/ex-yu/

Milena Ćeranić izdanje

youtube.com/watch?v=Nh2-8KOdJo0

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=AAwecGrW6is
youtube.com/watch?v=XJLyNQgUPes
youtube.com/watch?v=G4EDVO-CPSE
informer.rs/vesti/politika/361025/blic-ustase-prete-vucicu-u-predsednistvo-stiglo-skaradno-pismo-iz-hanovera
youtube.com/watch?v=oVCR8O3xSkk
nuclearsecrecy.com/nukemap/
youtube.com/watch?v=dOak8-7zhC4
youtube.com/watch?v=jKtcs-QVBGA
rs.n1info.com/a238022/Vesti/Vesti/Vucic-sa-Putinom-u-Moskvi.html
magazin-tabloid.com/casopis/?id=06&br=403&cl=06
twitter.com/NSFWRedditGif

pesma godine

Bas lepa pesma

svidja mi se ova pesma.

The best

Milena je daleko bolji pevac od vecine ovoga sta danas mladi slusaju, iako je medu prvima snimala duete sa reperima i mc-jevima lepo je da se vraca ovom tipu pesama koje ipak traju duze od ovih danasnjih. Lajk od mene.

Znači Hitčina.

milena je prelepa posebno u spotu kad glumi normalnu curu a jebala vas amaterka dejana eric milena i ne zna za nju hahaha

Hit u najavi

bravo milena super pesma i spot jedva čekam da skinem pesmu.

Da nije lijepa nebi ni usao na video

youtube.com/watch?v=AAwecGrW6is

plakem

svaka castt

Topcina!

Ma sve sto ona snima je “hiticno” samo sto mi, “ljudi,” ne znamo da postujem ovoliki kvalitet od pevaca pa pesma ce pasti u zaborav. Samo napred Ceranicko, stize i tvoje vreme...

youtube.com/watch?v=XJLyNQgUPes

Kemal, Dino Merlin, Balasevic ... e to je muzika

Konacnooo

youtube.com/watch?v=G4EDVO-CPSE

A Bozic je, a kao da nije...

Najjaci je spot

e to je bila zemlja, Jugoslavija, kakvu muziku smo imali, kakve filmove, fabrike su radile, sada bi mi srecni odlazili na posao, imali prijatelje, devojke, zene, decu, imali bismo sve

Razvaljuje hit bravo

fina je baš

Koliko je popravila pevanje,svaka čast...a glas u ovoj pesmi joj je prelep..

Ovo će biti MEGA HIT !!! premočna balada....BRAVO za Milenu ! bolje od dvadesete gazim !

KIDAAA! BRAVO MILENAAA

25

Lajk pa slusam

Убиј ceбe.

Ljudi slušaju hrvatske nerep pjesme??Kako šta ne kužim, nikad mi se to nije sviđalo bleh

It’s depresija time!Just miserija, bol bol hhahahHAHAHA jeben život

informer.rs/vesti/politika/361025/blic-ustase-prete-vucicu-u-predsednistvo-stiglo-skaradno-pismo-iz-hanovera

Moramo da branimo gospodina Vucica jer tako branimo i Srbiju!

Gnoseološki ležaj trlja nos bol bol bol bol

Zašto?

Sere mi se

singlici - kuvam kaficu
duplici - spavam
46 - obucem hulahopke i slikam se

VIDI MI TROJKE
ili možda ne

>Ronnie O'Sullivan izgubio od John Higginsa 5:0 u frejmovima
>5:0 u frejmovima
>5:0
Ronnie, jebem ti mater!

Šta?

>paz' sad ovo
>u cetvrtini finala
>u cetvrtini
>cetvrtini
Ronnie, gepekovacu te!

Žalosno ali jebiga

Pijem /ex-yu/ kaficu, gledam snooker, ne vjerujem i jebem mater Ronnieu O'Sullivanu.

youtube.com/watch?v=oVCR8O3xSkk

Bazirani Zarkovic se ispishao po senkama nad balkanom

Nije tajna da je u Srba postojao običaj, ili se bar tako priča u narodu, da je svekar prvi morao “da proba“ snajku. Ono što je manje poznato je razlog za tako nešto.

Za ovaj običaj svakako ste čuli u poznatom romanu Borislava Stankovića “Nečistoj krvi“, a vodi poreklo još od vremena slovenskih zajednica, a poznato je pod nazivom snohačestvo ili snohačenje.

Snohačenje smo nasledili od Južnih Slovena, postojalo je od 1878. godine, pa sve do povlačenja Otomanskog carstva s Balkana 1912. Međutim, potpuno je iskorenjeno tek krajem Drugog svetskog rata.

S kolena na koleno!

Taj neobični seksualni običaj bio je rasprostranjen kako u području Pomoravlja, tako i u vranjskom području, gde se prenosio s kolena na koleno.

U Pomoravlju je snohačenje utemeljeno ženidbom maloletnog dečaka, još uvek nesposobnog za seksualne odnose s odraslom devojkom. U tom slučaju otac deteta je obavljao “bračne dužnosti” sa snahom sve do sinovljevog polnog sazrevanja.

Običaj su praktikovale sve društvene klase, od najnižih do najviših, a neretko se dešavalo i da snajka ostane trudna sa svekrom. Snohačenje niko nije smatrao grehom, pa čak ni mladi muškarci čije su žene spavale s njihovim očevima, jer su i oni ponavljali ovaj običaj kada su odrasli.

Lol epski raid

šta ne, pusti nas da se malo zabavljamo i mi smo ljudi

Zaječar je objektivno rupa

u hrvatskoj su mali gradovi predivni
tipa koprivnica, pozega, virovitica, bjelovar, samobor
je li tako i u bosni i srbiji?

versace versace jebem ti mater

Titoisti i komunjare su najveci olos u Srbiji,zato ako oces da glumis nekog Partizanovca slobodna se ti seli za Istru.

ja samo znam da je Smederevska palanka mnogo lep grad iako mozes da ga obidjes za jedno 2 sata,ne znam za ostale.

ja sam se odusevio bajinom bastom i okolinom, ocekivao sam rupu a docekala me je neverovatna prirodna lepota

dan

Imate jednu sovjetsku nuklearnu bojnu glavu RS-12(SS-4) od od 2300 kilotona.
Gdje ćete ju baciti?

nuclearsecrecy.com/nukemap/

Htio sam Berlin, Jew York ili London ali evo:

baci na Suboticu ionako ovde ima previse Madjara i Hrvata

sybotica je zapravo najcistiji deo sr*ije


nema juznosrbijanaca, nema albanaca, nema srmdljivih kosovara

>subotica
uživaj u radioaktvinom kruhu iz vojvodine

ubi se ciganko

...

...

bacirani ćoćko de su emisije de su rantovi svi željno iščekujemo

dobro jutro jugoviči.

hahaha koja ludnica

sad sam bacio na zajecar i samo 140 000 zrtava sa onom ruskom najjacom

Kamen bi zaplakao! Pogledaj te ovaj predivan ples.Da ti srce prepukne!
youtube.com/watch?v=dOak8-7zhC4

hmmm... fashington, london ili buxelles? mislim da ovo prvo

videlo se iz aviona da su navijaci pokusali da pokrenu napad na vucica na poslednjem derbiju ali im nije uspelo jer i dalje ima rodoljuba u policiji koji su sprecili haos

...

novinari su zbilja šaka jada ako je ovo vijest

t. dragan j vucicevic

чeтникe и ycтaшe cвe caм их изpoкo

Srpska (antisrpska) opozicija trazi pomoc i od ustasa da bi izveli pakleni plan i ukrajinski scenario na ulicama, u sredu su pokusali i spreceni su, videcemo kako ce se stvari razvijati dalje.

najjaca srpska rep pesma/e

youtube.com/watch?v=jKtcs-QVBGA

krindz

jebeni crvati ne umeju ni da iskucaju jebeno pismo, jos plus i reddit spacing lmao

Ipak i dalje ima Srba u policiji iako i dalje ima poneki zuti sljam zaostao iz vremena dosmanlija koji radi na rasturanju drzave.

kaj nije ono u s partizanom zbog neisplaćene love od transfera a ovo par debila poslali poruku koju su iz nekog razloga (kod nas je bilo raznih pizdarija oko granica kada se god htlejo skrenuti pozornost s sporih promjena u sudstvu i zaknonodavstvu) ovaj put pustili u javnost?

da je bar ovo kaj si ti rekao. treba neki građanski rat dbi
i ja želim neki ovdje

ljevica i demkorati s jedne strane, desnica s druge, a ja u sredini kao atesitički kapitalistički rasistički krvnik koji se polako rješava udbaša, orjunaša, cigana, partizana, lažnih branitelja, lopova i ostalog polusvijeta. samo bi ih otimao malo po malo i fino u spalionicu ili u gnojivo i u šumu u dubok grob

zar nije bilo hrpa bugara na tekmi isto? 50?

>lažnih branitelja
lol
pa svi "branitelji" su lazni jer nisu nista branili nego otimali ono sto je srpsko

>orjunaš priča
i ti si na popisu dbi

Ne, to je bila jasna akcija protiv Vucica, pokusavaju na sve nacine da destabilizuju Beograd pred izbore u martu opozicionari koji su pred velikim porazom na gradskim izborima.
Misle da ako uzmu Beograd da ce lakse srusiti Vucica i destabilizovati drzavu da bude ponovo pijun u rukama amerikanaca.

zašto onda ne stave neku aferu u novine?
ovo je glupo ko kurac, i krajnje neuvjerljivo
a ovo sa pismom je lakrdija, svaka vlada dobiva 10ke ovakivh pisama tjedno i idu ravno u koš za smeće

samo ORJUNA bajo moj
ORJUNA (Organizacija jugoslavenskih nacionalista) je bila politička organizacija koja se zalagala za ideju da južnoslavenska plemena čine jednu, jugoslavensku naciju. Osnovana je 25. januara 1921. u Splitu pod imenom Jugoslavenska napredna nacionalistička omladina a ukinuta poslije uvođenja Šestojanuarske diktature 1929. Posjedovala je vlastitu paravojnu organizaciju koja je tokom 1920-ih na ulicama tadašnje Jugoslavije vodila sukobe sa hrvatskim nacionalistima i komunistima. Najsnažniju podršku je imala u Dalmaciji i Sloveniji, odnosno krajevima koji su se smatrali najugroženijim od italijanskog iredentizma.

Pokusavali su ali u roku od sat vremena bazirani politicki analiticari poput Andjelkovica i Krstica razotkriju te lazne afere na Hepiju i Pinku i do kraja dana se vec zaboravi sta je pisalo.

>Organizacija jugoslavenskih nacionalista
OVO

>ponovo pijun u rukama amerikanaca
>ponovo
ahahahaha ubij se botino
u tim trulim rukama ste cvrsto jos od 5. oktobra

rs.n1info.com/a238022/Vesti/Vesti/Vucic-sa-Putinom-u-Moskvi.html

Vucic je najveci protivnik americke spoljne ekspanzivne politike i duboke drzave koja i dalje kontrolise ambasadore i to se videlo puno puta.

To je bila samo panel diskusija sa Klintonom i da si malo bolje slusao tu diskusiju video bi kako je Vucic hrabro ali kulturno osudio Klintonovu politiku prema Jugoslaviji devedesetih.

Dobra analiza

da toliko je osudio tu politiku da je suradnika u zlocinu uzeo za savjetnika
vidi se da ga cisto boli kurac inace nikad ne bi priustio ovakva ponizenja za srbiju

Botu dosadni ako ne odes odavde ima da te doksujem i da prosledim tackastom tvoje podatke

Naduvaj mi jaja i ti taj tvoj topli brat tackasti.

>on misli da mi vec nismo doksovali sve zutace sa sajta

magazin-tabloid.com/casopis/?id=06&br=403&cl=06

verujem da je istina sto pise ovde

...

>Povodom Vučićevog gostovanja u Njujorku važno je napomenuti da je on 19. septembra imao pregled u klinici Mayo. On boluje od sarkoma pelvis (sarkom karlice). Inače, lečio se u Royal hospital u Londonu, imao je metastazu na debelom i tankom crevu, ali je injekcije dobijao od izraelske firme Tadiran, koje su zaustavile napredovanja kancera creva. Aleksandar Vučić se danas leči od sarkoma karlice. Lekari tvrde da se krajnji ishod bolesti može odložiti za dve godine, primenom najskupljih terapija. A Vučić nemilice troši pare na lečenje. Reč je o stotinama hiljada evra i dolara. Svetski državnici koji primaju Aleksandra Vučića preduzimaju sve mere opreza i zaštite, izbegavajući da se više ljube sa Aleksandrom.

lmoa bukvalno boluje od guzobola

Crnkinje su verne, strastvene i dobre domacice. Cene porodicu, vole decu i uvek ce biti prava muzevljeva desna ruka.
Srpkinje godišnje naprave jedan genocid nad srpskim narodom abortirajući jedan Leskovac godišnje.
Srpkinje ne žele da rađaju decu, srpkinje vas odbijaju, friendzonuju, ponižavaju.
Dosta je bilo! Crni andjeli vas čekaju...

>Baza kresnuo trandzicu neku a ja i dalje nisam
Okrutan svet.
Treba nam komunizam ponovo da svaki muskarac dobije svoju slatku trandzicu za kresanje.

>Vučić je orgijao i sa šeikom iz Ujedinjenih arapskih emirata Muhamedom Bin Zajedom. Engleska štampa opisuje ovog šeika kao čoveka koji boluje od sifilističkog ludila, što se moglo videti i na snimcima prilikom njegove posete Vučiću, koji je bio oduševljen.
kek

Jebo je Likanu, debelog trandzu koji je odvratan i koji 20 godina skuplja trandzovane iz provincije kod njega u Zemunu i podvodi.

smiješno na prvu, al iskreno, dost pošteno

bazirano, kao i Lapot

sta mislite zasto ne vucic otiso na kubu, to mu zadnju trzaj da se izleci

otiso kod doktora raula kastra posto mu ocigledno doktor alen azaric nije pomogao

>According to T. R. Georgevitch (Đorđević), writing in 1918 about the eastern highlands of Serbia, in the region of Zaječar, the killing was carried out with an axe or stick, and the entire village was invited to attend. In some places corn mush was put on the head of the victim to make it seem as if the corn, not the family, was the killer.