/ex-yu/

crno bijelo izdanje

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=0UMMtI2pcp8
i.4cdn.org/gif/1503207236617.webm
youtube.com/watch?v=nBvSuPKQCB4
youtube.com/watch?v=w-1iysD64YM
youtube.com/watch?v=pFlLN9E2kcY#t=57.833439
youtube.com/watch?v=LzUqQxNb8qw
dailymotion.com/video/x36d0fc
youtube.com/watch?v=qxwkAlK84vk
vijesti.rtl.hr/novosti/hrvatska/2711787/jos-jedan-napad-na-zene-u-zagrebu-uhvatio-me-je-za-grudi-psovao-i-nazivao-kuvom/
telegraf.rs/vesti/1680895-alarmantno-srbi-se-kupaju-u-mokraci-200-000-litara-urina-pomokre-kupaci-za-vikend-u-adu-ciganliju-i-u-bazene
index.hr/vijesti/clanak/u-kninu-uhiceno-asedam-mladica-sumnja-se-da-su-izazvali-pozar-dvojica-su-srpski-drzavljani/989699.aspx
ukom.gov.si/en/media_room/background_information/culture/worlds_oldest_wheel_found_in_slovenia/
youtube.com/watch?v=7pdP_-V2mmc
twitter.com/SFWRedditGifs

crno bijeli svijeet
crno bijeli svijeeeet

youtube.com/watch?v=0UMMtI2pcp8

izazivate li vi nerede?

imigranti siluju po zagrebu izdanje

nered izaziva mene

...

kako bi joj ga dadno
i.4cdn.org/gif/1503207236617.webm

zagrepcanko, dal' ćeš mi doći...

slikonjara gadna

izvor?

jel osjek i dalje mema

forest nymph

nije sad je zagrepcanka

nisam :(

sta danarucim sa aliekspresa, imam kupon od 50$, predlozite stvari i gluposti

cilim

svetleci fidget spinner

youtube.com/watch?v=nBvSuPKQCB4

o mamu ti jebem

hahah plakem
osjek zaboravljen
palo kurvopostanje u zaborav

Hvala svim Hrvatima itt

obo

ode drama, ode slava

da imam duha koji ispunjava zelje zazelio bi da mi osjecanka dopusti da joj cuclam stopala i da pishki po meni

kako je BAZZOslav prijatelju

ja sam narucio samo led trake za kuciste kompa i pepe majcu

>osjek zaboravljen
spomene osijek
e jebem ti majku u usta

Ne, hvala tebi!

jebes osjek
postajte 6/10 cure

izrekao je ocito

...

izaci cu u nedjelju sa mcgregorom i nositi cu zastavu kekistana sa velikim ex-yu natpisom preko zastave

>zastavu kekistana
PAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHA

dobra ideja
narucicu

aj nemoj se sramotit

skoro svaka zenska je droljica koja pokazuje pola dupeta po gradu i svaki dan daje picke al ne vama

>oni drkaju na pičke s Sup Forums-a

drkam samo na sebe

ne zanimaju me te kamenjarke

...

prvi dan godišnjeg i već mi je dosadno ko kurac

youtube.com/watch?v=w-1iysD64YM
koliko ste stari?
43 here, bio u ratu, protjerao četnike, ponosan

sto nisi otiso negdje na odmor

>43
dokazi

dobio godišnji kad nitko nije, svi s kojima bi htio ići su već bili.

>dokazi
nemam ja što tebi dokazivati majmune jedan.

>ook si programer pa mozes na godisnji kad god hoces, samo poneses laptop
valjal ova?

brate, ja jesam personifikacija Godišnjeg

bolje da te turčin muči nego da te latin uči

otomanska imperija > EU

nismo mi dio nikakve ušlijve Evrope

da sam programer ubio bi se

youtube.com/watch?v=pFlLN9E2kcY#t=57.833439

orci bre

>vice

pecem makarone od heljdinog brasna koje sam udrobio u nekoliko razlicith vrsta sireva dbi

>orci

Bradate pijandure šacuju balvane u Novoorkija SRAO Krajna mk2

tesh

sitog dominik

>le russia will help us. we drink all russian semen. we swallow

boli kurac ovu dvojicu pa daj ih pogledaj, od 8 ujutro dva promila i tako 20 godina. u stvari momci imaju po 35 godina svaki. btw bog te jebo, šta nemaju ništa drugo za jest pa jedu ovna koji kurac??? kakvog je okusa ovan uopće?

*stigo lol bukvalno svako slovo sam pomesao

*popije hektolitar ruske spermovache*
*urla na orkovskom*

USŽ

Koji kurac? Razjebali smo srpčiće u 72 sata ko male majmune. Stoka je dala petama vjetra ko zadnji degenerici. O čemu pričamo?

Srbi su izgubili rat.

u cemu je tajna Hrvatske vojne nadmoci?

ima ona "jedi ovna, jedi govna, a kad ces piti rusku spermu?"

HEJ FREDI

NE RADI SI TO

mali ali tehnicar

>u 72 sata ko male majmune.
muh berlinsko-vatikanska-američka uljudurma koja baca cpcku nejač lavovima youtube.com/watch?v=LzUqQxNb8qw

bonus: dailymotion.com/video/x36d0fc

DEBELA SVINJ

u velikoj dinarskoj kurčini. zato brđani i drmaju državom, a ne zagorci i istrani

blitzkrieg
orci su pobegli bre u blitz modu

>SRAO Krajna intensifies

youtube.com/watch?v=qxwkAlK84vk

vijesti.rtl.hr/novosti/hrvatska/2711787/jos-jedan-napad-na-zene-u-zagrebu-uhvatio-me-je-za-grudi-psovao-i-nazivao-kuvom/

HRVATSKA DA DA DA!!!

>muh brm-brm Zetorče breeeeeee

telegraf.rs/vesti/1680895-alarmantno-srbi-se-kupaju-u-mokraci-200-000-litara-urina-pomokre-kupaci-za-vikend-u-adu-ciganliju-i-u-bazene

kek

Based Fredi meme. Serbitches blown the fuck out as before. AHAHHAHAAAHAHAHAHAHA, no Krajna no more, HAHHAHHHAHAAHAAAA!

Srb i su giganska govna i turska deca bre. Produkt silovanja.

>Ministarka bez portfelja Slavica Đukić Dejanović, zadužena za demografiju i populacionu politiku, izjavila je danas da je u Srbiji svake godine broj stanovnika manji za 35.000.
a još nisu ušli u EU (ionako neće)

raspad jugoslavije je bila pogreska

index.hr/vijesti/clanak/u-kninu-uhiceno-asedam-mladica-sumnja-se-da-su-izazvali-pozar-dvojica-su-srpski-drzavljani/989699.aspx

lol

ovo nazalost

ovo nazalost

Top kek

kek
uvijek, uvijek neki srbin plače kao pizda za jugom
hehehe

znači, istina je da srbi pale požare po hrvatskoj

Srbi su uvik bili stoka i orci. Hvala Anti Gotovini i Tuđmanu na protjeravanju gamadi.

ti si mao onako sporiji, a?
pa nisu to ljudi izmišljali prije...

kek
uvijek, uvijek neki hrvat plače kao pizda za nekim srbinom
hehehe

ne ja mu se smijem
ali ti plačeš jer su te ostavili kada si pao sa trakotra

hehe... samo ti placi, klinjo
samo ti placi....

će bre da se pridruže čika kapetančetu razdragančetu na večnom letovanju u šacovalištu cpckih nevinašaca u bilicama pored splita.

ukom.gov.si/en/media_room/background_information/culture/worlds_oldest_wheel_found_in_slovenia/

MI

to su suze radosnice
brm
brm

ajde ajde pa ne trebas plakati hehehe ajde smiri se heheh... HEHEHEHEHEHEHEHEH!

>MI
SMO DECA BOSANSKIH RUDARA

To sto se javljam odavde, tvista pedeset metava ispod vazine Tevazija, svedoci da je ugvožen ne samo moj fizicki integvitet, nego i vasceli svpski navod!

Govovili su mi da sam kveten, gadali su me joguvtom i sapunom, kao da se ne pevem i da zaudavam...

A ja im povucujem; možete da me nevvivate, možete da me živcivate... Sve je to vezultat belosvetske, amevicko-bevlinsko-vatikasnke uljuduvme koja nastoji da svpski navod uguva pved svvšen cin!

Pvozivali su me i nazivali vaznim pogvdim imenima kao; vojvodo pedevu, pa onda, Cvvena vojvodkinjo, kava te Ðovde, tvoj vektum je naša obecana zemlja, tako su uvlali... Vetvibutno im povucujem da svpski navod ima isovijska pvava na: Belu Palanku (Island), Južnu Palanku (Antavtika), sevevno move (Avtik) i vekovnu pvadedovinu, SAO Paolo koji je glavni gvad Velike Svbije.

Bvaco, nemojte se obazivati na Opevaciju Oluja, koja je divigivana od stvane amevike i gde je u 74 casa vazjebana SAO Kvajna, nego se okvenite osvajanju vekovnih svpskih svemivskih prostvanstava!

Sledeci pvojekat je Mavs koji pvestavlja vekovni svpski planet na kojem je pvedvidena Mavs-Svbija bez tvaktova Zetova i slicnih Hvvatskih šacovanja. Planivamo kolonizovati i Satuvn ciji pvstenovi govove o istoviji svpskog navoda u svemivu.

Svpski navod je pokvenuo u južnoj amevici i Cpcki kavtel sa kojim pvodajom dvoge želi pomoci Kapetanu Dvaganu kupnjom pilula pvotiv tvudoce jev hvvatska policija planiva valikalno i bvutalno pokušati od njega da napvavi tvudnu ženu.

youtube.com/watch?v=7pdP_-V2mmc

ko #hype pred premijeru?

kad izlazi to?

sutra