/polska/

edycja nocna prawacka

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=yAJ7kwTlRqA
youtube.com/watch?v=F8laMm-YyLY
youtube.com/watch?v=5RJDfEslRxg
twitter.com/SFWRedditImages

>postowanie w dzień
>same prawiczki abu abu nie dadzo

>postowanie w nocy
>każdy user mówi o swojej gf

skłania do myslenia

czemu oni tak mówią o naszym premierze?

zw ide ruchac sie z moja gf (2D)

spellforce 2 i 3 to chłód czy smród?

grałem w jedynke tylko

bo w dzień dziewczyna czas zajmuje więc w nocy można dopiero z anonkami postować

a opinie o niej?

nie pamietam bo dawno bylo a nie konczylem

ty kurwa bezużyteczny chuju

zostaw go

wybacz anonku ja w to gralem jakies 11 lat temu a to tak od chuja ze z kodami albo se loszki ladne robilem w kreatorze postaci kurwwa ale kiedys bylo

nie kurwa

to po co w ogóle o tym wspominałeś, pewnie nawet nie grałeś tylko sobie w chuja lecisz żeby dostawać (You) bo jest druga w nocy i nie masz co robić tak jak ja

hello is this a poland girl

why do you want to know

sorry we no speak chinese

gralem przysiegam tylko no ja tak kiedys gralem w gry ze na kodach i bez jebania ale potem mi przeszlo

and a chink chong to you too japanese friend!

...

chuju
przestań szkalować nasz naród

wy wszyscy po prawej ja po lewej

proste, normiki w dzień są w robocie / spędzają czas z rodziną

zły napis na koszulce

są dwie wersje
wow! i ouch!

...

No i co anonku podobało ci sie to houseki no kuni czy nie i czemu? Miales powiedziec.

...

uwu owo uwu owo

kurwa anonki gram sobie teraz na kompie bo wreszcie czas dla siebie ale stukaniem w klawiaturę obudziłem kruszynę i wkurwiona przyszła i powiedziała że mnie zabije bo o 6 wstaję, muszę isc spać elo

kurwa anonki gram sobie teraz na kompie bo wreszcie czas dla siebie ale stukaniem w klawiaturę obudziłem chłopaka i cały w skowronkach przyszedł i powiedział że mnie kocha po czym się pocałowaliśmy i idziemy teraz spać

...

właśnie to robimy :3

z czego to jest pedały?

nie wiem user

instaluje właśnie age of empires 3 opinie?

tydzien temu z plytek na lapku zainstalowalem i nawet nie wlaczylem

dobra spadam na /d/

/d/ ma to do siebie ze przecietny odwiedzajacy spedza tam 30 sekund w tym polowe na znalezienie obrazka

może ty

nie, ja przecietnie w ciagu dnia spedzam tam 2 minuty przez to ze wchodze około 4 razy w ciagu jednego

ti ef dabylju noł bi ef

ale mam ochotę ucałować chłopaka ech

No to go ucaluj glupiutki

Ech anoni teraz rano to ciemno jest i mam stracha chodzic na busa

pizda

No wiem

Kiedy brakuje snu, człowiek zaczyna pierdolić.

ehh anoni nie wyspałem się

"NBP i KNF rozpoczely kampanie ostrzegajaca przed ryzykiem inwestowania w kryptowaluty takie jak Bitcoin, Litecoin czy Ether"
Hmm what did they mean by this?

zebys sluchal madrzejszych

bo to bańka i nie chcą wspierać potem debili którzy dali się w to wciągnąć bo hehe inwestycje praktycznie bez ryzyka a ci się hajs podwoi :^)

>Pójdź spać po 3
>Obudź się wyspany o 7:40
>Godzinę przed budzikiem
O chuj chodzi?

rozjebany zegarek biologiczny
wlasnie dostalem spamowego maila o tytule
>From: "iFOREX /o2"
>Subject: Bitcoin przekroczył wartość 15,000 USD! Rozpocznij handel na bezpłatnej platformy iFOREX

Będziesz potem zdychał za 4-5 godzin

spałem 9h i nawet się nie wyspałem, do tego dzwoni mi w uszach, ehhh
a trzeba na zajęcia ruszyć dupsko

>zapisywanie obrazków _sample z Danbooru

prawo > lewo

i tak robię sobie drzemkę każdego popołudnia

youtube.com/watch?v=yAJ7kwTlRqA
ech

o jak miło

Roll dla 53

Zdechł i dobrze

KURWAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Kek

ale kompro cwela

debilu

D-dajcie mi spokój.........

ale nudy

>Morawiecki senior po expose syna. "Małe dzieci - mały kłopot, duże dzieci - duży kłopot"
> On był bardzo rogaty chłopaczek - mówił w TVN24 Kornel Morawiecki o swoim synu, świeżo zaprzysiężonym premierze. Dodał, że Mateusz jako dziecko "nie był jego marionetką", więc nie będzie też marionetką prezesa PiS.

postujcie czego słuchacie

Szumu wentylacji i tvn24 z telewizora za szafą

youtube.com/watch?v=F8laMm-YyLY

dejcie piątek

>tvn24

>zrobcie miejsce dla patrycjusza
youtube.com/watch?v=5RJDfEslRxg

>monstercat

...

elo, co zjesc na sniadanie?

Moi Przodkowie (umyślnie z wielkiej)

>MMXVIII za dosłownie III tygodnie
>ty dalej jesteś żywy
to nie tak miało być

DAJCIE MI TAKOM

Widzę że mamy tu anona o wyrafinowanym smaku

bardzo ładna zuszku

jem wlasnie batona

ZESRALEM SIE I SMIERDZI XD
ZESRALEM SIE I SMIERDZI XD
ZESRALEM SIE I SMIERDZI XD

...

byłem w tym wątku

K U T A S Y

mamuśki

ej moze mi tu ktos wytłumaczyc po chuj wlasciwie dodali w javie 8 lambd? w sensie widze jakies tam korzysci z ich uzycia ale straszny sie robi burdel robi w tym jezyku, na poziomie koncepcyjneym co przyswiecalo tworca?

sranie z dupy do mordy

doslownie zadne praktyczne powody temu sluzyly. Musieli przebudowac wiele rzeczy zeby to wjebac i do tego zubozyc zmiany. Jedynym kryterium bylo to zeby jezyk nie odstawal od nowych jezykow dla sojowych chlopcow typu Ruby gdzie w jednej linii pisze sie polowe programu.

>Musieli przebudowac wiele rzeczy zeby to wjebac i do tego zubozyc zmiany
rozwin prosze

>jeszcze środa czwartek piątek
zajebcie mnie

juz nie pamietam. Cos z interfejsami czy abstarkcyjnymi klasami im nie pasowalo do nowej koncepcji a chcieli zachowac backward comp wiec zrobili lambd jakies dziwadlo, ktorego nie rozumie do dzis. Mam wyjebane, bo nikt powazny nie napisze rzecz ktora bedzie miala problemy z wczesniejszymi wersjami. O to pytaja tylko podczas interwju
Ksiazki juz przerobiles?

bo niektóre rzeczy z lambdami można zapisać dużo czytelniej. Implementacja niektóych wzorców również robi się trywialna. No i anonimowe implementacje interfejsów byly dość upierdliwe, a obecnie się ich nie pisze.

Warto również zauwazyć że operacje na strumieniach są 'leniwe' - dopiero ostatnia, terminalna powoduje obliczenie czegokolwiek. Takie podejście ma zalety z punktu widzenia wydajności, operacje na dużych strumieniach dają się również (dzięki użyciu lambd) naturalnie równoleglić. Jedna rzecz, którą powinni byli zrobić a nie zrobili, to dodać operacje przyjmujące lambdy bezpośrednio na List, Map i Set, bez potrzeby wywoływania stream().

ale pisałeś coś kiedyś w jakimś języku z lambdami, czy nie, bo nie jesteś sojowy?

też jestem ciekaw

co ty pierdolisz? po to żeby zachować backward comp i nadal mieć lambdy dodali defaultowe metody do interfejsów, bardzo fajny feature pozwalający na jakąkolwiek ewolucję np. kolekcji. A co do zrobienia z nich 'dziwadła' - możesz o nich myśleć po prostu jako o skróconej notacji dla niektórych anonimowych klas.

ale piecze cwela-lambdarza. Idz kurwa robic strzalki jak debil

>Ksiazki juz przerobiles?
powoli sobie czytam, duzo rzeczy sobie notuje w zeszycie, podstawowka tier ale lepiej dzieki temu zapamietuje i zawsze sobie na szybko moge wrocic do wszystkiego