/ex-yu/

Novi /ex-yu/
>klizanje i topla čokolada izdanje

Other urls found in this thread:

institutpm.com/
youtube.com/watch?v=19FQQXq06kg&feature=share
youtube.com/watch?v=UmdAJwffgUY
en.wikipedia.org/wiki/Chetniks#Axis_collaboration
telegraf.rs/vesti/1462474-kad-cetnici-i-ustase-nazdravljaju-24-fotografije-koje-jednostavno-morate-videti-foto
blic.rs/vesti/republika-srpska/lepotice-iz-bih-mame-poglede-u-antaliji-foto/76h58r7
blic.rs/kultura/vesti/da-li-se-rada-kinesko-srpska-kinematografija/1crc0yv
picosong.com/pAiE/
picosong.com/pArJ/
vocaroo.com/i/s007gXhp0BGI
blic.rs/vesti/republika-srpska/ovde-se-zivi-kao-nekad-u-jugoslaviji-ispovest-mladica-iz-bosne-koji-radi-u-nemackoj/8q1vplj
twitter.com/SFWRedditImages

pravi NEET sati

...

...

ook nikad nećeš okusiti srednješkolsku ljubav

Koljach

sve ja

Zashto nisam ptichica..

Bazzoljub Petrovic upravo na Hepiju prica o sektama, ko ne gleda IDE POD MAC!

anoni nadao sam se da veceras idem na d8, pozelite mi srecu :)

imala je kožu boje ugljena
boje ugljena, boje anđela

Пoлa литpa јoгypтa yјyтpy лeчи мнoгe paнe.

bazirani Dr Miroljub ponovo luduje

Ubij se tackasti imbecilu

>- Kada sam mu uputio poziv, detaljno sam obrazlagao zašto mislim da je važno da dođe u Srbiju. Govorio sam o odnosu svih građana u Srbiji prema njemu i američkoj politici, kako će ga dočekati ljudi u Sbriji, zašto je to važno, kao i da bi njegova pojava pokazala koliko Srbi žele to prijateljstvo - rekao je Vučić novinarima u Njujorku.

>Preneo je da je, poslednji put kada se s njim rukovao, Tramp potvrdio da je prihvatio poziv i da želi da dođe u Srbiju.

>

...

pogledaj i ubi se

ustao sam u 11 uvece i idem na spavanje oko 3 popodne
mrzim ispitni rok

To je zato sto studiras te govedje nauke. Pfff cuj studira, on kao nesto stuuudira.

što nisi ravnomjerno učio čitave godine

...

;-)

jer je dosadno tako, bolje mi da me boli kurac citave godine i pred kraj da imam napade panike i da je frka i sve te cari ispitnog roka

cecnuh dbi

>imam napade panike

Demonizovan, to rade te govedje skole koje ti daju tamo neku bezvrednu diplomu i sa kojom budes obican blejac.

objasnio

sta cu drugo u ovoj drzavi ako necu programer biti

i koliko predmeta uspiješ riješit u septembru?

institutpm.com/

...

sva tri sto su mi ostala
povraca mi se

aha pa i nije mnogo, više dođe kao neki prosjek
ja sam mislio da tebi skoro sve ostane da položiš i onda se mučiš u septembru

Kao sto satana bezi od krsta i demonizovana osoba krene da bljuje, tako i ti demonizovani i opsednuti nekim ispitima rokovima bla bla bla. Polupan si ti nema ti spasa.

Zbog Anice i Bokala vina zapalit ću Krajinu do Knina

>crvati u tredu

pa mislim, izgubio sam uslov izlaska na ispit na tri predmeta, tako da bi bilo 6 u sustini, al sta je tu je
ma pusi mi bre kurac nakazo u cemu je tvoj problem, cime se ti bre bavis

ništa samo hrabro anonko, učini mamu ponosnom

Sta je polupani malo si nervozan? Bavim se realnim poslom i realnim zanimanjem a ne gubljenjem vremena uceci govedje nauke koje pretvaraju mozak u kashu kao sto je tebi mozak ispran.

>zale se na drzavu
>drzava im ne valja
>upisuju drzavne fakultete
>cene drzavne fakultete

youtube.com/watch?v=19FQQXq06kg&feature=share

INTERVJU: Vasilije Krestić - Hrvatska istorija je prepuna mitova i falsifikata! (21.09.2017)

youtube.com/watch?v=UmdAJwffgUY

Vreme je da kao narod prestanemo kao noj da zabijamo glavu u pesak, da pokušamo da budemo realni, da ne dopustimo sebi da izgubimo ili nekome predamo ono što imamo, ali i da ne čekamo da će nam u ruke doći i ono što smo odavno izgubili.

Da, ovo je i meni fascinantno.

Aj ti nazad u skolu smece

Aleluja bre, Aleluja... vazda, kao kad su silovali onu babu celu noć, pa ih nahvatali, pa na suđenju, sudija pita.. staramajka, kad vam je bilo najteže... kad mi, kaže, digoše noge, pa sve ono trunje iz opanaka, pravo u oči... U tom tripu su mi, u posljednje vreme, sve vrste pobuna, požala, zabriga, negoda i prosera... a gle sad, ova pogoda i ugoda sa Pinkom i basistom Mitrovićem, u real varijanti, zapravo, real real-a..hm.. varijanti i... Halo-halo....da on više od dve decenije doslovno 'jebe u glavu' srpski živalj, od kolevke pa do groba.. i ove koji misle da ga ignorišu, njima još žešće karinu uvaljuje, jer posle moraju da žive sa i među ovima pinkovski 'obrađenima', neprepodobljeni i 'nesvesni rijalnosti'... šupičkumaterinu Eee! Posle dve decenije direktalnog punjenja lobanja Ljudi od Srbije, kenjažom najpodmuklijeg i najperfidnijeg, prozapadnog sistema pravljenja od ljudi šta god poželiš, u ovom slučaju debila, konačno je avangardu ka oplemenjivanju, napravila jedna guzica u jednoj emisijici, da se, 'nedajbože', deca ne izmetnu.. na ili nasuprot mitroviČima, vučiČima, dačiČima, a? Ma... Aleluja bre...

...

>By the provision of these agreements, the Chetniks were to cease hostilities against the Ustaše state, and the Ustaše would establish regular administration in these areas.[85] The Chetniks recognized the sovereignty of the Independent State of Croatia and became a legalized movement in it.
>en.wikipedia.org/wiki/Chetniks#Axis_collaboration

srbi objasnite se

>vikipedija

jebote pa jel stvarno ima toliko srba opsjednutih crvatskom historijom i svim time? ne znam da sam jos i jedan put cuo nekog crvata koji tako pljuje po smrdskoj proslosti i ubjedjuje ljude u neku svoju alternativnu verziju dogadjaja

da nema tu malo ljubomore a? ipak su izgleda otisli korak ispred vas, jest da je eu kurac od ovce ali se opet ako nista kratkorocno isplatilo zgrabili su ako nista kamaru para iz nekakvih eu fondova

kako se zove ustasa rodjen u srbiji? cetnik

da ga izdrkam pre usmenog?

izdzaram tvojoj kevi usmeno

zašto bih vjerovao tebi a ne wikipediji gdje su u ovom slučaju još i priloženi izvori navedenih tvrdnji?

voljan sam te saslušat no ti mi ne nudiš nikakve informacije koje bih i mogao pronalalizirat.

>izvori

Horvat, Karmen (13 July 2009). "Chetniks Urinate on Bosnia-Herzegovina Flag". Dalje.
"Incidenti u Srebrenici i Bratuncu: Četničko orgijanje ne zanima tužioce?" [Incidents in Srebrenica and Bratunac: Chetnik Orgies Do Not Faze Prosecutors?]. 24 sata (in Serbo-Croatian). 7 August 2009.

Ne interesuje me nista sa vikipedije i interneta, samo pravi izvori.

Fakat su zivotinje te jebene balije
Nije mi ih zao nimalo

Zašto misliš da si pravo sposoban procijenit točnost svih izvora? U suštini ti samo prihvaćaš ono što se tebi sviđa, a sve ostalo su laži obmane.

Hoćeš reći da nije bilo suradnje između ustaškog režima i četnika? Ja nisam uspio pronać ni jedan tekst koji to demantira. Isto tako ne možeš negirat postojanje suradnje između nijemaca, talijana i četnika.

cak stavise

telegraf.rs/vesti/1462474-kad-cetnici-i-ustase-nazdravljaju-24-fotografije-koje-jednostavno-morate-videti-foto

>U suštini ti samo prihvaćaš ono što se tebi sviđa, a sve ostalo su laži obmane.

To je tvoja osobina, zato si se i toga uhvatio od ranog jutra.

>cak stavise
ili je cak ili je stavise moronu

Ne, ja sam tebi ponudio priliku da mi predočiš dokument koji opovrgava da su četnici i ustaše surađivali, ti si odgovorio s više "no u" postova.
Ja nikamo ne idem danas, i ako si voljan pronađi takav tekst i ja ću ga pročitat budem li tada ovdje u koncu.

blic.rs/vesti/republika-srpska/lepotice-iz-bih-mame-poglede-u-antaliji-foto/76h58r7

mmm

dosal0 mi gledat bajo daje malo guzit

...

blic.rs/kultura/vesti/da-li-se-rada-kinesko-srpska-kinematografija/1crc0yv

okupacija se nastavlja, kladim se da tackasti svrsava u ovom trenutku

>ook 21ogodisnji kv

ja 22...
nedavno bio kod rodbine kad rodjo 15 mu naso neku i debil tako medju ljudima sve je pipa gdje ne bi trebo

a ja gledam i znojim se

Ma svrsavam ti ja na mamu botino hahahaha

ubi se tackasti

Ubijem ti mamu od kurca, govnarko

usro sam ti se u usta

brojke

Oдјeби бaшњaнининe...

duvaj ga tackasat degencino

Serem ti se na oca koji te pravio

odlicno izdanje

samo ljubav

ljubav je jedina stvar zbog koje se isplati zivjeti

mene niko ne voli ;_;

Sta je to ljubav

...

STERILNO ME GLEDAS
STERILNO ME GLEDAS

empirijski pogrešno

nije nego četiri čan

nije nego tvoja mama

GLEDASH ME A NE DASH

TA DZI KIS TAN
DZI
KIS
TAN

djocko i ja gledamo parove ususkani pod cebence

odjebi sa tim forsiranjem sebe ciganine

ESENCIJALNI DJOCKOCORE

picosong.com/pAiE/
picosong.com/pArJ/
vocaroo.com/i/s007gXhp0BGI

Postoji ideja o Crnim Mačorima, neka vrsta abstrakcije, ali ne postoje pravi Crni Mačori, samo neka vrsta iluzije. Iako mogu sakriti svoje hladne poglede i ti se možeš rukovati s njima i osetiti njihov čvrst stisak, a možda čak osetiti da su vaši životni stilovi uporedivi, no Crnih Mačora jednostavno nema. Crni Mačori imaju sve karakteristike ljudskih bića – meso, krv, kožu, kosu – ali njihova depersonalizacija je toliko intenzivna da su im osećaji iskorenjeni iz njihove srži i sada su žrtva sporog, namernog brisanja svega što je ljudsko. Oni samo imitiraju realnost i jedva da liče na išta što je ljudsko sa svojim skoro nefunkcionalnim umovima.

blic.rs/vesti/republika-srpska/ovde-se-zivi-kao-nekad-u-jugoslaviji-ispovest-mladica-iz-bosne-koji-radi-u-nemackoj/8q1vplj

nikome nisi zanimljiiv i trebas da se ubijes

Top septembar /ex-ju/ licnosti:
1. Tockasti
2. Govnarko
3. Djocko??
4. Zagrebcanka
5. Doslovno govno
6. Ocek

ubi se garava ciganstino

ne znam sta ce djocko medju tim novopederima ali ok lista sve u svemu

pomiri se sa tim da je djocko bitan a ti nebitan i smrdis

pomiri se sa tim da ti jebem kevu nebojsa

smrduljko guzobolan na baziranog djocka, plakem

kako to da znate svacija imena? nova sam inace ovdje

...

nije me dugo bilo