ponudit? vojvodina je srpska a trst je talijanski.

>t. balavi pederko degenerik koji pushi sve meme placipickastih americkih nacista jer ne sme da izadje napolje
usro sam ti se u usta

>govori netko sa puno slabijim skolskim sistemom, cak i dijaspora kuzi da vasa istorija vecinom fikcija

Pa nisu ni nama Krajinu. Sve ti je to Crvatu moj dīvide et īmpera strategija. Jugoslavija nije rebala nikad da prsne jer ovako cemo sve vise i vise da se smanjujemo, dok nam sa smehom u licu Evropa kaze da je sve to super i za nase dobro. :)

nismo sluzili mi nikome, nas narod se bavio poljoprivredom i velika vecina njih nije imala nikakve veze sa turcima nego je samo placala feudale takse lokalnim begovima
samo retki su odvodjeni u janjicare i to prisilom, i dosta njih je kasnije dogurali na visoke polozaje
a narod je s vremena na vreme organizovao bune kada je bio nezadovoljan taksama

A čija to istorija nije puna fikcije reci mi molim te?

no tramp, no kej kej kej, no fasist ju es ej

That face kad su nasi univerziteti bolje rangirani od vasih. Btw svake godine vas jebemo na Elektrijadi backo, ni ste nam ni do kurca.

toeto samo banter samo banterchich ahahaha

e vi koji neironično mislite da je vojvodina hrvatska, ili da je tzv rep srpska krajina i taj teritorij srpski , ako takvih ima dajte mi recite jednu stvar. recimo da se u nekom svemiru desi taj scenarij da vojvodina pripadne hrvatskoj ili istočna slavonija srbiji, pa koga bi vi naselili tamo? imali bi srpsko stanovništvo u vojvodini, i hrvatsko u tzv krajini. što bi tu točno bilo hrvatsko ili srpsko u slučaju da se granice i pomaknu? imali bi nezadovoljstvo i nerede stalno. ljudi se sve otimaju da se presele u knin, pakrac, ili neko prkno u vojvodini.

Dva prsta, srbija na aparatima.

>leb te jebo jel ovo realno
pa i kod vas je tako a jos niste ni u EU

youtube.com/watch?v=OgwNksVjsqw

jebiga, sve mora po istom kalupu svugdje

>oni jos uvjek vjeruju kak vojvodina nije madjarsko vjecito ognjiste

naseo si na memu da su to razliciti narodi

Vojvodina je jedino bila hrvatska tokom NDH. Sramno je da se njome ponosite, alt-right i sl. mongoloidne Americke meme aside.

ovo
spasite nas braco hrvati vi ste nasa jedina nada :'(

Naselićemo ove migrante. Samo ćemo ih naučiti srpski, i neš ih moći raspoznat od regularnih cigana

>2008
zaboravljas ko je tada na vlasti bio a ko je danas

Pa nisu trebali na malu Srbijicu onda da krecu, a i vi konjusari sto ste takvi. Zar vam je toliko zao svog gospodara?