/ex-yu/

Predrag "Fred" Frize izdanje

Other urls found in this thread:

blic.rs/vesti/drustvo/upozorenje-za-balkan-islamska-drzava-najavila-krvavu-2018-godinu/ydy723d
youtube.com/watch?v=M1-Ue-R_EQA
youtube.com/watch?v=Xvx9pKowsb0
youtube.com/watch?v=2pfLE5YJ1Fo
twitter.com/NSFWRedditImage

Prvi za

ima li ko ovde da nije devac u picku materinu nemoguce da smo toliki degenerici

/maskarada/

frederik hendrik

zasto nas silujete, pa jel imate duse vise :'(

Dr. Pavle, ja sam SOA

evo nisam ja

t.ocek

Ne brini se, ja hrvatima doturam los duvan da se truju i oni i turisti sto im kupe sa pijaca, i jos njihovoj omladini prodajem vlasicki sir umjesto spida.

samo jebi rvate

toooo pishaj po usrashama

zamisli cerka ti osjecanka

ko je ta?

ubi se zuta tackasta degencino

zenskoj se otvori kosulja u autobusu, ja stojao pored nje, nesto mi cudno upade u periferiju, okrenem glavu ono sise u grudnjaku, vratim glavu u prvobitni polozaj, par sekundi kasnije pokriva se, skontala,

sreca za nju pa je samo jedan autist vidio, da nisam bio tu napravila bi show makar cetvorici

nisam veliki fan rade ali veceras u ami g showu izgleda fantasticno

gore joj je što je jedan autist vidio nego da su desetorica normalnih

sto je odma nisi spuco odma nogom u sise?

ovo dbi

Бићe бoљe 2015.

ljudi moji ajmo malo da pricamo o djocku? kako ste ga sreli prvi put ovde ili irl? kako ste reagovali na njega?

sta se desava sa kompjuterima ? dela preporuci nesto
jel istina da ovi sto prevoze i madjarske isto kostaju ko u prodavnici za mene kao krajnjeg kupca?

sreo sam ga na svirci chernih machora dbi

blic.rs/vesti/drustvo/upozorenje-za-balkan-islamska-drzava-najavila-krvavu-2018-godinu/ydy723d

sreca pa nece musliman na muslimana

orasi su dobri za mozak jer lice na mozak

smokva je dobra za jaja jer podseca na muda

krastavac je dobar za kurac jer podseca na kurac

grozdje je dobro za krvotok jer unutrasnjost grozda podseca na krvotok

>krastavac je dobar za kurac jer podseca na kurac
a banana?

banana je dobra da ga primas jer podseca na... kurac

djocko je dobar za cigane jer lici na cigana?!?!?!

on ne lici, on jeste

mmmm trudna polugola mia borisavljevic

Цeнe мeмopијe cy нaдyвaнe зaтo штo ce ддp4 кopиcти и y мoбилним тeлeфoнимa.
Цeнe гpaфичких кapтицa cy нaдyвaнe збoг pyдapa кpиптoвaлyти.
Кoд нac cy цeнe дoдaтнo нaпyмпaнe збoг нeдocтaткa кoнкypeнцијe, oгpoмних yвoзних тaкcи, пeдвea и дилoвa кoјe двa вeликa yвoзникa имaјy ca дpжaвoм и пoквapeним пoлитичapимa.

Имaш ликa нa кyпyјeмпpoдaјeм из Cyбoтицe кoји ти јe y пpoceкy мнoгo јeфтинији ca нoвим кoмпoнeнтaмa oд билo кoјe пpoдaвницe.

nisam te to pitao idiote

dal oce da da garanciju...

kakve baze

youtube.com/watch?v=M1-Ue-R_EQA

t. lik iz subotice

OOOOO PO JARANU LUTA

Jugoslavija! Domovina gde su obični ljudi bili poštovani, gde su svi imali para i gradili kuće, gde su lopovi i mafijasi bili u zatvorima. Mesto gde si mogao da legneš na ulici i dlaka ti ne bi falila. Vojno je bila 5 sila u evropi osma u svetu ekonomski odmah iza Austrije sa prosecnom platom od danasnjih 1500 eura. Mesto gde je čovek bio poštovan gde se radjala najbolja muzika. Mesto koje se volelo srcem, mesto gde su radne akcije bile dika i ponos. Mesto koje su uništili 6 idiota i prevaranata uz pomoć jačih ekonomskih sila. Mesto koje kada je razbijeno zajedno sa njim umrlo je i pravo na slobodan život u svetu kao i ujedinjene nacije. Hvala mom bogu što sam bio deo jednog naroda koji se poštovao, hvala što sam bio pripadnik Jugoslavije!

kida bato!

jel istina da su ljudi isli na radne akcije samo da bi guzili

ma botina shilluje tog lika iz subotice kao prava botina sto i jeste

Ozbiljno pitanje.
Kolika je otprilike cijena djusa (nutribulet)?

duvaj ga botino

ubi se gownarko

isli su da bi blejali sa svojim vrsnjacima iz ostalih republika

zvuci jako zabavno

uh kolko je mesanih brakova tako nastalo i iz jna kad je na odsustvu neki sprcio neku lokalku

youtube.com/watch?v=Xvx9pKowsb0

al ajde za nas mesali se medjusobno al jebeni s*ptari su bili u toj istoj sluzbi

E,ovu muziku na samom početku kad čujem i ono : "USTAJ VOJSKO!" ,ne znam je li bih plakao il bi se smijao! Jebali smo mater onom dežurnom koji nas je budio u 5 ujutru na fiskulturu ! Najgenijalnija godina u mom životu! Niko nije ni sanjao da će se zemlja onako krvavo raspasti za par godina kasnije....A da je bilo ludo i nezaboravno ,bilo je ! Ko zna gdje su sada moji drugovi iz JNA i ko zna šta rade...Bili smo ko braća,sve nacije i vjere zajedno u toj Titovoj JNA.....Dok sam živ,to će biti najljepša godina mog života,a shvatiti mogu samo oni koji su služili JNA.......Kažem vam : " Ludo i Nezaboravno!

>ook shvatis da su radne akcije bile isto ovo sto upravo ovde radimo

da, samo sto su oni nesto radili i guzili su uz to dok je ovo skupina autista koja nituje po ceo dan

tako nekako, samo je bilo i zena, alkohola i vise slovenaca i makedonaca

t. jugofiločetnoudbaš

>ook nikad neces ici na radnu akciju ko tvoj cale sto je bio

moj cale je sluzio vojsku prve godine posle zavrsetka rata i kaze da nije to to

stvarno zalosno

Zasto nitujes? Zasto ne radis nista?

zasto uvek izostavljate siptare, zar oni nisu isli?
doduse cuo sam da su u vojsci stalno bili predmet sprdnje, cak ima i viceva o njima

u pravu si

ma radim ja nego kazem generalno kakav se tip ljudi ovde okuplja, osim mozda hrvata oni su teski normiji dbi

nema posla jebiga

>skupina
>guzili

ubi se crvatino

Дaјe вeћинa зa нoвe кoмпoнeнтe, ли јe из мaђapcкe, Pyмyнијe, Хpвтacкe...
Cличaн paчyнap caмo ca cвe нaпaјeњeм, кyћиштeм, диcкoм... Плoчy би јeдинo мeњo зa нeкy б350 збo oвepклoкa.

alo eeeej bre kog ti to zoveš normijem mamicu ti četničku

biti NEET jest privilegija ali i čast

moj drug se kurci, zavrsio mjesec dana probno za vojsku poslije nego sto je polozio prijemne ispite, zakletva mu u decembru

ne zna pusku drzat jojkako treba a misli da ima muda neka, okrenulo ga to sve naopako, visit ce u kasarni do 35te i to je to, na nato misije gdje je malo zanimljivije se ide preko stele

bolje sjedit u vojarni i šitpostat na mobitelu dok ti država plaća za "službu naciji" nego sjedit doma i šitpostat na kompjuteru ko smrdljivi NEET bez para

biti NEETje privilegija

uh sto je dobro biti NEET

Da, sve mamin sin do babinog unuceta

A jel imas ti nesto da ponudis? Imas li neki skill, neko obrazovanje? Znas li engleski?

Zasto kupiti premade konfiguraciju? Pokupi sta mozes sa starog kompa, i sastavi novi.

>on je toliko siromasan da MORA da radi
>pod radi mislim robuje nekome za bedne parice

plaquem

Rangebanajte finsku

sto, sta su ti skrivili?

Ko je tebi stvorio to tvoje bogatstvo pa ti ne moras da radis, i koliku bi platu morao da imas da bi radio?

šiluju onu plavu kurvu lauren južnu

youtube.com/watch?v=2pfLE5YJ1Fo

tipujem

zar nije to jedan autista?

>Ko je tebi stvorio to tvoje bogatstvo
DRUG TITO i KOMUNISTIČKA PARTIJA

Zalostno, eto zato je biti NEET privilegija u nasem drustvu.

Postavljas previse licna pitanja, a nije u pitanju ni plata vec pravi posao. Zahtevam da bude posao u kancelariji i/ili nadgledanje drugih radnika tj.prigovaranje, motivacija i belezenje, to bi mi bilo zanimljivo.

Bukvalno zivim ko elite neet jebote, ne idem na faks, nemam posao, jos imam para iz amerike, igram igrice po danu a po noci partijam. Poslao sam sve siromasne nitare i platokekove na aparate

zivis kao sef

al si zato upishanko hehehe

Raiduju board
Ali i inace nisu neki posteri

biti NEET nije samo sedenje na bulji kao sto zli jezici govore, to je KULTURNO I DUHOVNO uzdizanje, citanje i gledanje sadrzaja koji zelimo a ne koji nam se namece, mi smo za drzavu najopasniji element jer nam niko nista ne moze

jedan previše

Cтaвиo caм пpимep cличнe кoнфигypaцијe дa би имaли пopeђeњe ca пpoдaвницoм гдe кoштa oкo 550 eвpa.
Hиcaм кyпиo гoтoв paчyнap oд 2000. и тaд caм caм мeњao гpaфичкy и дoдaвao paм и хapд диcкoвe. У тих 440 eвpa нaјмaњe 40 eвpa yзимa лик кoји cклaпa.
Пoдceтник дa aкo кyпyјeтe y пpoдaвници пoдcтичeтe лoпoвлyк нaјгopи.

Ali bukvalno ovo.

>Пoдceтник дa aкo кyпyјeтe y пpoдaвници пoдcтичeтe лoпoвлyк нaјгopи.

ne kenjaj zuta demokratska botino smrdljiva serem ti se usta

tamo gde je jedan NEET tamo je i srbija

Zvuci ko tuzan i besmislen zivot. Na kraju ce odvesti tebe na aparate jbg

'posao u kancelariji' kod nas dobijas preko veze ili sopstvenim biznison. Ja recimo radim kuci, i soba mi je kancelarija.

Crnogorac ne radi. Bas cudno.

Da, ali ni vi nista ne mozete drzavi.

Emmi ima ok cene komponenata. Ja recimo cekan Raven Ridge (Ryzen APU sas Vega GPU) da sklopim novu kantu.

Gdje je user od neki dan što je šilovao imaginarne kriptovalute? Htio bih da ga priupitam kako da kupim koji Nintendo novčić sebi.

To sam ja. Koliko planiras da ulozis. Ako je 300$ i vise, ide se preko banke, ako je manje, moze preko kartice. ali 10% ode na provizije.

ubi se programerko

t. kriptovalutko

Paзбoли ce oд paкa бoтинo.

Nisam programer, vec predajem kinezima engleski.

To jesam. Eto, uzeo pre par dana jos malo da ulozim, stavio 56$ na IOTA-u, sad vec 120$.

koliko si najvise love uhvatio?

Ostalo mi $80 na kartici ovaj mjesec nakon što sam podigao platu pa sam kontao za početak to. Ako si fakat ti i ako se sjećaš, šilovao si IOTU (ja sam ispod rekao da mi se sviđa logo) pa sam to kontao. 0 sam kad je riječ o procesu pa bi neki TL;DR dobrodošao, dosad sam samo skinuo IOTA Wallet.

GAY Ekstra decko aktivan sa kurcem od 21 cm veci glavic fotke kurca klip kako ga drkam hot pricanje skajp gledanje na kameri susret i seks u vasem mestu i smestaju ime god odakle si i sta si pa odgovaram klosari ne javljajte se samo galantni pocepacu ti grlo i guzu nabijam zestoko 0612831221 sms

vidi