/polska/

edycja kamiennej imprezy

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=9D-QD_HIfjA
youtube.com/watch?v=qj5BOe8xyFs
youtube.com/watch?v=XbxZargtXug
twitter.com/NSFWRedditImage

gabrysia

Ugly language, bad cuisine, very shitty people, terrible politicians, boring countryside and shitty culture, hideous cities, shitty music and cinema, pathetic army, neo-colonial economy with almost non-existant native industry and the list goes on.

Poland is literally the shitbucket of europe
Its as big as germany with half the population and nothing impressive ever came out of it
Never won a war or start an empire
Sucks ball at sports of any kind
Implied huge jewish population but sucks shit at finance and economics
Hitler literally see the poles as subhumans and wants polish clay so he can populate the aryans from germany in it.
Any average person will only know poland as "that country that was annihilated by the germans in the WWII".
Most are surprised it still exist.
Most people cant even find poland on the map and consistently mistook poland for either hungary or austria.
Its a country that is consistently bullied by countries around it and have absolutely no power to fight back due to its absolute low morale within its army and people.
Poland is so uninteresting and dull that nobody, even the arabs or the indians(well known for their immigration to western countries) wants to live there
Poland was supposed to be extinct and the amazement of it continuing its pathetic life like a dying rat is what makes poland literally the shithole of europe.

So fucking useless and incompetent you mistook it as a 3rd world country.

Ja teraz piję Darjeeling z Margaret's Hope, ale w sumie nie polecam.

hrvat hrvat gównart, niezła pasta

żbsz ja najbardziej szanuję earl greya, w szczególności Ahmad tea, ale niestety mi się skończył

pierdol się
miała być dziesiąta strona

USUŃ TO KURWA
POLSKA STRONG

...

Intensywny czarny Tetley kurwy

>nie dadzo

Edycja przyjaźni Polsko-Litewskiej

>Darjeeling
dobry gust disaporaku

>nigdy nie będziesz kotkiem anonka

>jebana herbata z LISCI

i to jest ostatni, to są wszystkie ptaszki jakie mam anonku

A sorry, jednak to "Margaret's Hope" to jest po prostu nazwa tej herbaty, firma to Whittard. Dostałem w prezencie, teraz patrzę to £18 za 100g to kosztuje. Po smaku nie warte ceny żbsz.

czy gejuchowanie to już normikowy mem czy jeszcze nie

Kiedy pojawialiście się w /polsce/ pedałoposterzy?

nadal się pojawiamy

Kiedy napisałeś pierwszego posta?

Nie znam tej animki, ale włosy związane w kok szanuję.

nie, ostatnio sobie smieszkowalem i powiedzialem na glos w gronie kolegow ze jestem gejem, wszyscy sie mnie potem pytali czy serio

na początku roku chyba
nie pamiętam

ratunku. od półroku czuje się jak gówno. miewam mysli samobójcze. nie chce isc do lekarza bo będe musiał wpierdalać pigułki albo mnie zamkną. co robić ??

przestan myslec o samobojstwie

>on ma kolegów

gdybym tylko mógł.

piłem darjeeling i jest taka sobie, picie tego z rana jeszcze rozumiem, ale wieczór w górę to jakiś chory pojeb

...

Ja też ale bez myśli samobójczych
Warszawa?

który debil zrobił przed 10 stroną
toż kurwa ustalone było

jestem pol-normalfagiem, pol-/polakiem/

uwierz w siebie i bądź sobą

arigatou

Zuchu ale herbata jest z liści.

Ten

duble robię kolejną kanapeczkę

to byłem ja
najładniejszy pedałposter polski
paradoksalnie jestem na prawdę gejem

poka się piękny

ok

wrocław

kurwa no nie
no poprostu kurwa nie

Zajmijcie się czymś produktywnym np. pracą.

>bądź sobą
Ale ja jestem żywym gównem

>poka się
>na czaniku
nie lol

Uff zadanie przesłane do prowadzącego 3 godzinki przed terminem. Pora coś zjeść i obejrzeć animki

Liczba mnoga bo miało być też do

ja kiedyś przez przypadek wstawiłem swoje zdjęcia i dlatego tyle pedałoposterów się zrobiło

>wrocław
spotkajmy się i poróbmy coś sprośnego anonku

Ja o dziewiątej prowadzę zajęcia i jeszcze nie uaktualniłem sjadów na wykład.

>3 godzinki przed terminem
oj tam co to jest, nie zaznałeś prawdziwego strachu póki nie musiałeś ocenić sprawka innej grupy a ona wysyła ci ją 10 minut przed północą

Obecnie jestem neetem
Nawet się zapisałem w tym roku na studia ale nie byłem nawet na uczelni

nie!
spierdalaj degeneracie.

no nie schlebiaj sobie, nie widziałem żadnego na prawdę fajnego postera jeszcze

ty to ten co sobie robił foty w skarpetkach?

Całkiem bez studiów dotychczas czy jakąśmagisterkę rozpoczynasz?

Czemu nie chodzisz na zajęcia?

mmmm, udaje niedostepnego, kurwa diament

idę się produktywnie wykąpać

chcę iść się umyć ale jak pomyślę, że będzie najebane mnóstwo nieprzeczytanych postów jak wrócę to mi się odechciewa

Po maturze
>Czemu nie chodzisz na zajęcia?
Sram się bo mam zaburzenia lękowe i autyzm

Telefonik do plastikowego worka zaklejonego taśma i ustawiasz nad kranem

choć umyjesz mi plecki

Zawsze mam bekę z tego w sumie, nawet u mnie tutaj Polacy zawsze wysyłają ostatni sprawka i inne assignmenty. Niektórzy ludzie nawet z (dwu-)dniowym wyprzedzeniem, a polscy studenci zazwyczaj ciurkiem w ostatnie 15 minut. I ja też tak robiłem.

Swoją drogą jakoś dziś (dwudziesta? za piętnaście minut by było) mają też jakiś deadline na wysłanie, aż wejdę na platformę i popatrzę kto wysłał.

t. pan doktor

>nigdy nie umyjesz anonowi peniska
ech

nie mam gdzie postawić, poza tym i tak trzeba scrollować nitkę

nie kuś

Zuchu, ale pierwszy semestr zazwyczaj najłatwiejszy od tej strony, bo sporo wykładów (na których możesz się gdzieś zczaić bez zwracania na siebię uwagi) i względnie mało różnych ćwiczeń i labek.

Z lękiem bywa zazwyczaj tak, że trzeba siępo trochu aklimatyzować, raz sobie obiekt strachu obejrzeć z daleka, potem trochę bardziej z bliska i tak krok po kroku się oswajać. Wykłady nadają sie do tego całkiem dobrze.

chodź się pierw poprzytulać

chciałbym dotykać anonka po jego ciele

to ja idę myju
nie pisać za dużo

jak mam ostre mroczki to się zawsze dotykam po ciele, bo wydaje mi się, że to ktoś inny mnie dotyka

A nie, jednak mają czas do północy, jeszcze cztery godziny. Co nie zmienia faktu, że ponad połowa już wysłana, a od Polaków zero.

ale nuta
youtube.com/watch?v=9D-QD_HIfjA

zbyt wiele

Mam szansę zaliczyć semestr? Zaczynając od jutra?

współuser migrenowiec?

PUSZ IT TO DA LIMIT
TO DA POJNT OF NO RITERN

czy jest tu ten user co to ciągle ulvera postuje ??
kojarzysz może peste noire ?

youtube.com/watch?v=qj5BOe8xyFs

Raczej tak, ale zależy to od organizacji zajęć i zacięcia.

bardziej problemy z krążeniem

aha
a chcesz się ruchać?

trochę

No jest mało godzin w tygodniu
Pomogła by pomoc kolegów ale ja jestem inwalidą społecznym, mam dosłownie zero znajomych

Dubsy decydują co widziała we mnie moja dziewczyna

bedałgi

ze mną n.p.?

co ta nitka tak zapierdala
anony oglądają stranger things? steve całkiem ładny

łatwą zdobycz

jelito grube

no jestem.
oczy-kurwa-wiscie że znam i słucham.

numerki

wrażliwą osobę

jak nie jesteś obrzydliwy i chciałbyś to tak

ale nuta
youtube.com/watch?v=XbxZargtXug

idealny nie jestem ale chciałbym
musimy korzystać z życia skoro i tak przedwcześnie umrzemy

Teraz studenty mają jakieś grupy na facebooku i inne takie, więc można od tej strony podejść, jak kontakty w cztery oczy (lub w większej grupie na żywo) są problemem.

Z tąorganizacją zajęć to miałem bardziej na myśli to, że mogą być np. jakieś ćwiczenia, na których można opuścić ograniczoną liczbę zajęć w semestrze, a ty ominąłeś już pewnie dwa-trzy.

>Teraz studenty mają jakieś grupy na facebooku i inne takie, więc można od tej strony podejść, jak kontakty w cztery oczy (lub w większej grupie na żywo) są problemem.
Z tym u mnie jeszcze gorzej niż z kontaktem w 4 oczy

Czemu tak? Łatwiej chyba wyszukac i kliknąć jakieś "dołącz do grupy", niż podejść do ludzi i zagadać.

co wykładasz ukanonku

beta providera

czemu zakładacie nowy zamiast dobić stary?

jest nielegalny i to go dyskwalifikuje