/polska/

edycja antypedalska bo polska rodzina to chłopak i dziewczyna

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=WJ00JZ-ApMY
youtube.com/watch?v=6rnJosYUAQo
twitter.com/NSFWRedditVideo

edycja pedalska

Ech... Nie dadzą anonka co będzie próbował sie wymigać ale jednak ulegnie i dotknie beniza

zeby yzcie mialo smaczek raz dziewwcyznka raz chlopacyek nie user_

kurwaaaa co za klawiatura zjebana oddajta mnie mojego laptopa reeeeeeeeeeeeeeee

>straight boys in denial
Mowa o tym po prawej? No bo tego po lewej to można by nazwać "gay boy in denial" raczej.

ale bym jej wsadzal kutasa do mordy i sie w niej spuszczal

kto to

Moja dziewczyna

no i nowiusieńkie krzesło kupione i złożone

>tuk nie masz kogo napierdolić krzesłem

Było na wykopie

matke

co

ale krzeseł ogrodowych sie nie skręca Tomek

edycja prawdziwie polska

...

...

antypedalsko

nieironicznie w Tibię bym se pograł

pytanie do anonow prawiczkow i nie gejow
dalibyscie sie w pupe zrobic gdyby user wam dal swoja loszke 10/10 na cala noc

tak

>tug chłopaczek z robota wysłał zdjęcia
hnnnnnnnnng

tak, ale pod warunkiem ze nie musialbym robic tego z żadną loszką

>comment_2pbRQRgivbFH8VroYYY6ix2RjVrVYBAU

...

>on NIE wchodzi na wykop
ups haha

...

uproszcze ci - może sam byś tak pospierdalal gdzies gdzie nie ma lewakow?

jesli jeszcze dorzucilby swoja nieletnią siostre to bym sie zastanowil, ale w odwrotnej kolejnosci

...

opinia na temat lewego nacjonalizma

>ale w odwrotnej kolejnosci
że nieletnia siostra straponem?

ja z prawej

nie, tamponem

jak mniala by to zrobic zwiazana i pobita do nieprzytomnosci?

>tfw no bf

peniskiem wielkiego, umięśnionego czarnego kolegi z łańcuchem w ręku, który przyszedł jej na pomoc, duh

...

rozwal mnie

...

sa tu jakies anony grubasy co probuja schudnac
>tug 190/96

a czy w tej bajce byly smoki?

youtube.com/watch?v=WJ00JZ-ApMY

nom
19.7 bmi skinnyfat tutaj

to chuja tam grubas, idz plakac gdzie indziej seba

zostaw mnie czuje sie gruby zle mi z tym

...

>youtube.com/watch?v=6rnJosYUAQo
tylko dobre anony pamietajo

>A ja dalej bez anonka co by pochlebiał a czasem rękę pod spódniczkę wsadził
Jak żyć

kolega(żeński) ze szkoły nie robił mu rękopracy

Ilu tu userów pedofili? Prócz mnie?

to ja musiałem im robić rękodzieło

ech, przyszli z pracy, szkoly normiki jebane i sie zaczelo

...

fajnom masz dziewczyne user

czemu tzw fejki sie nawet nie staraja

...

dopiero teraz zdalem sobie sprawe na czym wzorowane bylo to przecinajace sie kek i przy okazji wszyscy wiemy ze to ty

spierdalaj sasza

Jakby to była prawdziwa dziewczyna to na 46 tweetów miałaby już 15 przesłanych zdjęć

>zapostuj slabego fejka z Sup Forums
>dostan 4 you
too easy (za łatwo)

bo normików bejtować się da byle czym
szkoła subtelnego trolowania dawno zdechła

>dopiero teraz zdalem sobie sprawe na czym wzorowane bylo to przecinajace sie kek
na czym

>Ponad połowa polskich pracowników nie czuje się zaangażowana w wykonywaną pracę. To rekordowo niski poziom, nie tylko w historii naszego kraju, ale również w skali kontynentu.
>Niskie płace, represyjne metody zarządzania personelem, wszechobecne podwykonawstwa i outsourcingi – to wszystko wpływa na zniechęcenie i brak wiary w sens wykonywanej pracy w Polsce. Obecnie, mimo relatywnie dobrej sytuacji na rynku pracy, ledwie 6,8 proc. bezrobocia, pracownicy nie czują się zaangażowani w to, co robią. Taką postawę deklaruje aż 52 proc. respondentów zbadanych przez Aon Best Employers. Jeszcze w 2015 roku było to 49 proc., a rok temu – 48 proc.
>Autorzy raportu podkreślają, że rekordowy jest nie tylko wskaźnik braku zaangażowania, ale również różnica pomiędzy podejściem do pracy w Polsce a w innych krajach Unii Europejskiej. W naszym kraju poczucie bezsensu i braku celu dotyczy aż 14 proc. pracowników więcej.
>„Odnotowaliśmy w tym roku największy spadek zaangażowania w polskich firmach, który obniżył się w porównaniu do roku poprzedniego o 3 punkty procentowe (z 51 proc. na 48 proc.). To bardzo dużo, biorąc pod uwagę fakt, że wskaźnik ten w Europie wzrósł o 4 punkty procentowe w stosunku do roku ubiegłego (z 58 proc. do 62 proc.)” – zauważają twórcy opracowania.
>Z raportu dowiadujemy się również, że o trzy punkty procentowe spadł wskaźnik pozytywnego myślenia i dobrego zdania o pracodawcyh – z 59 proc. do 56 proc., oraz chęci działania i rozwoju w firmie – z 51 proc. na 48 proc. Polacy w zdecydowanej większości nie czują się przez szefów doceniani, a sukcesów rynkowych przedsiębiorstw, w których pracują nie postrzegają jako swoich.

t. user uwodziciel turbo kutas

>Sup Forums
>nie z FBI

...

Пoвepь, пoляки нa cтaнoвлeниe тaкoгo Tepминaтopa cмoтpeть cлoжa pyки нe cтaнyт. Boтт тyт-тo мы их и cмeтём к хyям. Я зa тo, чтoбы oкoнчaтeльнo. Ho нe я бyдy peшaть. Boзмoжнo их в oчepeднoй paз пoжaлeют.
Ho ты пpaв, дa. Cнaчaлa пopядoк нa cвoём мecтe, a пoтoм yжe вce ocтaльныe милыe мoeмy cepдцy cцeнapии.

gosc z youtuba xDDDD

chociaż to jest nawet nie smiesznie.

>Zwróćmy się, Polacy na taki tepminatopa, aby zobaczyć płaszcz piki, a nie żeton. Boht tut - my do nich i zobaczmy hyyam. Jestem za to, to wszystko. Ale nie muszę próbować. Rozkwitają ich w następnym razem, kiedy się dopingują.
>Ale masz rację, tak. Początek procesu był na własną rękę, a przez to całe piękne środowisko cmentarza.
co

Nie dadzą takiej Kanan

...

nienawidzę was kochani

>Na tinderze prawie 80% mezczyn, licząc po atrakcyjności, zabiega o dolne 22% kobiet, licząc po atrakcyjności.
>Za to najatrakcyjniejesze 20% mezczyzn ma do dospozycji pozostałe 78% bardziej atrakcyjnych kobiet.

>Mezczyznie o przecietnej atrakcyjnosci "lajka" zostawi statystycznie 1 na 115 kobiet, czyli 0,87% odwiedzajacych.

O ile dosłownie nie wygladasz jak jebany pół-bóg, serio nie ma sensu startowac do ladnych kobiet.
Dla atrakcyjnej kobiety, koles o przeciętnym ryju wyglada jak gollum, gdyby gollum był , kurwa, trędowaty i z bielmem na gale.

Co ty kurwa pierdolisz, weż zjeżdżaj.

zrodlo

>Kochaj swoją waifu tak mocno, że na samą myśl czujesz ścisk w klatce.
>Łzy zbierają się w oczach jak tylko przypomnisz sobie, że ona nigdy nie będzie prawdziwa.

chociazby zasada pareta

...

teraz wiesz jak czuje sie szwed kiedy murzyn posuwa jego zone, podoba ci sie to uczucie?

>tug robi ci się smutno jak sobie wyobrażasz tych wszystkich ładnych userów a ty taki brzydki śmieć

>nie posiadanie $milionów i ruchanie modelek
bk

trump-sama~ >

They look like russian bydlo. Polish girls love money?

Wczoraj na jutubie ogladalem jakis filmik i kolo tam pokazywał screeny z jakiejs strony. Tak mi sie przypomniało, kiedy mi się przypomniało jakim spierdonem jestem.
Sprobuje wygrzebac z historii.

Jak nie dziewczynę to chociaż dajcie mi chłopca co mnie zaakceptuje

>tfw no showa bf

hello, I'm looking for my friend.
his name is Metrine Shlerba.
do you know him?

dajcie polityczkę

iktfbb

Wierz mi, Polacy nie będą patrzeć spokojnie na budowanie takiego Terminatora. I w ten moment my spierdolimy ich. Jabym chciał żeby na zawsze. Ale to nie będzie moja dezycja. Być może w kolejny raz ich pożałują (tutaj może być błąd)

Ale masz argument. Najpierz porządek u siebie, a potem wszystkie innie moje ulubonie szenarii.

____

To nie słowo-w-słowo, ale sens jest taki

yeah. fuck off

Lewactwo zaraz pewnie zaprzeczy , ale byłem wczoraj w Biedronce i usłyszałem , że LGBT buduje meczety

lewactwo ma jakis sens tylko w kwestiach ekonomicznych

uspokój się, nie ma greckie... ano okej, jest sasza

...

to troll. to wygenerowany tekst z jakiejs strony

Prześladowani w Irlandii Chrześcijanie donoszą, że aktorzy teatralni chcą zakazać klaskania.

Kto to

nie zrozumiałem ostatniego słowa