/polska/

Edycja "Zaczęło się"

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=IKxMTFvo_0s
youtube.com/watch?v=otfYAvJzoRE
youtube.com/watch?v=im6GD5YLzns
twitter.com/SFWRedditVideos

Przed limitem kurawa

>washington post
opinia zdyskredytowana

i chuj. Chce rozkrecic nitke bo martwo jest, a polityczka zawsze dziala

czemu ta dziewczynka tak krzyczy?

bo op gupi nitki robi przed limitem

zaatakuj jedno z nich to wszystkie przylezo

...

smutny jestem
dlaczego bycie smutnym jest takie przyjemne

myslenie o samobojstwie przynosi ukojenie

bardzo niemiło desu

obcy i ufo istnieją nie jestesmy sami w kosmosie

bo jesteś animką robiącą za chujową pensję w nudnej pracy po pierdyliard godzin świadomą bycia chujową w tym co robi

>zablokuj pracę w sejmie
>zachowuj się jak dziecko mimo że przegrałeś w uczciwych wyborach
>przez dwa jebane lata jęcz bez przerwy
>rób wszystko aby zdestabilizować sytuacje w kraju aby tylko dostać się z powrotem do koryta

>czemu poparcie pis rośnie :(?
co ci ludzie mają w głowach, oni nie widzą jak potencjalnych wyborców odstraszają?

a ma pan dowód

>Ziębice: Pociąg POTRĄCIŁ 27-latka. W mieszkaniu mężczyzny znaleziono ciało matki i ranną siostrę
>Szokujące odkrycie w Ziębicach! Policjanci, którzy weszli do domu 27-latka, który wcześniej wpadł pod pociąg, znaleźli tam ciało matki mężczyzny oraz jego ciężko ranną siostrę. Wiele wskazuje na to, że 27-latek najpierw zaatakował swoją rodzinę, a potem próbował popełnić samobójstwo - podaje RMF FM.
Który to, że tam spytam

>chciej zrobić krok żeby wyjść ze spierdolenia
>kolega oferuje ci wyjazd z kumplami do niemiec z okazji urodzin pewnej laski która zezwoliła na obecność osoby towarzyszącej
>laska się robi nieprzyjemna i mówi, że nie będzie brała osoby która jest aspołeczna
trochę przykro no ale cóż

wyliczenia matematyczne

>miliard milardów planet
>ludzie myslą że są sami

kek to tak jak spierdon siedzący w piwnicy dużego miasta

stanowczo ja
pies mi w mordę sra
bólterier

...

ehh nie dadzo takiej z takimi wlosami

ałć, to najbardziej boli kiedy nawet nie udają być mili.
Pamiętam swoją studniówkę a raczej jej brak
>cała klasa ustala że będziemy tańczyć i zrobimy sobie he he filmik, zdjęcia itd
>każdy oprócz mnie i jednej dynamiczki ma parę do tańczenia
>cała klasa mówi że powinniśmy tańczyć razem
>"nie mam zamiaru z tym oblechem tańczyć!"
>mtg
nie poszedłem na studniówkę a dynamiczka jakiegoś Oskarka z innej klasy wzięła, jeden plus to że klasa mi dupy nie zawracała z
>czemu cię poszedłeś na studniówkę?
dobrze wiedzieli czemu
CHOCIAŻ!
jak pod koniec 3 klasy już mieliśmy ostatnie spotkanie wychowawcze to dynamiczka podeszła i przeprosiła za to ba nawet mnie przytuliła (mój pierwszy raz)
powiedziała że niby ją chłopak rzucił wtedy i była zła i się wyżyła na mnie a nie powinna itd.
generalnie nie wierze że sama z siebie to zrobiła tylko dziewczyny z klasy jej kazały

eh

lol chociaż sam jestem przystojny i loszki sie slinią na mnie to współczuje żbsz

bym jej splunal w ryj za takie cos

jak przestać siętrząść ze stresu

>jak skrzywdzić anona 101

generalnie w szkole sredniej lochy miały dosłowne gówno zamiast mózgu i chyba każdy tutaj mial z nimi jakies przeżycia

Niemiła sytacja tubionest, ale nic nie straciłeś, studniówka jest przereklamowana.

próbowałeś byc pszczoło?
winduj troche i każda locha twoja

dlaczego one są takie niemiłe dla nas? przecież nic im nie zrobiliśmy

jaka beta pizda z ciebie, matka cie od urodzenia soja karmiła?

bezstresowe wychowanie, tacy ludzie wyrastają jak nowobogaccy rodzice wychowują córkę księżniczkę której pozwalają na wszystko

bo sobie pozwalacie

>po tym wszystkim poszedl na studniowke
szanuje anona ja bym nie poszedl

>oni byli na studniówce
ja pierdole z kim ja tu siedze
kto /truspierdon/ hir

nienawidzę tego uczucia gdy po odrzuceniu robię miliard kroków w tył od społeczeństwa, nie chcę być samotny a nie mam już siły się starać

naucz się czytać debilu, user nie poszedł

ale paradoks fermiego

ja nie poszedłem bo byłem w techbazie i w klasie byli sami chłopacy a spoza klasy nikogo nie poznałem bo niby kiedy

bylem. dziewczyna, ktorej nigdy nie widzialem zlala mnie dwa dni przed. Dzien przed inna sie zgodzila

to może nie trzeba było być oblechem?

ja, przewodnicząca i jeden dudebro próbowali mnie namówić, ale byłem uparty i nie poszedłem

grałem w wolfa ET ja moja klasa miała studniówke

>oni nie rzucili szkoły przed studniówką

normiki

>przewodnicząca
było powiedzieć że pójdziesz tylko kiedy zatańczy z tobą
rachu ciachu user mistrz podrywu tutaj

>oni nie rzucili szkoły przed egzaminem gimnazjalnym

normiki

>oni chodzili do szkoły
normiki

nie obrazaj, jestem bardzo zmeczony

nie bo ruda, wszyscy dobrze wiedzą, że rudzi ludzie nie mają dusz

>nie bo ruda
debilu mogłeś marcheweczkę rozdziewiczyć

>oni się nie abortowali pępowiną
normiki

>zjadłem całą paczkę jężyków

Przecież rude najlepsze

Rude są najpiękniejsze.

...

ja próbowałem
ehh pierwsza próba samobójcza jeszcze przed narodzinami

eh anoni czemu musze być taką pizdą
własnie miałem kompro z 2 sebkami i tylko stałem obsrany nic nie powiedziałem a pomogła mi starsza pani ehh
do tego jeszcze nie mogę przestać o tym myśleć

zielonostrzalkuj

mow co sie stalo

lmao anonki właśnie z ziomeczkiem kroiliśmy jednego frajera ale jakaś babcia powiedziała żeby go zostawić bo on ma autyzm

WYPIERDALAJ MITOMANIE

HAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHA

>chciej pograć w em em o
>ma jakiegoś botnetowego anticheata
eh

ehhhhhhhhhhhhhhh anoni
youtube.com/watch?v=IKxMTFvo_0s

znaczy to kurwa nic takiego w sumie ale
>wracaj do domu autobusem
>jakis seba pyta sie czy tym autobusem dojedziemy do X
>patrze na niego ryj łysy, odzież patriotyczna i do tego tatuaże na mordzie xD
>w chuj zmęczony dzisiaj byłem i nie chciało mi się z nim gadać odpowiedziałem tylko ironicznie "tak"
>seba mówi że tamta pani mu powiedziała że jednak tym busikiem tam nie dojedziemy
>to ja mu mówie że w sumie nie wiem żeby już sie odpierdolił odemnie
>yyyy kwii to co kurwa mówisz tak
no i sie skończyło że w 3 minuty mnie nazwał inteligentem, że sie chuja znam na życiu i czy się kreuję na pedała xD (dłuższe włosy mam)
posyłam buziaczki dla starszej pani co powiedziała sebkom że mają już wysiadać na tym przystanku jak chcą tam trafić a jak wyszli cali zadowoleni to gada do koleżanki że w sumie nie wie i zrobiła to tylko żeby mi dali spokój

>pic
>opinion

sam się prosiłeś debilu

cyli okazales sie troche chujem

ale bym cie kopal po ryju za takie cos

zostawcie go

Znaczy nie wiem pewnie troche zasłużyłem no ale kurwa skoro już się dowiedział od tamtej starszej pani jak tam dojechać to po chuj mnie męczy

youtube.com/watch?v=otfYAvJzoRE
AOTY 2018 nadchodzi

ehhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh anoniiiiiiiiiii
youtube.com/watch?v=im6GD5YLzns

>zachowuj się jak chuj
>lol czemu się mnie czepiają
zamiast powiedzieć że wybaczcie ale nie wiem to jak typowy chuj metal z długimi włosami starałeś się być krawędziowcem

kurwa jestem tu po akceptacje a nie żebyście jeszcze wy mi dokuczali

>odpowiedziałem tylko ironicznie "tak"
cała moja sympatia po stronie seby

Jak ja nienawidzę takich ludzi
Żyć mi się odechciewa

Boję się nawet miłych ludzi, ale jak mam do czynienia z takimi to się czuję jak ludzkie ścierwo przez dłuższy czas

idź do fryzjera brudasie

Znaczy do tego mam dosc wyjebane na seby ale fakt że sytuacja miała miejsce w autobusie i to nie tylko do mnie się przypierdalał ale jeszcze do jakiegos starszego pana (wyszło z kontekstu jak do mnie mówił i się odwrócił obok i powiedział "jak ten typ") to było niezręcznie w chuj jak wszyscy musieli tego słuchać a trochę osób było

frajerzy nie dostają akceptacji, zachowałeś się jak chuj, gdyby się czepiali do ciebie nawet gdybyś kulturalnie powiedział że nie wiesz to wtedy byś dostał akceptacje brudasie jebany
idz tnij włosy jak normalny mężczyzna
założę się że pewnie jeszcze szkielet lanklet

>idz na autobus
>sebek sie pyta czy dojedzie do swojej miejscowosci
>nie
>okay dzieki stary
>jedz autobusem
>widzisz znak z napisem na ktorym widnieje miejscowosc o ktorej mowil seba
>smiejesz sie sam do siebie
ale nie ja m-musze byc madry przy innych i edgy :--((

ta jasne, nie zmieniaj teraz swojej historyjki, jestes chujem i zasługujesz aby ten Seba ci butem po ryju przejechał pedale metalowcu

>Kuc

Jak byłbym na miejscu seby, to nawet jak byś mi dobrze powiedział to bym ci wyjebał tak dla zasady

Nie jestem kucem
włosy ledwo do ramion

kurwa beka z was że bronicie jakiegoś śmiecia sebixa żeby tylko dojebać anonkowi, pewnie jeszcze ironicznie lubicie faszyzm wy chuje

postowanie jako inny user cię nie uratuje zjebie pedale metalowcu

>dojebać anonkowi

Jak on sam się prosi o wpierdol

>Sebix McWpierdol pyta o kierunek
>"przepraszam ale niestety nie wiem"
>ok dzięki i tak ziomeczku

czy to było takie trudne? Pewnie ten metalowiec ogląda Ryszarda i Mortira

jakie kompro śmiecia metalowca AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHA

bycie lankletem metalowcem jest ok, sebix zgoda że śmieć jeśli chciał się rwać do bitki za coś takiego, ale żbsz to 'ironiczne' dawanie złych wskazówek to nie jest taki super pomysł

>sebik pyta się jak człowiek czy dojedzie gdzieś
>user chce go w chuja zrobić
no nie wiem jakby sebik zawołał do niego ej pedale jedzie ten bus to xyz to jeszcze może byłbym po stronie anona

należy mu się

zetnij włosy, pedale

Kurwa zmęczony byłem i zdenerwowany jestem pizdą totalną denerwuję się w takich sytuacjach i mówie cokolwiek

TEZ MAM WLOSY DO RAMION I LUBIE SIE PRZEBIERAC W DZIEWCZECE CIUSZKI I MAJTECZKI W PASKI ZEBY MI BYLO WIDAC TAKA BULWE HEHE
I POTEM IDE DO KIBLA I SOBIE WKLADAM PALCE W DUPE I SOBIE WYOBRAZAM ZE MNIE STARY FACET RUCHA TAM I MI MOWI ZE JESTEM JEGO KURWA

nie udawaj jak on jest niewinny, zamiast zachować się jak człowiek jak piszę to idiota starał się być krawędziowym intelektualistą bo he he sebix głupi chuj nie to co ja he he

to się kurwa odpowiada że nie wiesz debilu
nosz kurwa zawsze udawaj jebanego turystę/przyjezdnego jak ktokolwiek pyta, dosłownie podstawy życia w mieście

lubię was anonki, prawilne chłopaki frajerów tępicie jak jakiegoś widzicie. Powiem ziomeczkom żeby was nie kroili na mieście

fakty sa takie
>sebek jest pizda i jebac go
>jestes pizda i jebac ciebie
dziękuje

w naszych czasach to sie takich delikwentow pakowalo do bagaznika i wywozilo do lasu