/polska/

Edycja biała

Other urls found in this thread:

twitter.com/classiclib3ral/status/905611123394793472
pl.wikipedia.org/wiki/Argument_równi_pochyłej
twitter.com/AnonBabble

Przegraliście w koszykówce z Grecją czy wam nie wstyd zastanówcie się trochę nad waszym życiem i wyborami

przegrac w sporcie dla murzynów to jak wygrać
#edycjabiała

Toż to sport stworzony przez białego profesora dla swoich białych uczniów którzy nie mogli się wysportować na zewnątrz

no i sie ten sport troche zeszmacił, ze tak powiem

/v4/

based

patenty to najwiekszy mem istniejacy. A kto sie na nie powoluje oznacza, ze nie wie czym jest IP

Polacy mają największy i najważniejszy patent, patent na życie. Nie chcą go zapatentować, bo wtedy nie każdy będzie mógł go używać i cieszyć się z życia

oceńcie mój outfit jesienny

gdzie moge takie dresy kupic

W jakim sensie? Ja wiem ze patenty =/= dorobek naukowy, ale nie to ma mowic ta mapka. Ta mapka mowi wiecej o kondycji gospodarki niz nauki

ok tylko te meminczne kieszenie

nie wiem, z 6 lat już je nosze

also sprawne oko czujnego obserwatora zauważy że mam dziure w skarpecie

>Ta mapka mowi wiecej o kondycji gospodarki niz nauki
chuja anie kondycji. wlasnie o tym mowie ze mowi jedynie o modelu ochrony IP. Ogolnie sa dwa modele ochrony walsnosci intelektualnej - przez patetny albo prawa autorskie. Im slabsze prawa autorskie tym mocniejsze patetnty i odwrotnie. Prawa autorskie chronia wynalazek z mocy prawa od poczatku jego powstania bez koniecznosc rejestarcji Taki model obowiazuje w panstwach postsowieckich glownie. Na zachodznie przewazaja patenty. Poza tym im silniejsze patentowe prawo tym wieksza spirala patentowa tj. rejestrowania czegos tylko zeby ktos inny nie zarejestowal Patenty to patologia

co tam?

nic

aha

Alugastrin mi sie konczy

Postawić kurwie bo nie mam co robic

twitter.com/classiclib3ral/status/905611123394793472
>włączyć głos proszę

>spokojna ulica
>chcesz się wyspać
>o 8 ktoś obok zaczyna ciąć płytki czy chuj wie co
>chuj nie zaśniesz
jak mam się spełniać jako neet gdy nie mam nawet prawa do spania

normalni ludzie nie spia o 8 w srodku tygodnia, ma prawo facet ciac co chce
>no chyba ze jakas spoldzielnia czy cos, wtedy maja wlasne reguly

>muh political correctness
>muh snowflakes
>"ale dziecko drogie, kto cie nauczyl takiego jezyka!?"

gdyby to ciął w budynku czy gdzieś to pół biedy, przeżyłbym
ale on to na dworze robi a wokół osiedla

swoja droga mam ochote napuscic opieke spoleczna na sasiadke ale nie wiem co i jak
drze ryja na dzieciaki z byle powodu, przy kazdej mozliwej okazji, a one placza "mamo nie krzycz"

taa bo coś zrobią z tym
przyjdą, ona będzie się zachowywać w miarę i sobie pójdą

nawet jesli, to moze sie troche uspokoi, albo przynajmniej zostanie jej w papierach ze sasiedzi wzywali opieke spoleczna
musze ogarnac jak sie daje anonimowe tipy (i czy w ogole mozna)

nie chodzi o slownictwo, ale skad to wie. Oczywiscie wyprana główka od lewackiej mamusi

>infowars
ale to nie trzeba miec jakos specjalnie poukladanej glowki zeby akurat im powiedziec dokladnie to samo co ten dzieciak
>wyprana główka od lewackiej mamusi
jakos nikt sie nie czepia masowego prania glowek przed pierwsza komunia czy codziennie na religii

>ale to nie trzeba miec jakos specjalnie poukladanej glowki zeby akurat im powiedziec dokladnie to samo co ten dzieciak
no tak. małe dziwczynki ogladaja polityczne jutuby
>jakos nikt sie nie czepia masowego prania glowek przed pierwsza komunia czy codziennie na religii
tak samo jak nie czepia sie praniu mozgow przez zydokomune

won z tą polityką podludzie

anonimowo to możesz na policję takie coś zgłosić, po prostu powiedzieć, że anonimowe zgłoszenie. Działa w ten sposób bo słucham czasem radia policyjnego i właśnie wysyłają ich na takie akcje żeby matkę krzyczącą ogarnąć, dodając sławne "świadka brak".

>no tak. małe dziwczynki ogladaja polityczne jutuby
A dziwi cie to bo? Oraz, nie musi wcale ogladac zeby wiedziec co to infowars; oni maja obecnie w stanach rozpoznawalnosc coca coli
>przez zydokomune
co

>co
t. żydokomuna

cytuje:
>you're a fucking idiot

żydokomunista, ale taki uroczy

no elo wstałem

siema co tam

no elo, ja też. Miłego dnia bez deszczu

a no nic takiego

Serwus anonimowi koledzy

>Miłego dnia bez deszczu
nie ma czegos takiego

stoi mi a nie chce tak walić z rana

daj pomoge

dunno, pogoda u mnie nawet spoko

co to za jebane zadupie wsioku

kamil nie chce cie

>dzisiaj wege jutro homo

przedmieścia gdzie każdy pomyślał że zasadzi sobie mały las, dosłownie co kurwa ogród masz po kilka dużych iglaków 'a bo tak'

ale to dobrze, zdrowo dla planety i zawsze lepiej niż słup z ogłoszeniami, smietnik i rozjebany przystanek na wylanym betonie

kurwa jak ja cię nienawidzę

nawet bezdomnych szczególnie nie ma, gdyby tylko dziadki od tych lasów nauczyły sie w zimę palić węglem/drewnem/gazem a nie śmieciami to byłoby już całkiem zajebiście

nie no weź bo mi się w szkółce nudzi

i komary i robactwo (ile ja sie kleszczy nawyjmowalem, kurwa ja pierdole) i ciemno jak w dupie u murzyna i latwiej sie komus wjebac na podworko i cos zapierdolic
polacy sie zachowuja jakby na tych swoich podworkach gotowali co najmniej metę
>zdrowo dla planety
co, tuje?

tez zostawiasz brame otwarta zeby sasiad mogl wejsc jak mu sie bedzie nudzic??

pl.wikipedia.org/wiki/Argument_równi_pochyłej

No kurwa, jak masz te 10 m^2 podwórka to raczej że się chcesz ogrodzić żebyś mógł udawać że zaraz obok nie ma Janusza z rodzinką.

Ja wiem? Tak wlasciwie na chuj? Nie lepiej wyjebac ten plot miedzy januszem a toba zeby miec te 20m^2 i twoje i janusza dzieciaki mialy gdzie biegac?

Zapytałem wcześniej co obejrzeć na youtubie i dostałem kilka odpowiedzi i obiecałem że później napiszę które są dobre.

Klocuch - gówno jakieś nie subskrybuję
dem3000 - za krótkie odcinki bez tematu nawet, nie subskrybuję
mietczynski - chyba jest chory na MPD, rozmawia jak Walter jr. z Breaking Bad ale subskrybuję bo interesujące
Gonciarz - lewak jebany ale miły ból dupy ma, zasubskribowalem
Kopyra com - troche nudne ale wymowę ma dobrą wiec niech bedzie

patrz co napisał wale klocucha

>Gonciarz - lewak jebany
kek. moja rekomendacja. protip - on jest gejem

dem i mietczynski to dosc specyficzna polska beka, więc nie dziwie sie ze cie nie smieszy, gonciarz wrzuca faktyczny content a klocuch to mem. Ja nie subskrybuje polskiego youtuba, bo kompletnie nic mnie w nim nie interesuje.
>protip - on jest gejem
[insert kasia_robi_gonciarzowi_loda_na_ulicy.webm hir]

Polski jutub to straszny smród tak ogólnie żbsz.

tylko fajnefilmikixd idioto

gonciarz jest ok, pokazuje rozne fajne rzeczy oraz umie w montaż, tylko ze tak jak wspominalem - nie interesuje mnie to na tyle zebym go oglądał

z polskiego youtuba tylko gothic rap sie liczy

nie umie tylko zatrudnia ludzi którzy umią

Tak i nie. Materiał strzela sam, prowadzi firme ktora sie tym zajmuje, kiedys robil to sam, teraz zatrudnil pare osob ale to mala dzialanosc, do policzenia na palcach jednej reki i ich glowne zajecie to przeciez nie prowadzenie jego kanalu, wiec chuj wie co on w sumie tam robi poza poganieniem niewolnikow.

>[insert kasia_robi_gonciarzowi_loda_na_ulicy.webm hir]
[insert fotka_gonciarza_na_lozku_wiesz_ktora]

>fotka_gonciarza_na_lozku_wiesz_ktora
n-nie?

nie ma nic zlego w byciu pedalem opinie?

myślicie ze sie pierdolil z ta rozowowlosa sakura z chin?

pedały są dla mnie najgorsze

mysle ze chuj mnie to gonciarz wykurwiaj

>wpierdoliłeś duży jogurt
kurwa czuję się jak grube zwierze

ja sie zrobiłem szcześliwszy na przykład po wyjściu z szafy

w sensie totalnie widze to jak kasia mowi mu "jak chcesz to fajn baj mi" widzac jak ta małolata nawilża ślimaka na jego widok

>jogurt
>grube zwierze
co

w sensie "jogurt"

gonciarz sie juz wypowiadal na temat kasi

w sensie? daj linka

powiedzial ze kasia kurwom jest

gdzies na jakims spotkaniu. Nie pamietam gdzie. Powiedzial, ze sa tylko przyjaciolmi. Niczego innego sie nie spodziewalem po geju

>oskarki z hehe ajfonami w supreme
>najwięszy chad grupy ma bluzę anti social social club

zachodziarze sa dla mnie najgorsi jakby mogli to by swojemu ulubionego kalifornijskiemu murzynowi ojebali gale

ja czikagoskiemu murzynowi bym ojebał żbsz

chce jechac pociągiem do miasta innego niz te w ktory mieszkam

jak to sie robi? pakuje sie w torbe/plecak ciuchy i potrzebne rzeczy i jedzie?

no tak

a jak dojechac z jednego konca polski na drugi? bo pisze ze 9 godzin pociagiem bedzie sie jechalo

to ja kurwa mam spac w pociagu czy siedziec 9 godzin?

piszę że bez przesiadki?

z przesiadkami

spać jeśli możesz, w ciufie to nie jest proste

no to nie zasniesz. 9 godzin to mało

a ok

ehh user pierwszy raz rusza w polske

nie spij bo kradna

gdzie tak daleko?

coorva ale sen miałem loszka 10/10 mi chooya obciągała obudziłem się cały w spermie

z konca polski na drugi ale rozbije jednak to trase na poł, przy okazji jeszcze jedno miasto zobacze