Polish Lebensraum

So, despite all the memeing and such, it clearly turns out that in the struggle between decency and degeneracy, Poland comes out on top as the victor. West is degenerate, East is degenerate, only Poland is catholic. Clearly Poland is chosen by God, Christ of nations isn't a meme. Poland exports priests to the rest of Europe

So how do we make space for polish settlements in Europe? We already have a base in the UK and Ireland, not enough people in Germany but that's still something

The question is what do we do with the natives of the lands west of Poland? Do we put Germons, Anglosaxons and "Gauls" in reservations? Or should the noble Piast blood mix with inferior, libertine mongrels of the West, like it used to be with the Spanish in Latin America?

And how do we start? Brandenburg should go first? With Berolinsk?

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=s0OtrOYK9zs
youtube.com/watch?v=W4NCC0dUXks
upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/4/41/Polska1020-c.png/607px-Polska1020-c.png
youtube.com/watch?v=Okn2d1b2Jj4
twitter.com/NSFWRedditGif

nie zagalopowałeś się troszkę, husarku? polska mistrzem polski, wiem wiem. ale szabelką to już tak nie wymachuj bo skończysz jak ten kolega w poszukiwaczach zaginionej arki.

Obcinam tobie łeb szablą *chlast*

No, ktoś jeszcze?

Machanie szabelką ostatnio w modzie.

Gdyby nie to, że polska to jebany kraj trzeciego swiata, skorumpowana, komunistyczna dziura, która niszczy swoich obywateli, to bym się z tobą zgodził. Polska jest tak samo zdegenerowana jak zachód i wschód, przez przekupne władze, które za kilo cebuli są w stanie sprzedać cały naród.

W międzyczasie będziesz myslal, ze to niewiadomo jaka potega, zagryzajac kiełbase z 50% zawartosci soli drogowej,

> calm it

nice thread OP

Expand towards the Bosporous and ports on the Mediterrrean first, it sounds counter-intuitive but you'll need to stem
the rival migrations from the Middle East and North Africa first.

Polski kolonista gotowy na wytyczne dowodztwa hurrrr

Bo? Jest ewidentne, że Polska odstaje od reszty

>Machanie szabelką ostatnio w modzie
Ale jakie machanie szabelką? O czym ty pierdolisz? Dynamika w Europie jest taka, że jest tylko kwestią czasu jak Polska będzie wyspą stabilności w Europie

fuck off
sage

> ile linii metra w stolicy?
> ile sond kosmicznych?
> ile fabryk polprzewodnikow?

youtube.com/watch?v=s0OtrOYK9zs

co ten wykop

jaka ekspansja narodowcu hitlerowcu wpierdol byś dostał by się skończyło pajacowanie ucz się lepiej na poprawkę z przyry

Polska bedzie oaza stabilnosci jesli znacznie poprawi sie demografia 1.3 dzieciaka na babke to zbyt malo
Jedynym ratunkiem zachodu jest wojna z dzikusami, jesli do niej nie dojdzie to po zawodach

>Dynamika w Europie jest taka, że jest tylko kwestią czasu jak Polska będzie wyspą stabilności w Europie

Polska jest taka w chuj stabilna, ze za byle zły usmiech moze ci urzędnik zajebac majatek zycia.
Nic tylko uciekac do polszy. Po zielonej wyspie, czas na wyspe stabilnosci xD

Also, twój wykop jest na innym adresie.

go for it polska, if you whant rednecks/Hippies (brandenburg) and mudslimes/hipsters (berlin)
it is up to you

>West is degenerate, East is degenerate
that would be true for Saxony

>up to you

no na pewno kurwa nie jest plan ekspansji wojskowej up to jakaś spierdolinka piwniczna z gównochana

ja rozumiem cosplay zabawna sprawa eskapizm i w ogóle ale znajcie granicę bo żeżu wyjebało poza licznik

>> ile sond kosmicznych?
>> ile fabryk polprzewodnikow?
Tego Europa nigdy nie będzie miała, więc o co cho? To będzie domena Stanów, Chin i Indii. Stany się rozpadają, więc tylko tych 2ch państw, a one są od nas za daleko. A Europa zachodnia jest w takim stanie, że te państwa się posypią

>jaka ekspansja
no napisałem, jak koloniści z Wielkiej Brytanii

>The question is what do we do with the natives of the lands west of Poland?
wait a few decades, we don't have to do anything with them.

>koloniści

debilem jesteś to jest dosłowny plebs i podludzizm polski który tam pojechał żeby nachapać tępe mordy opierdalając panu brytowi gałę i pracując na robotach niewymagających ani wykształcenia ani intelektu powyżej 50IQ

>za byle zły usmiech moze ci urzędnik zajebac majatek zycia
aha, chyba kurwa w reality show

No i co z tego, Brytole są tak zdegenerowane, że będą spoglądać w stronę Polski, a więc automatycznie wobec diaspory

wyjedz na Zachod i sam zobacz ten rozklad

Dorosnij chłopcze, juz 27 lat mineło od komuny. Mało to spraw było z urzednikami niszczacymi firmy i wieksze inwestycje? Chyba jestes za młody, zeby chociazby pamietac optimusa.

a wnioskujesz z czego, osobliwego wyglądu gówna w muszli klozetowej? debilem jesteś już raz powiedziałem

What's with the massive uptick of Polish shitposts of quality lately?

How many of you are drunk while posting?

Create the intermarium, my Polish friends, I'll come there and help you

Like youll ever achieve anything. youre polish. proud but extremly useless people.

taking a shit atm senpai

odezwal sie zlotousty, dziwko zapraszam Cie w dzien mojej wyplaty, wiesz co wtedy robie, biore ze soba paszport i zapierdalam z canary wharf na heathrow po pracy i smieje sie z takich cebulakow jak Ty, co gdzies tam za marne 8 tysiecy jebie i mysli ze jest elita (8 tysiecy zgarnia byle lamus na szmacie w UK) wypierdalaj

haha im taking a shit and a german appears. speak of the devil

jw patus bez szkoły ani rozumu w zakutym łbie

dude what the fuck

>everybody assholes/idiots but me

okay, op, we get it. you have a need to feel better about yourself. abandon thread.

wnioskuję po stanie tamtejszej kultury, a debilem jest twój ojciec

byłem, widziałem

>Germany
>kek

A potem ciebie napierdalają i każą wracać do swojego kraju.

Już ten scenariusz znamy, ale jak już z siebie robisz bydło, to przynajmniej udawaj, że jestes z ukrainy, albo innej rosji. Bo potem kurwa nawet na wakacje nie można pojechać pozwiedzać normalnie w UK.

tak sobie tlumacz, pracy na CW nie dostaniesz bez wyzszego wyksztalcenia ale co moze wiedziec Janusz co mieszka w chacie z gowna w powiecie, ktorego nawet google street nie odwiedzilo.

>stanie tamtejszej kultury

chuja się znasz na czymkolwiek za dużo memów z Sup Forums albo jesteś ruskim agentem

co tam pyszczysz nosiworze uważaj bo zaraz ci się przerwa skończy i pan nigel batem przez chamski ryj zdzieli

youtube.com/watch?v=W4NCC0dUXks

there is more to life

hey polacks in this thread, my gf is polack and every time we drive to Kraków to visit her family in my jaguar they get all jelly

why are you people so extremely jealous?

Poland is the mexico of europe

sami Brytyjczycy mówią już o końcu Wielkiej Brytanii, jest kwestią czasu kiedy porządek społeczny się tam zawali, ja tylko otwarcie o tym piszę

>sami brytyjczycy mówią

kto? debilem jesteś

dunno, but same happens with my gt86. Good thing i have a garage.

Pani jadzia, co jej syn był w wielkiej brytani i mu sie nie podobało, bo bijo.

jakie bydlo, czlowieku pracuje jako analityk w RBS, codziennie mam doczynienia z powaznymi klientami, rozmowa z wami przypomina mi zapasy w blocie ze swinia, wy to poprostu lubicie. Dalej Janusze jebac na 500+

>kto?
Peter Hitchens choćby, więc dopóki nie przyjdziesz do mnie osobiście i nie obciągniesz mi, to nie zaśmiecaj tego tematu swoim cebulactwem i sebizmem

ale smród cebuli powiał

Poland will be a lot less cancerous than Russia, Western Europe or USA if they become the most influential local power so I'm fine with this

Germany has lost enough clay, annex Kresy instead

A zmieniłeś już imię na Owen albo George? George Kowalsky?

Ale mów za siebie, jako polak w UK, choćbys pracował kurwa w ONR, to i tak będziesz społecznie traktowany jako polish vermin, bo kurwa taką markę sobie wyrobiliscie na wyspach.

This actually makes sense.
I, for one welcome our Polish overlords
Bog, Honor, Ojczyzna

> We already have a base in the UK

Bathroom plumbers? Epic.

open your heart to Him

>peter hitchens
>relewantny

ty kurwa biedaku nawet nie wiesz jak szydzę z twojego nieuctwa
rzucisz nazwiskiem i chuj z tego masz bo ja znam człowieka i wiem że dosłownie w każdym aspekcie życia przesłania go jego brat zmarły lewak XD

t. 100 dollars per month

Mowite po angielsku jebany pedaly

I'm quarter Polish, do I get put in a "reservation" too???

Give Germany its land back. Take a Black Sea port

I co, że nierelewantny? Liczy się diagnoza, a nie pozycja, jesteś po prostu zbyt tępy i mało zorientowany, żeby ze mną rozmawiać

a janusz karwasz-mąka diagnozuje że najlepiej putinowi lagę ciągać co teraz

>Slightly concerned about terrorist attacks, since i visit catholic World youth day in Krakow.
>Look for Muslim.
>Only 20.000.
>Feel comfy.
If only all Europe embraced Catholicism wholehearted, we wouldn't had that problem.

>Liczy się diagnoza, a nie pozycja
Wykop w czystej postaci

gj on the gt86, in considering one as my idc drift car

I swear though, life's hard in Poland when you got a 100k+ car with a foreign license plate

Actually, the Catholic Church is one of the strongest advocates for the Islamification of Europe worldwide. The Pope is a tireless proponent for Islam.

>back

What did he mean by this?

>RBS

a zone i dzieci masz?

Ja nawet na Wykop nie wchodzę ćwoku. Co ty masz z tym Wykopem? Daje wyraz temu co piszą inni, a ty naprawdę jesteś nieoczytanym tępakiem

Jestes pustaku 100x bardziej zalosny od osla ktory zalozyl ten temat, okreslas sie juz jako Londynczyk? Nie ma od was obsrancow nic gorszego

Polaks are probably the cringiest posters and they are often degenerates

mcfucking kill yourself

Topkek not even a single street in your shitty country wasnt built with EU (our) money. How about you give us back Pommern, Silesia and Prussia (you can keep Posen its naturally Polish) and Annex parts of Belarus/Ukraine

ale filmiki na jutube to jeszcze nie jest oczytanie panie Kukiz XD

You don't get do decide anything. I mean for now you do, but the future is very dark, so it will be rather the other way around Dieter

>bondź oczytany
>nic innego nie rób, oprócz wyzywania innych od debili

mama ci powtarza macius, ze jestes inteligentnym chłopcem?

Widzisz, już pozostały tobie tylko takie marne odzywki, idź pierdol swoją matkę kurwę

Dostosowuję swój przekaz do poziomu, tak niestety wygląda życie. Poza tym, to on zaczął mi wyjeżdżać od debili, więc, patrz pkt 1

>pozostały tobie tylko takie marne odzywki
>idź pierdol swoją matkę kurwę

co to prawactwo robi z ludźmi

You cut a deal with the Russians in '39 to split their country in 2, you dumb kraut. As you almost did with mine.

Without you and the Russians being so greedy and slaughter millions of white people, the world today would be so much much better.

Give us back our clay, and we give you some eastern european clay.

>pisz głupoty
>dziw sie, ze jestes wyzywany od debili
>Dostosowuję swój przekaz do poziom

Prawie jak na wykopie!

>not my pope
>call the crusade
Nobody give a shit what cuck part of church is saying , not people, not priests, no one.

You can instead give us some of your clay, since polish army is bigger and stronger than your pathetic forces.

a jaki to ma związek z tym co mi zarzuciłeś na początku? Kolejny niedorobiony?

I see that German school system really sucks still. Do they tell you this at school?

upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/4/41/Polska1020-c.png/607px-Polska1020-c.png

Dark - current Poland, light - Poland since EVER basically. So better STFU already about silesia etc. and give us back Chociebuż and Budziszyn, you thieves.

Z tym, że nie masz doswiadczenia zyciowego i poza obelgami i pierdololo z korwinowskich filmików nic nie potrafisz powiedziec.

Ale już tam, klej. Leć na wiec KODu bo chyba wam stołki podpierdolili, przecież masz o co walczyć nowoczesny.

Chyba cie pojebało, jesli ci sie wydaje, ze każdy kto nie popiera ekstremalnego prawicowego dziadka, jest z kodu.

Dla jasnosci, tez jestem prawiczkiem.

Be glad you even exist, your country is only a buffer zone.

Przecież to ty jak na razie przyszedłeś tutaj, żeby na mnie szczekać i nic nie wniosłeś do tego tematu, nawet jeśli jest to trochę banter. I ty mi zarzucasz poziom filmików Korwina? Jesteś pustakiem

Kraut thinking they are relevant outside of their economic sphere.

Your asshole is fucked by US military because you can't get your own, unless you plan on drafting refugees.

Okay, how about an actual argument now, Hans?

Pojebany socjalistyczny narodowiec?

ITT: youtube.com/watch?v=Okn2d1b2Jj4

Hmm, yes. God's chosen people.

>Be glad you even exist
And you also, should be glad for that.. You only exist thanks to allies kindness. But with a price of course. Do you even know, what every of your new chancellor have to sign? Do you even know, what germany sign after WWII, and after east germany reunite with west? You're nothing more, but a puppet state for americans. More like 51 state of america.

Of course, poland is still small, and irrelevant, but money only needs time, and germany will be a puppet state forever.

Ja tylko powiedziałem, że polska jest gównem, a ty zacząłes pierdolic o wielkiej polsce, z komunistami u sterów. I kto tu jest debilem?

zgaduj dalej

>Germany exists

BRD isn't germany. It's america with a mask.

eh, no tego typu poziom to nie jest mój poziom. Tak jak myślałem, płytki prostak

Get back in your cuck shed mehmet, you're lucky we let you filthy germaniroaches continue existing after two attempts at exterminating white people

Oczywiscie, ze to nie jest twój poziom. Dlatego cały czas polecam ci dorosnąć, zanim będziesz pierdolił głupoty.

>Hitler
>Attempted to extermanate white people

>America
>Goes from 80% white to 60% white

kek