/ex-yu/

Cura sa slike se zove Marina

Bog na nebu

Other urls found in this thread:

logicno.com/politika/nato-europu-priprema-za-rat-europske-kancelarije-i-mediji-o-svemu-sute.html
fb.com/damir.plavsic/posts/1414908778632683
washingtonpost.com/world/europe/romania-expels-serb-for-alleged-military-espionage-attempt/2017/11/14/94b7ef94-c977-11e7-b506-8a10ed11ecf5_story.html?utm_term=.93dbf9c5f8e5
youtu.be/pFlLN9E2kcY?t=1m3s
youtube.com/watch?v=TQZGPnn5b5E
blic.rs/vesti/politika/vucic-u-briselu-sa-stoltenbergom-zatrazio-sam-da-nato-ne-smanjuje-prisustvo-na-kosovu/8dwtxxm
blic.rs/vesti/svet/korak-u-sporvodjenju-tiranske-platforme-makedonski-paralament-usvojio-zakljucak-albanski-drugi-sluzbeni-jezik/q3th7x8
youtube.com/watch?v=yvMUNw50-ck
blic.rs/vesti/republika-srpska/hrabra-hercegovka-o-susretu-s-medvedom-glava-mu-je-bila-ko-tepsija-ali-se-nisam-uplasila/0vftbfg
youtube.com/watch?v=hYEsXIKfaWI
youtube.com/watch?v=rFBJJpOa81U
youtube.com/watch?v=f8yGWOQ0SGI
twitter.com/SFWRedditImages

Da li je abortus ubistvo?
Da li je realno da je legalno?

logicno.com/politika/nato-europu-priprema-za-rat-europske-kancelarije-i-mediji-o-svemu-sute.html

prvi za rusku spermovachu

...

moze li dobar redpil o taksisti?

abortus treba zabranit cak i u slucaju silovanja

Abortirach

fb.com/damir.plavsic/posts/1414908778632683

>crvi

pretjerano
ali se slažem da bi ga trebalo zabraniti uz iznimke kao u takvim slučajevima

Hrvati ne smiju pisnut u srpskim gradovima

pic related proslava sprskog bozica u Borovom selu

Бићe бoљe 2015.

preporuci mi kompjuter

preporuci mi konfiguraciju

>Borovom selu
joj tamo je bilo neko žestoko sranje '91. čuo sam

Ovi su ista stvar ko mladi hrvati koji brbljaju o ustašama. Hrpa djece koja nikad nije vidila rata napumpana pričama svojih ogorčenih idiotskih roditelja.
Možda jednog dana ovo sranje prestane zapravo

nemoj tako

pa barem posjetioci ovog sajta bi trebalo da podrzavaju desnicarske partije

uff teodorica exstra namontirana veceras

>brbljaju
al je zasmrdilo na reddit

kako moze biti ista stvar? ljudi proslavljaju svadbu,takav je obicaj
prestanite da guzobolisete i da nas poredite sa ustasama najgorim zlocincima na svetu i da izjednacavate vasu sramotu sa nasim stvarima koje nisu ni blizu

Teso jebe milfacu s desne strane

ma pojedeš mi govno

mrs ustaso

uff ovakva jedna da me kolje ne bi mi bilo zao

washingtonpost.com/world/europe/romania-expels-serb-for-alleged-military-espionage-attempt/2017/11/14/94b7ef94-c977-11e7-b506-8a10ed11ecf5_story.html?utm_term=.93dbf9c5f8e5

youtu.be/pFlLN9E2kcY?t=1m3s

vidi ga cmarko sto je usao

proslavljaju svadbu s tri prsta i srpkom zastavom u geografskom području teško pogođenom ratnim sukobom(istočna slavonija)
čista provokacija

ja nikad nisam vidio da je Vice pisao ikad ista pozitivno o icemu. Jebeni kancer, njih ko da finansira soros licno

youtube.com/watch?v=TQZGPnn5b5E

ZMAJ ULAZI SUTRA OPOPOP

>sljedeci mjesec je bozic

koji kurac kad vec jos uvijek se sjecam prosle nove godine kao da je bila jucer

>bozic pre nove godine
fuj

govori za sebe. jebem ti dalmaciju, devet mjeseci ljeta i onda par tjedana zime. prestao sam se znojit ko svinja tek krajem desetog

to to toeto ajmo svi da igramo

koja kamenjarka ova marijana

tu u slavoniji je bilo 15 stupnjeva doslovno do proslog tjedna

nadam se snijegu i barem -10, nije dugo bio bijeli bozic

kod nas prosli bozic bilo -20
deda se zamrzno dok je sjeko badnjak, jedva smo ga otkravili

jebote bijeli božic...to je još uvjek mitska pojava ovde.

blic.rs/vesti/politika/vucic-u-briselu-sa-stoltenbergom-zatrazio-sam-da-nato-ne-smanjuje-prisustvo-na-kosovu/8dwtxxm

baja papaja dbi

dolazimo kod tebe da slavimo bozic

Ja bi dozvolio ako se vidi da ce beba biti retardirana ili deformirana.
U kojem razdoblju fetus ne osjeti bol?

zavidim ti, meni je uvjek bio draži snjeg od mora. rođen u krivom mjestu, šta ćes

ne mogu ni zamislit na kaj bi ličilo da se svi nađemo u jednoj prostoriji

cekam te, za ovaj bozic planiramo janje na raznju umjesto praseta

najjace mi je kad ona nikad nece prva da se javi hahahaha a kad ja prvi zapocnem razgovor onda moze da se prica

izdrkali bi jedni drugima i bilo bi nam lakse

to me podseti da sad fapujem samo ako nadjem kesu neku

Žene 101

sve ti moras prvi radit zato sto...žene.

govorili be bebecim jezikom

ovo dovodimo karicu da dzara badnjak

blic.rs/vesti/svet/korak-u-sporvodjenju-tiranske-platforme-makedonski-paralament-usvojio-zakljucak-albanski-drugi-sluzbeni-jezik/q3th7x8

lmao

koliko varnica toliko parica

cak i kad nije neka riba i kad zna da joj polako prolazi voz lol zamisli dokle ide

Ljudi imam tugu za jugom
Dropujte neke sentimentaln balkanske muzike za diaspora na kvadrat

youtube.com/watch?v=yvMUNw50-ck

blic.rs/vesti/republika-srpska/hrabra-hercegovka-o-susretu-s-medvedom-glava-mu-je-bila-ko-tepsija-ali-se-nisam-uplasila/0vftbfg

vesna rivas bi pevala cuke caj dok bi mi igrali exyu kolo oko stola na kom bi igrale karli i karica

>Glava mu je bila k’o tepsija
cec

>youtube.com/watch?v=yvMUNw50-ck
ne
ocu nesto romanticno
ps imam zastavu juge u kampus sobi

ako postas zastavu juge sa timestampom onda cu ti poslat jednu savrsenu pjesmu o jugi koju je malo ko cuo

jel si na nekom takmicenju ili?

kakvom takmicenju
sekundu

>Brza integracija u NATO i Evropsku uniju.
>Postizanje gore navedenih tačaka otvoriće put Makedoniji ka integraciji u NATO i otvoriti pregovore o članstvu u EU

Mi kad idemo sjeci badnjak mi se obucemo u skafandere i ratne uniforme, stavimo subare, ushanke ili sajkace i dobro se naoruzamo kalasnjikovima (drvenim ukrasnim, zakon bih zabranjuje posjedovanje ilegalnog oruzija i kaznjivo je cak i zatvorskom kaznom. Nazalost, nasa zemlja je puna ilegalnog oruzija od proslog rata i preporuceno je, sto je i duznost svakog moralnog gradjanina da preda ilegalno oruzije najblizoj policijskoj stanici), nesto eksploziva, petardi, raketa, sjekira kratkih i dugih i dobro se naroljamo prijesne rakije i stavimo lance na lade nive. Malo pucamo gdje ima starih muslimana, skicimo i urlamo da ih pozdravimo pa u brda.
Negdje parkiramo, nalozimo veliku vatru pa lagano odemo dublje u sumu po badnjak.
Prosle godine lik jedan bio spor i prepjan i ostao u snijegu 300 m iza nas.
Dogovorili se da jedan od nas autom ode po bilo koje pse da njuse i nadju ga, medjutim on se slupao u dvoriste jedno pa nije navracao nazad. Nakon 3 sata kad smo svu municiju potrosili i popili sve rakije, pojavio se i zalutali pa u turama morali u kafanu ici, samo 2 lade bile umjesto 3.
Zajebane su takve ekspedicije, napiju se ljudi pa znaju izresetati auto sami sebi.
Al bi dobro sve, taman svice a mi u kolonu sa badnjakom, ja konja posudio a ispred kreteni bacaju mi petarde da se konj prepadne i rita.
Krivo mi sto mi je brada sjebana pa moram je crniti onim za sminkanje trepavica

>dijaspora
>autist
>britanska dijaspora
>srbin

moze li biti gore?

>srbin
>on ne zna ko je mimo
moras se vratiti nazad

Nezgodno i neudobno

sori frende ajde mi objasni

U drugu ruku...rupa je rupa

youtube.com/watch?v=hYEsXIKfaWI

e svaka cast, vi ste pravi cuvari tradicije dbi

pojasnjenje ovde

reditorko na aparatima

Imao sam jednu samo me zvala kad je pjana. Takva me i zavolila valjda pa povezao joj mozak mali to stanje sa muskoscu, dominantnoscu i ljepoti od mene. A kad je trijezna bila a ja je prci cimnem na viber, spora, kratka i bezosjecajna.
Jebem je, kao da jebem mrtvaca pod pulsirajucim naponom, uzas. A kad je popila hoce ljubav da vodi a ne obicno jebanje.

...

youtube.com/watch?v=rFBJJpOa81U

i onda se ne isplati skolovati za crkvu

neverica

katolici su satanisti

au al si nepismena

youtube.com/watch?v=f8yGWOQ0SGI

To moze svako koga udari ona praznicna euforija

ljut jer češ uvjek imat samo jadnu verziju originala?

nikog nije briga za tvoju denominaciju 3.7.2/5

satisfactory thanks

cucktolici btfo

...

ja i moja kucka

sad bi se ubio

hladno mi je

>govori o pravosljavlju kao denominaciji
>katolicka crkva je bila ta koja se otcepila i izmenila dogmatska ucenja
ma cec

cucktolicizam

ukljuci grejalicu sad je jeftina struja

potpali drva

kolko vi placate po KW? Mi placamo 1.088 KM sto ti je 0.555 eurocenti

Uh, jesi siguran da bosanac želi uć u religioznu raspravu? Mislim jeste najbolji muslimani, al to je ko da kažeš "najljubazniji serijski ubojice"

nisam musliman

ne znam

zasto bosanci ne vole srbe? i odkad su bosanci naucili engleski?

JEBACU TI MAJKU SKIDAJ NAME I PROXY

obrisi ovaj post a ja cu se pravit da ga nisam procito

Sam si kriv sto nemas gf da se sklupca uz tebe sad da se grijete oboje jedno drugom.
Zamisli koliko ce ti tek trebati kad pravo zahladi i padne snijeg

ljuti haski