/polska/

Edycja nowego premiera

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=PBwAxmrE194
youtube.com/watch?v=T-DQf4jJelc
twitter.com/NSFWRedditGif

Ktos ma REGISTERED Mao-book?

>nie edycja kolegów kupujących i braku pieniędzy

mmmmmm kutasy

najgorszy poster żbsz

szanuje

Łarren polskie zbaw

Masz jakies niedochylenie stlejki?

Opinie na temat Izraela?
Ja osobiście uważam, że Izrael jest spoko i wierzę w to że tak samo jak i my goje, jest wykorzystywany przez amerykańskie elity pochodzenia semickiego tzw. (((żydów))). Również uważam że to najlepszy potencjalny sojusznik jakiego możemy mieć, bo tak naprawdę istnieje tylko jeden naród, ani nie polski, ani nie żydowski tylko judeo-sarmacki, braterski naród wybrany przez Boga.

chuj mnie on żbsz

pamiętam zuchy jak nie miałem pieniędzy i koledzy kupywali sobie młode egzotyczne lolitki na targu niewolników w starożytnej grecji a ja nie moglem bo nie mialem pieniędzy

youtube.com/watch?v=PBwAxmrE194

piniondz żondzi wszystkim wokół mnie, bierz pieniądze, dolarowy banknot wszyscy

idz być se męczący gdzie indziej

anony jak zrobic zeby mi sie tak chcialo jak mi sie nie chce i napisac ten jebany licencjat

no to skoro Morowid jest teraz premierem anonki są gotowi płacić 50 procent podatków na imigrantów oraz gotowi jesteście oddać wasze siostrzyczki do programu pomocy uchodźcom?

narod semicki nalezy zniszczyc

na targach niewolników w Grecji sprzedawane były głownie niewolnice z dzisiejszych Niemiec oraz murzyni
zabawny fakt: GRECKIE MATKI miały taki ból dupy o blond włosy niemieckich niewolnic oraz o to że mężczyźni uważali je za piękniejsze że goliły im głowy na łyso

Tzw. "bazowy" post, tj. słuszny, bezkompromisowy i zgodny z moimi przekonaniami

MATKI GRECZYNKI

amfetamina to protip, ale jak już raz zobaczysz jak zajebiście się uczy/pisze/wali konia na amfie, już nigdy nie będziesz potrafił tego robić bez niej

nie wiem

t. osoba która jest w dupie z licencjatem i projektami na zaliczenie

youtube.com/watch?v=T-DQf4jJelc

dziękuję za odpowiedzi

>od kilku lat nigdy nie zapomniales swojego hasla
>ostatnio cos gorzej sie czujesz i ciagle zamulony
>dzisiaj pierwszy raz od roku zapomniales hasla
co mi jest???

a co na to greckie glowy rodziny?
wkurwilbym sie troche żbsz na miejscu takiego patrona gdybym kupil sobie nówkę sztukę nieśmiganą złotowłosą a ta stara bździągwa by mi ją ogoliła

opinie o przepowiedniach Benjamin Solari Parraviciniego? w 1939 przewidział 9/11, zakocnzenie 2 wś oraz to że w przyszłosci chiny zdominuja wiekszosc swiata w 3 wś ale przegrają

>licencjaciki studencików
łeł żbsz lmao

Mam dobra wiadomosc. Umrzesz do konca roku.

nie chciałem nawet iść na studia tylko rodzina napierała bo hehe przedłużenie dzieciństwa i bez papierka nie ma pracy a w sumie to uczelnia tylko napędza moje lenistwo

skad to wiesz

wyciągnij mnie z tego piekła user wolałbym już szyny na kolei tłuc

ale powiedzcie tak szczerze - fapaliście kiedyś do placków?

Dzienna przypominajka że Krasiński przewidział WW2, komunę i islamizację Europy

nie wiem szczerze, wiem tylko że np jak taka niewolnica szła na targ czy coś to w jakiejś alejce banda MATEK GRECZYNEK by ją napadła i głowę ogoliła. Pewnie właściciele się wkurwiali i pewnie jakieś tam udało się złapać ale na pewno nie wszystkie

dzień dobry panie posterunkowy

na nhentai jest jeden dudżin ze zdjęciami (nie nagimi)
numerka nie podam sami se znajdzcie

>tfw no bf

>rodzina napierała bo hehe przedłużenie dzieciństwa
>"hm... grażyna, mam taki zajebisty pomysł - wychowajmy sobie bezrobotnego, na pewno się na nas to nie zemści"
polagi to zawsze maja takie zajebiste pomysly na zasadzie "ojeju musiałem wczesnie zaczac pracowac to uchronie chociaz od tego synka" bez najmniejszej chwili zastanowienia się co będzie z tego dalej

Jesteś mno sprzed kilku lat
t. pan magister korposzczur z zawodem ni chuja nie powiązanym z wykształceniem
Jedyne co udało mi się osiągnąć to nie czyścić kibli za granicą

kiedyś mnie hitnęło jak waliłem do 2D lolitek, że ja dosłownie walę do 12-latek. Do 3D bym nie walił ani, bo się boję, jak to mogło by mnie zmienić. Często za to walę do javów z tymi kurewkami, co wylądają jak gimnazjalistki, ale to chyba się nie liczy, nie?

Ale czemu Szydło ten

A tym bardziej się nie liczy jeżeli fapiesz do 1000 letnich lolitek.
Ale tak zbsz to loli to zupełnie inna sprawa niz placki imho. O ile nie sa rotoskopowane z prawdziwych plackow.
To tylko rysunki, zadne dziecko od tego nie ucierpialo. Juz nie wspominajac o tym że w przypadku rysunkow wiek to sprawa czysto umowna.

...

sam nie wiem, niech ktoś wyjaśni czym Szydło podpadła albo dlaczego ją zmienili

też mi się tak wydaje, no i 3D lolitki, mnie wgl nie kręcą, wręcz odrzucają, tylko z tymi dwade jest coś takiego, że chciałbym taką żonkę mieć, bo po prostu są słodziutkie. No i pedofili to pociąg do dzieci, przed/na początku okresu dojrzewania, które jest chorym spierdoleniem, a te wszystkie 2D lolitki normalnie są wykształcone, z cip im leci kisiel i mogę też zajść w ciążę. Po prostu z powodu tej ich delikatności i takiego brak skurwienia, wydają i mi się bardziej kobiece (odpowiedniejsze na matki moich dzieci), niż kurwiska i szmaciska, kierujące się egoizmem i hedonizmem, których nie potrafię sobie wyobrazić w roli matek. A zresztą, kto by chciał żeby jego dziecko wstydziło się własnej matki?

>zfrustrowane prawiczki
xd

ale mnie świąteczny klimat ogarnął ehh

hahaahaha looool prawiczki w senise nie robili sesku ruchania xXDDXDXepickieeeeeee

Co było nie tak w Szydłowej?

>tug jesteś pasażerem swojego życia i nie potrafisz siąść za kółkiem

najgorsze że nie będą się wstydzić
normiki upadły ryjem o poziom dna i mułu, ich degeneracja i bezwstyd osiągnęły poziom o którym się filozofom nie smieliło snić.
a że dzieci wstydzą się tego co inne, to jesli ich rodzice będą tacy jak inni to nie będą się ich wstydzić

>które jest chorym spierdoleniem
Otóż nie

Od miesiąca słyszę od Ziemniakiewicza i innych, że właściwie pis wymiótł wszysto i jedyne co mogłoby mu poważnie zaszkodzić to wyjebanie Szydło i zastąpienie ją Panem Kaczką.
No i właśnie wyjebali Szydło.

ale firefox to gówno opinie?

w każdym razie mniejsze gówno od chrom* i innych webkitowych klonów chroma

szydlo stala sie zbyt popularna i jarek sie przestraszyl ze stanie sie jak z duda i zacznie sie przeciwstawiac pisowi wiec lepiej ja wyjebac i wsadzic na premiera czlowieka ktory ma male poparcie spoleczne i bedzie spelnial wszystkie zachcianki jarka ps to prawda

nie argument. chrome działa szybciej, stabilniej i ma lepszy sandbox

ale zastąpili ją Morawieckim

ufff trzeba iść spać w końcu się wyspać
dobranoc anonki~

zero customizacji i chujowy silnik bo w końcu webkit

No tak, takie małe cute stworzenia ale przeciez do prawdziwego dziecka to za cholere nie jest podobne.
Wiecej w tym inwencji i fantazji tworcy niz nasladowania rzeczywistosci zbsz. Kazde loli ktore za bardzo probuje udawac rzeczywistosc jest do bani ze az sie rzygać chce
Mi sie wydaje ze loli (i ogolnie mangi) to taki wyabstrahowany kobiecy seksapil. Kiedyś różni autyści (szczególnie architekci z jakiegos powodu) zastanawiali się czy da sie stworzyc taki sztuczny przedmiot ktory nie byłby kobieta ale pobudzałby seksualnie bo miałby cechy kobiece (krzywizny czy co tam). I nie chodzi tu o imitacje kobiety jak portret czy rzeźba. Im chodziło o to żeby zrobić np. lampkę nocną do której da się walić konia.
Myślę że z czymś takim po części mamy do czynienia w mangach, a szczególnie w ich co specyficzniejszych gatunkach jak loli. Te postacie niby są imitacjami kobiet, ale bardzo czesto ta granica sie zaciera.

nie chce mi się żyć

>budynki w kształcie złych smoków

idź spać to nie będziesz musiał żyć przez kilka godzin

no mniej wiecej o to chodziło, żeby postawic taki budynek od ktorego dostajesz doslownie erekcji ale jednoczesnie zeby nie reprezentowal kobiety i nie siał zgorszenia

przeciez chrome nie uzywa doslownie webkitu tylko swoja wersje oparta o webkit ktora nazywa sie blink

>Podczas spotkania polityków PiS z prezydentem, Andrzej Duda miał zaproponować, by Beata Szydło po rezygnacji ze stanowiska premiera, dostała "na pocieszenie" marszałkiem Sejmu - informuje radio RMF FM.

>O ewentualnej przyszłości Beaty Szydło mówi się od kiedy pojawiły się sugestie, że przestanie być premierem. Mówiono już m.in. o starcie w wyborach na prezydenta Warszawy, teraz pojawił się pomysł, by zajęła miejsce Marka Kuchcińskiego i zamieniła tekę premiera na laskę marszałkowską.

>architekci
niestety INTP tutaj i pomimo iż rozumiem o co Ci chodzi, to nie potrafię zrozumieć takiej potrzeby, po za zaspokojeniem własnej ciekawości czy się tak. Najgorszym jest to, że asburgery dzielą się na INTPów i INTJ-ów i pomimo iż z punktu widzenia normików jesteśmy podobni, to jednak z mojej perspektywy jesteśmy całkowicie różni.
No chyba że ci chodzi o architektów, takich co budują budynki, to wtedy, nawet nie rozumiem, jak możnaby wgl pomyśleć, by walić do czegoś nie związanego z seksem, jak jakaś pierdolona katedra. Można się podniecać tym jak zajebiście jest zrobiona, ale jak ma się walenie konia do ekscytacji?

>architekci
>on myśli o mbti
prawdziwy dupobigmac

Dziwnie się to czyta co piszecie jak się lubi przede wszystkim 3D dziewczynki, a w lolitkach to że je przypominają

pedofil jest kurwa gorszym atencjuszem od pedałposterów bo przynajmniej jak ktoś pedali to można sobie wyobrazić że jest dziewczynką a etn to kurwa hihihi ale bym dziecko w dupala zapioł lol

p-przepraszam, taki urok mojego autyzmu

zostaw go zrozumiwsz

nie ma za co przepraszać anonku

t. pedałoposter
zdychaj kurwo

bo mateusz ma rozgrzebanych kilka projektów z których chuj wyjdzie, i musiałby za nie odpowiadać

a tak - najbardziej popularna postać w rządzie na premiera, a elektromobilność będzie kończył jakiś kozioł ofiarny
>no co no co, plan był dobry, no ale mnie awansowali i musiałem się zająć ważniejszymi sprawami, nie moja wina że minister Kozioł spierdolił końcówkę

t. dzieciojebca

user z krakowa pozna anonow z krakowa

jakość renderowania tekstu przez cokolwiek bazowanego na webkicie to żart
na linuksie jest jeszcze gorzej, a na hidpi to już w ogóle porażka, oczy bolą.
o chińskich/japońskich znaczkach nie wspomnę

Napisałem tu dosłownie jeden post
Chyba że mówisz teżo lolikonach

chuj wie ile was jest

Chce tylko zaznaczyć że nie jestem architektem więc chuja tam wiem. Ale samo w sobie to ciekawe czy da się w jakiś inny sposób pobudzić w człowieku takie uczucia inaczej niż przez to co normalnie uznajemy za seks. A co do potrzeby, to chyba miałoby to jakąś niezłe komercyjne uzasadnienie we wzornictwie przemysłowym

>21:37 na serverze burning legion w wowie
>caly czat zaczyna spiewac barke

>pedofil gorszy od pedałów
No co ty dajesz mati? Co się okaże następne? Że komory gazowe są gorsze od rosołku?

dobry blogpost wowik

pedofil zaraz napisze że och, ach, nic nie rozumiesz w ogóle

hehe ktura godzina

kocham cie wowik

jebany

Ja nie w temacie webkitów sritów, ale nie widze na tych obrazkach roznicy. Ktore to niby te najgorsze a ktore najlepsze?
w ogole co to za przegladarka ta trzecia?

Jak przekazać chłopcom na siłowni że chciałbym ssać im penisy? Jakieś sprawdzone techniki ? ;3

żbsz jestem chujowym atencjuszem chyba najgorszym w nitce
t. pedałposter

obciągnij im tylko tak na żarty i zobacz czy odwzajemnią

Nie ma nic złego w byciu pedofilem

normików zajebałbym

bo nie ma praktycznie żadnej różnicy, tamten user to autysta
>inb4 ojejku jejku literki nie dopasowują się do pikseli

to przybliż sobie. trzecia to Internet Explorer 12.
Chrome po środku ma cienkie literki które fatalnie wyglądają na większym ekranie, osobiście lubię jak FF rysuje czcionki. IE również niezgorszy.

u nas na rajdach barkę śpiewali jak bossa ubili na mythicu, to były dobre czasy

>komuch Morawiecki premierem
NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

Wg to jest piękne. Bo pomimo że jp2gmd i wgl, to jednak tysiące ludzi zna dokładną datę i godzinę śmierci papieża, widziało na youtubie słynne habemus papam i zna wiele faktów z życia Papaja. Mimo iż dużo memów o naszym rodaku go szkaluje, to jednak nikt w to tak naprawdę nie wierzy i postuje gwałcił małe dzieci tylko dla beki i bycia krawędziowym. Nie sądzę, aby Papież patrząc z góry miał to im jakoś za złe, bo wie że w głębi serduszek wcale tak nie myślą. Sam już fakt, że najpopularniejszym, dosłownym Polska: the meme jest Jan Paweł II, jest dla mnie zajebisty w chuj, bo sprawia on że pamięć o tym wielkim człowieku pozostanie w naszym narodzie.

...