Kurva anyátok

kurva anyátok

Other urls found in this thread:

histdoc.net/sounds/hungary.html
twitter.com/NSFWRedditGif

A nap kérdése: Hogy becézik Anont a családtagjai/barátai?

Fuszi

Nagyfaszú :x

beceneve csak a normiknak van

Dórcika

bocsi, lemaradt Dorkacica,Kislányom, Dórci

meg az apuci pici faszszopója is

rendben Kovács László Úr

Kovács László egy alfa aki jobbra-balra döngette a parlamenti gyakornokfiúkákat

Akarok venni téligumit, de nem találom a megfelelőt. Esa tecar super grip 9-et akarok, mert az idei adac teszten az lett a második, de se ebay, se amazon, sehol nincs. Mi legyen? Vegyem meg a contit (adac 1.), vagy elég a Kléber (adac 3.)?
Lol geci kekeltem

>Mi legyen?
igyál hígítót

Mi van tesi? Bevág a bugyi?

Járj busszal mint egy igazi alfa.

kussolj már te fogyatékos korcs szar

good morning hungary :3

Sajnos nem tudom megoldani tömegközlekedéssel. Pedig akkor hasznosabban telne a munkába járás.
Verd ki pajtás. Meglátod szebb lesz a reggel.

ne válaszolj nekem korcs féreg

Tudom, hogy tetszik család. Én bírlak. :)

én viszont utállak, rohadj meg korcs

És miért utálsz? Buddha egyik tanítás, hogy "Ha haragot dédelgetsz, az olyan, mintha mérget innál, és azt várnád, hogy a másik haljon meg." Gondolkodj el ezen tesi.

Húzzátok cigányok!

So they really think our languages are related?

Bullshit i say. You have too much consonants

igen igen nem tudom

histdoc.net/sounds/hungary.html
both languages went through a fuckton of changes
you have to take a detour through siberia to get to finnish from hungarian

you sound like a dumb neet, your opinion matters not

More like you'd have to take a detour through Sweden, Baltics and Germany to get finnish. Hungarian supposedly begins from the same area in siberia as all Finno-Ugric languages.

nem ő de ez nem igaz, nagyon utáltam valakit és rákot kapott, egy másikat halálra gázolt egy IFA (nem én vezettem)
az utálat nem kell hogy folytonos legyen

yes, and thats where its closest relatives are
after you get to them, you can start going west towards finnish

Szpurdó Szperdé! :D:D:D

Spurdö Spärde Purjo pora spora pore pörä pärs

A fideszesek miért barmolják szét az olasz herceg plakátjait folyton?

mert iligy szüzek

VONA VONA VONA VONA VONA VONA VONA

MINDEN NYUGGER MEGY A GÁZKAMRÁBA
AKASSZUK FEL AZ ÖSSZES NYUGGERT
DÖGÖLJ MEG SZARBÁN,DÖGÖLJ MEG NYUGGER,DÖGÖLJ MEG SZARBÁN,DÖGÖLJ MEG SZARBÁN,DÖGÖLJ MEG NYUGGER,DÖGÖLJ MEG SZARBÁN

A PÉNZTÁRCÁMBA JAJ DE NINCSEN PÉNZEM CSUHAJJA
A VONA ÚR MAJD KÖTELET TESZ A NYAKADBA

DÖGÖLJ MEG NYUGGER DÖGÖLJ MEG NYUGGER DÖGÖLJ MEG NYUGGER DÖGÖLJ MEG NYUGGER DÖGÖLJ MEG NYUGGER DÖGÖLJ MEG NYUGGER

NINCS MEGÁLLÁS A VONAton NINCSEN FÉK

HA NEM A VONÁRA SZAVAZOL AKKOR FELKONCOLOM A NAGYANYÁDAT, HA A FIDESZRE SZAVAZOL KIBELEZEM A NAGYAPÁDAT

őkegyelmessége I. viktor megmondta hogy ilyet nem akar látni ezért a tekintetes urak utasították a nagyságos urakat hogy takaríttassák el a pórnéppel

Nem tudom milyen téligumit vegyél, annyira nem értek hozzá, de te jófejnek tűnsz. Máskor is szoktál ide postázni?

NAGYON NAGYON NAGYON JÓ POSTA

kurva anyád korcs kívánom a lassú és fájdalmas halálodat

Akkor veled nem árt jóban lenni.
Klébert veszek. Vagy contit. Nem tudok dönteni. Köszönöm, nagyon kedves vagy. Szoktam amúgy, de mindig megkapom, hogy mocskos normi csanád féreg vagyok. Ilyen a c'est la vie.
Valószínűleg az lesz. Ritka a szép halál.
Hogy telik a napod amúgy? Jól aludtál?

szar fonal

kurva anyád

Heló megjöttem

kifele

ez
kurva anyád

Bálnafaszú

Add vissza a földjeinket riiiii!!

Na iszok egy almás hellt :D

inkább akkumlátorsavat igyál korcs

>aéa nincs bn

>Klébert veszek. Vagy contit. Nem tudok dönteni. Köszönöm, nagyon kedves vagy. Szoktam amúgy, de mindig megkapom, hogy mocskos normi csanád féreg vagyok. Ilyen a c'est la vie.
Ismerős érzés tesi. Pedig olyan nagyon nem is magas a léc amit át kell ugrani, hogy az ittenieknek normi csanád féreg legyél.
Amúgy észrevehető különbséget fog okozni, hogy melyiket veszed? Mert én amikor megvettem az enyémet volt hozzá egy eléggé elhasznált "mégegytélvanbenneazér" téligumi meg egy ugyanilyen nyárigumi, most meg egy 4 évszakos van rajta, de egyiket se érzem olyan nagyon másnak.

Na iszok egy kávét meg durrantok két cigit :D

inkább golyót durrants a fejedbe

A következő megálló: Zsolnay szobor

Na iszok egy Sopronit :D

proli

Szia Pécsfejű :D
Hova mész? :D

Heló :D
Lebuszoztam a főpályára mer megyek haza a szünetre:D

...

>Szerintem sokan csak mémelnek ezzel a khv dologgal.
na most már betelt a pohár
takarodj innen a kurva féreg korcs koszladéklakó anyádba

Én már itthon vagyok szombat óta, nektek nem ezen a héten van? :D
Jó utat amúgy. :D

Nem, a pollackon jövő hét a szünet :D
Köszi :D

Lehet, hogy nem így van. Azért írtam, hogy szerintem. Meg nem is azt mondtam, hogy mindenki. De azért etyetemistáknál ritka a khv.

> De azért etyetemistáknál ritka a khv.
MEGÖLLEKMEGÖLLEKMEGÖLLEKMEGÖLLEKMEGÖLLEKMEGÖLLEKMEGÖLLEKMEGÖLLEKMEGÖLLEKMEGÖLLEKMEGÖLLEKMEGÖLLEKMEGÖLLEKMEGÖLLEKMEGÖLLEKMEGÖLLEKMEGÖLLEKMEGÖLLEKMEGÖLLEKMEGÖLLEKMEGÖLLEKMEGÖLLEKMEGÖLLEKMEGÖLLEKMEGÖLLEKMEGÖLLEKMEGÖLLEKMEGÖLLEKMEGÖLLEKMEGÖLLEKMEGÖLLEKMEGÖLLEKMEGÖLLEKMEGÖLLEKMEGÖLLEKMEGÖLLEK

gilf olyan bassz meg szemekkel néz rám meg folyton érdeklődik mi van velem, de rossz lenne a lelkiismeretem ha megcsalnám bnt, pedig nagyon merev leszek ha arra gondolok hogy az elhasznált puncijába durranhatok

>Szerintem sokan csak mémelnek ezzel a khv dologgal.
Hát nem tudom, szerintem inkább csak nincsenek annyian, de hangosabbak, mint az akinek már volt bármi sikerélménye ilyen téren.
Hogyhogy olyan sokat kell vezess? Te vagy a svájci? Emlékszem, ő is mondott valami ilyesmit egyszer.

Halló, öreg, halló halló halló! Vedd már észre magadat! Halló halló! Szabad ilyet írni? Szabad-e? Micsoda dolog ez már, vedd már észre magadat! Halló, halló!

kurva anyátokat normi férgek
megint direkt elbasztátok a napomat
egyszer megtalállak titeket és élve kisütöm mindannyiótokat forró olajban

nem te basztad el inkább azzal hogy minket olvasgattál? sakkmatt

nem mert ti blogolhattok a facebookra meg a többi fosra is
menjetek innen a picsába

arckönyvön ilyeneket nem írogatok, mit képzelsz

Én tényleg nem akartam rosszat mondani. Csak arra akartam utalni, hogy nem elterjedt dolog. Persze vannak kivételek. De azok az emberek a már saját maguk miatt nem tudnak változtatni. Pedig a nagy része tényleg fejben dől el.
Ebben is lehet valami.
Igen, én vagyok a svelyci. Nem gondoltam, hogy ebből kiderül. Csak nem te vagy a profilozó?

nem baj dögölj meg
>Én tényleg nem akartam rosszat mondani.
nem a faszomat nem menj a kurva anyádba aljas fos

>Csak nem te vagy a profilozó?
Ja nem, csak jó a memóriám aztán be szoktak ilyenek ugrani, hogy kivel miről beszélgettem már itt korábban.

te ki vagy amúgy, biztos egy jelentős személyiség a fonálban akinek van egy varangy alteregója

Nem szerepjátékozom baromarcú

>De azért etyetemistáknál ritka a khv.
A normi karokon lehet

szóval kizárólag őrjöngeni jössz ide hogy megmond a csúnya normiknak mennyire csúnyák

Régen jókat lehetett itt békulni, de tele lett a fonál a korcs fajtáddal és elbasztatok mindent
Máshová meg nem tudok mebni

LOL DE PAPRIKÁS A SZŰZ KORCS GECI SZAKADOK XDDDDD

bázisolt büfészakos tanár

ez mind pepecselés
amíg a nők úgy gondolják hogy az előrelépésért rendben van faszt szopni, addig semmi se fog változni

ez kicsoda amúgy?

Van itt olyan aki unirónikusan a fityiszre fog szavazni?

Van itt olyan aki unirónikusan szűz?

Nagyon remélem, hogy nincs.

iszom, prolla

igen te

Igen én

jelen

Én nem mutatok szeretetet a homo gengsztereknek.

hogyhogy?

apu adócsaló anyu egy seggnyaló, muszáj valamiből megélni

a balosok mind fogyatékos hülyék, a jobbik meg gyenge szar

és ezért szavazol az orsós viktor maffiapártjára?

>North Korean electromagnetic pulse (EMP) attack on the US could wipe out up to 90% of the population through starvation, disease and societal collapse, a new congressional report has warned.

DOBD MÁR LE KIM

jó ez lófasz

Szerintem sok ember van Magyarországon, akiknek sok a szépsége és a művészete. Magyarország gazdasági fellendülését kívánom.

jobban örülnék neki, ha Viktor a következő választásokra már nyugdíjaztatná magát és a Lázár vagy a Szijjártó lenne a miniszterelnök-jelölt, meg talán épült már annyi stadion az elmúlt években, hogy a következő ciklusban az egészségügyre és az oktatásra is jusson, úgyhogy ja, miért ne

lol és mi változna ha nem a vajda lenne a miniszterelnök?
semmi

you got fooled, hungary is a pile of shit