/tr/

Ecdat edisyonu.

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=YQyQ07cA_E0
youtube.com/watch?v=_KCfMdM7Lok
youtube.com/watch?v=UCUm7TZ5odo
youtu.be/tdVobP7DegY
youtube.com/watch?v=sEMHz5l0PTU
youtube.com/watch?v=g-DfV44AYCk
youtube.com/watch?v=388-ZnlMoO4
twitter.com/NSFWRedditGif

/tr/ öldü koç. Sup Forumse türkler uğramıyor artık

Yüooo ben uğruyom.

youtube.com/watch?v=YQyQ07cA_E0

Krinj tb.h

@82037336

Nasıl bir post bu beynini siktiğim, toplam 3 piksel var içinde.

T*rklerden daha gerizekalı bir ırkı aradım aradım yine bulamadım.

evrildiğim kadın. bebekliğinde işitip ümit etmesini sağlayacak masalları el yazımla biriktiriyorum bir defterde. siz hiç yayınevlerinin son dönemde bastığı kapitalizm methiyesi ya da çocukları silikleştirme amacı güden masal kitaplarına göz gezdirdiniz mi? rafıma koyduğum kitapların hangisini, ne zaman önereceğimi de iyi biliyorum. fantastik seriler benim için olduğu gibi onun için de kıymetli olsun istiyorum. bazı yazarlarla tanısın edebiyatı da, güzel insan olmayı da istiyorum. dünya sevimsizleştirilmiş bir yer çünkü.

ben bunu yalnızca kendi çocuğumu düşünerek yapmıyorum, tanıştığım diğer çocuklara da hediye ediyorum o güzel masalları ve hikayeleri. sonra, yeni annelerle ninni arşivimi paylaşıyorum. hep düşündüğüm şeyi düşünüyorum hala, sevgi ve ninninin eksik olduğu bir dünya burası, çocuklar her dilde söylenen o güzelim ninnilerle büyütülselerdi huzurlu bir yer de olabilirdi.

çocuğumun hiçbir şeyine karışacak değilim, kardeşimin de tepesinde bitmiyorum kararları konusunda. çok iyi bir ilişkim var şimdi onunla. öneri veriyorum, açık ve net bir küçük, ayrıca yaşıtlarına göre hala o tatlı çocuk masumiyetini taşıyor. çocuk yetiştirmek böyle bir şey çünkü. ben merak edeceğim şeyleri didikleyip bulan bir anneden öğrendim okuma yazmayı, sonra yine onun sunduğu kitaplarla sevmeyi, ama bunca kötülüğe rağmen dünyanın güzel bir yer olabileceğini de elbette, bu yöntemle öğrendim.

sözün özü; geleceğin güzel annesinin yolu yanlış değildir, yalnız dünya bu kadar naif yaklaşmak için fazla hüzünlü dönüyor.

Beyni olan tamamlar zaten. Sikinti yok sen raad ol GÖD

köksal daha iyi yönetirdi aq gürcüsünden

Kes.

Kız tribi gibi.?.??? lan?? yoksa

Kes dedim.

P-please user
c-come and save me!
I-invade Greece noww
A-Ahhhh

Post boipucci first.

sup guys

Çükolata yerken göbüşünü ovalamamı istersen haberim olsun mrs. trip
Afiş alakalı

...

Bu amk ibnesi ne diyor açıklayabilecek var mı?

Ama hakaret etme bayan. Lütfen dedim bak si. Neyse kırıcı olmayalım biribirimize karşı hamfendi lütfen lütfen. 2 günlük dünya yani neticesinde.

Yeter.

Finish Bannerlords!

>tüm bf4 serverları boş
>hiçbir zaman eskisi gibi queue dolu serverlarda 64 kişilik bir clusterfuck ile oynayamayacaksın

kocaman kakam var ama serok osman pamukoğlu yüzünden sıçacak gEriLLa mezarı bulamıyorum
what do???

youtube.com/watch?v=_KCfMdM7Lok

Biraz gay tb.h

iktf

Never ever.

bababambam

youtube.com/watch?v=UCUm7TZ5odo

youtu.be/tdVobP7DegY

imam baildi kofte hakan sukur dolma kardash xDDDDD

...

youtube.com/watch?v=sEMHz5l0PTU

hay amk lan yorumlar Ç-O-M-A-R ın hayat bulmuş hali, yaşıyo lan bunlar, nefes falan alıyo, yürüyo...

Kanal iyi yalnız

youtube.com/watch?v=g-DfV44AYCk

youtube.com/watch?v=388-ZnlMoO4

0-9 uyu