/tr/

Post-mortem edisyonu.
En azından kanser kalmadı ;_;

beyler bu resimdeki piç kim bilen varmı

baban

Mı ayrı.

>T*rkiye çok laik xocammmmm

Gelmez

h yerine neden x yaziyonuz amk

Ananın amı yüzünden tbx

ekşinize dönün anasını siktiklerim

bakalım tutacakmı

Mı ayrı.

öyleMİ hocam.

Mi ayrı.

O SELANIKLI

O AYYAS

Ben de selanik'liyim acaba kamall'an akraba olabilir Mİ yim :DDD

direk s*h-IT amerikan askerleriyle ac tiradi qnq

Allah yok, din yalan.

kes lan incel PİÇi

mi ayri

Juba (ÜSTAD) tiradı açmayalı baya olmuştu bu gece açarım.

selam anonlar toru tahtaya tahta ekşiye yönlendiriyor şuan açık olan türk tahtası var mı?

>toru

sichan var ya oglim

polonyada saldırıyolar mı la hiç türklere?

Biraz da gülelim.

...

e-en azından b-b*yaz degiliz haha

en azindan bir konuda normiyim

Neden uzun zamandır ş*hİT haberi gelmiyor????

>almanyanın bok kokulu komibloğunda kürtler ve araplarla beraber yaşa
>oranın bağcılardan tek farkı avrupa topraklarında ve avrupai mimarisi olması olsun
>"e-en azından sizden daha iyiyim ehe ehe"
axx

noldu xocam kim götünü yaktı?

ustad iki ne got yakti beeee

Konunun tamamını almayıp sadece cınbızla bir bölümünü söküp alan haberi yapan şerefsiz! Cevat hoca gibi çaģımızın en sağlam ehl-i sünnet ve fıkıh alimlerinden olan bir insan için de çirkin ifadeler kullnanları Cevat hoca ilmiyle 50 bin sefer dürer cebine kor birdaha çıkartır! İslam yatak odasınada karışır, tuvaletede karışır, devletede karışır! Hayvanlaşmanın luzumu yok! İslam ölçüleri koymuştur, uyarsın veya uymazsın buna kimse karışmaz! Lakin yapılan tembihatada hakaret etmek hayvandan daha aşşağılık olmaktan başka birşey değildir!

Tigir ER üstad ne zaman ZENCİpostinge başlayacak.

ikibased gene göt mü yaktı?

...

Şu amerimuttu dead amerifatposting günlerimden hatırlıyordum. nasıl tetiklediysem hala götünün yangını geçmemiş adamın :DDDD

çok ağlatma xocam adamları yazık günah :DDD

bu polcular vallaxi iitilmez

...

üfff bu kanser ne ya.

foxy proxydir

aslında wh*Te genocide tiradı açmayı düşünüyorum ama götüyanık büyük bir ihtimalle siler.

nerden sardınız xocam bu yemleme işine ben bir süredir yokum ortalıkta kaçırmışım muhabbeti

2-3 ay önce ben dahil 2-3 kişi Sup Forumsde b*Yazlar hakkında yem tiradları açmaya başladık tiradlar baya tutup göt yakınca devam ettik.

baya rangeban falan yemişim galiba :DDD

evet mod göt helakından ülkenin yarısın banlamıştı :DDD

Neden cevap vermiyorsun cnm ya?

hocam siz HİÇBİR göt yakamadınız

Animeci senin ananı sikeyim diyeceğim ama senin hoşuna gider ananı sikmem amk GAVADı :DDD

Fakbadimi reyleyin

xocam sendeki bu aşırı eşcinselliğin sebebi nedir?

Senin gibi hayatsız bir gizli ibne olsaydım tüm tiradlarını takip ederdim ahahahah

Aşırı maskülinite.

tipsiz

noldu aşırı testesteron overflow mu yaptı?

cringe.

Şu götveren tetikleniyor diye rp tb.h
Trap bulsam sikerdim ama.

Vallahi eski /tr/yi özledix ;__;

>Şu götveren tetikleniyor diye rp tb.h

>Şu götveren tetikleniyor diye rp tb.h
>Trap bulsam sikerdim ama.

ibne değilim ama ibneyim der gibi :DDDD

koçum bir yemci bu kadar kolay bir baite gelmez öğren şunu artık

Bu ne sorgusu amk tokmakçı mı arıyorsunuz?
Feminen penis gey değildir ayrıca.

Yukarda baya tetiklenmiş amk.

garnim acixti

*buraya dönerle ilgili şaka yerleştir*

-bunun için bekle-

>Feminen penis gey değildir ayrıca.
:DDDDDDDD,

soğansız olsun.

2 tane orta boy pizza yedim pişmanım :(

Ata sporumuz tb.h

millet çan memeleriyle twitırda bi ton fav rt kasıyo vay amk bide türkçe çevirisini yapmış leş

normie picleri ne sican gotu yakti be

>fars karikatürlerini ciddiye almax
ax be ecdad torunu

ax be oğlan

...

ANATOLYAN kankalarım ne göt yaxtı bee

...

...

>Yukarda baya tetiklenmiş amk.
o bahsettiğin kişi ben değilim. ben poldeki linkte gösterdiğin adamım.
normalde 5/10 verirdim de orak çekiç yüzünden 3/10 veriyorum facebook watermarkı da 2/10'a düşürüyor
0/10 değil de 2/10 olmasının nedeni çizim hoşuma gitti

...

>isminde bb harfleri var
hmm

...

...

connectedlara girmeler baksen

anani ziqem bunyamin

ben de

Stalkladığım eski liseden kızın twitterda wojak ve pepe postladığını gördüğümde şoka girmiştim. Acaba yoncalıda takılıyor mudur acaba benim Sup Forums'daki postlarımı okuyormudur. acaba Sup Forums'da ne kadar başarılı bir yemci olduğumu öğrenince benimle sikişirmi :DD

Bente

lan şizo PİÇi isim vermex yox demedik mi

Bu ben değilim

hayır

Bu benim.

sen bensin

Peki biz insan mıyız? HAŞA!

Gelibolulu Mustafa Ali, Mevâid'in çeşitli bölümlerinde Osmanlı eyaletlerinde yaşayan çeşitli ırk ve etnik kökenden toplumların delikanlıları hakkında kısa kısa bilgiler veriyordu. Örneğin “Tüysüzler soyundan namert lokması olanların çoğu Arabistan piçleri ve Anadolu Türklerinin veled -i zinalarıdır, onların sürdüğü güzellik ve cazibe süresini hiçbir diyarın tüysüzleri sürmez,” diyordu. Örneğin “Edirne, Bursa ve İstanbul'un ince bellileri her yönden kusursuzlukta ve güzellikte onlardan ileridir,” diyordu. Örneğin “Kürt tüysüzleri, anadan doğma evbaş olanların tecrübesine göre sağlıklı, yumuşak ve uysal ve her ne teklif olunsa dinleyip yapmaları çok olur. Hele bellerinden aşağısını kına ile boyatır, dizlerine ininceye kadar boyanarak kendilerini süslerler,” diyordu. “Uzun boylu, salınarak yürüyenleri kullanmak isteyenler Rumeli köçeklerinden şaşmasınlar. Kul cinsinin de Yusuf çehreli Çerkeslerinden ve Hırvat asıllıların nefesleri mis kokanlarından sakın usanıp bezmesinler,” diyordu. “Ama Gürcü, Rus ve Görel cinsi, öteki esnafın gübresi gibidir. Onlara bakarak Macar soyundan olanlar, başka tayfaların tabiata uygun ve makbul olanlarıdır. Gel gelelim, çoğu efendisine, hıyanet eder; düşüp kalkmalarından, davranışlarından her kişi onların çirkin yönlerini görür,” diyordu. “Şaşılacak olan budur ki Mısır evbaşları Habeşlilere düşkündür. Araya soğukluk girer, her biri insanın samurudur, derler. Aslında yatak hizmetinde usta olurlarmış, yani esbap buhurlamayı, yatak ve yastık döşemeyi candan isterlermiş. Erkeğinde, dişisinde adamlık belli imiş: her ne semte görülürse uysal ve güzel davranarak yumuşaklık göstermeleri kolaymış,” diyordu...

how hard is it to learn turkish

>bu arada gey değilim

very, now scram

ne kadar patrisyen bir metin xocam

Sadece taşaklar birbirine dokunduğu zaman gey.

pretty hard.

sikimizin ucu dokunsa gay değil mi?

easier than finnish, hungarian, japanese, arabic and chinese
harder than spanish, swedish, german and other european languages