Kurva anyátok

kurva anyátok

Other urls found in this thread:

reddit.com/r/CringeAnarchy/comments/78zybj/robot_tells_his_mom_he_wants_to_fuck_her_sends/
twitter.com/NSFWRedditVideo

A nap kérdése: Ánon mit mondana, ha a lakásába belépve minden lány ott ülne a nappaliban, akivel valaha szekszezett?

meglepődnék és megkérdezném hogy jutottak be

szóval hazaérnék az üres lakásomba?

Felébredtem és nincs cuki Réka bn ;_;

Csak cepszeseknek jár sajnos.

Mindennapos fajkeverő propaganda

A gyengének félnie kell az erőset.

t. Mike Kong

>panelproli gyűlölködés

Halott vagyok-e? Mert az komolyan így van, hogy amikor valaki meghal, akkor minden kurva akivel a elhunyt valaha baszott annak a temetésénél terem.

Nem értem, de arra próbáltam utalni, hogy olyan a kép, mint az Irha Sámuel folytótartásos mémjei.

Te magyar vagy, vagy csak tanulod a nyelvet? Komolyan kérdezem.

Észt vagyok.

És mióta tanulsz magyarul? Meg egyáltalán miért?

ez a gyerek szebben beszél magyarul mint a tanyasi tonyókák a fonálban

De jó mém volt Peti. Központozni azért megtanulhatnál.

Turistáként jártam Magyarországra és tetszeni kezdett ez a nyelv, mert messziről úgy hangzik, mintha észtek beszélnének. Most már néhány éve foglalkozom ezzel. Magyar rádiót hallgatom és könyveket olvasok.

>központozni

hihetetlen mennyire sötétek vagytok

Az fasza. 4chanen kívül szoktad tudni használni valahol?

Mi a kedvenc magyar könyved? Rendes állami rádiót hallgatsz vagy valami zsidót?

Hú véreim, tegnap este a céges buliban többen is (köztük a pénzügyes meg az igazgató) azt mondták nekem, hogy részegen én vagyok a megtestesült #metoo kampány, mert mindig lökdösődősre iszom magam DD: lehet ezért nem közelednek hozzám a helyeskék, mert félnek, hogy megerőszakolom őket?

krindzs

Jesus was a Magyar

Ismerem egy-két magyart aki Észtországban lakik. Amikor összefutunk, akkor beszélünk.

nőjj már fel

mi?
mostmár a lökdösődés is nemierőszak?

Áh, inkább nem megyek több céges buliba :/

Tegnap óta ezt is tudom. De amúgy szerintük a férfiakat csak széklábbal lehet megerőszakolni, úgyhogy azért nem kötöm fel magam a véleményük miatt.

>De amúgy szerintük a férfiakat csak széklábbal lehet megerőszakolni
azt hogy?

Legalább belekötöttél a főnöknek?

Hát, na Egri csillagok tetszett már gyerekkoromban, mert azt először észtül szoktam olvasni. Most magyarul is. A kedvenc állomásom pedig Rádió 88.

>krindzsdows
Meg is érdemled

istenem te mekkora csicska vagy
nem is veszed észre magadon vagy csak szeretsz ilyen lenni?

ánon kipróbálja az új wolfensteint?

egyikkel se játszottam úgyhogy nem nagxon érdekel
az új ac-t viszont viszont lehet kipróbálom

Olyan bátor és modern

Hogyhogy?

user mennyit tett már az országért?

>sosem fogsz a római birodalomban élni és minden nap más hamvas fiúpuncit a farkadra húzni

hogyan lehet ezzel a tudattal együtt élni?

mikor megy már minden ratyi a gázba?

degenerált

nem, egy szar

>t. pedo ánon

Hiszem, hogy szar. Ez előbbi volt jó.

>nem buzi
>akkor biztos pedo
hibátlan logika

A rómaiak szó szerint halálra kövezték a buzikat a seregben lmao.

>sosem fogsz a római birodalomban élni és minden nap más ratykót halálra kövezni

hogyan lehet ezzel a tudattal együtt élni?

hogy aludtatok?

Megmeetoozta a rendező?

Elképzelem ahogy ömlik a könny a szemeiből közben meg a producergeci csorog a kis szájacskájából, kicsit fel is állt rá.

emily nem olyan lány

Az tök jó észt barátunk, örömmel halljuk, ha valaki más is szereti a magyar nyelvet pár magyaron kívül. A Rádió 88 meg szegedi, szóval külön jár a plusz, user. Csak így tovább, csak így tovább!

majd fogja nemsokára

látod azokat a szemeket? azok kérlek egy kurva elméjét tükrözik amint éppen mérlegeli mennyit kell nyeljen hogy híres legyen

Kuss legyen korcsok. Emily a házasságra tartogatja magát.
Jól. :D

Tesik most nézem hogy a Réka egy népnemzeti oldal képeit osztogatja meg ami az "értékek és nemzetek Europája" mellett száll síkra.
ADJ ADJ ADJ ADJ ADJ ADJ ADJ ADJ ADJ ADJ ADJ ADJ

a csanádja biztos valami kopasz agyatlan betyársereges aztán muszáj neki

ki az a réka amúgy

postázzad a rékát

>Réka egy népnemzeti
Azt szokta énekelni, hogy "Adj békét uram"?

csak az Ö betű!

szegeden senki sem öözik már, kivéve a tanyasiakat akik a környező falvakban laknak

pro tip:
ki leszel baszva pár nap múlva
érdemes lenne már az álláshirdetéseket nézni

bázisolt réka

TÉRJ ESZEDRE KOPPÁNY LÁNYA

azoknak is amúgy kisebb része már csak, főleg az öregek
amit észrevettem, hogy vásárhelyieknél nagyobb eséllyel fordul elő az Ő-zés, de nyilván ott is családi/mikorkörnyezettől függ jobban gondolom
há ez van há nem beszéheti mindenki a budapesti irodalmi matyart

A jövőbeli bnem :x

Vágom skacok, őslakos tiszai paparikazabáló vagyok. Ez az Ö már csak egy mém, ne triggerelődjetek.

mutasd az arád legény, ismerek egy rékát de annak van valami kis szőrös etyetemista numáléja, meglehet pakolni a kufferját rendesen

bárcsak megpakolhatnám én is egy kis szőrös etyetemista numálé kufferját rendesen

ez elég ratyis posta volt nem gondolod?

Most nem tudom de nagyon kis aranyos törékeny és cuki piszeorra van. Az apja viszont ugyanolyan magas mint ő lmao

abszolút nem lenne buzis ha nem te mész el elsőnek
át kell nyúlni és kiverni neki és akkor nem vagy ratyi

áhh, tegnap jól viselkedtem
meg az igazgató amúgy is most távozik a cég éléről, a következővel majd indíthatok tiszta lappal

és akkor mikor lesz mutatás mert engem is érdekel?

ez nagyon ratyis, fúj, maximum egy bizonyos fiúlányhoz nyúlnék hozzá de szerintem ahhoz se

te arra a parasztgyerekre emlékeztetsz aki ilyen tipikus őstulok volt bivalyerős de buta mint a seggem, az is minden bulin azt képzelte a falusi kocsmában van

>fiúlány
ánon azok is fiúk csak lánynak öltözve
numálékat dugni ugyanannyira buzis mint a csapdák mivel a viselkedés alapján egyik sem férfi

ez annyira lánynak néz ki hogy amíg nem húzod le a bugyogóját fel se merül hogy fiú, amikor lent van akkor már mindegy, vagy nem, nem tudom

bázisolt robot

reddit.com/r/CringeAnarchy/comments/78zybj/robot_tells_his_mom_he_wants_to_fuck_her_sends/

én általában ha leiszom magam csak bealszom, szóval eléggé szíven ütött, miszerint mostanában már aggróskodom is

Ahogy tudom, kerülöm a politizálást 4chanen, de...
Dúró Dóra kapcsán el akarom azt mondani, hogy mennyire elképesztően szomorú az, hogy egy családanya, aki nyilván tudja mi az az önzetlen szeretet és odaadás, máig képes nem csak mérhetetlen gyűlölettel élni a szívében, de ezt a gyűlöletet minden erejével kommunikálja is. Dúró hisz egy világban, amit ő szépnek és jónak lát, amiről úgy tartja, hogy ehhez fel kell emelkedne a magyar népnek. Hogy ez a jövő. De nem. Ez egy olyan világ, amiben kitaszítunk embereket, gyűlölünk embereket, csupán kirakatszerűen fogadunk el embereket és jogoktól fosztjuk meg őket, egy egyenlőtlen társadalmat teremtve. Ez nem az a világ, amire illene bármilyen pozitív jelző. Annak a világnak, amiben Dóra élni akar, minden jel szerint semmi akadálya annak, hogy egy embercsoportot, bármilyen szintű tudás nélkül, bármilyen szintű emberi érzés nélkül, bármilyen szintű szeretet vagy lelkiismeret nélkül lehet bántani embertársainkat és ellenük hergelni a társadalmat. Dúró szépnek látja az általa felvázolt képet, ám abban a képben nincs elfogadás, csak elnyomás, nincs szeretet, csak gyűlölet, nincs megértés, csak elutasítás. Gondolkodás, empátia és jóindulat nélkül. Aki ezt a világot akarja és ebben hisz, az egy hideg, korcs, zord, elutasító, szeretet és színek nélküli világban akar élni. És őszintén sajnálom Dúró Dórát, mert ő már ebben a világban él. Nagyon-nagyon rossz lehet.

Bazmeg miért redditről linkeled amikor konkrétan itt történt az oldalon?

>korcs
ezt az egészet csak ezért az egy szóért másoltad ide te korcs

élvezed a korcs világodat, te korcs?

hát ez egy vad menet volt

>átírom a facebookot 4chanre és akkor majd elhiszik hogy OC

te jó ég, őszintén nem tudom mit szóljak ehhez

ölnék

>0 azaz nulla kép anyuciról

ennyire képesek a békák, mint egy csapat tinilány

azt én is sajnáltam

voltam jógázni :D

Jógáz vagy :DD
Amúgy nem, az jó dolog lehet. Volt sok helyeske is?

lol te elég alfa vagy ahhoz hogy küldj egy képet a kukkerról anyunak?
akkor kuss legyen

anime az szar

Patkányhús 860ért
user iligy?

ja voltak
eléggé fájdalmas volt, nem vagyok valami hajlékony

jó étvágyat user, nem vagyunk irigyek
de én is benyomnék egy ilyen patkánytálat most

ugyanezt a szart megkapom 700 alatt

enném

A kis adag 680