/polska/

Edycja comfy na dobranoc.
youtube.com/watch?v=1XGtb_1skkA

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=Pcvizyun3hM
youtube.com/watch?v=TuJqUvBj4rE
myredditnudes.com/
twitter.com/NSFWRedditImage

o jakie to słodkie robaczki:
>youtube.com/watch?v=Pcvizyun3hM

Prawdziwe anonowe godziny
Kto obudzon?

oglądaj user, nie daj się prosić

ja

Popostuję trochę starych tapetek, a co mi tam.

no dobra, to ja idę obejrzeć ostatni odcinek i spać
dam znać jak było jutro o podobnej porze
dobranoc

Kiedy królikoposterzy w końcu przejdą na emeryture?
Lato się skończyło.

...

...

jak kupisz BD po chińsku

...

...

daj jeszcze dwa dni

...

Wkrótce.

...

ale będą super thready
już się nie moge doczekać

>No ale jak już strzałów nie słychać
Nie, to absolutnie nie zmniejsza zagrozenia. Sprawdzam tripla.
Kurwa, co za chory kraj. Średnio raz dziennie (9 z 10 dni) przytrafia się mass shooting (czyli min. 4 ofiary śmiertelne broni palnej podczas jednego incydentu), a w samych strzelaninach w zeszłym roku zgineło 4 razy wiecej ludzi niż podczas wszystkich zamachów w terrorystycznych w calej europie. Oczywiście nie licząc innych "incydentow" z bronią palną typu przypadkowe postrzelenia czy samobojstwa. A tego samego chcą u nas.

Dziękuje dobranoc.
Co o tym sądzi Nanachi?

sądzę, że to nie ma nic wspólnego z tematem ale dla twojej informacji tylko napomknę, że w Polsce murzyni są biali.

ale będzie

kek, nie dalej niż dwa dni temu czytałem o tym jak się naciaga te statystyki "black vs white".
Wszystkie sie rozbijaja o definicje "black", a właściwie brak wspolnej definicji. Bo są takie, które ograniczają ich do 5-10% mniejszości populacji USA, a są takie które 60-70% populacji USA uznaje za czarną (np. meksykańcow). Mając taką rozbieżność nawet kreatywny gimbus jest w stanie sfabrykować dowolne liczby.

gówno

>popraw warunki pracodawcom to poprawisz warunki pracownikom
Nie wierze w to. Sądzę, ze poprawienie warunków pracodawcom poprawi warunki tylko pracodawcom, a potencjalnie zaszkodzi pracownikom (jeżeli ta poprawa będzie ich kosztem, a najczęściej tak właśnie jest).
Jeżeli pracodawca nie ma nad sobą bata który go do tego zmusi, to po prostu nie opłaca mu się dzielić dochodem z pracownikiem. Zawsze będzie "no sorry, nie stać nas, ledwo przedziemy" nawet jak będą mieli najlepszy rok w historii.
To droga na której sytuacja pracownika nie może ulec poprawie.

Nawet nie trzeba się rozwodzić nad statystykami. Trzeba być kompletnym debilem, żeby chociaż nie pomyśleć natomiast nad tym, czemu niby biały miałby w celu rabunkowym napadać na biedniejszego czarnego. W dodatku w dzielnicach w których głownie czarni z białymi się przeplatają w proporcjach wypadających na korzyść białych obydwie te grupy to raczej ludzie na wyższym poziomie, którzy mijają się w korytarzach firm, a nie w ciemnych uliczkach Queensbridge.

Fun fact: bogaci czarni również popełniają więcej przestępstw.

also, zbytnia swoboda pracodawcy może prowadzić do takich śmiesznych paradoksów jak na przykład bezrobocie w IIRP, kiedy nie było jeszcze 8 godzinnego dnia pracy, ale było masowe bezrobocie napędzane między innymi tym że mimo że pracownicy byli przepracowywani (12 godzinny dzien pracy, czesto brak wolnych niedziel) pracodawcy opłacało się wyduszać do sedna jednego pracownika i straszyc go ze ma 10 na jego miejsce, zamiast zatrudnic dwóch na tym samym stanowisku

Większość bogatych czarnych, czyli popularni rapperzy to akurat nie powinni być brani pod uwagę w jakiejkolwiek poważnej dyskusji.

Jam ci

To nie był żaden debunk, nie chce mi sie żbsz, ale tylko tak na marginesie anegdotka o tych śmiesznych statystykach (a szczegolnie porownawczych) gdzie nikt nie jest w stanie ustalić kto to jest osoba czarnoskóra.
Like, mniej niz sto lat temu irlandczycy nie byli uznawani za białych. Ani żydzi.

>czarna rasa jest gorsza od białej i przez to statystycznie ludzie z niej będą biedniejsi
No ok. Ale nadal ich problemu w Polsce nie ma.

...

bardzo mięciutka muzyczka danonku
ja tu też taką mam o
youtube.com/watch?v=TuJqUvBj4rE

to nie jest godzina na tak marny trolling więc zasmucony tym, że jesteś debilem - idę spać

...

jak pijacie kawe?
ja pol szklanki zaparzonej kawy na szklanke mleka

...

...

Bardzo często się przewija argument o nielegalnej broni, którą to w stanach posiadają przestępcy i przed którymi to amerykanie muszą się bronić bronią legalną.
Nawet zakładając, że jest to prawda to u nas praktycznie nie ma nielegalnej broni bo większość 'znikającego' sprzętu po poprzednim ustroju wylądowała na bliskim wschodzie i Rosji. Większość lewych pistoletów na ulicach USA z drugiej strony pochodzi z włamań do mieszkań i samochodów ludzi posiadających tę broń legalnie więc jakby nie patrzeć to się samo nakręca.

...

...

motto

>zakładając, że jest to prawda
Nawet tak nie zakładaj, bo to po prostu bzdura. Nie było chyba jeszcze masowej strzelaniny ktora udalo sie zapobiec uzyciem broni przez cywilow na miejscu.
Inna sprawa jest taka, że legalnie dostepna bron zmniejsza jej cene na czarnym rynku. Niech służy tu przykład australii, gdzie nielegalnie kupiona bron półautomatyczna po wprowadzeniu prawa ograniczajacej dostep do broni palnej skoczyła do 40k zielonych. Jeżeli stać cie tam na zakup broni i masz 40k$ na koncie, to nie masz problemu który skłania cie do strzelania do ludzi, tylko małą fortunę na koncie.

>Like,
nie rób tak

Ostatnio jeszcze jakiś dziadek postrzelił w Polsce babke czarnoprochowcem. Wiem, że nie powinno mnie to bawić ale bardzo śmiechłem z pocących się kucy próbujących ogarniać damage control

>tug nawet w Otchłani potraktowaliby cie bardziej humanitarnie niz w polsce w ktorej w analogicznej sytuacji torturowaliby cie zmuszajac do cierpienia po wieki
powinni zrobic jakies anime gore o polsce i caly swiat by przy nim plakał 10 razy bardziej niz przy MiA

...

...

>A tego samego chcą u nas.
>grupka kuców reprezentuje większość
Po pierwsze to szczerze wątpię, żeby przeciętny Polak chciał łatwiejszego dostępu do broni, proszę to udowodnić

hehe

>Po pierwsze
A, a po drugie to nic, bo zapomniałem co chciałem napisać

Wiadomości widzę młodzian nie ogląda
Pewnie populistyczne pierdolenie, ale u nas populistyczne pierdolenie w połączeniu z internetem często wywołuje szerzące się spierdolenie umysłowe

idę spać, elo

;_;7

>szczerze wątpię, żeby przeciętny Polak chciał łatwiejszego dostępu do broni
myślisz, że to czego chce przeciętny polak jest tutaj najważniejsze?
>"ze środowej dyskusji w Sejmie wynika, że wszystkie kluby - oprócz Nowoczesnej - są zwolennikami dyskusji na ten temat"

>populistyczne pierdolenie o populistycznym pierdoleniu
patrzę i patrzę na ten twój post i coś nie widzę statystyk danonku

Dobra, to kto mi wytłumaczy jak to sie właściwie stało że Mitty się rozpłynęła a Nanachi nie?

>są zwolennikami dyskusji na ten temat
O NIE!!!!!

Serio uwazasz ze nie ma klimatu do tego zeby to przeszło?

Żeby co przeszło, dyskusja?

twoj penis przez wagine twojej starej

*to był hologram*
pfft
nic osobistego dziecino

Tripsy sprawdzone.
Królikoposter poszedł w kime to ja zaspoileruje.

>marcel@komputerMarcela ~/documents/ $ uptime
>04:11:57 up 25 days, 11:42, 7 users, load average: 0,63, 0,79, 0,89
jak duble to resetuje komputer pierwszy raz od miesiąca

boże, jaki bezczelny plot device

*przyrząd fabularny

W sumie to nie do końca bo chyba te dzieciaki zostały użyte właśnje żeby coś takiego stworzyć do moźliwości podróżowania między warstwami bez efektu klątwy.
Em są jeszcze u ciebie zapisy na kurs szybkiego oglądania?

ehh anoni

Kojarzycie ten sposób z wyrywaniem szarych myszek poprzez udzielanie korepetycji licealistkom i gimnazjalistkom?

Tak. Ja wam go sprzedałem.

no a sam próbowałeś?

No ba. Tylko że nie licz na to ze każde korki skoncza sie seksem, kek, to nie burdel
Ale co nieco mozna wyrwac (i przy okazji zarobić). O ile nie jestes jakims odpychajacym spergiem. Wtedy nie pomoze najlepsza metoda; no chyba ze taka zeby najpierw przestac byc spergiem
also:
>gimnazjalistkom
wft? ja ten sposob sprzedalem wam tylko dlatego ze juz wyszedlem z wieku kiedy wypada mi podrywac licbuski (w sensie, jakby roznica byla 5, czy troche więcej lat to jeszcze moze, ale jak jest 10 to troche głupio sie przed ludzmi tłumaczyc co robie z maturzystka. Nie wspominajac ze bycie z kims kto mysli jeszcze jak dzieciak nie jest wcale takie fajne. Ja nawet unikam teraz studentek. Chociaz w sumie unikam kazdego wiec nie wiem na ile to miarodajne.

Do
Pracy
R O B A C Y

No elo wstalem i nadal jest mi zle

napij się

Z rana nie wypada

aaanoni

Ty pederasto kurwa

Ale bym sobie wszedł na diskordzika takiego polskiego, a nie mogę :(

ee? powiedziałem że licealistki a nie licealistów

elo robale

dzień dobry robaczku

ale dzis chujowa pogoda co?

Tu ma bydź 26 stopni max, bez chmur. To jest prawdziwa chujowizna. Gdzie comfy chmury i deszcz.

no fakt, caly czas w sloncu bym nie wytrzymał

>Chodzi o ulicę 9 Maja w Potęgowie. To data doskonale znana z poprzedniego ustroju. W całym bloku wschodnim była obchodzona jako dzień zwycięstwa i zakończenia II wojny światowej.
>Zgodnie z ustawą dekomunizacyjną, samorządy miały dokonać zmian w nazwach ulic, które propagują ustroje totalitarne, w tym komunizm. W ocenie Instytutu Pamięci Narodowej – Komisji Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu, nazwa powyższa powinna zostać zmieniona jako wypełniająca normę art. 1. Ustawy o zakazie propagowania komunizmu lub innego ustroju totalitarnego przez nazwy budowli, obiektów i urządzeń użyteczności publicznej.
>Radnym z Potęgowo udało się uniknąć zmiany tablic z nawą ulicy i wymiany dokumentów. – Na ostatniej sesji Rady Gminy Potęgowo uchwalono, że ulica zmieni nazwę z 9 Maja na 9 Maja. To dopuszczalna zmiana, ponieważ pod tą datą kryje się już inna argumentacja dla takiej właśnie nazwy ulicy – mówi Łukasz Kotusiewicz z Urzędu Gminy w Potęgowie.
>W uzasadnieniu uchwały czytamy, że "Nowa nazwa ulicy ma upamiętniać dzień 9 maja, który stał się jednym z symboli Unii Europejskiej. Został ustanowiony w rocznicę przedstawienia planu utworzenia Europejskiej Wspólnoty Węgla i Stali, znanego również jako plan Schumana – z 9 maja 1950 r. Jest on niejako prototypem UE, dlatego wspólnota przyjęła na swoje święto właśnie dzień 9 maja".

>implikowanie że ktoś przeczyta tą litanię

>implikowanie że przeczytałem post wyzej

>implikowanie czegokolwiek

no i?

>8 czy 9 maja
Swoją drogą, to moglibyśmy się od nich uczyć autyzmu.
Generalnie spor o date zakonczenie II wojny swiatowej polegał na tym, ze akt kapitulacji niemiec został podpisany 8 maja tuż przed północą w berlinie, kiedy w moskwie był już 9 maja. Wiec komunisci i blok wschodni obchodzili Dzień Zwycięstwa 9 maja a reszta swiata 8 maja.

... no i to, ze jak widać autyzm trwa po dziś
dzień

nie. ruskie mieli bol dupy ze kapitulacja nastapila wobec zachodnich aliantow 8 dlatego powtorzeyli ja 9

You know when the world is all crazy and fucked up, at least I know Poland will always be there

femanon here looking for some spicy kielbasa :)

>nie. ruskie mieli bol dupy ze kapitulacja nastapila wobec zachodnich aliantow 8
tak, to sie niej wiecej zgadza
>dlatego powtorzeyli ja 9
czasu moskiewskiego, w berlinie gdzie była podpisywana byłjeszcze 8.

say no more fem

>implying poland won't be the first place the dick that will make all of the said fucking will strike

Wlaściwie to dlaczego na świecie nie używa się jednolitego czasu tylko stosuje te strefy czasowe które mają niby imitować czas słoneczny?
To takie ważne żeby słońce wszędzie było najwyżej na niebie o mniej więcej godzinie 12?