Kurva anyátok

kurva anyátok

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=inrmpQKQVuo&
twitter.com/NSFWRedditImage

lusta szarmagyarok basznak felkelni

Bernd dögölj meg

azon vagyok

mi a baj mesélj

ma van az utolsó vizsgám, szart se aludtam és most itt rinyálok egy általam ismeretlen embernek

4.40kor keltem picikuki

én meg mint írtam faszt se aludtam egész éjjel

tanulj te korcs

Jó reggelt :D

emlékeztető hogy ne legyetek dagadt korcsok

emlékeztető hogy a sufnibuzik faszt akarnak, ezen a képen is több a kigyúrt férfi mint a nő akiket állítólag meg akarnak kefélni

sportoljatok korcsok

>azra gondoltam
Kibaszott vidéki korcsok

mi a faszról beszélsz te megvadult köcsög?

Arról, hogy a vidéki szubhumánok képtelenek magyarul beszélni

>képtelenek magyarul beszélni
>szubhumánok
minő irónia

>szubhumán észlelve

>azra
ilyet ki a faszom mond

Mi ez az örjöngés itt korán reggel?

a kora reggeli őrjöngés
segít felébredni

ánonka látott valamit fészbúkon ami annyira megzavarta hogy muszáj volt ideszarnia a frusztrációit

na tesik, béen tegnap """megvallotta""" nekem, hogy a járai márkos sztori nem egészen úgy történt, ahogy először előadta nekem vasárnap, valójában odáig nem is eszkalálódott a dolog, hogy a srác elkísérje metróval majdnem hazáig, és a béen fejében sem fordult meg, hogy haza menjen vele, mert már a necc partyban lekoptatta: mikor a márk odahajolt hozzá, hogy lesmárolja, ő előhúzta a telefonját és megmutatta neki a háttérképet, amin történetesen én szerepelek, ezzel tudtára adva, hogy foglalt

mennyire hihető, hogy vasárnap dühében úgy gondolta, hogy jó ötlet lesz lódítani, tegnapra pedig a lelkiismeret furdalása miatt kikívánkozik belőle a sokkal ártatlanabb igazság? én elküldtem a faszba, mondván hogy nem érdekel mi történt, mondhat nekem bármit, nem fogok jobban hinni az újabb és újabb változatoknak, mert még ha a második sztori is az igaz, az elsővel kapcsolatban akkor is hazudott nekem, csak hogy féltékennyé tegyen, ami kurvára nincsen rendjén

Hát igazából ha úgy történt, ha nem úgy történt, elég ostoba dolog amit csinált, az én bizalmamat biztosan aláásná.

sose derül ki az igaszság, a szellemileg labilis nőstényed kármentést végez mivel nem jött be a blöff

rühellem az ilyen picsákat amúgy akik bulizgatni járnak de azért ott van pasika a telón és hisztiznek ha nem velük foglalkoznak, ilyen nőszemély sose lesz a gyerekeim anyja, na mind1 szar a ribancod szerinted de ha neked ez kell

ez most ki a faszomat érdekel?

ki az a járai márk?

Szidó szépfiú akik kakkukkolta ánont

Nap kérdése: Ánon hogy talált rá a hekkerre akit Sup Forums néven ismernek?

Pálma úrnőnk beavatott az anime rejtelmeibe és magamtól megtaláltam. Emlékszem, hogy kurva sokáig nem értettem semmit, ami ezen az oldalon történt

sg fórumról találtam ide 2009 körül

maximum rák

Dobd a picsába, ha egyszer hazudott, ezután is fog, az tökmindegy, éppen melyik verzió hazugság, vagy hogy mennyire
Ez a "féltékennyé teszem, hihi" mentalitás meg alapból infantilis, tinédzser romkomokból kinőni nem képes, erősen piroszászlós jellemre vall

De igaz

hát én nem basznám ki csak ennyiért, de érezze, hogy most nagyon elbaszott valamit és neki kell tepernie hogy jóvá tegye

egy haver mutatta még 2006-ban
(kösz Jocó)

megfürödtem 1 hét után és még a körmeimet is levágtam
ezért hány jófiú pont jár?

egyedül azt nem feltételeztem az animekorcsokról hogy ratyadék nyárbuzik lennének
öld meg magad

ki a faszom az a pálma?

semmi, majd ha megismétled holnap meg holnapután is kaphatsz egy csirkefalatot

szerintem az a hangyafejű jelmezes lány akire csokó nyáladzik

de most nem fogok fürödni egy hétig

Kérlek részletezd a problémád, mert nem értem.

akkor nincs csirkefalat és jófiú pont se

akkor incs falat

akkor kapjátok be

a te redvás pöcörődet?
nem hinném

nem hinni kell hanem tenni

fürödj meg
vágasd le a hajad
rakd rendbe a szobád

Ha logikusan nézed akkor a nők rendkívűl undorító teremtmények. Egyszerű sperma edények egy halszagú lyukkal ami havonta egyszer egy hétig vérzik és azzal a szájjal eszenek amivel vizeletet és gecit nyelnek le és még erre fel el is várják hogy megcsókolják őket. Nem is beszélve arról a pillanatról amikor lekerülnek róla a ruhái és minden vonzereje és misztériuma elszáll és nem marad ott semmi mást mint egy ideges félszeg szexuális segédeszköz asszimetrikus mellekkel.

Nem emlékszem már, valahol láttam neten, hogy az igazi fenegyerekek a fórcsen Sup Forums-re járnak, és ránéztem
Amikor a Jessi Slaughter dolog, meg operation Sup Forumsipolar ment akkor már itt voltam, szóval 2010 nyarán lehetett

azt meg mégis miért tenném?

JÓ POSTA

Borotválkozz is meg

hogy megismerkedhess egy helyes lánnyal és végre csinálhass unokákat szüleidnek, te hálátlan korcs

>helyes lánnyal
fúj nem, lásd

unmemetikusan /r/Sup Forums miatt jöttem ide

>mgtow korcs detektálva

egyik részét sem tudod cáfolni

szabad babát csinálnom a helyeskével ha nekem rózsaszín a mellbimbóm neki meg inkább barnás?

Rátázzátok

asszem ázsiában az a mondás hogy a sötétebb bimbójú lányok ribancok

Ebin facebook mímoldalak nyomain találtam ide úgy másfél éve

ez hől

>átírja a theater-t hadszíntérre
autizmus/10

RÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ

szó szerint én hől

*Though he was immediately rushed to the hospital...
Nem "Thought"

Ezt a Paradox-szal beszéld meg

nekem nincsenek pszichológiai problémáim csak ronda vagyok
szar érzés

én ronda vagyok és pszichológiai problémáim is vannak

szószerint játszhatatlan

gamestar forum, 2008 tájékán

Elért már vajon a kurva anyátok az sg gumiszoba szintjére?

>Ha logikusan nézed akkor a nők rendkívűl undorító teremtmények.

Miért a logika mércéje szerint vizsgálnál egy olyan entitást, ami nem feltétlenül a logika szabályai szerint viselkedik?

>Egyszerű sperma edények egy halszagú lyukkal
>el is várják hogy megcsókolják őket.

Nem várják el. Ezen felül ezek túlzottan általánosító kijelentések és erős párhuzamot vélek felfedezni a turbófeministák nyelvezete és ezen írás között. Mindkettő túlzóan, kifordítva mutatja be a másik nemet, és már csak a nyelvezete miatt nem lehet komolyan venni. Az ő szemükben a férfiak is undorítóak, megvetendőek.

>Nem is beszélve arról a pillanatról amikor lekerülnek róla a ruhái és minden vonzereje és misztériuma elszáll
>szexuális segédeszköz

Miért tekintesz a nőkre szexuális segédeszközként? Ők is emberek, bármennyire hihetetlen. Ugyanazok a vágyaik, szükségleteik mint neked, csak más (hol jobb, hol rosszabb) módszerekkel próbálják élérni. Igen, a társadalom (főleg a férfiak) sajnos hajlamos arra, hogy misztikummal tekintsen rájuk, de ez felesleges. Mint minden eleinte ismeretlen dolgot, a nőket is fel kell fedezni. Az ismeretlen félelemmel is eltöltheti az embert, mert az evolúció során sokszor az ismeretlen veszélyt jelentett. A félelem könnyen vezet ilyen íráshoz.

Szerintem vagy nem ismered a női nemet, vagy negatív tapasztalataid vannak. Ha az előbbi, akkor csak bátorítani tudlak, hogy fedezd fel őket. 21 évig 97% női többségű közösségből jőve állítom, hogy nem misztikus lények, és sokszor logikusabban cselekszenek egyes férfiaknál.

Ha az utóbbi, akkor gondolj bele, hogy nem minden nő olyan. Helyesen érzel dühöt iránta, de helytelen a dühödet a teljes női nemre irányítanod. Ha azt teszed, nem vagy jobb a turbófeministáknál, akik az egész férfinemet utálják, mert 40 évesen egy férfi se tekinti őket nőnek.

konkrétan ez

...

a duplák igazat beszélnek tesik

Bázisolt laci

a postázok vannak olyan gyökerek
nem csodálkoznék ha lennének itt páran közülük, mondjuk úgy tudom, hogy egy részük magyarchanen van
ez a generál inkább a humiarira hasonlít ami az általános fórumokon közt volt

menj aludni Dorka

>írni egy pasztához egy 2x olyan hosszú választ
a megtestesült 'tizmus

A parasztság nem állandó állapot. Amúgy egyetértek. Így legalább történik is valami a fonálban

hú te aztán egy nagyon érett gondolkodású fiatalember vagy, biztos sokra tartanak az embertársaid

youtube.com/watch?v=inrmpQKQVuo&

ÚJ VIDI

én már csináltam ilyet várva a felszabadító szovjetetek de sajnos kikaptak úgyhogy gyorsan visszanyergeltem fasisztának, aztán rájöttem teljesen felesleges az eglsz ugyanis ha lerohanod először sógorokat, aztán cseheket, jugókat (na it már jönnek a szövik), románokat, akár az egész világot meghódíthatod

én nem játszottam ezzel a játékkal, (más Paradox-termékekkel igen) de mi a fasz, hogy az elején van annyi hadsereged / nyersanyagod, hogy ezt meg tudd tenni?
a történelmi hűséget legalább az elején meg kéne tartani

osztrákok nagyon gyengék, a világ meg elnézi
viszont van sok gyáruk, amit aztán használsz a csehek ellen, miközben tolod a sok turulus újoncot a darálóba

ja meg lehet kereskedni és van egy kis plusz kőolajad ami nem kell mert tankod nincs és nem is kell

ratyi

összetettségben hol van ez a játék a Vic2-höz képest? az a kedvenc Paradox játékom
ha nem európai országot választok, (és nem is Usa / Japánt) akkor van értékelhető játékélmény?

a vicky nem összetett és ez sem az, én nem venném meg újra, a hoi3 jobb

Mióta kijött a kieg már nem olyan könnyű, mivel a kezdő pártot átváltották fasisztáról semlegesre (mondjuk az abszolút hülyeség, a Függetlenségi 48-as a kormánypárt, és Horthy a vezetője), úgyhogy nem lehet szabadon hadat üzenni már az elején, plusz lefegyverezve meg egy új Trianon debuffal kezdesz amik miatt nehezebb felépíteni egy korai hadsereget, amíg a megfelelő fókuszokat ki nem fejleszted
Kőalajat meg úgy emlékszem nem volt valami sok, inkább alumíniumból volt annyi ami kb. az egész világ fogyasztását le tudná fedni

>összetettségben hol van ez a játék a Vic2-höz képest?
HAHAHAHAHA
sehol kb.
eléggé könnyen emészthetőre csinálták
ha nem olyan országot választasz ami aktívan részt vett a háborúban akkor kb semmi
pár tucat órát el lehet vele lenni de megvenni biztos hogy nem éri meg

kösz tesik, hát akkor szerintem letorrentezem, hogy milyen, nem veszem meg egyből

persze, egyértelműen kalózkodd le először, sőt
paradox játékért nem éri meg pénzt adni, legalábbis a stratégiaiakért, max ha már kijött az összes dlc

Régebben volt egy weboldal ahova felrakták az új south park részeket egyből miután kijöttek a vito felirataival. A linkek között ott volt bármilyen magyarázat nélkül hogy Sup Forums. Rákerestem hogy mi az és azóta itt lógok, olyan 2006-2007 körül lehetett.

hogyhogy?
nem mindegy mikor veszed meg? A dlcket úgyis külön kell megvenni

>max ha már kijött az összes dlc
valóban zseniális ötlet többszáz eurót kiadni egy túlszaturált játékért
szerintem pont úgy van maximum értelme fizetni ért ha megveszed az alapjátékot amíg viszonylag új aztán fizetsz azokért a dlckért amik tetszenek

A sziszi szójafiúk a paradox autizmus szimulátorait nyomják, míg a magas teszto alfa bikák total waroznak lmao

fogadok valami buzi warhammer nyomorék vagy, rohadjon ki a belük