/polska/

edycja nie mogłem znaleźć w katalogu więc robie nowy

Other urls found in this thread:

wprost.pl/531074/Walesa-Sam-obalilem-komunizm-Nie-licze-na-podziekowanie
youtube.com/watch?v=5UGwprlA3pc
youtube.com/watch?v=xVdn9GhwJgk
twitter.com/SFWRedditGifs

p.

k-ktokolwiek?

>Today is my GROM Hussar set �
>I preparation this special project for a while month(* ॑꒳ ॑*)
>In fact,I always like Poland's Winged Hussar,also I learn several course Hussar saber fight because this��
>So after some discussion with my friends, we decide build a anime style gear set mix Poland’s modern Special force GROM and Winged Hussar used for my second special project in this year( • ̀ω•́ )
>This is definitely most difficult set since I start write this blog�
>Anyway, I’m very lucky can complete this project after September 12 “Winged Hussar day”(1683. The battle of Vienna)
>Thanks my all teammate and friends support(0▿0)
>more coming soon��
Tajwańska cosplayerka przebrana za GROM-Husarie

...

brygady rekonstrukcyjne mogą spierdalać

jeszcze polska nie zginęła
póki nitka nie zniknęła

KURWA, żeby diasporak ratował nitkę...
Dobrze, że jutro kraj i będzie można opierdalać się na uczelni i pretendować, że ma się życie społeczne.

>tug w życiu nie jadłeś prawdziwej czekolady

Dawno tak zdechłej nie było
Co jest, ten jeden user co codziennie nabija tu 80% postów w końcu poszedł do pracy?

>ta kurwa dzida polski walczącej

Dawno tak zdechłej nie było
Co jest, ten jeden user co codziennie nabija tu 80% postów w końcu poszedł do pracy?

...

Guys,tell me,why does japan like poland?

o kurwa mocne

Tajwańska idiotka przebrana za gówno XD
wgl tajwanczycy to tez gówno
ja pierdole
dwa gówna sie spotkały i sie lubia lol
jebać ja

/cm/

edycja najgorszej dziewczynki? okej

komfi zima niedługo

elo w nowej

jebac zime

normik

nabiłbym ją na moją husarską dziwę
łapiecie ten dryf?

>komfi zima
>siedzisz w domku
>wpierdalasz mandarynki
>mama robi pierogi
>spełniasz trzy życzenia
życ nie umierac

ej anoni jak przelutuję kabel z działających słuchawek do niedziałających słuchawek to to zadziała?

chyba ty

>*dzidę
KURWA

no wiadomo lato plaza elo xd

jeśli nie masz dwóch lewych rąk do lutowania to tak

tak, ale nie powiem ci na czym polega sztuczka bo licze na pyszna paste o tym jak nie potrafisz nawet przelutowac kabelka

>nie potrafisz przelutować kabelka
lmao za kogo mnie bierzesz

szmata

skoro zadajesz takie pytania jak to czekam na obiecana paste

>pretendować
john, stopuj diasporakować bo zforgetujesz languedża

>polacy biedacy nazywaja walese bolkiem
dlaczego mnie to nie dziwi?
kurwa na kazdego bohatera naplujecie smiecie pierdolone
dzisiaj walesa a jutro kto?
gdyby komunizmu nie rozjebal to bys dzisiaj sierpem i mlotem po mordzie dostawał

ja obaliłem komune jakies 10 minut temu
i co? Można? Można!

ziew

korab prosze o zalożenie tripa pedale jeden

najgorsze jest to ze naprawdę są ludzie sądzący ze niepiśmienny hydraulik czy inny spawacz rozpierdolił imperium. jak w mitach i bajkach o dratewce kurwa

co to za nitka

>korab
debil XD

>those contacts
eww

przeciez wczoraj to samo postowales ale z tripem smieciu

wypierdalaj brudasie XD

>najgorsze jest to ze naprawdę są ludzie sądzący ze niepiśmienny hydraulik czy inny spawacz rozpierdolił imperium
Nie pierdol. Skąd ten mem że ludzie uważają że to dzieki niemu obalona została komuna? Przecież nawet jego fanboje tego nie mowia.

>przypominacz ze samo pomyslenie ze walesa mógłby byc po drugiej stronie jest obrazą wobec niego

nk zacznie streamowac jak robi glupie gowno cos w stylu ice poseidona

>Skąd ten mem że ludzie uważają że to dzieki niemu obalona została komuna?
>wprost.pl/531074/Walesa-Sam-obalilem-komunizm-Nie-licze-na-podziekowanie
no nie wiem

masz daniela magicala glupi podwieku

youtube.com/watch?v=5UGwprlA3pc

ale on siedzi w domu i nic nie robi

youtube.com/watch?v=xVdn9GhwJgk

Ciekawa rzecz swoją drogą, z mojego doświadczenia wynika, że Amerykanie o Wałęsie słyszeli i uważają go za bohatera, a Anglicy nie wiedzą co to za gość.

(Mowa głównie o ludziach po czerdziestce/pięćdziesiątce i w sumie próbka dość niewielka, szczególnie po stronie amerykańskiej)

ameryka ma polonie, anglia nie. poza tym amerykanie walczyli z zsrr a angole słabiej

>anglia nie

Osiedlili przecież 200k Polaków po drugiej wojnie. Memy o polskich lotnikach Anglicy znają.

nie wiem skad masz te 200k. bylo mniej niz 100k i to bardzo rozproszonych z roznych warstw przez co nie tworzyl zadnej wspolnoty

Jak obejrzysz to zdanie w kontekscie w jakim padlo, to zmienia troche znaczenie:
>(do Janusza Kurtyki) Sam obaliłem komunizm, no Ty mi nie pomagałeś a kolesie widzisz co wyprawiali nie miałem łatwego zadania z jednej strony komuniści ze swoim sztabem antykryzysowym, agenci, z drugiej strony kolesie z najbliższego otoczenia. Tylko dzięki robotniczej braci solidarnej i trochę pracowniczej poradziłem sobie z prowadzeniem tej walki. Czy w tych warunkach można było dużo więcej, raczej nie. Dzięki Bogu za to, nie liczyłem i nie liczę na podziękowanie.
Wiec poza niefortunnym i niezgrabnym "Sam obaliłem komunizm" (bycz, przecież to mistrz perełek jak czarne jest czarne czy plusów dodatnich i ujemnych) na które rzuciły się media bo clickbait, nie chodzi tutaj wcale o to że sam jeden położył cały blok wschodni, tylko o to że nie mógł tak naprawdę nikomu w swojej działalności ufać. Chyba. Bo nie wiem czy on sam jest pewien co ma na myśli.
On nigdy nie miał tej lekkości wypowiedzi jakiej oczekuje się od kogoś będącego osobą publiczną, polityka biorącego odpowiedzialność za każde swoje słowo.
O Wałęsie od dawna mówi się że jest swoim największym wrogiem.

>kiedy matka nie chce zrobic obiadu bo jest chora

>tako rzecze moja dupa

pytasz sie o mem, a potem dokonujesz analizy wypowiedzi debila probujac go tlumaczyc. Stad wlasne sie wzial ten mem. nikt nie wchodzil zbyt gleboko w co mowil. zreszta ten mem dotyczyc tez jp2

>skąd ten mem
przecież to bohater narodowy co skokiem przez płot doprowadził do rozkładu zsrr. Mnie uczono o tym w szkole normalnie

Musiałbym się upewnić dokładnie ile, ale jeśli dobrze pamiętam w dyskusjach nad samym aktem osiedlenia z 1947 szafowano właśnie tą liczbą 200k. Oczywiście nie wszyscy z tych żołnierzy przyjęli ofertę. Przy czym z tego co się orientuję sporo z tych, którzy faktycznie w UK zostali potem sprowadzało rodziny.

>nie tworzyl zadnej wspolnoty
Jak nie? Gromadzili się, własne parafie otwierali - sam do jednej należę.

no nie tworzyli takiej wspolnoty jak w USA. tam jechal glownie plebs, ktorzy byc dosc jednolity, skupiony w kilku osrodkach

>pytasz sie o mem
Specjalnie jesteś taki analny? Wiesz dobrze że nie chodzi mi doslownie o to kto wymyślił tego mema, tylko o to że ten mem nie ma zaczepienia;
w sensie nie ma osób które tak twierdzą i wierza w tego mema, ale za to są osoby które wierzą w mema o memie o tym że walesa sam obalil komune

>obrazaja walese
KURWY BY WOLALY W KOMUNIZMIE SIEDZIEC?

>no nie tworzyli takiej wspolnoty jak w Niemczech. tam jechal glownie plebs, ktorzy byc dosc jednolity, skupiony w kilku osrodkach

no nie tworzyli takiej wspolnoty jak na Syberii. tam jechal glownie plebs, ktorzy byc dosc jednolity, skupiony w kilku osrodkach

>jutro przyjezdza siostra ze swoim narzeczonym i pierwszy raz go zobacze
jeszcze na slub pewnie zaprosza kurde no

inb4 jezdem w cionszy

get your yellow fever checked

nie posmieszkujesz nigdy z takim dobrym ziomkiem

Walesa to wielki polak kurwy jebane polskie smiecie
obrazac takiego polaka to grzech wielki
to byla swieta prezydentura jebane chuje

to akurat mi bez roznicy czy jest w ciazy czy tez nie. nawet lepiej jakby byla to rodzice zmienili by temat z kiedy beda wnusie user na jaki piekny bobas

>nawet lepiej jakby byla to rodzice zmienili by temat z kiedy beda wnusie user na jaki piekny bobas
no tak bo jak beda co tydzien ogladali tego bobasa to kompletnie nie bedzie im to przypominalo o tym ze chca drugiego i ze trzeba cie meczyc
also, co za problem powiedziec ze sorry nie planuje, nie bedzie dziecka?

Co robicie?

lepiej powiedziec ze jeszcze nie nadszedl moj czas niz przy swiatecznym stole klocic sie z rodzina czemu nigdy nie bedzie ode mnie potomstwa

jak tam user hehe masz juz dziewczyne co

kiedy wnuki co hehe

przelutowałem i działa

>klocic sie z rodzina czemu nigdy nie bedzie ode mnie potomstwa
Ja powiedzialem ze nie bedzie i juz, nawet sie nie tlumaczylem dlaczego. W ogole watek nie zszedl na zadne homo tematy jezeli o to chodzi.
I to też nie było jakies wielkie obwieszczenie przy rodzinnym stole tylko przy kazdej takiej uwadze o dziecku mowilem ze nie bedzie i zeby nie robili sobie nadzieji na to. Po jakims czasie im przeszlo.
>hetero hir

siema wrócilem ze szkolki i teraz bede postować z wami tutaj ojoj ale chyba sobie najpierw pice zamowie bo obiadu nie ma pozdro

oczywisice nie ma zaczepienia w rzeczywistosci. nikt tego nie mowi, ale ty pisales, ze jego fanboje tak mowia i tak mowia

w special orders powiedz żeby przysłali nasłodszego chłopca od dostaw

oh ty

ide bo ktos pice zamowil i powiedzieli ze ma isc naslodzszy chlopaczek a tak sie sklada ze to ja hehe :***

>ogladaj dzisiaj na kamerkach jak dziewczyna zamawiala picce i odbierala ja nago
>dostawca pelna profeska, pokerowa twarz, zignorowal fakt ze to naga kobieta i powiedzial jeszcze na odchodnym "zycze smacznego"
ciekawe jak czesto musi mu sie to zdarzac ze dostal takiej znieczulicy

ale piździ anony

a co rzucilbys sie na nia i zaczal krzyczec
>SEKSU SEKSU SEKSU MI DAJCIE XDD
a potem bys penisem ja zgwalcil
ty kurwa myslisz ze ludzie sa niedojebani? LOL XDD
kurwa tylko ty jestes ostoja spokoju a wszyscy inni juz sie czerwienia na widok pizdy i cyckow

jakby nawet spojrzał na cyce to by dostał w pysk muh gwałt

>jak się inicjuje seksy

walę sobie do chłopców z diskorda a co?

no losowa loszka i hydraulik ty kurwo niedojebana

niby co innego miał zrobić??

Dlaczego aqua nie nosi majtek?

ja też moge?

>jakby nawet spojrzał na cyce to by dostał w pysk muh gwałt
no jakby tak było naprawdę to tak samo moglbys powiedzieć o każdej innej sytuacji prowadzacej do potencjalnego ruchania a jednak ludzie sobie jakos radza

żeby ludzie się łatwiej jej do tzipy dobierali

jak ci pozwolą
chociaż ja nie pytałem ozgodę hmmmmmm

dlaczego agua kurwom jest

nosi
tylko zrobiła że są niewidzialne

>zainicjować rozmowe, tzw. "flirt"
>oczekiwać jakichś znakow
>jak nie ma znakow to olac
>jak są znaki i ma czas to dokonac ruchańska
>jak sa znaki i nie ma czasu to probowac na po pracy