/polska/

Edycja dla wkurwionych

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=-8abWfjWek4
twitter.com/NSFWRedditGif

DO PRACY RODACY

zamknij ryj

chyba dla ludzi bez pracy, albo szkoły.
no chyba ze po nocce z maca wracasz, hehe

to dla mnie za to, ze juz wyszedłem z najglupszego bana na szonie

żołnierze wyklęci to zbrodniarze wojenni

ale jak sie ma ktos złapac to rozwin a nie rzucach taką tanioche i liczysz na potok jusow

zabijali niewinnych niemieckich żołnierzy

teraz to wrzuciles wędkę

niemcy przyjechali do polski z darami demokracji, cywilizacji i kultury a polskie zwierzęta oczywiście to odrzuciły i jak na zwierzęta przystało, pochowały się w lasach

/hm/ już od rana ale na smutno

>Robert Biedroń skrytykował zachowanie aktora Antoniego Pawlickiego w ostatnim odcinku Azja Express 2. Głos zabrała również Karolina Korwin-Piotrowska.
>Robert Biedroń zdecydowanie potępił zachowanie aktora. - Cieszę się, że jest Michał Piróg, który jest zajebistym facetem. Szczególnie po tym, co ostatnio stało się w Azja Express. Buractwa nie brakuje nie tylko w polityce. Swoją odwagą pokazuje, że ma większe jaja niż wielu heteryków. (...) Pamiętajmy, że homofobia zbiera swoje ofiary. Jak kolejny raz jakiś głupi aktor, burak jakiś powie coś homofobicznego, to przedtem niech dwa razy stuknie się w łeb - powiedział polityk w rozmowie z portalem plejada.pl.
>Słów krytyki pod adresem homofobów nie szczędziła także Karolina Korwin-Piotrowska. - Oto żywy dowód na to, że aktor nie powinien jednak mówić własnym tekstem, bo jak już coś palnie, to groza pełna, totalne chamstwo i brak tolerancji. W każdym innym kraju za takie teksty byłby spalony i musiałby przepraszać, modląc się, by ludzie wybaczyli. U nas ma fejm. Szlag mnie trafia - napisała na swoim Facebooku dziennikarka, linkując do newsa z dziennik.pl.

chuj mnie to

Komisarz Reks kontratakuje.

homofob

Is there any other country that Poland shares linguistic ties with? I feel that Poland stands apart from the rest of Eastern Europe either because of linguistic reasons or being one of the few Catholic countries there.

What ties does Poland have with Baltic states currently?

>linguistic ties with
all slavs share it. the name slav comes from it. as for religion - no we are pretty much surrounded by non catholics
>What ties does Poland have with Baltic states currently?
practically non, if you dont count EU per se. also we will have to fight russians if they invade these ungrateful fuckers

Do wszystkich ładnych chłopców tutaj. Zawsze wynajmiujcie mieszkanie od kobiet - dają zniżkę za ładna buźkę

A co mają zrobić ci brzydcy?

pracowac na nocki w maccu

Za kasą czy w kuchni?

w maccu sa rotacje wiec jest to bez roznicy

chyba że jest się w chuj brzydkim to wtedy trzymają na tyłach

Zapodajesz jakąś reakcje Biedronia a nikt tu nawet nie wie do czego on nawiązuje
Chłopie opanuj się

>tydzień temu waga pokazywała prawie 70kg
>dzisiaj pokazuje 67kg
czy powinienem zrobić sobie jakieś badania?

>W świątyni w Thrissu uczestnicy mieli za zadanie ułożyć rymowanki opisujące konkurencyjne pary.
>- Kaśka i Dorota robią nas z balona, bo ich cyce... - zaczął wulgarnie rymować Pawlicki. - Michał, Michał, pokaż rogal, jak cię w dupę ubodzie No ale o co chodzi, przecież to pedał. Jest gejem, zabrał chłopaka, to czego się spodziewał? - dodał aktor.
>- Wszyscy się dzielą między sobą informacjami, tylko oni nie - skomentował zachowanie kolegów z programu sam Michał Piróg. - Odkąd odpadli górale, oni ciągle powtarzają, że teraz to już zostały same dziewczyny i pedały.

tydzień temu nie srałeś przed ważeniem

no bo pedałowi wiele potrzeba żeby rzucać się na szkło

>tug widać już cycki i sadło więc trzeba zacząć kupować większe koszulki
ja pierdole, ręce i nóżki chude jak patyk, morda też ale bęben wystaje, nie pijcie piwa anonki, nie polecam

no ale 3kg różnicy to bardzo dużo, przy czym jem to tak samo

A wy co bedziecie robic w japonii jak juz do niej pojedziecie?

Rwać maślaki.

panie, takie maślaki to tylko w kjoto
japonce nie rwo bo myslo ze niejadalne, durnie

tak tak, pan janusz ma racje, babunia mi zawsze powtarzała że "jak maślaki, ty tylko w kioto"

ech, człowiek mógłby zwiedzić cały świat za idealnymi maślakami, ale najdorodniejszym maślakiem to jest ten nasz pan janusz

ale mi zrobiliscie zajebista ochote na rydze

czym najbezpieczniej będzie wysłać drogi zegarek?

wehikułem czasu

zaperdole kurwa mach

kurwa suka sasi moi huj haha

blagam zalatw mi fuche bom polak a zycie me niegodne czlowieka jest

kielbasa haha :DD

POWSTANIE NORMIKÓW TERAZ

DAWAJ KURWO PINIONDZE MOJE 10K MIESIECZNIE BO SKONCZYLEM STUDJA

ale marna przynęta

>popieram protest
>głodowy student

O-O-O CHUJ IM CHODZI?

co nie? user ostatnio takie słabe daje że jak widzę kolejną taką to zazwyczaj wyłączam nitkę. Coś się złego musi z nim dziać ostatnio.

how are you doing fellow white people :DDD

>white people
don't call us white, that's offensive

CO TY KURWO POWIEDZIALES?

ja generalnie mam taką zasade, że jak nie mam nic ciekawego do napisania to nie pisze
lepsza martwa nitka niz chujowa

że przynęta marna, niewarta jednego (you)sa

what to call u then?

redskins, native americans, indians, pick on

Calkiem nieźle :) Not bad, my Danish friend

what about hohols? :D

>he he Mati medycnka c'nie
>będziemy kokosy trzepać jak mamusia mówiła c'nie
>a-a-ale j-j-jak to 3,5k miesięcznie?

>po 7 dniach glodowki czlowiek ledwo chodzi.
>oni po 12 szwędają sie po calej warszawie

wierzycie w feng-shui?

youtube.com/watch?v=-8abWfjWek4
Polska
>jakaś kurwa ryba z rzeki bo nie stać na nic lepszego
>łosoś? Panie za drogie to, jaj mam pysznego karpia polskiego i to mi starczy :)
USA
>duży, soczysty indyk, na którego Amerykanin może sobie pozwolić bo ma kasę

a czemu mam nie wierzyć? już nie raz zamówiłem w chińskiej knajpie i mi przywieźli

ale nie w takie, w przepowiadanie przyszlosci

takie ciasteczka też mają, gratis do zamówień powyżej 30 zł

i co ci przepowiedzieli?

żebym był ostrożny bo jakiś user chce mnie zajebać

paranoiku anony nie zabijają

to co robią

>szekle kosztują tyle co złotówki
Skłania do myślenia

>he he chuj w dupe lekażom c'nie?
>nic nie robio tylko leczo jakies niedołęgi
>ja tez zarabiam chujowo wiec chuj im w dupe, na pewno nie bedzie tak że nie wstawia sie za mna jak przyjdzie moja kolej protestowac
>a no tak, nie przyjdzie bo jestem frajerem który nie protestuje i daje sie ruchac matiemu w lambo
>czekaj grazynka, czy to prawda co slyszalam ze lekarze beda sie mscic na tych co na nich mowio?
>moja curka chciala isc na medycyne ale kazalam jej isc na informatyke bo inaczej nie bede jej oplacala akademika. Tam przynajmniej bedzie robila cos pozytecznego.
>z 5 lat bede miala zabieg na jaskre
>t-to chyba nie tak ze rzeczy które mówie niosa konsekwencje?
Absolutny stan kraju solidarności.

>nie mam pojecia skąd mi się wział ten reply do tego dunia żbsz

>gdy masz taki szał autyzmu, ze nie wiesz do kogo postujesz

>he he chuj w dupe lekażom c'nie?
>nic nie robio tylko leczo jakies niedołęgi
>ja tez zarabiam chujowo wiec chuj im w dupe, na pewno nie bedzie tak że nie wstawia sie za mna jak przyjdzie moja kolej protestowac
>a no tak, nie przyjdzie bo jestem frajerem który nie protestuje i daje sie ruchac matiemu w lambo
>czekaj grazynka, czy to prawda co slyszalam ze lekarze beda sie mscic na tych co na nich mowio?
>moja curka chciala isc na medycyne ale kazalam jej isc na informatyke bo inaczej nie bede jej oplacala akademika. Tam przynajmniej bedzie robila cos pozytecznego.
>z 5 lat bede miala zabieg na jaskre
>t-to chyba nie tak ze rzeczy które mówie niosa konsekwencje?
Absolutny stan kraju solidarności.

Naprawione'd.

>gdy nie masz nic do powiedzenia wiec czepiasz sie pierdół

ide do dentysty sie boje zuchy, zawsze mam wrazenie leżąc na tym stole że wszystko traci znaczenie

ja jutro. juz sie nie boje

a co myslisz sobie zeby sie nie bac?

ogolnie ich przychody nie sa zbyt rozne od polskch

What does the average pole think about Janusz Korwin Mikke?

zawsze mysle co bede robil godzine po fakcie i czekam na to, a nie na dentyste. Poza tym wiem, ze bol jest chwilowy. Mialem ropne zapalenie wiec juz wszytsko zniose

wizyty u dentysty sa komfi imho
dobrze mi sie kojarza, bo jak mialem zeba do kanalowki to przez kilka dni zylem w takim zajebistym bólu (leki przeciwbólowe już nie działały) ze po leczeniu kanałowym przezylem najwieksza ulge w zyciu
no i znieczulenie jest calkiem fajne i zabawne. Ona ci ryje w tych zebach, kłuje dziąsła itd. a ty nic nie czujesz
W każdym badz razie, cokolwiek sie nie bedzie dzialo na dentystycznym fotelu to nic w porownaniu do bólu zęba

Only retarded teenagers vote for him

to też już sie nie boje, lepiej isc niż potem żałować

we serve him. we dont think about him

>dzienny przypominacz że na wizyty sie chodzi co pol roku
>lepsza plomba za 50 zł niż leczenie kanałowe za 600-900 zł JEDNEGO zęba a po kilkunastu latach jeszcze droższa korona

rok temu przejebalem ponad 2.5k na zęby

>obrze mi sie kojarza, bo jak mialem zeba do kanalowki to przez kilka dni zylem w takim zajebistym bólu (leki przeciwbólowe już nie działały) ze po leczeniu kanałowym przezylem najwieksza ulge w zyciu
czy jestem mną?

żbsz raz w życiu sie doprowadziłem do kanałowego ale to jak byłem gówniakiem, jak ja to zniosłem? dosłownie miałem dziurę w zembie i mi to nie przeszkadzało? to musi bolec na codzien jak cholera jak ten ząb jest tak zniszczony to czemu ludzie nie idą do dentysty jak tylko odrazu czują ze cos sie dzieje?

tug dentystka mi zabila zeba i dlatego musialem miec kanałowe

Is the sejm just a polish name for what the british call the house of commons, or does it still have anything to do with that thing you had when you were an elective monarchy under the polish lithuanian commonwealth?

ehh pamietam jak zapłakany za dzieciaka dostałem 20zł na cd-actiona po dentyscie za odwage

ehh kiedys to bylo

Plotka głosiże to ponoć gorszy bół niż przy utracie kończyny. Chociaż troche wątpię żbsz.
Ja jeszcze dodatkowo mialem ostra reakcje alergiczna i wysypke na calym ciele, oraz problem z zatokami, bo okazuje sie ze nieleczone zeby potrafia ci robić takie wbrew pozorom niezwiazane z zebami rzeczy. Nie dziwie sie ze ludzie kiedyś umierali na zęby.

pierdole stomatologicznego żyda żuje korę naturalną nie używam pasty do zębów i mam perłowo białe żeby bez ani jednej plomby

>xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD
żołnierze wyklęci na czanach zamknięci
>xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD

>doprowadziłem do kanałowego ale to jak byłem gówniakiem
>jak byłem gówniakiem
>gówniakiem
JAK

>tug żyjesz w czasach gdzie jeszcze nie ma żelów które by naturalnie uzupełniały ubytek i odradzały zemby nawet z najgorszego stanu

gdzie ta przyszłosc zuchy

>czemu ludzie nie idą do dentysty jak tylko odrazu czują ze cos sie dzieje?
pewne światło na to moze rzucić: >leczenie kanałowe za 600-900 zł JEDNEGO zęba

Just tradition, there's no continuity because it got severed several times in late XVIII and XIX century

>a blu blu blu włosków nie mam
jak można być taką męską pizdą?

kek też miałem kanałowe jak byłem gówniakiem

ehh nie dadzo

Ostatnio u dentysty byłem z siedem lat temu

Ale jak? Zęby przeciez potrzebuja troche czasu zeby je przeżarło na wylot
No chyba ze mialeś popękane albo matke nie czula potrzeby gonienia cie do mycia zebow