/tr/ - Erdogan-Trump Bosom Buddies Edition

Sichan denen altyaş kampının zulmünden kaçıp buraya geldim, gelin burada adam gibi muhabbet edelim.

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=QaLeMSLZ6nA
youtube.com/watch?v=IVXloC4OigI
youtube.com/watch?v=YgdPTNlUuE0
youtube.com/watch?v=I-dH_SQgNXo
youtube.com/watch?v=_BXdPbBXxPg
instagram.com/p/BYf9HTehN0s/?taken-by=alice.mustang
youtube.com/watch?v=HupSKBU7YCs
xhamster.com/videos/koreli-hatunla-grup-orjinal-8235266
instagram.com/p/BMqqEJdjUpr/?taken-by=international.couple
instagram.com/p/BO5Z6B9jT7j/?taken-by=international.couple
instagram.com/p/BMqrSAmDfCb/?taken-by=international.couple
instagram.com/p/BMqqWwuD0Fa/?taken-by=international.couple
en.wikipedia.org/wiki/Deluge_(history)
twitter.com/AnonBabble

/balt/

Zuhahahahah

memleket iyiye gidiyi elhamdülillah

oh be, post attıktan sonra acaba banlanır mıyım endişesi taşımadan post atmak ne güzel bir şeymiş? krotos ananı bacını sikeyim, mod senin de ananı bacını sikeyim

The wh*Te """""man"""""" is the epitome of male weakness and emasculation.

Let's start by looking at his body. His body is small. Because of his feeble size he have to point himself out to make his presence known. He is effiminate, as a result of his low levels of testosterone. This gives him the appearance of weakness and unhealtiness. He is then covered by his pink skin. This dark skin reminds us of his weakness, a feature that developed due to being artifically created by Yakub. It also has a psychological effect on the observer. The pink skin reminds us of our feminine, sissy desires that emerge from our primal subconscious past.

The wh*Te """"""man"""""""'s demeanor is one of betaness. He is effiminate, sissy, and can be explosively coward . His behaviour burst laughter into other races of man

The summit of expression of his effiminity on his body is his penis. The wh*Te penis is smallest of all the races. As the penis is the penultimate symbol of manhood, this alone would suffice to make the wh*Te man the most sissy of men. This tiny penis is not able to fulfill the desire of the neediest of women, hence women usually choose BLACK men instead. Its length ensures that when it ejaculates, the ineffective european seed will not enter the womb of the woman wh*Te """""""man""""" fucks, hence he can't impregnates.

In total, the wh*Te """"""man"""""" expresses this sissines in a most exemplary manner in bed. When he fucks, he unleashes the entirety of his impotence upon his partner without any restraint.

All this is the reason why the wh*Te """"""""man""""""""" is the epitome of weakness.

K*rtlerden daha gerizekalı bir millet bulmak için 10 saliseniz var.

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

the portuguese are even more stupid than the whole middle eastern countries combined

OC'mi reyleyin

>/tr/ de ingilizce konusmak
siktir git surdan

rocket league oynayanınız var mı?

Yarak :D

Wtf, I love turks now

10/10 moruq
KARA BOĞA davası için OC üretmeye devam

;_;7

Her gün açın moruq şu tiradı

youtube.com/watch?v=QaLeMSLZ6nA

>yanıyooooooooom

burn motherfucker zaaaaaa :DDDDD

Lol wtf.

Turk chani kaldi mi piyasada? Toru ketlenmisti simdi sichan denen altyas kopegin sitesine yonlendiriyor. 4cende aylardir ispm banli

>Turk chani

...

Do Erdogan rallies only consist in playing this type of music and promote neo ottomanism?youtube.com/watch?v=IVXloC4OigI
nice song btw

link got fucked youtube.com/watch?v=IVXloC4OigI

youtube.com/watch?v=YgdPTNlUuE0

Very cool but is my favorite by far youtube.com/watch?v=I-dH_SQgNXo

Eskidi bu meme bence

sie

Eskidi işte göt lâlesi

yanma koççum artık beyaz gavadlığı yapamıyorum desene erkek gibi :DD

Ben hanonum

*bahşişler*
Muhteşem bir sohbet, tebirk ediyorum.
Tahmin edin üç günde bile bump limite neden gelemiyoruz şimdi.

Meme yapın oğlum meme!

ATAMMM UYAN ARTIK MEZARINDAN KALK GAVUR PİÇİ KAFASI KESELİM DAYANAMIYORUM ARTIKKK YETERRRR ÇOK ÜZÜLÜYORUM AVRUPALILARA KARŞI KAYBETMEMİZE NE OLDU DA 3. DÜNYA ÜLKESİ OLDUK YETERRRRR ATALARIM MEZARINDAN KALKIN DA KURTARIN BİZİ REEEEEE ULAN REEEEEEEEEEEEEE YETERRRR

youtube.com/watch?v=_BXdPbBXxPg
>ywn find a nice Turkish woman and settle down in Turkey
why even fucking live

sen pAraLel(REİS beni bu kelimeyi söylediğim için affetsin) bir evrende falan mı yaşıyorsun brem
ne (you)ladığın postların fedora bahşişlemekle alakası var ne de /tr/nin anasının da sikilmesinin post kalitesiyle alakası var
bu nasıl bir zixindir aLL*xım

Bits are always welcome to fuck Turkish girls.

She is fat

instagram.com/p/BYf9HTehN0s/?taken-by=alice.mustang

Beynini siktiğime bak buzdolabı gibi vücuduyla cosplay yapmaya çalışmış hahahahahah

Cosplay kadar cringe bir şey yok

She has a nice size in my opinion. Just more Turk to love.

Izmir ne bekliyorsun ki ? İstisnasız her İzmirli Gavurlara özenip Avrupalı olma hayali kuruyor lütfen bana /p*L/ kaçkını falan demeyin eğer diyorsanız da ya İzmirlisiniz ya da g*Vat

Gözüm kanadı okumaya çalışırken, pol kaçkını değil mental retarde amk.

...

cCc

You can get better ones, Come to Istanbul take out your british pasaport in middle of the street and yell ''I'm European'' 9/10 tier qts will try to fuck you

EFENDİ OL! AKLINI ALIRIM S2K

I don't speak any Turkish though

moruQ ben izmirliyim buradaki herkes gavat karşıyaka sokakları al*Vi kırması dolu amk nefret ediyorum bu şehirden benim ailem asker kökenli olmasa onlarda gavat olacaktı all*htan ordudan oldukları için gavatlık yok onlarda.
ama gene de, izmirde gavatlarla beraber yaşamak > tokat'ın tezel kokulu köyünde çomarlarla yaşamak > boktanbul'un (k*Rdistan) herhangi bir yerinde yaşamak

Then wait till 2023, REIS will make everyone in the world speak türkish

orayı da k*rtler yavaş yavaş işgal ediyo diyollar ne diyosun moruq?
youtube.com/watch?v=HupSKBU7YCs

Reis nasıl full halı sahada 90 dakika koşturabiliyor bu yaşta ben arkadaşlarla küçük bir halı sahada 40. dakikadan sonra kesiliyoruz maçtan sonra 2 litre su gömmüşlüğüm var

karşıyaka'da hiç k*Rt görmedim hiç suriyeli dilenci de yoktu sahilde. diğer kısımlarını bilmiyorum

>karşıyaka'da hiç k*Rt görmedim

valla xocem bir tane bile görmedim. burada genellikle nu-male tipli alevi anadolular olur en fazla :DDD

>nu-male tipli alevi anadolular

Mehaba
Ben gay seksi yapmayı severim

ORDULARI PEK COK ZAMAN

k*rt erken uyarı sistemin eskimiş. güncellersen göreceğine eminim

Welcome home, brother.

xhamster.com/videos/koreli-hatunla-grup-orjinal-8235266

Ben kıçını taciz etmek istiyorum.

şehirde yaşayan genç (normi) erkekler karıların ilgisini çekmek için şekilden şekile girerler garipsenecek bir durum değil

mashallah

>an autist with a 5cm dick
I'd definitely like to see you try.

Tell your friends to stop cucking us

instagram.com/p/BMqqEJdjUpr/?taken-by=international.couple

instagram.com/p/BO5Z6B9jT7j/?taken-by=international.couple

instagram.com/p/BMqrSAmDfCb/?taken-by=international.couple

instagram.com/p/BMqqWwuD0Fa/?taken-by=international.couple

There is way too many Turk/korean couples i cant even post all of them

1.76manlet+fakir+çirkin=BETA olmak kötü hissettiriyor moruQ

HAHAHAHAHAHAHAH

Gook gavatlasa daha az götüm yanardı açlıktan ölüyor diye aldığımız zenci maymun gavatlayınca götüm yandı kara boğa posting durmalı bundan sonra

KARA BOĞA hareketi durdurulamaz moruQQ

I made you guys this meme, what do you think?

Saved thanks sven

en.wikipedia.org/wiki/Deluge_(history)
thank you for purging the filth Karl X

Yapma amk

bu sitede ilk defa götüm yandı bu orospunun yüzünden

...

Tamamdır bağışıklık kazandım.

SİYAHLANDI

Siyahlanmanın önünü alamazsınız

azeri türko ile zencinin fotosu vardı fb'de altında siyah derili diye sövüyolardı hatırlayanlar şukulasın AQ

sie

Bu götü yanık hademe delirtecek beni b*Yaz piçlerine ufacık bir şey desen siliyor tiradı iyice b*Yaz redditi oldu burası

Kartal yakacik tarafinda bulunan cafe restorantimiza komi ve garson ariyoruz

Komiye asgari ucret veriyoruz

Iyi bahsis cikan alkollu mekanimiz

Ayrica mutfaga kebabci aranmaktadir.

Kebabci Izgaraci etten anlayan izgaraya hakim birkac cesit de meze yapabilecek

Kebabci 3500tl maas veriyoruz

Mutfak komisi ariyoruz yetistirilmek uzere 1.400 asgari ucret veriyoruz

hocem komi ve garson arasındaki fark nedir bel altına vurmadan teker teker açıklar mısınız.

Koksal Baba > T*rks