/mämmi/

hollanti

Mitä energia_juomaa ostan kaupasta?

pikkubisse xD

LOnkero

kofeiinia jauheena suoraan lääketehtaalta

mis ne vitun velat on?

sä sait ne jo, älä mee enää muistuttaan niiden huostaanotetusta muksusta

how do I get a finnish gf?

Nistien pankkiiri?

MÄMMISSÄ HUOMIO

Herra ylipurjo punkkanne valmis edesmenoanne varten ilmoitti alkroisantti tyräjyrä

Taas on nyymit sekasin.

Oispa litteä tötö.

Oispa tämmöset.

Ai pikselit vai?

Syksy tulee, Nuuskapeke lähtee ja ulkona on kylmää ja pimeää kuin Mörön perseessä.

oispa loli

chili jää kyl kakkoseks tälle

>soitto joka sekoitti /mämmi/n

mä vasemmalla oispattelemassa kaljaa

Miks sen nuorempi serkku on tos kuvassa mukana

Toi taulu tuolla takan on vähän vinossa

elämä om ihnanaa kum sen oikeim oi valtaa

aina kun näätte sen kiintiösompun postaamassa ni kannattaa alkaa postaa jotain kuvia nekruista. siitä se liipastuu tosi helposti.

taulu on suorassa, sohva ja päät on vinossa

Miten tunnistaa neekeripostaus?

elämä om kamlalaa kum sen oikeim oi valtaa

Tuli se etova somalien haju nenään pelkästä ajatuksesta että tällä laudalla postaaa somali.

Tsili pöts

Kyllä muuten vituttais olla neekeri

miksi murhat aina eläin kamerukseni

Mitä helvettiä? Nainen miltä löytyy huumorintajua??

Mikä nyymejä oispattaa nain puoli yhdeksältä illasta?

Kalja

Tyty jota voisi pitää lusikassa kun se herää keskellä yötä painajaiseen ja meinaa saada paniikkikohtauksen

masentaa

Mitä tekisitte jos muuttuisitte viikoksi 14- vuotiaaksi tytöksi?

ottaisin kuvia /mämmiin/

...

on sulla vaikeeta.. Mitä helvettiä? Ihme luuseri

tämmöne

Koko mämmi on täynnä näitä köntsähousuja

???

pul lea pimpsa

Mikä tää ominaisuus on w10 kun hiiri jotenkin randomisti rupee kopsaamaan linkkiä vaikka ei paina ctrl + V eikä liitä?

katon avaraa luontoo ja makaan sängyssä kohta
paska elämä

Se on se bottiverkko.

varmaan vetäisin suklaata ja masturboisin

Plz stop making fun of our small beers. Thank you.

Rip nyymi.

The beer isn't small. U r just rly big :3

I might go to the netherlands soon, to visit TU Delft

Asenna Gentoo GNU+Linux.

Ehkä joskus ku hommaan pöytäkoneen taas

>ilmeeni kun luulin lyöneeni vetoa cs:stä enkä starcraftista
>ilmeeni kun katson starcraftia enkä tiedä mitä vittua tapahtuu

vitun kehari uushomo

mulla on hirveen heikko ja huono olo, vaikka oon muistanu liikkua, nukkua, syyä ja juua(en alkoholia)

onko flunssan poikasta?

virta loppu. valot ja äänet vittun, oota tunti ja mee nukkumaan

Lähden kauppaan.

omituista välillä ku pyykkikone jumittaa 1. vaiheeseen ja pumppaa vaan vettä läpi.
varmaan joku liian kylmä vesi estää termostaatin toimimista

Onnea metsästykseen -60%-sama!

ei kannata, pultsarikerhot on hakenu ne -60% kysymällä ILMAISEKSI

pää olkapää peppu olkapää pää olkapää peppu pää olkapää peppu olkapää

>(en alkoholia)
No mikään ihmekään jos on heikko ja huono olo.

Niin mäkin, mitä ostit?

oon syönyt kolmen vuorokauden sisällä yhden pakastepizzan (grandiosan mexicana) ja juonut aika paljon alkoholia lmao

Syysflunssan sairastin 2 viikkoa sitten

JUUH MENEE IHON ALLE VIDEOPELIT TÄLLÄ HETKELLÄ NOIN KAHEKSAN KIIMASEN KOIRASORANGIN RAIVOLLA VOI KYRPÄ

homohomohomohomohomohomoumpihomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomo

tän takia en koskaan oleta että ne ois musta kiinnostuneita

homohomohomohomohomohomoumpihomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomohomo

baka @ white bois

Parkkis tupaten täynnä autoja klo 9 jälkeen

Pessimisti ei pety

Niin siis mites se 60 homma menikää? Täällä on kyl 30 tarroi mut ei 60. Juuh.

viet sen 30 kassalle nii saat 60 alennuksen koska viimeset päivän tunnit

Okei kokeillaan

lol

Ei saa huijata

miun starcraft voitti hurlum

Saatana ulkona alkaa olla jo vilponen

Taidan mennä ulos toteamaan tilanteen

ÄLÄ

>sveitsin poliisi ymmällään
>joku on vetänyt vessasta alas viisisatasia monessa paikassa, tukkien vessat

>niin rikas, että pyyhkii perseensä viissatasilla
Nyt on kyllä porvarillinen meno, huhhuh

Ostin 2x mestarin possupihvei 60% alella ja paketin nakkeja. Nyt saa nakkimestarin pataa ja pihvei halvalla.

Ilmeisti oli kannattavampaa hankkiutua niistä eroon kuin joutua selittelemään niiden alkuperää.

Poliisi just siinä kommentoi että mitä vittua, kun rahan tuhoaminen on laillista sveitsissä, ois vaan pilkkonu tai polttanu. Nyt siitä tuli tutkimus sen takia kun se meni tukkimaan monen paikan vessat

Onks rahan tuhoaminen oikeasti laitonta?

ei Sveitsissä, ku kansallisen edun mukaista jos käteinen vähenee ja ihmisten on pakko pitää rahat pankissa ja elää velaks

On. Sikäli mielenkiintoista ettei sitä pysty teoriassakaan tuhoamaan samaa vauhtia kuin sitä luodaan.

Näyttäis että markka-aikana oli, mut euroaikana on laillista Suomessa. Muissa maissa riippuu

Ahdistaa. Ahdistaako teitä? Mua ahdistaa aina.

juuh

Ahdistellaan yhdessä

ahistaako esinahka? no vetäse taakse. Sheivaatko ikinä palleja? No kannattais. Kerran se vaan kutisee

Juuh mukavan syksyistähän siellä oli. Kävin myös kaupassa katselemassa tarjouksia ja eihän siellä ollut kuin kärryllinen leipää ja meeminakkeja leimattuna.

ketä on meeminakit

Paljos oot ehtiny tuhota?
t. ei poliisi

Mutta noistahan saisi nakkimestarin pataa. Juuri itse tekemässä alennusnakeista isoa kasaa pataa josta herkuttelen jo vähän tänä iltana.