Kurva anyátok

kurva anyátok

Other urls found in this thread:

instagram.com/p/Bcf-ZiygtyR/?hl=hu
youtube.com/watch?v=VdPPdwhICqc
m.youtube.com/watch?v=r_7fWGRwwC0
twitter.com/SFWRedditImages

A te kurva anyád

az előző fonák kurvagyorsan archiválódott, szégyen hől

hogyhogy?

>kéne cuky rendőrnéni aki elvisz

>merkel ezt akarja elpusztítani
megmentheted németország jövöjét ha erre a postára azt válaszolod DÖGÖLJ MEG MERKEL

DÖGÖLJ MEG MERKEL

de mi van ha igazából az összes német a hibás és nem csak merkel?

DÖGÖLJ

MEG

:)

NÉMETORSZÁG HAHAHAHAHAHAA

én anyukád puncusát szoktam elpusztítani, nagyon szereti

#nemmindennémet
goromba
a-apu?

A Palvin erősebb mint az Enzsi?

Enzsi erős

rossz kép, bocsi

barbi is megerősödött a néger faszokkal birkózva
instagram.com/p/Bcf-ZiygtyR/?hl=hu

Esélye sincs a kis szukának a fekete bikák fehérjéjén erősödött Barbival szemben

Enzsi összeroppantja Barbi csontritkulásos koponyáját a combjai között

>azok a szánalmas pálcikák
össze sem mérhetők Barbus csülkeivel

napi emlékeztető

PÉNTEKEN ÉGNI FOG A ZSIDESZ SZÉKHÁZ, RESZKESS, MAFFIAÁLLAM, SOK AZ ÜRES LÁMPAOSZLOP, ÉS KÖTÉL IS VAN BŐVEN!!!

a kegyelemcsapás az lenne amikor eget-földet megrengetve seggest ugrik Enzsi arcára

>fundamentás házalóügynök-fantáziák

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAHHHHHHHHHHHH

inkább a fekete bika faszára

kéne egy komplex felmérés

Barbi vagy Enzsi?
Vitya vagy a Vonat?
anime, videojáték vagy egyik sem?
vidék, főváros vagy agglomeráció?

mit lehetne még beletenni?

>vidék, főváros vagy agglomeráció
Ez alatt azt érted hogy hol szeretnél lenni vagy hogy hol vagy?

sör/bor/pálinka
tábla ahol szarpostázol /ka/-n kívül

barbi
vonat
videójáték
vidék
sör
Sup Forums

Barbi

enzsi
vonat
jácás
vidék
sör
/fit/

Enzsi
Vonat
Egyik sem
Külváros

>sör/bor/pálinka
Igen
/sci/, Sup Forumsdpt

Enzsi
Vonat
Vidya
Kőbánya

hitler vagyok

>arcotok amikor cosplayer csajszi hitelesebb Lara Croft, mint a készülő Tomb Raider film főszereplője

youtube.com/watch?v=VdPPdwhICqc

kisfiam már megint ezen a szar honlapon baszod a rezet hányszor mondjam még hogy puncira vadásszál ne (Te)-kre

Enzsi
Vonat
Animu
Főváros

barbi
vonat
videójáték
főváros
unicum
/his/

Enzsi
Vonat
Egyik sem
Vidék
Száraz fehér
/fit

persze most mindenki vonat de itt lapul a sötétben bújkáló zsidesznyik, éberség nemzettársak!

itt mindenki jobbikos, csak egy darab fidesztroll van

Ráadásul az is lógni fog a lámpavason.

enzsi
vitya
videójátszás
vidék
igen
Sup Forums, Sup Forums, /tg/

Lesz kurva anyátok tali a fáklyás meneten?

adom

az mi?

hogyhogy?

nem értem

a-anyu?

hogyhogy?

Horst Wessel dalt énekeljük majd?

inkább valami 48asat amiben benne van a földesurak felkötése

Minek náci indulót énekelni mikor itt van nekünk az Ébredj, magyar?

m.youtube.com/watch?v=r_7fWGRwwC0
Van ennek magyar változata?

Barbi
Vitya
egyik sem
főváros
bor
Sup Forums, Sup Forums, Sup Forums, /trv/

korcs

nagyon jó!

>Vikike
>polák
Mint a fazekasság

LOL DE MÉRGES A SZŰZKORCS!!!!

MÉG NYOLC ÉV
É
G

nem élitek meg

>valaki korcsnak hívja
>Caps Lock
Fogadjunk hogy borban is Bockot meg Sauskát iszol te görény

fogd be a pofádat
a Sauska kadarkája unirónikusan jó

ezaz alfa ember bora

>nem a bástya
rafcs

Sok buzi nigger.

Na jó erre tényleg nem számítottam. Arra igen hogy letagadod. Vagy felhozol egy vállalható ellenérvet, mert tény, hogy nem minden Sauska bor szar, csak a nagy részük. Ha azt mondod, az alap Furmintjuk akciósan jó vétel, egyetértek veled. Ha azt mondod, a számozott csúcs-cuvéeik nagyborok, rábólintok. Ha azt mondod, a tokaji pezsgőik a magyar élvonalban vannak, nem kötök bele. Erre felhozod a Kadarkájukat. Azt a borukat ami tökéletesen megmutatja, hogy mi is a baj Villánnyal és Sauskáékkal:
>drága
>túlextahált
>agyonhordózott
>nincs terroir jelen benne
>egysíkú savak
>semmi fajtajelleg
>üres
>rövid lecsengés
>tulajdonképpen csináltak egy villányi nagybort abból a fajtából, ami bármire való, csak erre nem
Olyannyira gyűlöletkeltően fos az a bor, hogy szeretném elhinni, hogy csalipostáztál, de ironikus postához képest túl jól beletrafáltál a legaljába. Te egyszerűen zsigerből vagy újgazdag, fesztiválon bekúrós, divatborissza álkifinomult hülye korcs. Élvezd ki amíg a faterod által lenyúlt EUs pénzből Sauskát vedelhetsz, a kötél napján te is lógni fogsz.

kép lemaradt

jó posta

legredditebb posta itt

legújabb paszta

Martin?

Gábor?

Elemér?

ömm sznob geci azért iszol hogy bekúrjál nem tudom a borral miért kell úgy csinálni mintha bármilyen más célt ki tudna szolgálni

hát te itt? kurvajó, haver!
jössz a pénteki lmp-s bebaszászra a bobekba? ott lesz a dorka is ;)

>miért fontos hogy jó legyen az amit iszok, elég, ha kifizetek érte 4000 ftot, aztán már mindegy hogy finom-e, csak a többiek lássák, hogy van egy lyuk a címkén, mert az menő!
Ha valaki sznob geci itt az te vagy család. Nem baj ha a bekúrásért iszol. Az viszont igen, ha a Sauska Kadarka az etalon nálad, okokat lásd a fenti posztomban.

>undarázs nyomorék

igyál etilalkoholt, attól is benyomsz

>bort
>azért hogy bekúrj
ha 16 éves vagy alkesz csöves vagy akkor igen

Hermann úr elengedett tízóraizni és te ezzel pazarlod az 5 percedet?

korcsok

Megavan a buzi nigger

>cigány kurva
>"ROMÁKAT NEM ÁLL MÓDOMBAN FOGADNI"

aktiválta a manduláimat

miért, roma vagy?

nem ez a lényeg

akkor mi?

nem az vagyok akivel vitatkozol, bort max akkor innék ha nincsen más
ott kezdődik a baj hogy minek fizetsz ki 4000ftot valami fosért
abban viszont igazad van hogy az a gyökér valószínűleg nálad is nagyobb sznob
nem azt mondtam hogy az az egyetlen szempont hogy bekúrj te kretén de egyedül a borral kell úgy csinálni mintha nem azért gyártanák már többezer éve mert alkohol van benne hanem mert ez valahogy az istenek nedűje
nem tudom az előző postámból hogy nem sikerült leszűrni hogy nem rajongok a borért te ostoba korcs

a társadalmi egyenlőtlenségek megszüntetése

>implikálni hogy egy cigány fizetne a kurva szolgálataiért és nem verné agyba főbe az aktust követően
fekákkal és egyéb más szubhumánokkal is ezért nem szívesen fekszenek össze a prostik

nem tudja kezelni a nagy cigányfaszt szegény

buzi vagy, van aki söröket kóstol van aki páleszt van aki viszkit, ostoba vidéki tapló bazdmeg

>egy adag Sup Forums zizegőszó-köteg

Nem csak a borral tesznek úgy, mintha az istenek nedűje lenne, főleg mostanában. De kérdésedre a válasz az, hogy sok a szar bor. Nagyon sok. És nem tudnák eladni, ha nem mesélnék be a sok birkának, hogy ez bizony jó. Nem véletlen, hogy karácsony környékén mindig kifogy az összes Bock a Tescoból, pedig már sok éve nem tett le józsi semmi értékelhetőt az asztalra 10000ft alatt. De azemberek emlékeznek, hogy jujj, a bock villányi portugieser az egy CSODA. Faszt. Átbaszás kérem.

Egyébként ritkán költök 1500nál többet egy palackra. Ha pusztán alkohollal számolunk, akkor egy üveg borban annyi szesz van, mint 5 doboz sörben. A sörikéért kifizetsz 200at, ezért mondhatjuk, hogy 1000ftot kiadni egy palack borért nem túlzás. És a boraim nagy része, amit veszek, kb ennyibe is kerül. Drágábbat azért veszek, mert finomabb, én meg szeretem ha jobb. Nem baj ha te mást szeretsz, akkor költsd arra a pénzed.

dehogynem ez a lényeg, cigó vagy vagy sem

jah, láttam egyszer egy prosti adatlapján, hogy "ha barna vagy sárga akkor ne is próbálj meg hívni mert az ember bőrszíne fehér" asszem még angolul is odaírta :D
pedig ez így van

ez nagyon reddit poszt volt
te vagy az aki r/hungaryn úgy csinál mintha itt lenne?

nem járok redditre veled ellentétben

ha ennyire bántja a lelki világodat néhány ártalmatlan szó, akkor minek vagy még itt?

igen ugyanez a sznobkodás kezd sajnos másra is átterjedni mert a borkóstolás már a legtöbb ember szemében szándékos sznobizmus
attól még nem lesz kevésbé igaz hogy mostanában az is nagyon divcsi hogy a világ másik feléből veszel egy túlárazott viszkit hogy tudjál vagánykodni

tessék meg is kerestem neked :D

>ártalmatlan szó
a golyó is ártalmatlan ha nem téged talál el mi?

kekkelek
te valami szarbőrű vagy vagy mi?

igaziból az hogy egy retkes cigány kurva ne tartsa magát többre mint amennyit ér