/polska/

szyjobrodata edycja

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=-yFhR1fKWG0
twitter.com/SFWRedditVideos

Wyobraz sobie ze wpychasz swojego wielkiego meskiego kutasa w moja ciasna dupe. Ja, przebrany jestem za kobiete bo tak naprawde nia jestem. Jestem zwykla dziwka ktora tu jest tylko po to by cie zaspokoic. Nie pozwalasz mi sie dotykac, mowisz ze dziwka nie moze sie skupic na swojej wlasnej przyjemnosci tylko ze ma zaspokoic tego komu daje. Nastepnie wpychasz go mocniej we mnie a ja ledwo powstrzymuje sie od dotykania swojego penisa. W koncu jestem taka beta ze dochodze wczesniej od ciebie, chociaz to ty mnie jebiesz, ale ja i tak dochodze wczesniej od ciebie bo tak kocham bycie jebanym w dupe. Bo jestem taka dziwka ktora tylko kocha cie zaspokajac. Potem czuje jak ty dochodzisz w mojej ciasnej pupce. CZuje jak twoja sperma tam plynie. Odplywam

kuuurwa jeszcze 3 godziny zeby sie dirt rally sciagnal

kocham was anoni

Dziękuje.

JEBAĆ ANDRZEJA ZOLLA, JEBAĆ WŁODZIEMIERZA WRÓBLA, JEBAĆ EDYTORA ŻE TO DOPUŚCIŁ DO DRUKU

pękają mi kąciki ust ciągle
biorę witamity i piję wapno
co jeszcze mam robić anony, pomocy
już miesiąc chodzę z takimi rozerwanymi i codziennie krew z tego leci

też cie kocham skarbie

idź kurwa do lekarza

słodki jesteś, wiesz?

...

wolałbym uniknąć tego bo autyzm

zamknij usta jak śpisz

co?

staram się, ale w moim przypadku awykonalne bo ciągły katar

czyli czekam aż samo przejdzie

dobra anony, byłem dzis na pierwszej hehe rantce od pół roku, miałem takie diamenty, że jak wstalem, to jajca mnie tak bolały, jakby mi ktos kopa zasadził

mam nadzieje, że ze słodkim chłopakiem

i jak poszło?

youtube.com/watch?v=-yFhR1fKWG0
mój chłopak pluje ogień :100: :100: :100:

Wprowadziłem się do nowego mieszkania anoni. Patola w chuj na osiedl, już słyszę, mieszkanie PRL bardzo, ale ten kurwa internecik 50MB to wynagrodził

Masz szanse na kolejna?

najważniejsze to mieć swoje priorytety

>tug internet 10MB

>tug 4MB
Kto da mniej?

BAKA BAKA
BAKA BAKA

>tug internet 80MB

mam taki upload i jak coś wrzucam to mnie kurwica bierze

350 plus opłaty

wygląda okej żbsz
lubię trochę taki styl

ciasne ale własne
i przynajmniej z internetem

wygląda comfy, ale nie jestem fanem dywanu

ej anoni tabletki nasenne można bez recepty?

ale mała ilosc
nie tędy droga user

/polska/ meetup!

poznałem przez tindera. Miała takie szerokie biodra, że no kurwa żonka myszka czy tam co jeszcze to ona była tego ucielesnieniem. Wymieniłem z nią pare zdan, od zdania do zdania. Ogolnie jara się cosplayami i Japonią, ja mam do tego neutralny stosunek, ale niby podobny gust muzyczny, zacząłem cos bajerowac i stwierdzila, że chyba się, hehe, dogadamy. Ustawilismy sie 2 dni potem na starym miescie w warszawce, zabrałem na herbatke, do klimatycznej miejscówki, bardzo spięta była, bo nigdy się przez tindera nie umawiała, co mnie zdziwiło bo takiego brapiska to ze swieca szukac, w sumie duzo emocji, dużo o szkole zaczęła spamować i że bardzo lubi literaturę erotyczną, no to mogłem trochę pofolgować i się pytam, czy dobrze całuje, ona mówi, że nie wie, no to ja jej mówie to się hehe przekonajmy. Sztywny jęzor, ale da się to naprawić. Anony ja wam mówię z ręką na sercu, jak ja wtedy się z nią przelizałem, to wszystkie te złe emocje co od ostatniego związku się kumulowały przeszły od razu. polecam

poka łazienkę

ja na prawo

te co można bez recepty to gówno dają
załatw sobie tranxene albo clonazepam, po połówce tabletki można spać jak niemowlak

nie chce sie zabić debiru

nie idź, zjebane te studia i wcale hajsu po tym nie ma

dawaj aviomarin

...

>nie chce sie zabić debiru
ja pierdole co za normik

...

hej, chłopaki jestem nowy Jestem z ifunny i uczę się języka polskiego. Nadal ssę, ale lepiej się czuję. Mam nadzieję, że zabiorę cię z innymi! :D

jakbym bohatyrał to bym sznurał, nie jestem kobietą żeby pigułeczki brać

siema
no miałem napisać że prawdziwy user to by sznur wybrał ale se darowałem

>Jestem z ifunny

do kosciolka jutro andrzejki ksiadzowi na tace dac ;^)

KURRRWAAAAAA

ZŁY JESTEM

>tug włosy jak siano po umyciu

no tak mnie to wkurwia
what do anoni

piłem taki, ale oni dawali sen tylko przez 2-4 godziny. dzis piję takie który dają sen przez 1-1,5

ale tylko przez recept

odżywka, nie używaj suszarki, nie kupuj szamponu za 5 groszy, myj najczęściej raz w tygodniu

AURGHHHHHHH

na co

CZZZEMMU

nom wszystko robie tak jak mówisz, próbowałem też bez odżywki
zimna woda oczywiscie

AAAAAAHHHHHHHGG AAAAAAAA A A A A A AAAAA

PEDALEEE WYTŁUMACZ A NIE SPAMUUJEESSSZZZ

uspokójcie sie zjeby

KUUUUUUURRRRRRYYYYYWAAAAAAAA

Ja na srodku

pokaż kudły, to dam ci rade a jak ładne będą to sobie do nich zwale

Wiecie co? Jak jestem strasznie podniecony ale to musze dlugo nie walic wtedy zaczynam myslec o mezczyznie. Normalnie jestem 100% hetero, ale jak przez dluzszy czas nie zwale wtedy u mnie sie cos zmienia. Zaczynam miec rozne fantazje o tym ze mnie jakis facet zmusza do seksu, ze mi sie kaze przebierac w dziewczece ciuszki a potem szantażuje mnie do stosunku z nim. Z poczatku mi sie to nie podoba ale po chwili nie moge sie mu juz oprzeć. Wpycham jego wielkiego pulsującego kutasa do mojego ciasnego gardla i prawie sie nim nie krztuszę. Po chwili on dochodzi, a kiedy mysle ze to juz koniec sila kladzie mnie na brzuszku i masuje moj odbyt. Troche sie opieram ale jest juz za pozno i czuje jak we mnie wchodzi. Czuje ból ale z jakiegos powodu staje mi jak nigdy mi nie stanal. Na poczatku robi to powoli ale potem przyspiesza a wtedy dochodzi we mnie. Potem sie tulimy i mu mowie ze go kocham.
Tez mysle ze najlepszy jest seks z chlopakiem. Tylko se wyobrazcie. Siedzicie u siebie, zdenerwowani. Zaprosiliscie chlopaka i nie wiecie co macie ze soba poczac. Kazal wam ubrac damskie ciuszki wiec to zrobiliscie ale teraz myslicie ze to byl blad. Ale kiedy wstajesz zeby sie przebrac on wchodzi do twojego pokoju. Gdy cie widzi rzuca cie na łóżko i zaczyna cie calowac. Trudno ci zlapac oddech, ale po chwili on przestaje. Chwyta cie za uda a nastepnie podąża dłonia wyżej i wyżej. Reszta jest juz historia

JAPIERDOLEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

Poatuje cwoka

mam pytanie
is it common for poles to have some ashkenazi jew genes

AAAAAAAAAAAAAAAAA

...

jew genes?

Co jest zlego w seksie z mężczyzną? Co jest złego w byciu ruchanym? Chciałbym poczuć mężczyzne w sobie.
Chciałbym czuć jak sie we mnie porusza. Czy to cos zlego?
Chce sie poczuc gorszy od niego. Chce czuć ze przy nim nie jestem mężczyzną. To jest dla mnie prawdziwe szczescie.

pedał z proxy próbuje zrobić baita

Psycho mantis?

not too common, most polish jews are in israel now

KUURRRRRRWGHHHHHHHHHHAAAAAAAAAAAAHHHHHHHH

no, every newborn children is scanned for jewish genes in local POlish Catholic Clinic. If said genes are present, they're drowned in Wisła.

na zdjęciu tego nie widać

nie mi tu oceniać, każdy ma swoje kinki

...

DZIRMO :DDDD

>"user, ty kulejesz?"

AHRHRHHGGSGDHGSGSRHFHDIQJSDUDUWUWHWGWGG

nie jestem proxy or pedal
im just being autistic and wondering why i have large nose/bottom lip and thin upper lip when my family has no jewish roots

jewish roots?

HHHAHHHHH

HYHHHHHHHHAHHHHH

GHHHHAAAAAAA

Tostujcie waifu i oceniajcie innych

ty też jesteś żydem, uświadom to sobie sobie

...

Ja zaczne

NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIEEEEEEE

...

chesz przeruchać tą małą czy tą mniejszą?

biłbym łopatą
delikatnie

+ma fajny doujin jak robi kupe
+głowa idealna do bicia łopatą

...

discordziak?

CICHOOOOOOOO

...

nie, holender

A cóż to za śliczni panowie?

SPIEEEEEERRRRRRDAAAAAALAAAAAAJ AAAHAHAHHAHHRHRHRHGGHHHHHHYYYYAAAAAAA