/ex-yu/

ook nemas qt hipstersku ustasku gf edicija

Other urls found in this thread:

rts.rs/page/stories/ci/story/1/politika/2870001/junker-najavio-strategiju-moguceg-ulaska-srbije-u-eu-2025.html
kamenjar.com/split-oskvrnjen-mural-s-grbom-4-gardijske-brigade/
kamenjar.com/koliko-se-puta-jos-moze-pucati-u-zrtvu/
kamenjar.com/snimljen-dokumentarac-krvava-berba-grozda/
b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2017&mm=09&dd=14&nav_category=167&nav_id=1303748
youtube.com/watch?v=-h-5pCajM7U
twitter.com/NSFWRedditGif

prvi za anime

da se razumijemo srpski se pričo u dubrovniku al to NISU bili srbi

I dalje posle toliko dana oni i dalje nasedaju na ovog """poljaka""" koji ih jebe i zajebava
Pa vise vas mrzim nego njega jebem li vam majke dudlacke sto mu dajete paznju i hranite trola

zelimire moras malo da smiris zivce

onda poljak laze

znate li zašto je poljska zastava crvena s bijelim? bijelo je toalet papir a crveno je krv iz čmara poslije obilnog guzobola

ustaskinjo, dal ces mi doci...

dobro znas da je jezik katolika u Hrvatskoj tako isto bio nazivan "srpskim"

O V O
izgleda da je konac pun nalozenih srednjoskolaca koji bi da se pecaju na jeftine mamce po ceo dan...

zašto bi se zvao srpski ako ga nisu pričali srbi?

stvarno zalosno

rts.rs/page/stories/ci/story/1/politika/2870001/junker-najavio-strategiju-moguceg-ulaska-srbije-u-eu-2025.html

>мoгyћeг

AХAХAХAХAХAХХХAХAХAХAAAAAХAХХAХAХAХAХХAХAХAХAХAХAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAХХХAХAХAХХХХAХAХХAAAAAAAAAAAAAA
БИЋE БOЉE 2015.

zato sto i je srpski kurvo poljska smrdljiva

samo djelic ljudi koji govore engleski su englezi

dbi sta bi ja dao da sam opet tako mlad i naivan

PLQUEM

zato sto Vuk je bio Smrdin, a Vukove knjige su bili najvazniji i najpopularniji

ne budi rasista

Rekoh ćovjek koji veruje statistikama o plati.

kamenjar.com/split-oskvrnjen-mural-s-grbom-4-gardijske-brigade/
žalosno

Pozdrav Krajini.

veoma moguće frende

ovaj Poljak se prebrzo uklopio, kako je moguce da je on uopste poljak

on je ona

>jezik katolika u Hrvatskoj tako isto bio nazivan "srpskim"
Krivo i nema veze s tim, prestani srat. Knjiga je napisana od strane manjine smrda u Dubrovniku.
>Dubrovačko srpska štamparije
cec
>Pokret Srba katolika javlja se u Dubrovniku krajem 19. i početkom 20. veka. Nestaje stvaranjem južnoslovenske države (zadovoljenjem svojih političkih interesa) 1918. godine. Reč je o političkom i kulturnom pokretu malog dela Dubrovčana koji su u vreme formiranja savremenih nacija izgradili srpski nacionalni identitet, a ne hrvatski kao ogromna većina Dubrovčana.
>a ne hrvatski kao ogromna većina Dubrovčana.
Popis uopće nije točan jer tada je u Dubrovniku živjelo skoro 20000 ljudi, ne 7-8000 koliko stoji u popisu.

>

statistike su kako mogu biti toliko pogresne

uostalom neko ko je uspesan ne bi bas bio ovde u ovom koncu da potvrdi nego zauzet stvarnim zivotom

ja sam Bijeli Hrvat

ma ti si bijelo govno hahahahahahahhahahahaha

kamenjar.com/koliko-se-puta-jos-moze-pucati-u-zrtvu/
žalostno

ma ti si

De ste braćo /jugo/nostalgičari

^peder

provjeravam i potpisujem

>od strane manjine smrda u Dubrovniku
ako su srbi bili manjina kao sto kazes, onda nijedan hrvat nije bio tamo LOL

šta se ovde dešava?

slamaju se srca...

hahaha koje trabunjanje besmislica

kamenjar.com/snimljen-dokumentarac-krvava-berba-grozda/
žalosnije

sljedece godine cu govoriti hrvatski kao pravi Hrvat

izgleda da smrdoslav više ne sere
chmar mu je toliko razvaljen da se neče javljat još par dana dok se ne oporavi

Ljudi pomozite mi, ni u čemu više ne uživam, a kad god pokušam učiti postanem nervozan i dekoncentriran, cijeli dan ništa ne radim samo sam depresivan i istovremeno jako živčan , ne mogu više to izdražti jer traje par mjeseci, je li to neka bolest, što da radim?

ma ti ćeš

grrba da nadjes hobi

ubi se

da to je depresija(bolestan si)

usg

dbi boluješ od depresije goj evo ti tabletice to će biti 3000 kuna

Najveći hrvatski arheolog, profesor emeritus Nikola Jakšić kaže da Hrvata nije bilo ni u 7. ni u 8. vijeku na ovim prostorima. Poznata hrvatska naučnica, dr.Andreja Zorić obranila doktorsku disertaciju u Njemčakoj u kojoj dokazuje da je pravljenje hrvatske nacije kultura laži. Ugledni hrvatski istoričar Višeslav Aralica kaže da su Srbi jedini slavenski narod koji je državotvoran i jedini narod u Evropi čija dinastija ne potiče od germanskih osvajača

ja također volim tita

Jeli ti mangupe ne shvačaš to kad imaju 5 zaposlenih platu od 650€ i njihov šef platu 3000€, prosjek ovog jest 1041€. I eto ti, možem se hvalisati da imam prosječnu platu 1000€.

oces da ti ja izmaknem stolicu nakon sto namaknes omcu oko vrata?

stamo pravi staropederi znaju sta znaci gss

drag mi je tito al mi je istina draža

gorska služba za spašavanje

a što je stvarno u pitanju?

dobrodošao u XXI vijek
ovo je osnovno stanje čovjeka
srećno

>Lovas se izdvaja i kao mjesto koje je poslužilo za realiziranje sulude ideje čišćenja minskoga polja tijelima nesretnih mještana, koji su bili tjerani proći preko njega.
fakat su orkovi

druže tito kupit ću ti fiću, a mercedes anti paveliću

genocid u srebrenici srbocetnika

>je li to neka bolest, što da radim?
Nije bolest. Ti si numale pičkica, ali ne mora značit da je tvoja krivnja.
>pije iz pipe
>pije iz plastičnih boca
>ne jede divljač i isključivo domaće neprerađeno meso
>ne kreće se, ne diže utege
>sjedi skoro cijeli dan
I tako od malena. Sad imaš meme "bolesti" poput depresije, ankcioznosti il kako se već zove. Nisi nikad imo šanse, anone.

ovo
čitaj kirkegora
diži tegove
piši poeziju
i jebi dječake

zato treba gledati najcescu placu

to sam i govorio, taj 1 koji je uspesan nije ovde

isto zamislio bi da ako je to situacija onda je i pritisak da budes uspesnji manji, sto se reflektuje u boljem kvalitetu zivota i zdravlju jel ima manje stresa

plus konzumerska korpa je jeftinija u procentu plate nego na drugim mestima

b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2017&mm=09&dd=14&nav_category=167&nav_id=1303748

XAXAXA CRVATI CEC
OPLACKUJEM

ovo
ja odbijam ic na fakultet jer ce me tamo naucit da budem depresivan

to ne bi bila dobra mera jer ako imas dosta ljudi koji trk pocinju karijeru smanjili bij dole pravu cifru

mozda ono 50% plata koje prave ali ne znam kako too da nadjem

to je debilana i onako

ja moju dijecu ni u srednju skolu necu pustat, za osnovnu cu da razmislim

...

jel moguce da Slovenija vodi protiv Spanije

a kako se liječi meme bolest, ili će mi ostatak života biti ovakav?

ostatak zivota ce ti isto biti takav

thick gf kad

youtube.com/watch?v=-h-5pCajM7U

Da, ali statistika to ne vodi. Ko bi znao zašto?

Pa da, taj jedan znači 1:6 ima dobru platu ovde. Raj na zemlji stvarno.

U jebote, i ja sam sad upalio tv. Sad su nam i to uzeli. Bolje da izbubimo sledecu od koga god samo da ih ne sretnemo u finalu i izgubimo od njih.

kreni u teretanu

i bolje je ne dopustit djeci da im svacim pune glave jer ih je onda teze kontrolirat
treba za njih mislit a ne prepustat njima da to rade jer to nigdje ne vodi

>slovenija i hrvatska pokrecu 3. svetski rat oko vode gde nema nicega i tako krece totalni raspad i rat u EU a time i u svetu
heh jugoslavsi najveci trolovi

ook srbi počeli prvi svjetski rat iz dosade

place mi se, ja se smejem
pobedjujem stalno sebe

Popni se na Dinaru il Velebit. Udahi svežeg vazduha. Hrani se dva tjedna suhim smokvama i pij samo rakije. Zakolji pastira i pojebi mu ovce. Oslobodi svoj duh.

Apsolutno me ne bi cudilo da se ovo desi.

ajde oce ko da mi nacrta oko cega se svadjaju ovi debili sa severa? kolika je ta teritorija u picku materinu? a i vi hrvati koji vam je kurac imate toliko more i opet bi tu trosili vreme na svadju oko neke bare

>pokrecu 3. svetski rat
>prave ne-meme zemlje će ić u rat zbog irelevantnih literally who slavenskih podljudi
"Ne!"

Nemoj da se foliras da si macho picka i odidji kod psihijatra na razgovor. Kad seres krv ides gastroenterologa kad imas slog ides ko neurologa, kad imas meme bolest ides kod memeologa. Jebi pricu da nema pomoci.

ja ne znam u čemu se točno radi, al jebeš slovence, ne dam im ni kantu vode

Shvati da jedeš govna koja ti dovoze iz Europe, a našu kvalitetnu hranu odvoze gore za bogatune. hrana je glavna crvena tableta u životu

>Kad seres krv
Malo cikle da nahrani krv, a na čmar se stave oblozi rakije. Nema razloga bacati pare na doktore i njihovu kemiju.

ti ne kontas da je to samo razlog koji svi cekaju?
jebe im se za vas kao sto je isto kao sto je prvi svetski rat poceo
jes jedino ako su svi zaratili sto je neki slav rokno nekog degena kojeg su namerno poslali da bude ubiven

bolja distribucija bogatstva nego u vecini zemalja
da ne ominjem da je skolovanje isto jeftino, ima dosta prilija

Vasa hrana nije ni za kurac znam jer je jedemo jer smo sve nase izvezli tata Putinu, a ni nase nije za kurac ako cemo pravo.

slusaj jebo bi te nebi ni trepno

>rekao je ONU rec...
plakkk

>neki slav rokno nekog degena kojeg su namerno poslali da bude ubiven

>jes jedino ako su svi zaratili sto je neki slav rokno nekog degena kojeg su namerno poslali da bude ubiven

Jebem ti kuras sta nam Pickousti napravi od obrazovanja.

kao prvo, ne nije, narocito za nase prilike, a kao drugo, skolovanje bi trebalo biti besplatno mater ti jebem kapitalisticku americku govno jedno

sta seres debilcino ko da ne znam da je gavrilo princip vs prestolonaslednik ferdinand?

>skolovanje bi trebalo biti besplatno mater ti jebem kapitalisticku americku govno jedno

>mfs based Rvat

ex-yu je magicno mesto

A jest ti taćan engleski, sve te razumeo :D