Kurva anyátok

kurva anyátok

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=Up5iMftO67I
twitter.com/AnonBabble

mi a gecim ez a fájlnév?

Eat shit slavic muslim rape baby mutts

szia bazsi

...

>k*rva
>*ny*d*t
>having a green party in parliament
fucking commies

nem értem

it says
>"in response to the poor election results, the green party has put up their own ballot boxes all over the place"

but weren' these up before the election?

magyarok are kurva anyáds

Peti, látszik a tizmusod

Mi ez a sok külföldi?
MIGRÁNCS, AZ ÉN FONÁLKÁMBAN?
FIDESZ NEM ESZT ÍGÉRTED
REEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

that's the joke, they are trashcans, but coincidentally green

Majd legközelebb visszaküldöd a zethy zultáchiót Péter.

there's a little kurva in everyone, even you, cocainigger

>ma sem haltam meg álmomban

Tegnap elött részegen szerintem kikapcsoltam az álltalános ébresztőmet éa most bealudtam.
Kurva anyját a részeg embereknek, hől

fú de ronda egy nő ez
ezerszer inkább egy cuki helyeske szőke copfos hajjal, karcsú derékkal, kék szemmel, fiúpuncival és apró feminin pénisszel

most azonnal dögölj meg
követelem

dögölj meg normi

nem értem

bekaphatná a legyemet, ha érted mire célzok ;^)

trashcans = magyars

trashcans = animes

iligy vagy, mert még mindig bedőlsz a rostos zsidó hazugságának

animes = perfections

szar fonál
megyek inkább megbaszódok környezetgazdálkodásból

buzi

#metoo
### 6 éves voltam amikor egy részeg férfi a házunk mögött elkapott. Elővette a farkát és előttem maszturbált. Más nem történt szerencsére, de a szüleim nem hittek nekem... én akkor azt se tudtam eldönteni hogy ez most jó volt-e vagy rossz... Ezt a traumát jó mélyre elástam és először a kamaszkoromban, majd 29 évesen a válásom után foglalkoztam vele érdemben.
### 10 éves voltam amikor énekkar után rendszeresen ölébe ültetett a plébános több lányt és simogatott, nem csak a combomon... a szüleim nem hitték el amikor elmondtam nekik...
### 12 éves voltam amikor az osztálytársaimnak természetes volt, hogy sarokba szorítanak és megtapperolják a melleimet... ekkor lettem verekedős és néhányukat a földre vittem Aztán már nem mertek hozzámnyúlni...
### a napi szintű "megbasználak" kijelentéseket már meg se hallom a villamoson, építkezések mellett
### rendszeresen kapok szexuális ajánlatokat, van hogy pénzt is adnának mellé, interneten, utcán, munkahelyen szinte mindenhol természetes egy csomó férfinak, hogy tárgyként kezel
### 29 évesen elváltam és azóta volt több kalandom, jók is rosszak is. Volt hogy első randin felpofoztam valakit mert a kávézó mellett az utcán a falhoz szorított... És eddig 2x fordult elő velem, hogy szex közben nemet mondtam, mert a férfi nem volt hajlandó óvszert húzni... meg se hallották, többször mondtam, elővettem a fiókból/zsebemből az óvszert, nem értették, nem akarták meghallani és megtörtént a szex. Ez is erőszak. Lett belőle jó kis HPV vírus, ami nőknél rákot okozhat... a lelki sebek pedig sokkal-sokkal mélyebbek...
Szóval köszi. Jól vagyok. Próbálom nem elveszíteni minden bizalmamat a férfiakban... sokszor nehéz, de tudom, hogy rengetegen vannak akik értik és szeretik a nőket. Vigyázzatok a nőkre, a lányaitokra és a fiaitokra.

>dolgok amik sosem történetek meg

>a fiókból/zsebemből az óvszert, nem értették, nem akarták meghallani és megtörtént a szex

innen lehet tudni hogy ez egy ringyó

in short: magyar=perfections

forrás?

tl;dr?

>A 827 munkavállalót, köztük 237 szakmérnököt foglalkoztató, jelenleg 42 projekten dolgozó, az idén várhatóan már több mint 106 milliárd forintos árbevételt elkönyvelő Market vezére szerint súlyos gondot okoz "a középvállalkozói réteg mohósága."

magyar vállakozók KAF, zsidóbbak a zsidónál a magyar munkás meg éhezik

hatalmasat szartam

egyk haverom náluk dolgozik, hivatalosan reggel nyolctól ötig tart a munkaidő, kötelező egyórás ebédszünettel
a valóságban meg gyakran este tízkor is bent szopja a faszt, túlórabér pedig nincs
ennyit a jó munkaerő után síró népnemzethy magyar nagyvállalkozókról

a rostik maguk alatt vágják a fát, miután elhitték hogy "tehetségesek" és a testükön kívül bármire másra kiváncsiak vagyunk belőlük elkezdik karaktergyilkolni azokat az embereket akik lehetsőget adtak nekik hogy a vásznon vagy a színpadon mutogassák a melleiket

majd lesz nagy sírás amikor nem kapnak munkát mert nem a szép pofikájuk hanem a teljesítményük fog számítani

képet

ez

Lol a sok metoo szarról eszembe jutott hogy alsóban volt egy szőke kiscsaj aki bejött nekem is meg egy másik osztálytársnak is, és minden nap kényszerítettük hogy adja meg a nekünk kijáró "napi puszit"

már leengedtem

azért túlzásokba ne essünk, van, aki tényleg tehetséges és érti is a dolgát - kevés, de van
a gond akkor kezdődik amikor azt hiszi, hogy tehetséges, vagy ért valamihez, aztán kiáll a nagyvilág elé, és nagyot koppan - ilyenkor kerül elő a "d-de nő vagyok" ingyen szabadulhatsz kártya, aztán csodálkozik, ha valakinél ez nem válik be

A #metoo baromság
>nő vagyok és valaki azt mondta rám hogy szexi vagyok
jaj áldozat egyem a szívét nesze 24 órás figyelem meg egyéb
>férfi vagyok, nők és férfiak is megerőszakoltak és análisan bántalmaztak és vertek 6 éves korom óta
maraggyámá egy férfit nem lehet megerőszakolni hülye barom

az mér baj ha valakire azt mondják hogy szekszi
bárcsak rám mondaná valaki :c

ismerős

azok általában csúnyák és kénytelenek voltak az eszükre hagyatkozni

mondj egy "tehetséges" színésznőt aki nem azért került oda ahova mert jók(voltak) a csöcsei vagy a lábai stb.

>férfit nem lehet megerőszakolni
na akkor gyere csak ide ki szeretnék próbálni valamit a fiúpuncidban

Egyiket se vitatom, viszont nézd meg azokat, akik esetleg férfiak és a "szépségük" miatt kerülnek reflektorfénybe (pl. modellek). Mind ugyanolyan tehetségtelen és üresfejű szarházi, mint pl. azok a színésznőcskék, akik a (széttett) lábaik miatt kerülnek a porondra. Szóval ez szerintem kevésbé nem kérdése, sokkal inkább a szép vs csúnya esete, csak ugye a nők nagy átlaga biológiai adottságaiknál fogva általában szebbek, mint a férfiak nagy átlaga.

a palvin barbi

ez volt a poszt lényege
ez nem az én véleményem volt, hanem amit mások szoktak hangoztatni, és emiatt jutunk el oda, hogy ez a #metoo is csak egy nőket fényező és cirógató idiotizmus, ami megint csak az amúgy is elnyomott férfiakat próbálja hibáztatni
patriarchális társadalom a faszomat, lassan megvernek majd a nyílt utcán azért, mert fehér hetero férfi vagyok

>t. palvin barbi

>lassan megvernek majd a nyílt utcán azért, mert fehér hetero férfi vagyok

de te oda úgy se mész úgyhogy semmi vész

képet erről az ismerősről

ő nem színésznő

De volt már filmben

Palvin Barbara takes her first BBC

áh, nem akarok geci lenni
meg nem is szép nő, bármennyire is el akarja magával hitetni

Akkor kapd be

Gulág.

azt majd mi eldöntjük, arcát takard ki

hát ha abból sikerül megbaszódnod tesi, akkor követelem, hogy lógasd fel magad egy lámpavasra hől

...

Kispriccelésre jó

nem jön be, azért köszi

>nem írja át a fájlnevet
Lmao

mi a faszt tudsz kezdeni vele?

Kistartolc

semmit

Lol majd meglátod

>waifusplaining

4chanx-szel visszakeresni faszbukon te buta

egy kattintással megvan a profil, igy gecisok értelme volt kitakarni

én csak azokon röhögök akik most úgy csinálnak mintha a színészet nem kurvák és stricik gyülekezete lett volna mindig is
meg nyilván azokon akik most úgy csinálnak mintha ez a nők elnyomásáról szólt volna vagy valami ilyesmiről

az összes ringyó színész elmehet a picsába, jajj Istenkém de irritál hogy így istenítik őket

jobban sikerült mint gondoltam
a számolások tényleg nagyon egyszerűek de kurva sok fogalom van amit tudni kéne én meg alig készültem és azt hittem a nagy része az lesz

allah...

hát ez ki?

kurva anyátok

/brit/ megint kurva anyátok kiadást csinált
jöttök szarpostázni? :DDD

/are tim/

youtube.com/watch?v=Up5iMftO67I

jólvan, leszarom

>fizetni ezért a fosért
tudod honnan tudom hogy buzi vagy?

onnan, hogy az egy ingyenes kiegészitő a böngészőhöz?

...

...

én is szoktam

ratyi

cisznormatív

Szeretem a fiúnunit

fagóta

abszolút gusztustalan

Ratyi

annyira kevés lányos fiúlány van hogy nagyobb eséllyel fogsz magadnak szép bnt találni

bázisolt megmondóember

Bázisolt

Vélemények a Szekunder Cementitről?

ez ki?

MIÉRT KELL ILYEN MAGÁNYOSNAK LENNEM OLYAN JÓL ESNE HA LENNE VALAKI AKI TÁMASZT NYÚJTANA EBBEN A SZAR ÉLETBEN VALAKI AKIT MEGÖLELHETNÉK NÉHA AKI MELLETT EMBERNEK ÉREZHETNÉM MAGAM ÉS NEM EGY KIÜRESEDETT GÉPNEK AKI SZELLEMKÉNT LÉTEZIK A VALÓDI ÉLŐ EMBEREK KÖZT ÁÁÁÁÁÁ

vastaps, basszameg, teljesen igaza van, és valahol kurvára dühítő ez az egész
nekem volt ""szerencsém"" full női community-kben lennem rövidebb-hosszabb ideig, és rohadtul elszomorított amit láttam

kezdj csúnya lányokkal beszélgetni

Ez