/polska/

...

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=tW8WR6J9-Q0
niebezpiecznik.pl/post/mon-stworzy-wojsko-cybernetyczne-z-komponentem-informacyjno-psychologicznym-infoops/
youtube.com/watch?v=TQMYXvCof9Q
twitter.com/SFWRedditImages

Nie gorszy od murzyńskiej.

taki wyglad moj opinie? tylko troche grubszy jakies 60 kg hehe

w tym byda postowal tu na obrazku jest prawdziwy polak a nie jakis ciapok

>nie dadzo anonka na zimne zimowe noce

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

heh wyglada jak ja

Weź rób pełną brodę, bo chujowo wyglądasz z wąsikiem pedofila.

bardzo was kocham anoni uwu

taki wygląd mój opinie???

KWIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

>.

twarz dresa
fryzura pedryla

>twarz dresa
roger that

jak tam wam idzie przez życie?

chciałbym chłopaka anonka

tak srednio bym powiedzial

wiecie co? nie walilem konia chyba od tygodnia. Nie, nie jestem na zadnym no fapie, po prostu o tym zapomnialem. Znaczy raz wczoraj o tym myslalem, ale stwierdzilem ze mi sie nie chce i szkoda zachodu

niszczę się od wewnątrz brakiem snu bo kiedy jestem zmeczony zmniejsza mi sie anxiety

Po japońsku,
Jutro będę się wykłócał o resztę wynagrodzenia,

>wyklocanie sie o wynagrodzenie
jezeli mialbym opisac polske jedym zdaniem, to wlasnie tym

czemu japonki są takie kurwa brzydkie?

nuta
youtube.com/watch?v=tW8WR6J9-Q0

nie mow tak o moich waifu

wole tutaj niż cuckpostera

"Po to wlasnie powstalo anime, zeby japonczycy mogli sobie kompensowac brzydkie kobiety" - Hayao Miyazaki

Możliwe, że chce wypłacić całość premii łącznie z premią za dzisiaj, bo pracę zacząłem 11stego, ale ponoć reszcie premię wypłaca razem z normalnym wynagrodzeniem.

thicc dupsko + krótkie włoski = boska kombinacja

anime to żydowsko-japoński spisek żeby ugejowić ludność, tuż obok zestrogenizowanej wody

jeszcze szczepionki dopisz do tej listy

owo

Ej, szykuje sie dla was robota, to szansa na wyjscie z neetostwa:
>Minister Obrony Narodowej, Antoni Macierewicz zadeklarował zatrudnienie 1000 cyberżołnierzy.
>Przeznaczymy na to 2 miliardy złotych.
>Zapytaliśmy na co pójdzie kasa. Okazało się że część na internetowy trolling.
>niebezpiecznik.pl/post/mon-stworzy-wojsko-cybernetyczne-z-komponentem-informacyjno-psychologicznym-infoops/

tug pijesz wlasnie w tym momencie wode butelkowana a zaraz pojdziesz na tytoniowego zyda

a ja sie pytam, co sie stalo z funduszem na zrobienie anime prawdziwym?

wkrótce

ja codziennie pije butelkowego żyda

dawaj więcej

...

sam widzisz jakie są tego efekty...

poszlo na 500+

>tug po pierwszej głodówce nabrałeś smoku do kranówy z twojego domu
>w większości przypadków to jedyna rzecz, którą pijesz
Czuje dobrze user.

fajne sa

jeszcze

Lewactwo zaraz pewnie zaprzeczy ,ale nie bójmy się powiedzieć ,że tvn wspiera zniszczenie anime.

zaraz jeszcze o moje zdjęcia poprosisz

poszło na rządowe aborcje dla Karyn bo to ich prawo c'nie

Witam w komfibloku

>hmm ktos cos mowi o 500+ szybko co moge wymyslic o lewakach zeby ich zmasakrowac

>tug nie byłeś za młodu harcerzem
Był z was ktoś?

ja byłem za młody cwelem

zią na tvn7 leciał slayers, dragon ball, rycerze zodziaku i dr. slump

niech ten user co grał jako harcerz w kamienna twarz

przypominam że umrzesz

doszedłem do tego

duble jade do piekar śląskich

poka kumszota

dobrze ze zdechne

ja prosze

już się umyłem bo nie mogę się przełamać by zjeść

nie!!!

no wez babo

>poszło na rządowe aborcje dla Karyn bo to ich prawo c'nie
I wish.

Byłem.
To nawet dobrze że nie wiecie co straciliście.

przekleje moj komentarz o technikach:
>Naprawdę nie chce zaczynać tu jakiegoś polityczkowania, ale wydaje mi się że technika generalnie nie mają miejsca w gospodarkach kapitalistycznych.
>U nas to działało bo te szkoły ściśle współpracowały z zakładami pracy, realizując ich zapotrzebowanie na wykwalifikowaną siłę robocza. Jak istniało zapotrzebowanie na wykwalifikowanego pracownika, to te szkoły kształciły w tym kierunku, i na odwrót, absolwent technikum raczej miał zapewnione miejsce pracy po ukończeniu szkoły.
>Tymczasem obecnie problemem tych szkół jest stałe niedopasowanie do rynku pracy i nikt nie za bardzo wie jak sobie z tym poradzić.
>Zresztą, jak spojrzymy na mapę, to im dalej na zachód, w sensie, im bardziej wolnorynkowa jest gospodarka danego kraju, tym mniej jest tam takich szkół, o ile w ogóle.

jak duble dostaniesz

ty mozesz dostac zaraz w ryjec!!!!

co straciliśmy?

a ja żałuję że poszedłem do liceum zamiast do technikum

może miałbym teraz robote

a jak zapostuje swoje pupsko?

no, postuj teraz wszystko co masz

ale pryszczate dupsko xD

>71717

też nieźle

pamiętacie autyste od palindromków? ale chuja nienawidziłem

tez tak czasami mysle, ale potem sobie przypominam jakim kretynem jest moj kuzyn ktory poszedl do lacznosci. I to nawet niekoniecznie dlatego ze sam byl glupi (ale to tez), po prostu nic ich tam nie uczyli. Szanse na znalezienie pracy w zawodzie zerowe. Rodzina mu zalatwila robote gdzies gdzie teoretycznie powiniem miec kwalifikacje to go wyjebali w mniej niz tydzien
To ja juz wole te swoje liceum gdzie mnie przynajmniej nauczyli matematyki i fizyki dzieki ktorej moglem pojsc na studia

seks z rokso smrod czy dobry ruch?

>seks z kurwo
strata hajsu, serio

szkoda mamony, mozesz mi dac

ja liceum skończyłem i też nic mnie nie nauczyli. takie uroki chodzenia do szkół w gówno miastach.

ruchanie jest chujowe jak nie z kimś kogo kochasz + ten ktoś odwzajemnia uczucia

skad to wiesz

>i też nic mnie nie nauczyli
ale tak z reka na sercu, nie nauczyli cie, czy sam sie nie uczyles?
bo ja mowie o sytuacji gdzie nauczyciele po prostu nie uczyli i byli z programem dwa lata do tylu bo reasons

wrrrrrr, postuj te zdjatka albo dostanie ci sie

jak dasz to zapostuje rzadkie cysie

powiedzcie zuszki czy zalecacie połączenie konta gog.com z kontem na stimie?

no tak właśnie wyglądała nauka w moim gówno liceum. ostatnie dwa miesiące nadrabianie materiału na szybko. nie nauczyli mnie nic poza podstawami. z historii, chemii i geografii większość rzeczy już zapomniałem.

>gierki wideo dla kurwa dzieciaczków
z kim ja siedze

Jakiś dobry user pic z stabbing birdo z czerwonym filtrem i NANI zatostuje? Proszę kolegów towarzyszy

wiecej nie pokaze

nic z tego nie dostaniesz, ktoś fake info rozpuścił na steamie, że niby torchlight 1 i 2 za free, a tak na prawdę to chuja z tego masz.

>granie w gry
>marnowanie zycia
zaloze sie ze wiekszosc grajacych dzieci smierdzi potem i niemytym siurkiem!!

chodzi o to że mam torchlighta 2 na stimie i wtedy chyba dostanę za darmo tę gierkę też na gogu

obetnij pazury

ale po huj mi twoja reka xD pokaz dupe

>te paznokcie
jezu jaki smrod i taki smiec sie atencjuje

ja mam grubszą

bycie ruchanym w dupę przez starszych członków jako "gra inicjacyjna"

idę do pracy przez góry i doły
idę do pracy ostatni raz

może, spróbuj. nie jestem fanem tych łączeń, i zawsze jak jest coś za free to łączę i od razu odłączam to konto. tutaj jednak za chuja nie mogę znaleźć opcji rozłączenia tych kont

a ja lubie takie długie, to mój tzw. fetisch

youtube.com/watch?v=TQMYXvCof9Q