/polska/

Edycja Umi

Other urls found in this thread:

lf-oll.s3.amazonaws.com/titles/1730/Chodorov_0126_EBk_v6.0.pdf
youtube.com/watch?v=7kfTuU_GJuc
my.mixtape.moe/sgflvu.webm
kurnik.pl/kalambury/#325
pastebin.com/5LgqXSvp
twitter.com/NSFWRedditVideo

szukam chłopaka

o kurw

jak masz BMI +/- 75 kg, privuj.

też dziś w to grałem, twist z moniką mnie trochę zaskoczył

kutasy...

dokidecja > chadecja

Rin też jest ważna

przypominam że idolki to gówno jebane

mi mówili, że nie bedzie słodko ale spodziewałem sie czegos zupełnie innego
zna ktos jeszcze podobne gierki dla kurwa dzieciaczków? jak wspomniał ten zuch

następnym razem wywal 'plik postaci' Moniki przed rozpoczęciem nowej gry

haha rinchłop

lf-oll.s3.amazonaws.com/titles/1730/Chodorov_0126_EBk_v6.0.pdf

łapcie dzieło shitlibertismu

Kimi to Kanojo to Kanojo no Koi, ale kiedy ostatni raz sprawdzałem nie było angielskiego patcha więc mam nadzieję że znasz się na księżycowych hieroglifach

Grovi oke to też ciekawa euroasia-kim

no mam zamiar tak zrobić oraz zostawić samą monikę też spróbuje
podobało mi się jak zwróciła się do mnie po imieniu(na okienkach dałem sobie zdrobnienie na nazwę konta)

zostaw ją

Hussar memes aside Poland is an average country with a shit ton of problems. Our economy is in shambles. We sold everything that wasn't nailed down to foreign companies for a chance to join the European Union. We have a crushing debt that would take years to pay off. We imported a million of Ukrainians happily depressing our wages even lower. It's not a terrible place to live but a lot of us want something better than a small apartment in a commieblock and used up 20 year old car.

Czy też tak macie, że gdy widzicie Usumi to widzicie też Britnej? :D

>tug od 10 lat nie zmieniłeś domyślnej nazwy konta 'user' co zrujnowało twoją immersję

za jakie grzechy

Small-middle class reengagement it's only question about a time.

za niewinnosc

tsundere to mój wybór
nie żałuje przyjaciółki z dzieciństwa na sznurze i zboczonej nożowniczki, warto było

>symulatory dialogów z wyciętą animką
Co ludzie w tym widzą?

ale te cyferki to wy doceńcie

>animezjeby
>ludzie

anony mam pytanie: czy serwery VPN są podporządkowane X-Y biasing tak samo jak portale internetowe, serwisy i research sites?

no dialogi pewnie
albo animki

ale to może być dodatek do własciwej gry a niekoniecznie gra sama w sobie

youtube.com/watch?v=7kfTuU_GJuc
>nałożnice z Harlemu lepsze

no nie wiem stary ja tam lubiłem grywać kiedys w paragrafówki, te nowelki to w sumie to samo jest

pierdolisz mobage cwelu

I am moving to Warsaw within the next few months to study for 3 years. Any tips? I am currently studying Polish, ale mowię jak dziecko po polsku. But it's a start.

I am looking at finding some work while I study to help pay for expenses. Is this something that is difficult to find? Thanks in advance.

Your are a native speaker. Find yourself some decent job as a English teacher in one of those bilingual schools. There is a shit ton of work in Warsaw for a guy like you.

Co to był za film w którym amerykańska aktorka mówiła po polsku i brzmiała jak Rusinka?

tramwaj zwany pożądaniem

my.mixtape.moe/sgflvu.webm
hnnnnnng

jem ciastko ama

czy to anime jest dobre?

ile ważysz?

chłopaczek? jak nie to nie włączam

naaaaa

nw zbsz

nw zbsz

kurwa ale nudy dawajcie zagramy w kalambury
kurnik.pl/kalambury/#325
kurnik.pl/kalambury/#325
kurnik.pl/kalambury/#325
kurnik.pl/kalambury/#325

Mateusz Morawiecki udzielił wywiadu na Telewizji Trwam. Rozmowa o polskim górnictwie płynnie przeszła w marzenia o "rechrystianizacji Europy".

Kiedy Mateusz Morawiecki w TV Trwam został zapytany o przyszłość polskiego górnictwa nikt chyba nie spodziewał się, jak skończy się ten wątek rozmowy.

- Jesteśmy między młotem a kowadłem. Polityka klimatyczna UE połączona z polityką największych państw świata, w zestawieniu z naszym miksem energetycznym powoduje, że mamy niewielkie pole manewru. Nie możemy powiedzieć Unii, że "nas wasza polityka klimatyczna nie obchodzi" - mówił desygnowany dziś premier.

Za chwilę dodał:

Chcemy przekształcać Europę, ją z powrotem, takie moje marzenie, rechrystianizować, bo niestety w wielu miejscach nie śpiewa się kolęd, kościoły są puste i są zamieniane na muzea. To wielki smutek - stwierdził Mateusz Morawiecki.

A potem znów wrócił do tematu węgla: - Generalnie w zgodzie ze środowiskiem z Górnego Śląska, z Zagłębia odchodzimy powoli od węgla, w tempie, żeby polska gospodarka nie ucierpiała. Niestety UE podkręca cele emisji CO2, zmusza nas do wykonania bardzo dużych modernizacji w naszych elektrowniach i elektrociepłowniach. Tę kołderkę, która jest za krótka, staramy się tak ułożyć, żeby było jak najmniej szkody dla górnictwa i gospodarki - mówił Morawiecki.

O kurwa

jebac tedego i fanow jego

your language is an ugly version of Russian

That's a relief. Is there any inside information you can give me to appear like such a jackass? I'm a pretty polite person and I have studied Polish culture and history and find it very enjoyable and interesting. I just don't want to come off as a loud mouth dickhead to people, I have heard Polish people can be somewhat serious and quiet.

najpierw węgiel i sprzedaż kopalni niemcom, potem Maciereiwcz i wojsko, a na końcu ruchanie przedsiębiorców

od 1 stycznia 2018 jednolity plik kontrolny będzie obowiązkowy dla wszystkich, nawet najmniejszych przedsiębiorców

GRAZYNA JAKIS PAN DO CIEBIE

your mother is an ugly whore

your language is ugly version of catalan

zostawcie teksas w spokoju
to jeszcze dziecko

roluje 6

kek

our language is an ugly version of Spanish, wn

pamiętam jak się smiałem z maxa kolonko gdy mówił na youtubie na kanale maxtv najpopularniejszym kanale informacyjnym co ma tyle subskrybentów, ze ja pierdole
>Stonoga bedzie WIEEELKI albo nie będzie go wcale
a teraz okazuje się, że miał maks racje i już mi nie jest tak do smiechu

opinie?

pastebin.com/5LgqXSvp

What is the best Polish city?
And why is it Stettin?

tombojki to gówno jebane

Mszczonowieścice, Grzmiszczosławice, powiat Trzcinogrzechotnikowo

It's a Slavic thing. Poles open up only to their close friends and family or when their are drunk as fuck. You being from the States will make you a local attraction of some sort. Hang out with your new collage mates and they will accept you pretty quick. Are you going to live in a dormitory or are you renting a place by yourself?

otóż nie

trochę mnie wkurwiłeś żbsz

>It's a Slavic thing
nom jak widze tych kurwa normikow to na pewno cisi i powazni

>Are you going to live in a dormitory or are you renting a place by yourself?

I haven't fully decided yet. I'm a little older. I'm in my mid-twenties so I don't know if I want to share a room with a bunch of teenagers hahaha. Apartments seem rather expensive though, which makes sense because Warsaw is THE capital after all. I know some Polish people from previous travels and they said they may be able to help me find some roommates to share an apartment with. What do you recommend? Any advice you can give me is really helpful because my only experience of Poland was Krakow and the countryside of "Busko" County (not sure how to say this in Polish).

>tfw no Polish gf

ktoś gra tu w gwinta? czy
>karty dla kurwa dzieciaczków

>byń tydzień na nofapie
>zwal z palcem w pupie pod prysznicem
eeeehhhhh

...

Living in a dormitory can be pretty crazy to be honest. Not everyone likes it. You are basically expected to drink all the time. It's party hard day after day. I advice you to rent a room somewhere in Warsaw. There are always some students looking for a flatmate to split the rent. You can look for some offers on olx.pl or otodom.pl.

ja niby, ale mnie wkurwia jak każda inna karciannka
>spróbowałbym tą kartę, powinna kontrować to co spotykam w pytę
>graj kilka dni by mieć na nią walutę

*honk*

fajne to gwinto? zastanawiam czy by nie pobrac

oni wygladaja jak polacy

Rolluje 4 lub 6

pobierz zobacz czy ci sie spodoba

...

>czy potrafisz przeżyć lata rozmawiając z inną osobą ludzką?

Seks
Nie dali mu nigdy
Go

To zdanie nie ma sensu

miał dziewczynę przecież

jeden
ruch mojej ręki dzieli cię
od stwórcy

czina wypierdalaj

DONODNODNDODNODNDURMAAAA

>idz do piekla
>szatan cie rucha w dupe
>czujesz sie jak w niebie
oszukalem system

jestem psychopatom nie odpisujcie do mnie

Ludzkosc zaczyna swoja podroz

najlepszym chyba co zrobil szatan to bylo chyba powiedziec ludziom ze nie istnieje on czyli SZATAN XDD
ale ich oszukał KURWAAA psychipatatopaota

>masturbuj sie
>idz do piekla

>zajeb czlowieka
>idz sie wyspowiadac
>spiewasz chwałe z aniołami w niebie

???????

nie dam się nabrać dupcyperze
jestem mądrzejszy w doswiadczenie

Boga nie ma

>zdajesz sobie sprawe ze wszystko bylo ukartowane od stworzenia wszechswiata
>dox na karola tez
WTF XD

>On zaplanował dox na Karola
WTF ? XD

mam dwie naczelne osobowosci ktore sie przeplataja i wpychaja do mych ust

karol postował dosłownie wszystko na swój temat, szczególnie na /o/
jego doks był najprostszą rzeczą na swiecie

...

on zaplanował to ze sie dzisiaj zabije LOL

why does your language look so retarded