/savižudybė/

Numeris #5
Geriausia mergaitė

/Liberalų savižudybė/

>Remigijus Šimašius atsistatydina iš Liberalų sąjūdžio pirmininko pareigų
>„Kol kas priimu sprendimą pasitraukti iš partijos pirmininko pareigų. Labai tikiuosi, kad Petras Auštrevičius nepabūgs ir imsis atsakomybės laikinai iki pirmininko rinkimų vadovauti partijai,“ - feisbuke paskelbė R. Šimašius. >Šio sprendimo išvakarėse jo pavaduotojo partijoje pareigų atsisakęs europarlamentaras Petras Auštrevičius prabilo apie naują partiją ir galbūt – naują kvietinį lyderį. Sprendimą R. Šimašiu priėmė prieš penktadienio pavakare rengiamą Liberalų sąjūdžio (LS) valdybos posėdį. Jį surengti buvo nutarta po to, kai ketvirtadienį posėdžiavusi Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) nutarė, kad LS šiurkščiai pažeidė finansavimo įstatymą, ir partijai iškilo reali grėsmė netekti finansavimo iš biudžeto, pagrindinio partijų finansavimo šaltinio.
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHA

>partijai gresia skilimas
cha cha cha

NEKENČIU gry*ų

>Seimas KT klausė, ar įstatymu galima įtvirtinti teisę turėti dvigubą pilietybę po nepriklausomybės atkūrimo Europos Sąjungos (ES) ir NATO šalių pilietybę įgijusiems Lietuvos piliečiams.
>Pagal Lietuvos Konstituciją, referendumu nepakeitus Konstitucijos, Seimas negali įstatymu nustatyti, kad Lietuvos piliečiai, išvykę po nepriklausomybės atkūrimo, gali būti kartu Lietuvos ir kitos valstybės piliečiais“, – paskelbė KT vadovas Dainius Žalimas.
VALIO

Aš taip pat
Šiaip daug ko aš nemėgstu
labai gerai

>Šiaip daug ko aš nemėgstu
Pavyzdžiui?
>labai gerai
Taip, bet dabar tikriausiai bus referendumas...

jei iš maisto tai keptų svogūnų, arbūzo, razinų ir pan.

O ko tu dar nemėgsti?
>Taip, bet dabar tikriausiai bus referendumas...
nu bent jau tikėkimės, kad nesusirinks reikiamas kiekis žmonių

O man svogūnai patinka ir kepti... O dėl razinų ir arbūzo tai sutinku
>O ko tu dar nemėgsti?
Dar labai nemėgstu šaltų pomiodorų bei varškės...
>nu bent jau tikėkimės, kad nesusirinks reikiamas kiekis žmonių
Reikia, kad balsuotų už dvigubą pilietybę daugiau nei 50% visu turinčių teisę balsuoti o tik labai rėtai aktyvumas yra didesnis nei 50% taip kad lol...

Man patinka tik žali svogūnai
>Dar labai nemėgstu šaltų pomiodorų bei varškės...
jo šitų ir aš nemėgstu, ypač varškės

>Man patinka tik žali svogūnai
Kuo nepatinka balti?

Zali t.y. nekepti :D

*monitors thread*

are you cute?

Supratau

Maybe.

...

Nothing just want to see what you guys talk and your language.

Okay

Say some funny tongue-twisters.

Geri vyrai geroj girioj gerą girą gėrė ir gerdami gyrė: geriems vyrams geroj girioj gerą girą gera gert.

What does this mean?

good men in a good forest were drinking a good kvass and while drinking they were saying that its good for good men in a good forest to drink a good kvass

Hääää, that was a really weird one.

Yep

So what do you balts here usually talk, seems like only a few Lithuanians.

Ar kas kitas irgi nemėgsta Lietuvos vėliavos? Aplink visi kaimynai turi normalias santūrias veliavas, o mes kažkokią afrikietišką.

pretty much the same stuff every day, how /balt/ is shit, how anglos need to fuck off and anime video games...
and just what ever interesting is happening

>Ar kas kitas irgi nemėgsta Lietuvos vėliavos?
Taip, bet jau pripratęs tai nelabai ir kreipiu dėmesį į taip kaip ji atrodo

>varlių posteris

>jam nepatinka varles

>normiu memes
Lurking daugiau prieš, ką nors rašydams duhe

>pepe yra normie memas
iki ko nusirito pasaulis

Taip
Mačiau važiuodamas autobusų žmogų naršanti facebooka ir mačiau pepes