/tr/

ZENCİposting edisyonu

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=WtOs6iPzJMY
twitter.com/AnonBabble

KARA BOĞA (PBUH) ne göt yaktı bee

elhamdülilBOĞA

aynen moruQ

Vax bokistanım vaxxxxx

ching chong pong

2015'te herkesin puanı düşmüş

T. Ortalamayı düşüren

IQ ortalaması 88 olan bir ülkede yaşadığın gerçeğini değiştirmiyor bu.

>pkk teror orgutudur, abdullah ocalan bebek katilidir

>küçük kızları ağına düşürüp sixmemek
oxxx bee ne güzelmiş 15 yaşındaki ammm

greentext at

>kız bul
>sik

kızı nerden buldun kızı nasıl siktin

zihninde buldu
zihninde sikti

>zihinde fotoğrafını çekip belgeledim
:))

youtube.com/watch?v=WtOs6iPzJMY

>komşu ziyarete gelsin
>gerçek bir sıçan gibi odana kaç
>shitpostlamaya başla
>içerden çatal bıçak sesleri gelsin
>acıktığını hisset
>dolapta odadan çıkmaktan korktuğun zamanlar için zulaladığın snickerslardan iki tane göm
>tam hepsini ağzına tıkıştırmışken 15lik komşu kızı kapıyı açsın
>ekranda hentai açık
>sweating.jpg
>o anki heyecanla alt tab yap
>bayrak koleksiyonum
>meraklı gözlerle "user abi bu bayrakların hepsini sen mi topladın?" diye sorsun
>"evet, ben eskiibnelerdenim"
>kız cümlemi bitirmeye kalmadan dudağını ısırsın
>bana doğru eğilsin
>kulağıma "hayatını moğol at sikiştirme forumunda harcayan aptal ve obez sıçanlara bayılırım" diye fısıldasın
>dudağımdaki snickers parçasını alıp ağzına atsın
>kızın babası aniden kapıyı açıp ikimizi de götten çatır çutur siksin

koçum çok beğenmiyorsan siktir git her tiradda ağlamanı mı çekeceğiz

alper doğan
alper doğan
6 minuten geleden
Sürgün ezikler.....kiyamete kadar havlayacaksınız..

ulan gotu yanik t*Rk picleri sizi

kendimi bildiğimden beri sabah uyanmaktan nefret edenler camiasındayım. şu sözlükte bile sabah 20 alarm kurup uyanamamak, sabah çalan saati duvara atmak, sabah uyandırmaya çalışan sevgiliye aduket çekmek vb ne konu varsa dert yanmışımdır. okul hayatında ilk derslerin tamamına geç kaldım, iş hayatında mesai başlangıcı + 1 saati geç kalmaktan saymadım vs. şöyle bir geri dönüp bakıyorum, aynı evde yaşadığım insanlarla yaptığım kavgaların bile net %90’ı sabah cereyan etmiştir, çünkü tam dayaklık bir baş belası olarak uyanıyorum ve normal kişiliğim kalktıktan sonra 80 kbps’la aheste aheste download ediliyor. uykumu ne kadar almış olursam olayım durum bu. ben de bunu kabullenmiş, boynumu bükmüştüm artık n’apayım. ta ki işten çıkana kadar.

hayatının 37 senesinde sabah 6’da kalkması gerekip bunu 7-8’de söve tıslaya ancak yapabilen ben, dalga geçer gibi o dönemde blink diye 5 dedin mi kalkmaya başladım. ama nasıl mutluyum, nasıl bir mutluyum. o mr. hyde’lıktan eser yok, bildiğin heidi olarak zıplıyorum yataktan halıya. kahvemi koyuyorum hemen, o olana kadar çiçeklerimi sulamaya girişiyorum “kappıyı çalınca bir gün sardunyaaa” diye dans ederekten… sabah 5 ulan 5! “şimdi fransızca çalışıyııım, sonra biraz almancaaaa, bugün resim yapıyım dur, sonra yemek mmm ne pişirseeem” 7 yaş okuma kitaplarındaki gereksiz neşeli çocuklar gibiyim. akşam 12’de yatmışım, 5 saat uykuylayım, bi işim gücüm yok, yatıp uyusanaaaa… zerre niyetim yok, kocaman gün var önümde yahu ne uyuması! hani sabah en suratsız bizdik?

Pasaportumu al gideyim oç.

evet

Piraz da gülelum

bana bak ULA apoPİÇin eniği

kurumun bilgi işlem bölümüne gidilir, ortalıkta kimse yoktur. bu sırada telefonlardan biri çalar. eski bir bilgi işlemci olan bendeniz telefonu açıp yardımcı olmak ister.

- buyrun bilgi işlem?
+ beyfendi bilgisayarım çalışmıyor kitlendi hiçbir program çalışmıyor.
- hımm, hanfendi şunları bunları yapın, bıd bıdı bıdı.
+ yok ya yapamadım, kitlenmiş.
- en iyisi kapatıp açalım makinayı*, düzelir o zaman. power tuşuna basılı tutun biraz kapanır o.
+ peki teşekkürler

bu sırada bilgi işlemden birkaç arkadaş gelir. 10 dakika kadar muhabbet edildikten sonra birime dönülür. telefon çalar, arayan bilgi işlemdeki arkadaşlardan biridir.

- ahahah, lan olum hatuna parmağını powera basılı tut demişsin, çeksin mi lan, ahahahah?
+ ahahahah, lan hakkaten hatunlar güce tapıyormuş, ahahah

(dakikalar önce yaşanmıştır, hatunun parmağı hala sıcaktır)

oqumadim dedigimde herkes icin konusmus oluyorum sanirim

Okudum.

HAHAHAHAHAHHAAHHAHAHAHAHA

kanit?

nerdesiniz?????

Ben k*Rd piçlerinin analarıyla bacılarını üst üste koyup şanlı TÜRK yarrağımla sikmekteyim

Kanıt?

zihin overload

h*lal qnqım
kanıt ananın yatak odasında qnq :DDDDDdddd