/ex-yu/

Bosanci i srbi kakva jada i siromastija hahahah

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=CGsYv64YUMc
youtube.com/watch?v=gChOifUJZMc
youtube.com/watch?v=b9TpnK-WvFE
informer.rs/vesti/kolumne/158424/DOSTA-ZLOCINA-Najnovija-kolumna-Dragana-Vucicevica-SRPSKI-PUT
youtube.com/watch?v=iNYk0MDVcjU
youtube.com/watch?v=ukitDZ29P5E
youtube.com/watch?v=YyMi_itzgFs
twitter.com/NSFWRedditImage

prvk za anome

>pass user
top cec kakav jadnik

želim na godišnji ali ga želim sačuvati za prvi mjesec kada padne sježina zlu netrebalo
mrvicu sam depresivan zadnjih par mjeseci. i debel

Parovi > nocna mora

bez debate

samo ako si balavac rodjen posle 2000-e

hoću da imam komad zemlje, i jednu dobru, vjernu ženu. imali bi kolibu i dječicu, i svi bi živjeli od plodova zemlje
bili bi prosti i srećni
imao bih vjere
volio bih

ubi se dudlachu crvatskog mlohavog penisica

t.balavko

biti rodjen posle 2000 te pravi superiornom osobom

>t. crvatko dudlachko

ta nocna mora mi nikad nije bila nesto
a reality je sranje totalno

evo jedan samo za tebe

Nekdo bi moral ustvariti panjugoslovanski jezik iz naših treh (šestih) jezikov, da bi bila ta nit pravična in enakopravna za vse!

pish pish crvoje i zasto se sluzis srpskim jezikom kad pises?

gledam senke nad balkanom dbi

mrš komunjaro

balavko na aparatusima

t. vuk vikernesović

aha, i onda svakih par godina naleti random banda i siluje ti i ženu i dječicu

kako bi te uhvatio i izjebao

zašto se služiš latinicom kada pišeš, Nikola?

on bi jos uvek zivei u nasem kontekstu samo ocepljen teskonoski, ne znam kako bi bez interneta dbi, internet je ljudsko pravo i zabraniti deci pristup internetu ako hoce je zlostavljanje

Бићe бoљe 2015.

youtube.com/watch?v=CGsYv64YUMc

prva misao kada cujte ovu pesmu?

zato sto je i latinica srpsko pismo crvatcino glupa

zalosno

>When it comes to which neighbor's history and culture they are most familiar with, 47.4 percent picked Serbia, followed by Albania (16.5 percent) and Bulgaria (8.3 percent)

>Albania (16.5 percent)
>Bulgaria (8.3 percent)

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
even if you control for albanian/muslim respondents it will still be higher

why the fuck are macedonians so mean to tatars

takšno žalost bi prej pričakoval od Slovencev, ampak očitno so se naše bede nalezli tudi Hrvati

crvoslayer ovde svaki crvat i crvatoljubac ce biti slayed

>zato sto je

Sto? Sto čega?

Misliš "što"?

hahahah Srbi ne znajo pisati v lastnem jeziku pwnnnnd

samo Srbija

youtube.com/watch?v=gChOifUJZMc

Razdoblje koje nam slijedi bit će, kao i svake godine u ovo doba zadnjih skoro dva desetljeća, obilježeno kultom žrtve, križnim putevima, spodobama u haljinama koje mašu kandilom i raspiruju mržnju, šatorašima i državnim vodstvom za koje je glasala većina od manjine koja je izašla na izbore.

Ponovo će nas pokušati uvjeriti da se besmisleni rat isplatio, da nam je sad mnogo bolje nego u "mraku" i da u društvu postoji skupina ljudi koji vrijede vise od drugih te stoga valja poštovati njihov "dignitet" masno unovčen nezasluženim mirovinama, reketarskim poslovima, besplatnim autima na koje imaju pravo svakih nekoliko godina, privilegijama i povlasticama.

Bit će to neobično duga Noć Vještica.

vi ste CRVATI

CRVI

gomila GUZOBOLNIH CRVA

pokatoliceni jadnici bez JEZIKA, bez KULTURE, bez ISTORIJE

jedino sto znate je ubijati neduzne, znate lizati dupe drugima da bi dobili saku zobi

za saku zobi biste potamanili milion ljudi

FUJ GADOVI I OVI DOMACI STO SE LOZE NA CRVATSKE CRVOVE

youtube.com/watch?v=b9TpnK-WvFE
samo ljubav

Legendarni guzobol.

Članovi produkcije su odlučili da je pravo vreme da, nakon Jelene Golubović, koja je unela pravu pometnju, u "Zadrugu" uđe još jedna učesnica. Zadrugarima će to biti veliko iznenađenje, jer sigurno, posle Jeleninog ulaska, ne očekuju da će im se u skorije vreme pridružiti još jedan takmičar, odnosno takmičarka. Produkcija ne želi da otkriva o kome se radi, ali u pitanju je jedna veoma atraktivna devojka, koja zna tajne mnogih Zadrugara i spremna je da ih otkrije - rekao je izvor blizak produkciji za Pink.rs.
Zadrugarima sigurno neće biti svejedno kada vide ko im je konkurencija u trci za pobedu, a kako će dočekati novu učesnicu, kao i kako će se ona postaviti prema Zadrugarima, saznaćete večeras.
Ne propustite da saznate ko ulazi u najgledaniji rijaliti na ovim prostorima, "Zadruga", u vanrednom ubacivanju, večeras, od 21:30 časova samo na TV Pink!

gospodin Dragan J Vucicevic opet pokidao

>Naše je, dakle, da vodimo srpsku, nezavisnu politiku. Da štitimo svoje državne i nacionalne interese i da sa svim velikim silama, koliko god je to moguće, budemo u najboljim odnosima. Mali smo mi da bismo započinjali ratove i isterivali belosvetsku pravdu. Ali ovde na Balkanu smo dovoljno veliki da bi se i naš interes uvažio. Osim, ako neko neće ponovo da ratuje. Osim, ako nekome zaista nije plan da krvavom silom razrešava Balkan. A sve i da je tako, nama je opet najpametnije da se držimo 'srpskog puta', da više nikad ne krvarimo i ne ginemo, da se više nikad ne koljemo za bilo čije više i veće interese.

informer.rs/vesti/kolumne/158424/DOSTA-ZLOCINA-Najnovija-kolumna-Dragana-Vucicevica-SRPSKI-PUT

Jedini realan srpski novinar

youtube.com/watch?v=iNYk0MDVcjU

djockov bes se siri srbijom

OBSSESED

svako ko mi ne da (you) je srbin

Koji ste lik iz ''Senke nad Balkanom''?

Ja sam Krojach.

jos su cmarobolni jer su Parovi bolji, gledaniji, popularniji, imaju vise memova nego njihova nocna mora koja ne ide vec 10 godina lol

ovo

ajd pozurite jebite me dok sam vruc, kad se ohladim necu valjat

alo bre, nabije ti pas majku u sunce žarko!

meni ova kurava sto je jebe stanko omiljeni lik dbi

O V O
V
O

...

dokle ce maloljetni srbijanci da guzobolisu ovako

ajde lepo da se nadjemo negde ko ljudi i jedni drugima da izdrkamo, bice nam lakse

neka neko objasni ovo

ako guras biciklo napred (nisi na njemu) i zakocis zadnjom kocnicom, zadnja guma izgubi trakciju i kliza
ako zakocis predjom biciklo stane u mestu i hoce da se prevrne preko prednje

ako guras biciklo unazad i zakocis zadnjom, biciklo stane u mestu i hoce da se prevrne preko zadnje
ako zakocis prednjom, prednja izgubi trakciju i kliza

btw ja sam uvek imao 5 u fizici i ne razumem ovo sta se desava

posuj frizuricu

postaj frizuricu molim te

ti si moj najbolji a ujedno i jedini prijatelj na svetu

uuu, kvazi-HBOjevska srbska serija! To si pa moram pogledat.

samo da napomenem da sam isao i na takmicenje na fizici i da sam bio prosao i onda se ispostavilo da nisam kao, tacnije zamenili su imena na testu moje sa nekim bogatim deckom koji je bio u mom razredu tako da sam bio nepravedno sabotiran

pa zato sto kada guras bajs napred i zakocis zadnjom kocnicom kako mislis da se bajs prevrne preko zadnjeg tocka kad ides napred?

postaj frizuru jos samo ovaj put molim te

youtube.com/watch?v=ukitDZ29P5E

Nova epizoda PrimeTime je izašla

prijatelju moj jedini reci mi nesto molim te?

vise me zbunjuje zasto prednja guma ne izgubi trakciju i oocne da kliza

lol kolko si glup
pa odgovori na moje pitanje prvo i tako ces odgovoriti i na svoje

>oni neironicno komuniciraju sa pederkom

krindzam na ove novopedere dbi

ubi se gownarko

>lol kolko si glup
znao sam da ce to neko reci dbi, vidi inace ja razumem da ne moze da se prevne preko zadnjeg kada ides napred dbi ali zasto nikada nece da kliza prednja nego se uvek hoce da se prevrne, bez obzira na brzinu ili druge faktore

ovo je pametno pitanje

>bez debate
>debate
>they use an anglo word when the could be using ''cпop'' instead
Disgusting.

>Ireland
wtf

aj pre nego sto vam odgovorim i objasnim recite nam koliko ste razreda ponavljali i koji razredi su u pitanju

debata je srpska rec, srpski jezik je jedno 4000 godina stariji od sklepanog engleskog jebo te on

zato sam ga i obrnuo misleci jer je pritisak na drzaljki ali nije jel kada ga obnes i guras unazad opet ce uvek guma prva koja je ka direkciji smera hteti da se prevrne biciklo preko toga lol fizika je cudna dbi dbi

ja sam trebao da budem vukovac ali je jedna devojcica mi otela titulu jer je prosla dalje na takmicenju od mene iz lakseg predmeta bukvalno irl stat padding, ja sam objektivno bio bolji i vredniji clan drustva ij po tome zasluzeniji da dobijem tu nagradu dbi ali moja sreca je vec i sam znas

ovo dbi

pa i sam Isus Hrist je govorio Aramejskim jezikom za koji je dokazano da je u stvari srpski jezik

>zašto se bicikl ne prevrne preko stražnje gume kad zakočim?

jel ovaj iz amerike stvarno ovako glup ili se zajebava

>nikad necete vidjeti pik rilejted na Sup Forums

>srpski jezik je jedno 4000 godina stariji od sklepanog engleskog jebo te on
пpoдължaвaй c мeмeтaтa и cлeд 4000 гoдини и ти щe пoчнeш дa cи ги вяpвaш

U prvom razredu osnovne skole, bukvalno drugi dan skole ikad, resi uciteljica da organizuje glasanje za predsenika odeljenske zajednice.

Kandidati su bili jedna mala polu muslimankica, jedna klinka streberskog izgleda i ja.

Glasanje je bilo tajno, i uciteljica je shillovala za mene jer sam bio pravi starmali i ja sam se nadao da ce svi decaci biti za mene (njih 10) a da ce devojcice biti podeljene izmedju ove dve.

Na kraju, muslimankica je imala 10 glasova, streberka 8 a ja samo 5. Bio sam jako nervozan i razocaran, a kad sam dosao kuci plakao sam i razmisljao kako svima da im se osvetim.

I dalje planiram...

oблaдaнa ли ти ce cтpyвaм? дa oт лyцифep и бyдa, лeлe oткaчaм тoлкo ми e якo

ne pitanje je zasto prednja nece da kliza i uvek se prevrne

Tako tako samo vi dudlajte strancima

djocko staropeder je opozvao laznu dudl memu

zasto im se nisi osvetio do sada?

10 godina je proslo od tada ali jos uvek nisam skupio lovu i nacin da kupim oruzje

чичa Дpaжo мoлe тe дeвoјкe
дa им пycтиш ca плaнинe мoмкe
дa их пycтиш бap нeкoлкo caти
пa их oпeт y плaнинe вpaти

>zasto prednja nece da kliza
Zato što se prevrne.
>uvek se prevrne
Da

teorija kako se ovo desilo? jer islamska devojcica nosila ili kako se vec zove

>мeмeтaтa
my fucking sides

ma nije, nego joj je keva jedna poznata pevacica i svi su se njoj uvlacili u dupe

ne mozes objasniti fine detalje pitanja krajnjim odgovorom, to bi bilo kao da objasnis zasto je 1+1 =2 zato sto jeste

ovo je dublje pitanje od toga dbi

>oблaдaнa ли ти ce cтpyвaм? дa oт лyцифep и бyдa, лeлe oткaчaм тoлкo ми e якo
>oблaдaн(a)
>(a)
>(female)
Post tits or gtfo :^)

uporabite kirilico prosim

finale skins-a prva sezona je najbolje finale serije ikad DBI

youtube.com/watch?v=YyMi_itzgFs

zasto si tako glup, ocigledno si rodjen samo da budes starleta i da svrsavamo na tvoju frizuru

molim te postaj

teski krindz

osecam te, ja sam imao u razredu jednog bogatog decka isto tako koji je na krao tudje uspehe i poklanjali mu ocene, ko zna kolike su pare iza scena