Kurva anyátok

kurva anyátok

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=efZhdBAPUY8&t=11177s
twitter.com/SFWRedditImages

you wanna tell me what's up with the apple there bud
i got a replacement for you

BORZALMAS BUZIFASZ!

Megyek szüretelni

Disgusting

lol szűz

hungarian gypsies

Megyek fát hasogatni. :D

mindenki másnapos :D

Ezt a filmet érdemes megnézni?

Jah, elég kino

a nap kérdése:

láttam már
elég undorító

ki engete be szirmait a fonákra?

youtube.com/watch?v=efZhdBAPUY8&t=11177s

ánon mit hallgat?

bár képed bázisolt, de
>fonák

hitler vagyok

kéne lánykukis b(n)

ölni akarok

Gratulálok skacok, kimondottan szar ma a fonál.

köszönöm, igyekszem

hamvas rózsaszín feminin pénisz

főzök :D

mit? :D

Kéne valamit csináljak én is.
Van valakinek valami tippe?

ilyen darálthúsos disznógecit spagettire

nyami

mid van?

Postázás után leesett, hogy szarul fogalmaztam, de nem arra akartam tippet kérni, hogy mit főzzek, hanem hogy úgy egyébként mit csináljak.

A nap kérdése:
Mi a véleményed ?A Fényeséges Dr Orbán Viktor javaslatáról mi szerint megszűntetné a korlátlan internetet 2018-tól tehát ugyan úgy fizeted a havidíjat ugyan annyi összegel viszont havonta csak 1GB netet használhatsz el ezzel akarja meg óvni Orbán Viktor a embereket a internet függőségtől.

gyereket

Szerezz egy bn-t

feltöltőkártyásként már most is ez a sorsom

magadat öld meg

A szavazóbázisa úgyis a sok vidéki nyugger meg cigány akik hírből se ismerik a netet
Zseniális húzás, hől

Unirónikusan öngyilkos lennék

Dehiszen én egyik kategóriába se tartozom

és?

LOL

Tény: Ocsmány Vigyor egy gonosz kertitörpe aki ki akarja vezetni az országot az EU-ból ha jövőre is ő nyer.

:DDDDDDD
ez tényleg létezik?

én is szoktam az r/hungaryt böngészni :D

A-azt hogy k-kell?
A-azt hogy k-kell?

Csajok, akik semmihez sem értenek – aztán ha megereszkedik a bőr, ha a kokain, a metamfetamin és az alkohol lassan lelakja a gazdatestet, elválik, hogy a fény visszaverésének képessége mire jogosít fel: semmire. Marad az aranyásás, a házasság egy perverz vén kujonnal és a drága táskák meg az iskolázatlan proliság mutogatása az esti realityben. Ez ma egy trendi életstratégia. Palvin Barbara ennek a reklámarca – ő a kurva jól kinézés, és semmihez sem értés nemzetközi hírű királykisasszonya. Palvin Barbara fényesen keres ezzel, és ebben a pénzben az is vastagon benne van, hogy ha időről időre árukapcsolja a tömeggyilkosságot meg a termékelhelyezést, akkor egy olyan, mint én leírja róla, hogy egy szörnyeteg.. Mit tehetnék? A Barbara név jelentése: barbár nő – a név úgy tűnik, ezúttal kötelez.


Barbi
[x] elpusztítva
[] nem elpusztítva

Puzsért amúgy megujjaztam egy Budapesti diszkó előtt, mielőtt még zsidó lett volna.

Ánon szereti a lennimezőt?

Ánon is szokott úgy csinálni banánevés közben mintha fasz lenne?

Az animét szeretem

Meg kéne néznem japán hanggal mert csak angollal láttam.

én a Lenin-mezőt szeretem hől
FEL FEL TI RABJAI A FÖLDNEK

>egy hete azon ugrálni hogy egy rosti mit írt a reggeli kacsacsőrös instája alá
gecire szánalmas

>Az utolsó töltényig támogatom a szabad szexualitást, teljesen rendben valónak tartom, ha egy csaj pasizik – feltéve, hogy ez teszi boldoggá.
dögölj meg robi

Van egy jó hírem srácok.

geci mennyire ravaszolva lett a dagadt gömböc
egy hete ezen fröcsög :DDDD

Gec, szerintetek neki ez nem üzlet amúgy?
Valaki nézze már meg, hogy az átlagos postáihoz képest hányan reagáltak a barbigyalázósokra.

voltam kint kapálni meg ásni :D

Heló ádi :D

paraszt

hogyhogy?

Ánon szerint rasszista az a gyakorlat hogy a civilizált európai ember a primitív népeket nem tekinti a történelem részének és ugyanazzal a természettudományos megközelítéssel vizsgálja őket mint a kongói gorilla klánokat?

Igen.

>lennimező
>nem az "ő mezeje"

nem tudom nem értek hozzá

Hogy fog Barbi valaha is felépülni?

A négerfasz gyógyír minden sebre

ma este bebaszás lesz tesik :D

Nyilván
Pont leszarná ha nem lenne ötcsilliárd insta követője Barbinak

ánon szívéhez melyik van közelebb, a thrash metal vagy a glam metal?

én a dnb-t szeretem

...

lol nem hallgatok metált mert az elbaszott korcsoknak van

ki nem szarja le az esztikét lol

ki az az esztike?

t. újbuzi

Asszem Barbi most érte el a Jennifer Lawrence-féle holtpontot, amikor az addig egyöntetű szeretet hirtelen kollektív gyűlöletbe csap át.
Ilyen az élet a celebribancok számára.

de most mikor volt ez az egész tomika történet amúgy?
több mint egy éve járok a fonálba de pár hónapja kezdett csak el mindenki tomikázni

t. újbúza

t. elbaszott korcs

de nem mert akkor hallgatnám :D

hogyhogy?

hát érted, elbaszott korcsok hallgatják, de én nem vagyok az, mert én nem hallgatom
ha elbaszott korcs lennék akkor én is azt hallgatnám nem pedig rihannát :D

mindkettő rettenetesen buzis

rihanna életmű >>> bármilyen metál "zene"

ratyi

A depresszió létező dolog vagy csak zsidó koholmány?

Legyek zümmögése, kakám csattanása, puncik fingása > ánon által nem kedvelt zene > ánon által kedvelt zene.

ez
nem ez

igen

hogyhogy?

voltam tegnap miskolcon tesik
meg kell hagyjam, a belvárosa bármelyik nyugatabbra fekvő városnak tisztességére válna, a diósgyőri vár meg lillafüred közelsége miatt pedig geczire nem értem, miért nincs jobb híre a helynek - főleg, hogy egynapos ottartózkodásom alatt cigányból is kevesebbet láttam, mint pesten

voltam tegnap kaposváron tesik
meg kell hagyjam, a belvárosa bármelyik román városnak tisztességére válna, a cukorgyár meg a város melleti emésztőgödör közelsége miatt pedig geczire nem értem, miért nincs jobb híre a helynek - főleg, hogy egynapos ottartózkodásom alatt cigányból is kevesebbet láttam, mint pesten

Hiányzik az Emilypostás.

remélem megdöglött az a kis ratyi

szar posta
jó posta

kösz tesi, igazán hálás vagyok hogy végre valaki nem csak az Avasból ítél meg minket
az utóbbi 5-6 évben amióta Kriza a polgármester elég sok fejlődés volt, és a cigányokat is kezdik kipaterolni

és hova költöztél?

lol peti dejóóóóó polyén volt xD
érted én is cigány vagyol LOOOL X----D

lol mérges cigány

mgayar haha

Jó posta, nekem is.
Szar posta.
Szar posta.