Kurva anyátok

kurva anyátok

Other urls found in this thread:

index.hu/kulfold/2017/10/28/egy_ember_32_not_fertozott_meg_hiv-virussal_olaszorszagban/
twitter.com/AnonBabble

Apples are better

...

To be fair, you have to have a very high IQ to understand /kurva anyátok/. The humour is extremely subtle, and without the ability to understand multiple layers of irony most of the jokes will go over your head. There’s also the posters nihilistic outlook, which makes their personalities even more complex drawing heavily from Japanese cartoons, namely anime for instance. The posters understand this stuff; they have the intellectual capacity to truly appreciate the depths of these jokes, to realise that they’re not just funny- they say something deep about LIFE. As a consequence people who dislike /kurva anyátok/ truly ARE idiots- of course they wouldn’t appreciate, for instance, the humour in user’s existential catchphrase “DIE YOU FUCKING MUTT,” which itself is a cryptic reference to Matt Furie’s famous cartoon Pepe the frog. I’m smirking right now just imagining one of those addlepated simpletons scratching their heads in confusion as /kurva anyátok/’s genius wit unfolds itself on their computer screens. "What's with the fruits?", "What does kurva anyátok mean?", "Why do you always post an apple?" they ask themselves. What fools.. how I pity them.

- Idefigyelj, mondta komoran -, ha egyszer megígérted valakinek, hogy
ekkor és ekkor itt vagy amott leszel, és nem vagy ott időben, csak két
mentséged lehet: meghaltál, vagy olyan beteg vagy, hogy mozdulni se tudsz!
Hogy nem haltál meg, azt látom. Nos, mi a betegség, hadd hívjam a doktort?!
Elmondtam neki szorongva ott a sötétben, hogy mi történt. Nagyapám szó
nélkül végighallgatott. Mikor aztán kifogytam a szóból, megszólalt. Súlyos,
lassú beszéddel.
- Idefigyelj, mondta. Vannak emberek ezen a földön, akik úgy dobálják
ide-oda a szavakat, meg az ígéreteket, hogy azoknak semmi értékük nincsen
többé. Mi, Wassok nem ezek közé tartozunk. Ha mi mondunk valamit, az áll,
mint a sziklakő. Ha mi a szavunkat adjuk, azt tartjuk is, ha belepusztulunk
is! Érted?
- Értem, hebegtem megrendülve.
- Dehogyis érted, csapott le reám a szava -, de elmagyarázom úgy, hogy
megértsed. Látod itt a mellényem zsebében az aranyórát? Nagyapámtól kaptam,
amikor leérettségiztem. Amikor leérettségizel, a tied lesz. Ez az óra
számomra minden csecsebecsénél értékesebb. De ellophatod. Visszaadhatod,
vagy megtérítheted az árát. Ellophatod valakinek a lovát, a tehenét, ökrét,
vadászpuskáját. Mindenét ellophatod és visszaadhatod megint, vagy
megtérítheted az árát. Csak egy valamit, ha ellopsz valakitől, nem
térítheted meg soha. S ez az idő! Ha valakinek az idejét lopod, azt úgy
megloptad, hogy soha jóvá nem teheted. A várakozásban eltelt időt semmi
hatalom a földön nem hozhatja vissza. Nincs, eltelt, vége. Örökre elveszett,
és te voltál az, aki a jóvátehetetlen veszteséget okoztad. Érted?
Értettem. Úgy megértettem, hogy attól a naptól kezdve, ha valakinek szavamat
adom, hogy ekkor és ekkor itt vagy amott leszek, akkor már ott vagyok öt
perccel azelőtt, még ha vénasszonyok esnek is az égből, ahogy drága jó
nagyapám szokta volt mondani. Erre neveltem gyermekeimet és unokáimat is.

Kisszombat

takarodj zsidRÁKK

na megélte szpemmelni te korcs, elolvastam,
szar volt, volt főnököm is ezt osztotta állandóan

én vagyok a memegyár
már a RÁKpostázás is kezdi felütni a fejét

nem értem ezt a rák memét

És honnan jött ez a Zoltán ötlet?

What's this you've said to me, my good friend? I'll have you know I graduated top of my class in conflict resolution, and I've been involved in numerous friendly discussions, and I have over 300 confirmed friends. I am trained in polite discussions and I'm the top mediator in the entire neighborhood. You are worth more to me than just another target. I hope we will come to have a friendship never before seen on this Earth. Don't you think you might be hurting someone's feelings saying that over the internet? Think about it, my friend. As we speak I am contacting my good friends across the USA and your P.O. box is being traced right now so you better prepare for the greeting cards, friend. The greeting cards that help you with your hate. You should look forward to it, friend. I can be anywhere, anytime for you, and I can calm you in over seven hundred ways, and that's just with my chess set. Not only am I extensively trained in conflict resolution, but I have access to the entire group of my friends and I will use them to their full extent to start our new friendship. If only you could have known what kindness and love your little comment was about to bring you, maybe you would have reached out sooner. But you couldn't, you didn't, and now we get to start a new friendship, you unique person. I will give you gifts and you might have a hard time keeping up. You're finally living, friend.

én sem pedig én rajzoltam pélynttel

jöttök hearthstoneozni?:D

mondtad hogy mikor van a névnapod
ne akard beadni hogy tényleg perféciának hívnak vagy maifasz

Ejj de jól emlékszik valaki.

Őszintén meg vagyok lepve

autista vagyok

Ma öleltem rostost...

semmilyen csenre ne postázzál, tele van idegennyelvet nem beszélő őstulkokkal, begyepesedett emberek, mindig 3 hónappal lemaradva az aktualitásoktól

micsoda csalódás, könyvfejű butáknak postázik

dugni sose fogsz

milyen érzés rostost ölni?

Ironikus mert a konyvfeju geci csak magyar forditadt olvas kb

Mert mit kéne te korcs?

Eredeti nyelvet.
Vagy ha nagyon népnemzeti akarsz lenni akkor csak magyar tartalmat.

Baromság.
Csak az E-könyv olvasómról nem fogok képeket küldözgetni.
Azt meghagynám a Verne-t és Orwell-t olvasó művelt szakdelikvensnek.
(Van amiből meg igen is jó amúgy a magyar fordítás, nem értem mitt kell háborogni.)

Mámorító, amikor elvágod a torkát és lassan elfolyik a vére és kihuny a fény a szép szemeiből.....felszabadító

de minek?

Ajánlom a Well Wrought Urnt

hitler vagyok

az 1984 az állítólag nagyon jó

belépő szintű cucc gyerekeknek

Az amúgy.
Csak nem feltétlenül az irodalmiság végállomása, mint ahogy azt amerikaiak milliói gondolják.

...

Nem bírom kiverni a fejemből a franciás helyeske szemeit. Valami gyönyörű szemei voltak.

jah jó lenne kitépni a szemeit a teteméből

Ne kérd bántani

mi?

>Franciás
cigány?

francia vagyok

...

Jó posta
>nem bírom kiverni

Ne merd bántani

>kiverni a fejemből a franciás helyeske szemeit
Tehát akkor most kicserélted a szemeidet a franciás helyeske golyóival, meggondoltad magad, de nem sikerült mechanikai hatásokkal eltávolítanod őket?

lol fogd már be te béta ratyi

postázz képet, ratykó anna

ma órán mellémült egy lány és folyamatosan rám nézett és mosolygott közben
meg megdicsérte a háttérképem

mi a háttérképed?

Ez egész jó, még nem láttam

egy disznó, postáztam is régebben

mért nem egy korcs?

áh szóval egy szelfi

Egy éve buliztam utoljára.
Mit szóltok?

én legalább 7 éve nem
és?

én is évek óta nem
csak inni járok

Én is, szűk baráti körrel. Egyszerűen nem akarok új arcokkal megismerkedni, mert azokkal valószínűleg beszélnem kéne, amit kurvára nem akarok, mert le se szarom a mondanivalójukat.
Viszont ez is kezd unalmassá válni, hogy iszunk, aztán mindenki megy haza kibaszott korán, és ilyenkor az az érzés kap el, hogy semmi értelme nem volt, és inkább maradtam volna otthon.

>mindenki megy haza kibaszott korán,
Érzem amit érzel
t. már most hazafele megyek

ugyanez

én már minden volt barátommal megszakítottam a kapcsolatot
normi szar kifelé a fonalamból

Mi is fogyunk, valaki papucs lett barátnő miatt, valaki meg elment dolgozni Osztrákországba.

ja mi nem szoktunk korán hazamenni
8-9 körül kezdünk és 3 után szoktuk abbahagyni

na ja
nálam is ez volt az utolsó csepp amikor az egyik fogyi elkezdte hordani a cafat kurváját a társaságba meg amúgy is semmi más téma nem volt csak a rostélyos picsák
egy idő után mindig kifogást találtam, hogy miért nem megyek aztán a végén töröltem a faszba őket normibookról
a mai napig nem bánom

>normi szar kifelé a fonalamból
De nem vagyok normi, 6 éve volt utoljára, hogy csókolóztam egy dagi rostossal aki rámmászott.
Az eggyetlen dolog ami visszatart a telljes autizmustól, hogy a 8 éves gimi alatt lett pár rendes barátom akik szintén pestiek és ide is járnak egyetemre.

>barátom
kifelé

>csókolózott
>vannak barátai
>nem normi
gondold újra

Most amúgy kiderült, hogy a társaság volt az egyik tagnál, anélkül, hogy éb akár hallottam ia volna róla. Szóval faszák a dolgok.
Ha akarjátok holnap posztolk képet a csajról, hatalmas rosti lett belőle

>Most amúgy kiderült, hogy a társaság volt az egyik tagnál, anélkül, hogy éb akár hallottam ia volna róla. Szóval faszák a dolgok.
ez meg mi a faszom akar lenni?

Mi?

Bocs tes részeg vagyok
A baráti társaság átment az egyik sráchoz inni, anélkül, hogy nekem szoltak volna

duplák választanak, hogy melyiket alkalmazom magamon

nekem sosincsenek dupláim

összeszeded magad

kek

FOS POSTA
ROHADJ MEG

pedig most már ez a sorsod, user
most lefekszel aludni, holnap pedig tízig megmosakszol és felöltözöl, aztán rendet raksz

lófaszt

belenyúlsz a konnektorba munka közben?

Tesik

na mi?

na drukkoljatok, hogy megdöljek álmomban
jóéjt

Bebasztam

why do you guys always post a fruit?

this

are we taking over the hungarian general now?

mi a fasz

fasz

Lol szuicid user kaf
Még megölni sem tudja magát

>index.hu/kulfold/2017/10/28/egy_ember_32_not_fertozott_meg_hiv-virussal_olaszorszagban/
rostosok: 0
szűz alfák: 1

véreim, tegnap a kocsmában láttam egy 16 éves forma twinket, aki Green Lives Matter feliratú Pepés pólóban tette magát a tiniribiknek
valóban ennyire bázisolt lenne a Z-generáció? a mémerek is teljes értékű tagjai lesznek a jövő társadalmának, szép feleséggel, okos, szófogadó gyerekekkel, nagy kertesházzal és jól fizető állással?

Shadilay
Forza Kekistan

Ahaha epikus posta

nem öl meg feltétlenül

Mester műhelyben háromszor földelte le 400 Voltot, de csak fél hallása ment el. Engem 230 vágott meg eddig egyszer, de még itt vagyok.

>fél hallása ment el
hogy?

FÉL HALLÁSA MENT EL

Úgy, hogy a másik fele megmaradt

heló :D

heló

heló

zsö mapell bagett?

heló :D