/mämmi/

3D rönttös -painos

Who is this slut?

Joku hurri

t. Cai-Görän

Olen päihtynyt.

MEIKÄ BOIII MENEE NY PASKALE JESSSS

No etkä oo

Oispa.

Kävin kans paskalla ja tuli niin iso somalipoika että veden roiskaus kasteli paitaa lapaluiden välistä

Jos puhut murteella, olet varmasti bönde.

Turkulaiset kuulostaa ihan aivovammasilta maalaisjunteilta

Nonii jätkät eiköhä laiteta suomi reilaan ja lähetään KAIKKI TÖIHIN VITTU PERKELE EIKÄ POLTETA AMFETAMIINIA KALSARIT JALASA VITTU

Painu vittuun.

Who is this beuti?

Moar pls

Swedish model

MENE VITTU TÖIHIN TAI TAPA ITTES VITTU

Miks hesalaiset pakottaa tätä maakunta vittuilua?
Onko tämä se projektio?

Pakota

Finnish model who lost to a Chink and nigger model in Finnish miss competition.

tiedätkö yhtään mitä projektio tarkoittaa?

Turkulaisille pitää muistuttaa että ne ei oo tavallisia vaan böndejä

Tiedän.
tiedätkö sinä

Ihmeen negatiivista ollu koko viikolopun tämä meno täällä. Onneksi olen kanavoinu koko viikonlopun hyvää energiaa tähän lankaan ja siitä kautta teihin niin ei ole sentään NIIN paha kuin voisi olla.

Alan pelaamaan EU nelosta. Saatte päättää, että pelaanko:
1. Suomella ja lähden kolonisoimaan Amerikoita
2. Böömilla/Tsekillä ja valtaan HRE:n
3. Byzantti nousee ja lähtee valtaamaan itäisiä alueitaan takaisin.

haista vittu neekeri

>kanavoinut energiaa
vitun vajakki

nmatse

4. Ruotsilla ja orjuutat Suomen.

pelaat Jianzhou > Manchu > Qing

Turpa kiinni tai tuun oikeesti vetää sua vittu turpaan vitun hippi.
Tää menee oikeestaan teille kaikille, vittu haluan vetää teitä vammaisia niin kovaa turpaan.

5. Puola-Liettua, 60% vakoojaverkko Ruotsiin/Tanskaan, tuet suomalaisten kapinaa, liity sotaan kapinallisten tueksi, ja sitten syöt Moskovat ja Novgorodit Suomen kanssa.

mun kone on lagisempi kun mun luuri. jatkan siis luurilla lautailua

pudotan sut yhellä jabilla vitun kääpiö

Juu ihan varmaan, vaikka olisinkin sua lyhempi niin ei sun kaltanen ruipelo vässykkä pystyis satuttamaan ees pikkutyttöä.

Ehkä niitä harmittaa asua siellä nisti ja neekerihelvetissä mutta eivät uskalla lähteä pois koska pöndellä ei ole töitä eikä 24h loharidildokauppoja mutta sitäkin enemmän susia ja karhuja

se ois epäironisesti tää. tosin en harrasta tota vittuiluu ja asun vantaal.

juu juu pienet koirat pitää eniten meteliä. vitun höyhensarjalainen sun niskalihakset hyvä kun jaksaa pitää sun hernepäätä pystyssä. putoot yhellä ja pompautan pääs kaupan päälle vielä toisen kerran kivetyksestä.

Kyllä noi neekerit böndellekkin leviää ja siinä vaiheessa böndellä ei ole enää yhtään mitään parempaa kuin ei-böndellä.

Pystyisin napauttamaan sulta tajun kankaalle pelkillä sormillani, oot sen verran heikko. Ihan oikeesti sää siis nolaat vaan itteäs tällä, painu itkee ittes unee niiku teet joka yö vitun neitsyt. Oot niin säälittävä, toivottavasti vedät ittes pian jojoon.

Itse asiassa pienet koirat voi kouluttaa olemaan hiljaa siinä missä isotkin mutta niiden omistajat on usein mummoja ja homoja jotka ei uskalla käskeä niitä.

Meinaatko että ryöstelevän neekerilauman annetaan mellastaa jossain Lapualla samaan tahtiin ku suvaitsevaisessa Helsingissä?

Joo.

neekeri tulee böndelle:
vaihtoehto 1: lähtee pois ku ei ole kivaa
vaihtoehto 2: yrittää raahata narkkiraiskarijengiytymiskivaa mukanaan ja katoaa/poliisi kerkeää pelastaa vankilaan

Saatat olla pahasti erehtynyt

Bulldogit on helvetinmoisia petoja ja ne pitäis kieltää. Se on kuumottavaa aina kun nään erään valkoroska perheen ulkoiluttamassa niitten koiraa, ne antaa sen vaan juosta tuolla puistossa ilman minkäänlaista remmiä.

eihän niistä tule väkivaltaisia paskoja jos antaa pitää häntänsä ja korvansa ja ei hakkaa vahtikoiraksi.

Syönkö tänään terveellisesti vai iskenkö samisetit tulille?

Kyllähän noita tulee aina vähän väliä että bulldogi on esim. tappanu normaalin perheen lapsen tai omistajan. Agressiiviseks jalostettu rotu.

Norjassa neekerit ripotellaan mahdollisimman hajalleen pitkin valtakuntaa ja kun laumaeläimiä ovat niin ei sitä yksikseen jaksa riehua ja siitä seuraa joko vaihtoehto 1, tai ihan oikea sopeutuminen jossa omaksuvat paikalliset tavat eivätkä enää juokse viidakkovaistojen perässä

kiisulla niin nälkä kiisu syö sormen

aika pahasti kävi sama ku Suomessa että vaihtoehto 1, kaikki Oslossa.
>Pakistanis make up the single largest ethnic minority
>followed by Swedes, Somalis, and Poles.
>Other large groups Sri Lanka, Vietnam, Turkey, Morocco, Iraq and Iran.
>Islam 9.1%

Nojaa, kun ette te saa niille mitään tehdä laillisesti. Ja sit kun niitä on siellä niin paljon että poliisikaan ei voi saada kiinni tuntomerkkien puolesta niin paska homma. Sit kun mamut levii böndelle niin on böndekin mennyttä.

>2017
>Ei ota tummaa munaa pojupilluun

Tekosyysi olla paskavammainen neitsyt rasisti?
Te ette kuulu tänne, painukaa vaikkapa ylilaudalle

>Lapua

Entäs esim. Munsala?
Soutaisivatko Munsalalaiset Ruotsiin niin kuin sodissa?

et vissiin oo käyny böndellä.
täällä on hyvin vaikeaa olla poliisi jos böndejä ei kiinnosta olla yhteistyössä.
iteki piti näyttää poliisille varkaan osoite ja sanoa että voin käydä itse hakemassa jos ei innosta.
mustalaisistakaan jakseta soitella poliisille, ne vaan jostain syystä tulee tyhjään kämppään jos ihmisiä vituttaa.

Oon asunu böndellä.

Eihän niitä voi pakolla noissa pikkukylissä pitää joten pakostikkin laumamentaliteetin omaavat gravitoi isoihin kaupunkeihin omien pariin.

Mutta ne jotka vaan haluaa elellä elämäänsä kaikessa rauhassa ja tulla toimeen muitten kanssa jää noihin paikkoihin missä ei ole tuota "tota ne just pakenee" touhua, maanmiesten joukkopainetta vihata vääräuskoisia ja rötöstellä, moskeijoita kaikkine radikaali-imaameineen ja isis värväreineen jne jne

harmi että käytännössä niitä ei ole monta.
varsinkaan muslimien joukossa kun 80% Oslon kasassa ja 11% toisessa kasassa siinä vieressä.

Tekis mieli lyödä pitkästä aikaa vetoa jostai urheilutuloksesta. Pelaako Suomi jotai isäm maallista turausta jossai lajissa joskus lähiaikoia?

missä päin suomea asut?

Niinpä, sen siitä saa kun annetaan EU:n ja jutkujen laivata kaikki elintasoturistit sun muu paskasakki tänne ja jätetään ne oikeat pakolaiset jotka todennäköisesti sopisivat paremmin tuohon rauhalliseen kategoriaan rannalle ruikuttamaan kun niillä ei ole laittaa tuhansia euroja salakuljettajille

Miltäköhän näyttää Suomi tuhannen vuoden päästä?

ei miltään

Pistät kaikki rahat Puleville. Joshuan leuka on lasia.

Vitunmoinen kraatteri täynnä vettä

Hejsan. I'm leaving for the boat in a few minutes. Tomorrow morning I'll be back in Finland. Need to finish an assignment before I go to sleep, so that'll be fun. Thanks to the time zones it feels like I have an extra hour, so for that I'm thankful.

>Justin "whiny cuck bitch" Bieber saa tytöiltä vitusti huomiota
>esimerkistä oppivat kanadalaispojut kasvaa aisuriperskärpäsiksi
>Soros vain nauroi
lehtipostaajista tulee entistä paskempia tulevaisuudessa

En ymmärrä tätä vihaa Sorosia, Rockefellereitä jne. kohtaan. Rikkaitahan ne on mutta lahjottaa tosi paljon hyväntekeväisyyteen jne.

Ai niinku kanadan pääministeri?

ihanko tosissas saat hitaan bulgarialaisen has beenin voittamaan joshuan?

>valuuttakeinottelumafioso joka siirtyi ihmiskauppaan
>m-mut omia agendojaan edistävä "hyväntekeväisyys"
juuh

:^)

Ihan tietosesti se kaiken ton tekee ja ymmärtää, näyttelijä sekin.

Laita NFL pelejä

Cowboys on varma nakki.

Mitä syömistä ostan kaupasta?

veripalttua ja pinaattilättyjä

Kalastelee suosiota tässä jutkuagendan sävyttämässä aikakaudessa missä miehistä halutaan tehdä enemmän neitimäisiä hinttejä ketkä ei uskalla laittaa kampoihin kellekkään. Ei tuolla touhulla ole hinarien oikeuksien kanssa mitään tekemistä.

Näitä ja sit oma valinta dipit. Juomaksi joko kaljaa tai mad croc.

>esitä homoa
>naiset äänestää ja puolustaa sokeasti
eipä siinä muuta tarvi liberaalina edustamiseen

Laitoin viiskymppiä ameriikkalaisen jalkapallon peleihin.
Jos häviän niin se on voi voi ja syödään makaryllejä loppu kuu

pikkuhousunsuojia ja karvanpoistovahaa

Löytyiskö täältä joku isokullinen musta mies tyydyttämään mut? :3
t.tyty

Naapurin kakara itkee taas. Aamulla ei itkeny mut alko jotain vessassa kiljumaan "pyyhkimään" niin kovaa et kuulu naapurin imuroinnin ylitse ja en pystyny enää nukkumaan ku kakara huutaa "pyyhkimään" 15 minuuttia putkeen.

ooga

Kuinka iso on iso?

ostin maalaishyytelöä

Ootko tyty vaiko "tyty"? Suostun vaan jos oot jälkimmäinen.

vähintään 18cm

tyty :)

Onhan /mämmi/in postattu pari +20 cm mulkkua.

Käyt vaan ettimässä ne.

Toi on hyvää. En ymmärrä sitä meemiä et kaikki vihaa tota.

postaa naamas tai tissis huora niin tuun panemaan

no hyi vittu

Meinasitko vetää tuon köntin sellasenaan?

mut ku pitäs olla musta :D eikä mitään rumaa keltasta suominysää

Mutta mustat on seksikkäämpiä :P

Onko meidän somppu taas retkahtanut paskapostaukseen?

Tytynyymi paikalla. Mitä kaikki näin sunnuntaisin?

Tapolan tehtaanmyymälästä saat kuumaa mustaa lerssiä jos semmonen kiinnostaa.

Ei se muuta osaa.

Jos jossain oiskin tyty jolle kelpais nyymi, jäis vaan sellainen suuri ongelma kun sen löytäminen