/polska/

Edycja blondynek

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=ZLmU2UVjMVg&t=6s
m.youtube.com/watch?v=UxF7GLd8QcA
m.youtube.com/watch?v=0HtvH34CmZY
twitter.com/SFWRedditImages

/cm/

>tug masz sylwester na imię
>inni świętują twoje imieniny
Ale z was rogacze

trzeci a kemono friends

nie postuj tego szczura

znowu on, fuuuj

ANIME

zw

idę żonie zrobić masaż typu penis into cipuszka

Poradzić mi chciej Magistrze Pigularzu,
Bo chciałbym się pozbyć cierpień mych bagażu
I wiem ja co koi ból krzyża i siedzenia
Poleć mi coś mocnego na ból istnienia

ja nie świętuje

ANIBE

ANIKUKURYKU

ANIKUKURYKU

ale nudy

nom

Źle mi

przynajmiej masz duble

jak się zgodzisz mnie przytulić na pewno się lepiej poczujesz

to sie zabij

Na pewno chcesz się tulić?

Nie rozumiem jarania się imieninami. Takie święto żeby było.

*bum* mój jesteś teraz

U mnie w rodzinie niektórzy obchodzą, ale tylko pokolenia od rodziców i starsze.
Chyba ogólnie coraz mniej osób je obchodzi

to katolicka tradycja dla wiesniakow ktorzy nie mieli kalendarzy i nie wiedzieli w jaki dzien sie dziecko urodzilo wiec zamiast urodzin obchodzili imieniny

h-haha no nie, tak sobie tylko zabawnie z was żartowałem

...

U mnie to świętują starsi którzy się nie chcą czuć staro
koniec tematu, nie chodzi o to że umiera ten zwyczaj ani nic.

dobra zostawcie mnie wiem

kompro cwela

gdy tak na mnie patrzysz jest cudownie
przytrzymaj mnie tak mocno że moje żebra pękną
żebym mógł umrzeć w twoich ramionach
czułem już to kiedyś
mówiłem to już kiedyś
przytul mmie do swojej piersi
potrzebuję bicia twojego serca
skoro nie mogę ci spojrzeć w oczy
i tak nie zasługuję
wiem że szczerość to twoja słabość
tkliwość jest moją
żaden z nas nie zaleczył przeszłych ran, widzę to w twojej twarzy
słyszysz to w moim głosie
mogę ci tylko dać to złamane serce
weź, jest twoje

Powinniście umieć to rozwiązać

2D > 3D xDDD gratulacje facecie spadłem z krzesła xDD zesrałem sie!! zrobiłem gówno!! wielkie!! xDD

2D > 3D

looooooooooooooooooool

no to jak, powinna czy jednak nie?

a to dobrze, bo bym się wcale nie przytulił, bo nie jestem pedałem ani trochę

wszystko ja

tuliłbym żbsz

>choker
memy stają się ciałem

nie zapomnij o wywalonym języku na zdjęciu

>daddy uwu :3

nom ale z charakteru to widać że skurwysyn straszny

Anoni mam na roku taką szarą myszkę. Jest kompletnie wyalienowana, siedzi na wykładach sama, pół rocznika robi sobie z niej jaja. Jak dla mnie chce być tylko miła gdy czasami poucza kogoś. Ogólnie dużo się uczy i zawsze siedzi sama. Parę razy nawiązywałem jakiś small talk, bardzo się uśmiechała co u niej jest rzadkością ale była zmieszana moją osobą. W rozmowie powiedziała mi że jest bardzo nieśmiała po czym w ten sam wieczór napisała do mnie że "ma chłopaka już 5 lat i nie chce być mu wierna" a gadaliśmy tylko o jakiś pierdołach z uczelni. Nie żebym jej nie wierzył ale nie raczej na 100% zmyśliła to. Żadnych zdjęć na fb z jakimkolwiek facetem, żadnego nawet komentarza męskiego pod zdjęciem. Informacja jednak była jasna więc ją olałem bo nie będę latał jak jakiś beta orbiter choć z drugiej strony nie mogę patrzeć jak wszyscy dokuczają tak niewinnej osobie. Sądzicie że powinienem się mieszać, dalej próbować z nią pogadać gdy ona w żaden sposób nie prosiła mnie o żadną pomoc.

hehe ktura godzina

chuj mnie to, nie czytam co piszesz

wstawiłeś "nie" w złych miejscach

>ktos dokucza loszce
>juz leci bialorycerzyk
>mi powiedzieli zebym ich ignorowal
Jak w zegarku

znowu jem

>Żadnych zdjęć na fb z jakimkolwiek facetem, żadnego nawet komentarza męskiego pod zdjęciem.
tak samo jak moja gf nawet nie ma zdjec poza jakims gownem gdzie nic nie widac na profilowym

Podejdź do niej z tekstem
>Myślę że już czas, abyśmy zaczeli uprawiać SEX.

pooland is a useless shithole

wstydzi sie ciebie

wieprzu

nie obrazaj kolego

nk da tego webma

ur mother is a very useful whore :)

niby czemu sam nie mam zadnych zdjec po prostu mamy wyjebane na kurwa social media wrzucanie zdjec do internetu dla normikow

repostuję z wczoraj
youtube.com/watch?v=ZLmU2UVjMVg&t=6s

Anoni mam na roku takiego szarego szczurka. Jest kompletnie wyalienowany, siedzi na wykładach sam, pół rocznika robi sobie z niego jaja. Jak dla mnie chce być tylko miły gdy czasami poucza kogoś. Ogólnie dużo się uczy i zawsze siedzi sam. Parę razy nawiązywałem jakiś small talk, bardzo się uśmiechał co u niego jest rzadkością ale był zmieszany moją osobą. W rozmowie powiedział mi że jest bardzo nieśmiały po czym w ten sam wieczór napisał do mnie że "ma chłopaka już 5 lat i nie chce być mu wierny" a gadaliśmy tylko o jakiś pierdołach z uczelni. Nie żebym mu nie wierzył ale nie raczej na 100% zmyślił to. Żadnych zdjęć na fb z jakimkolwiek facetem, żadnego nawet komentarza męskiego pod zdjęciem. Informacja jednak była jasna więc go olałem bo nie będę latał jak jakiś beta orbiter choć z drugiej strony nie mogę patrzeć jak wszyscy dokuczają tak niewinnej osobie. Sądzicie że powinienem się mieszać, dalej próbować z nim pogadać gdy on w żaden sposób nie prosił mnie o żadną pomoc.

Moja gf też nie miała hintów o mnie na swoim profilu fb

Yes, I agree. Fuck poorland. A bunch of faggots who belong to russia

Shut up wih that filthy pig latin.

>Czesc poljakiem kurwi jebani
>lets talk about Russian slavic language
>my mother tounge as I'm originally from russia
>100% pure Slavic blood in my body
Every morning I get up and thank the lord for this precious gift.
I fully understand that my slavic genes, mentality and instincts protect me from being a fucking cuck like the most of the westerns are.
When shtf then I still have my slavic brothers in russia that I left when my mom moved me to cucked jew shity Israel .

The purest slavs live in Russia, Belarus and Ukraine. When you as a slavic man speak the Russian language then your body starts producing high amounts of testosterone. Thus cucking a slavic man is simply impossible. The reason why our countries are fucked up is because the majority of our men are alpha males who because of high T, do what they fucking want without thinking about others.

Though when our beautiful slavic women speak, they sound so feminine that all they can do is just being submissive to us.

Russian language sounds pure and strong. It was created by men who had to live under very rough circumstances. It is a language every alpha male should speak.

m.youtube.com/watch?v=UxF7GLd8QcA

m.youtube.com/watch?v=0HtvH34CmZY

Tak ili nie ? Fuck america

czy to ten slynny rajd

KURWA CZEMU TYLKO U LOSZEK TAKIE SPIERDOLENIE JEST ATRAKCYJNE AAAAAAAAAAAAAAA

obudź pedała to ich przegoni, dzieciaki teraz boją się lewactwa bo rząd ich tym straszy

You’re not white akmad

u loszek każda cecha osobowości jest atrakcyjna o ile sama loszka jest w miarę atrakcyjna, do brzydkich świń z autyzmem nikt nie podejdzie przecież

SLODZIAKUUUUUUUU :))))

Poland is white

NIE BO TY JESTEŚ SŁODZIAKIEEEEEEEEEM :)))))))

john paul 2 był małym gejowcem, a polska wódka to gówno. Polska będzie w 50% biała przed następnymi świętami.

Poland is white.

Poland is brown like shit

...

>t. hetero

czemu miałbym ci nie urwać głowy

SHUT THE FUCK UP

zawołajcie karola

wojtyłę?

nie wiem kurwa co ze soba zrobic znowu pije i nic nie robie odkladam wszystko na pozniej

uczę się japońskiego

zgniłem

ucz sie japonskiego

HAHA LOL
20+ LAT FACET BEZ PRACY CHIŃSKIE BAJKI DLA DZIECI GO TO BAWI LOL HAHA
rodzicie sie ciebie wstydzą

he Caucasian race (also Caucasoid, or Europid) is a grouping of human beings historically .... He established Caucasian as the "white race", Mongoloid as the "yellow race", Malayan as the "brown race", Ethiopian as the "black race", and ...

umiem a1 dalej mi sie nie chce na razie

>polskii sub

marnujecie swoj czas uczac sie jezykow innych niz programowania

>oglądanie fińskich z polackimi napisami

>polskie napisy

Damnnn this bio trash american just dis respected Jan pol dwa and name him gej

This is not forgiven for russian if american dis this to our holy Nicolas if i was polak i was mad as hell right now skining this indianic jebani

White people is a racial classification specifier, used for people of Europid ancestry, with the exact implications dependent on context. The usage of "white people" or a "white race" as a large group of (mainly European) populations contrasting with "black", American Indian (sometimes called red), "colored" or non-white originated in the 17th century.

TAKIE ZAROBKI W JAVIE TO CHYBA MUSI BYĆ SEN NA JAWIE :)))))))))

20+ to tylko poważne rzeczy dla poważnych ludzi
w ogóle właściwie nie ma czasu na rozrywki bo przecież życie to nie bajka i trzeba zapierdalać

>tug dosłownie wczoraj zainstalowałeś kompilator javy na ubuntu linuksie

xDDDDDDDDD

o ty żartownisiu

utnę ci penisa

JA PIERDOLE LUDZIE TU MAJA PO 20/25 LAT I CHIŃSKIE BAJE OGLĄDAJĄ NO TRZYMAJCIE MNIE HAHAHHAHAAAHAHAHAHA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA HAHAHAHHAHAHAHAHAHHA

ale ja juz zarabiam pieniadze na programowaniu wiec w wolnym czasie moge sie uczyc jezykow