/ex-yu/

svi srbi pod jednom sljivom izdanje

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=FggTLHI7peo
youtube.com/watch?v=-eS31tKblhs
youtube.com/watch?v=iszY_B7S3nA
wearehairy.com/models/Louise/
youtube.com/watch?v=VRCJpxRaJXE
youtube.com/watch?v=88pMoCmJeq4
instagram.com/fashionfranko/?hl=hr
youtube.com/watch?v=gm8F2EgPzOE
twitter.com/NSFWRedditVideo

Trenutno imam petero prasadi

frederik

>samo polako

youtube.com/watch?v=FggTLHI7peo

Gost emisije "Intervju" bio je gospodin Velimir Abramović, istinski naučnik i mislilac kakav se retko sreće, ali i najveći živi stručnjak za delo Nikole Tesle. Preporučujemo Vam da pogledate ceo intervju i saznate više o brojnim zanimljivim temama.

...

gudre

sex

>kosmičke sile mogu da utiču na ljudske sudbine i događaje
100% voli Jugoslaviju

curu

kako do kineskih peneza?

tiddies

succ

Ja 4 miješane rase

pola hrvati pola ...?

Paзбoли ce oд paкa фpeдepичe.

jesi dobro, pises nekim grbavim slovima ko da ti se muti

Ako prodavacica povede bilo kakvu diskusiju sa mnom osim profesionalnog kaze cenu/ja platim razgovora u tu prodavnicu vise ne idem.

dante odrzao predavanje ministru prosvete

youtube.com/watch?v=-eS31tKblhs

Ja sam promenio sto frizera dok nisam nasao jednog koji jebeno cuti dok sisa.

kako je izgledao vas prvi poljubac?

kv ne javljajte se

pa kad ides kod pedera, odi kod brijaca

Odmah sam joj poljubio pipi.

[spoiler]Bilo je bezveze dbi, nije mi se dopadala ali sam svejedno hteo da ne budem kv pa sam pristao. Onaj naredni mi je bio bolji, s njom sam bio dve godine.[/spoiler]

(VIDEO) JAKO SRCE, BATO! Dr Miroljub Petrović otkriva šta treba da jedete da biste bili kao Vuk Lopušina!

youtube.com/watch?v=iszY_B7S3nA

youtube.com/watch?v=iszY_B7S3nA

youtube.com/watch?v=iszY_B7S3nA

test

kako je izgledao vs prvi blowjob?

kv ne javljajte se

treba mi kafica MO MEN TAL NO

kako da izbjegnem ban

budi dobar dečko

tko ne odgleda ovo do kraja ide POD MAC

idem ja pod tvoju staru LMAO

Bio na moru u Radovićima u kamp kućicama blizu plavog horizonta. Jedini klinci od po sest godina smo bili klinka iz susedne kucice i ja. Igrali se zajedno jos u autobusu na tamo, i svih deset dana po ceo dan zajedno.
Njeni bili doktori bogati ali hipici, palili se na prirodu a moji sirotinja, pa otud zajedno u kamp kućicama... Idemo na Mars je bio hit na plaži svako veče osim jednog kad Ceca pevala. Te večeri smo se poljubili na plaži, videli neke starije kako se ljube pa kao ajd i mi...

>imati vezu
>zvalaviti se
>seks pre braka

sori nisam degenerik

sranje ti je stori, sto se kasnije desi prvi poljubac, to bolje
ti iz detinjstva su jako pederski

O B O
B
O

Ja sam imao zilion devojaka i nisam virgin od 14 godine ali se slažem da je seks pre braka degenerizam jer je meni cura zanimljiva samo do momenta kada je smuvam/jebem, posle toga mi se gadi i nisam zainteresovan za nju i idem dalje.

meni je doslovno isto, samo nikad nisam nista jebao
imala je jedna cura u koju sam se ludo zaljubio krajem srednje skole
pokusavao sam joj se dopasti, dopisivanja i slicna sranja
posle 4 meseca ona je meni rekla da misli da joj se svidjam
od tad sam postao ravnodusan prema njoj

Makar znam da nije pušila kurac pre i da je i njoj bio prvi poljubac.
Sretnem je posle deset godina, igrom slučaja je moj najbolji ortak iz srednje bio kućni prijatelj u stvari njegovi matori i njeni.
Nije me prepoznala, blejali celo vece a, ortak počeo da se ljuti što se muvamo. Onda sam je slučajno nazvao nadimkom koji su znali samo njeni matori i kojim smo je zvali na moru.
Kad su počela sećanja da joj naviru plakala je ostatak večeri...

ljubila je majcinu sisu pre toga 100%

dobro pederu je l si joj nabio kurac do grkljana ili ste samo plakali??

ne verujem ženskim suzama jer žene nemaju emocije

Imao sam devojku tad a one je zivela u Beogradu i samo povremeno dolazila. A i njeni su bili protiv toga, da im cera bude sa sirotinjom.

kako dirljivo
bez šale

gdje je nestala mladost
sad će neki hrvat snimiti film o ovome ali ti ćeš u njemu završiti mrtav zbog narkomanije ili će ona biti silovana ili nešto

pits and cunt are one thing but those legs are too manly

ne verujem zenskim suzama jer zene imaju supak

i ja bih ispricao svoju pricu ali se plasim prisecati je se previse, mozda iskrimdjam do smrti

...

Jebene odvratne kurvetine
Kad god je neko dobar prema njima one se sve istope i govore kako je savrsen za njih
Onda prodje malo vremena i ta dobrota ih smori ili odjebu kod nekog dzibera jer se napale na neke jeftine fore
Sve im jebem na svetu kako sam guzobolan sto su takve drolje

wtf je l klopka? ja imam manjendlakave palceve

bit ce bolje kad odrastes

Kad setam sa sinom moje devojke i prodje neka lepa cura, meni glupo da gledam, pa kazem sinu moje devojke: "Vidi kakva seljanka" i onda joj se zajedno smejemo...

>sinom moje devojke
>on nema devicu kv gf

savršena žena

18-23 godina
mršava, nježna, smeđa kosa, svjetla put
studira farmaceut/medicina/biokemija
sa sela, tradicionalna
nema kućne ljubimce
ne izlazi u noćne klubove

nije, wearehairy.com/models/Louise/

probaj mazati cesnjakom

>sad će neki hrvat snimiti film o ovome ali ti ćeš u njemu završiti mrtav zbog narkomanije ili će ona biti silovana ili nešto

Nije daleko od istine. I meni i njoj bi bilo beskonačno puta bolje da smo od 16 bili zajedno, venčali se, pravili decu, živeli normalniji neki život.
Ovako smo se s vremena na vreme sretali po nekim kućnim žurkama, po rejvovima, tehno žurkama, po klubovima. Sa dvadeset i kusur devojke misle da su mnogo pametne, i da znaju sve najbolje.
Navukla na eksere, koks, sličice i te priče. Išla na sve festivale moguće po Evropi. Sad oboje imamo trideset i kusur, ona sad juri karijeru da ispuni mami i tati želje.
Ja sam stari alkos i popio sam svoje bure, i svario previše buksni usput...
Bio na samrti više od devet puta, što ja znam.

>imao sam samo 9 godina bre
>voleo sam gospodina vucica
>imao sam sve propagandne postere SNS
>moleo sam se gosponu vucicu svaku vece >zahvaljivajuci mu se na arapskim investicijama i fontanama
>vucic je zivot vucic je ljubav (govorio sam)
>cale me cuje i nazove me ustasom
>znao sam da je samo bio ljubomoran an moju ljubav za gospona vucica
>nazovem ga seseljevcem
>opali mi samar i posalje me na spavanje
>placem i lice me boli dbi
>lezim u krevetu i jako mi je hladno
>osjetim toplinu kako ide prema meni
>osecam kako me nesto dira
>to je gospon vucic
>tako sam sretan
>sapne mi u uho
>necemo uvesti sankcije rusiji
>zgrabi me sa svojim snaznim rukama i stavi me na koljena
>spreman sam.jpg
>rasirim svoje guzove za njega
>strasno boli ali izdrzim za gospona vucica
>zelim zadovoljiti gospodina vucica
>on se dere za dom dok mi puni anus sa svojom ljubavi
>cale mi ude u sobu
>vucic ga pogleda u oci i kaze mu
>licno sam spasio 12 sela tokom senznih padavina, bi ce beograd na vodi
>vucic ode kroz moj prozor
>vucic je ljubav, vucic je zivot

doslovno moja gf
samo ima bukvalno zoloski vrt kuci, psi, macke, zecevi
i samo slusa ekv

sretnik
potrudi se da te ne prevari nikada, samo moraš biti faca i mora se moći hvaliti svojim frendicama s tobom

jedan život i propustiš šansu
jebote, želim vremeplov

OVO

Ja sam svoju gf upoznao na skupovima gospodina Baze (slikopovezano)

>ja
>faca
vidi se da me ne poznajes

25-35
bilo kako gradjena samo da nije ovaj najdosadniji moguci arhetip iz casopisa, po mogucnosti bar malo deblja i sto dlakavija, tamna kosa
ne studira nista jer nije proglobalisticka kurvetina
s americkog sela da me moze povuc tamo, ili bilo gdje izvan eu
ima zlatnu ribicu
izlazi na nocne voznje

a ti si mislio da ne znas sve najbolje?

H O T

ta me kvazi elipsa okida reeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Lazanski je gostujući u Jutarnjem programu Televizije Pink istakao da je to najveća modernizacija i jačanje Vojske Srbije od 1991. godine.
- To je najveća modernizacija u poslenjih 26. godina i kvalitativno i kvantitativno. Tih šest migova neophodni su za čuvanje vazdušnog prostora, a ne da bi se spremali za rat. Mada je glupo negirati funkciju vojske jer se svaka vojska sprema za rat – istakao je Lazanski.
On je dodao da će na vojnoj paradi u Batajnici, kojoj će prisustvovati i ruski ministar spoljnih poslova Sergej Šojgu, biti predstavljeno i 1.500 vojnika specijalnih snaga, sa najmodernijom opremom, koja obuhvata i nove ska puške.
- To je taj udarni odred, snage za brze intervencije. Verujem da će broj tih vojnika porasti na 3.000 – rekao je Lazanski i ukazao da su vođeni razgovori sa Belorusijom za nabavku još osam migova.
Kako je ukazao, migovi iz Rusije će nakon modernizacije imati odlične performanse. Radar žuk će imati deset puta veći domet, akviziciju cilja sa 120 kilometara, parćanje 10 ciljeva istovremeno i gađanje četiri cilja odjednom.
- Taj paket uključuje i rezervne delove za migove, radare, rakete dugog dometa...Dobićemo od Rusije vrlo brzo 30 tenkova T72, verovatno B3 nivo modernizacije i 30 oklopnih izviđačkih automobila. To je dovoljno da se formira strateška rezerva vrhovne komande – naveo je Lazanski.
Prema njegovim rečima, do kraja godine u operativni sastav Vojske ulazi i šest "Lazara", a do polovine 2018. trebalo bi da ih bude 18, i isti broj samohodih haubica.

youtube.com/watch?v=VRCJpxRaJXE

ja joj prišao sa leđa, stavio ruke joj na ramena i gledali smo grad i sela u daljini sa jedne oniske zgrade
onda sam joj milovao kosu i uši i ona se nasmijala
uzeo sam joj prste med prste i mazio joj ruke
tada sam se povijo nad njome i primakao usne

tzv. elipsokida

Kad treniraš neki sport, na primer košarku.
Vrlo brzo shvatiš svoje mogućnosti, svaki dan na terenu podseća te koš dokle možeš da skočiš, koga možeš da stigneš, ko je brži, ko je sporiji, kome nikad nećeš da lupiš rampu, preko koga ćeš da zakucaš.
Devojka koja se rodila u parama, fizički nekih 7,5/10, malo pametnija od proseka, i koja je prošla srednju i privatni faks bez ikakvih problema ili muka umisli da je 10/10 da je najbolja na svetu i da se ceo svet vrti oko nje. jebe se samo sa 9/10 i kvalitetnijim likovima na njenoj skali i ide kroz život kao sveta krava kroz Indiju.
Onda je negde oko tridesete stigne sve, i stotine kurčeva i gudra i piće, i nezdrava klopa i besane noći.
A onda ti isti likovi što ih je vrtela oko prsta re samo sest sedam godina jure klnke od deset godina mlađe od nje a nju ne vide u vremenu i prostoru, čak sam joj i ja sad premija. A o deci još ne razmišlja ili se pravi.

uuuuhhhh predivno

pozdrav za naseg brata iz Las Vegasa
youtube.com/watch?v=88pMoCmJeq4

Fenomenalan deal, vojska ce nam biti tip top u skorijoj buducnosti, koliko sam video ministarstvo odbrane ce obezbediti dobre plate i za profesionalce, valja poraditi malo na rezervi i bicemo mirni i spremni za sve buduce akcije.

jebiga kad si luzer

uhvati li vas ikad nedjeljna sujeta?

>+1 (jedan) sendvic je uplacen na vas racun

Cмpт бoтoвимa.

napisham ti puno dupe

instagram.com/fashionfranko/?hl=hr

kosa mu je kao žitno polje
koža mu je med i mlijeko

zao mi je njegovih roditelja

naći će ona nekog bez problema

ajde lijepo za vas
i kod nas lažu tako već desetljećima, ali možda zapravo vi i dobijete

Koljach

Trovach

mo men tal no

bio sam na misi maloprije osjećam se ispunjeno i zadovoljno

dođe mi da povratim da mi katolik dadne you

sinoc sam gledala djocka sa strane i skrenula pogled kada me je primetio

citam vas koliki ste jadnici najgora vrsta muskog sljama beskorisnog da biste zadovoljili devojku trebate misliti i na nju a ne na sebe samo uvek

postaj noge

izvini, komplimente primam samo u evrima

youtube.com/watch?v=gm8F2EgPzOE

youtube.com/watch?v=gm8F2EgPzOE

youtube.com/watch?v=gm8F2EgPzOE

youtube.com/watch?v=gm8F2EgPzOE

>zadovoljili devojku

Što bih to radio, nisam peder

>zadovoljili devojku
sta? zar nisu cure samo objekti? to je kao da od mene trazis da zadovoljim svoju waifu-jastuk

thot de cuck

samo polako

realno ovo

fik fot

bolje da se nisam ni probudio

pijem belu kaficu i citam vesti

nikad nikom nisam dao (You)

takodjer i svi su guzobolni zbog toga

(You)vreju