/polska/

Edycja wypierdalać

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=1rBhPCVtS_0
my.mixtape.moe/pxstgt.mp3
youtube.com/watch?v=vn9mMeWcgoM
youtube.com/watch?v=uqJHoZBJYxI
twitter.com/NSFWRedditGif

Should I learn Uzbek?

samochodzik miec do zabki dojezdzac nim chciec

Rozpoczynam dyskusję

>tug nawet na /polsce/ cie nie chcą

chciałbym mieć autko i jeździć nim w nocy po autostradach i drogach szybkiego ruchu ale mnie nie stać

>ojciec chce się zatrudnić w tej samej fabryce smrodu co ty
dosłownie wywróćcie moje gówno do góry

ale byla zabawa wczoraj na siekierze

to ten słynny polski despotyzm

opowiadaj kubuś

chyba nepotyzm

współczuję anonku. typowa fabryka smrodu na 3 zmiany praca?

zamykam dyskusję

na 2

opinia o przejmowaniu się opiniami innych?

jebią mnie ich opinie

chuj mnie to

nie warto

youtube.com/watch?v=1rBhPCVtS_0
a jednak idolmaster > love live

opowiem jak wroce przy overwatchu teraz wychodze na miasto do restauracji bo glodny jestem

>do restauracji bo glodny jestem
z kim ja tu siedze

lubię święta ale nie lubię jakichś głupich zadań wokół świąt typu mycie okien

>on ma okna w piwnicy

nie postuj ćwoka

>dzielenie się opłatkiem

>on mieszka w piwnicy
dobrze że nie na strychu hehe

>sikanie do zlewu

lubię jak sąsiedzi patrzą jak żonę gwałcę

odjeb sie

>hehe user no to życzę ci żebyś dziewczynę znalazł i żebyś w końcu poszedł do pracy

>n-nawzajem

...

my.mixtape.moe/pxstgt.mp3
nuta

>dupa jest do srania a nie do rucha-

uuuufffffffffffffffff

>żebys został dobrym gojem
czego sie spodziewać o chrzescijańskiego swięta

spoko opcja czego chcesz, to tak jak mieć pisuar tylko w domu

>oni chcą zdychać sami na starość

>oni nigdy nie ruchali dziewczyny na biurku
beka z was

>oni chcą dożyć starości
co jest fajnego w cierpieniu i patrzeniu jak ci się ciało rozkłada?

obrzydliwe

jezus chrystus cię odrestauruje po tym jak zdehniesz

ups haha a majteczki gdzie :^)

>wigilia klasowa
jak mnie to wkurwialo kiedy musialem isc hehe idz user integruj sie z klaso nie siedz caly dzien w pokoju :^)))))

co jest fajnego w zajebaniu się?

U mnie na wigiliach klasowych najlepszą zabawą było przypalanie sobie palców świeczką

graliście kiedyś w Twistera ze swoją dziewczyną?

ale jesteś zjebany

>a majteczki gdzie
W DUPIE

take my money, poland

danke schon

>go fuck yourself
chętnie.

z kim?

tak ale tylko nago i szybko się znudziliśmy więc zaczęliśmy się na nim ruchać

o kurwa diabeł
Już to zrobiłem lol

>integruj sie z klaso
w sumie tylko życzenia były takim czasem integracji potem szło się siedzieć i gadać z kumplami mirkami

jak myślicie, kanna wie że ta dziewczynka się w niej kocha i bezczelnie to wykorzystuje?

>kumplami

Kanna to chłopak

grałem, ona chciała
ładne cyferki

miałem erotyczny sen z udziałem mojej kuzynki dzisiaj

tylko poker rozbierany

ps. skończyło się tak że przeruchałem ją zupełnie nagą, a ja nawet nie musiałem spodni i koszuli ściągać tylko wystawiłem chuja przez rozporek

>nie miałem kolegów w szkole

trzeba było iść do technikum zamiast liceum
technikum to wylęgarnia spierdonów

żbsz wygląda na takiego średniowiecznego mnicha któremu dobrze

byłem w technikum potwierdzam

o chuj Yukari będzie w nowej bijatyce

patusów*

byłem w liceum i nie żałuję

chuj z nią
ważne że futo jest

ja strasznie żałowałem że nie poszedłem do technikum na studiach bo wydawało mi się że byłbym lepiej przygotowany itd ale potem miałem okazję wejść w interakcję z paroma osobami po technikach i porozmawiać o tym jak wyglądała nauka w tych ich szkółkach i teraz niczego nie żałuję

Byłem w liceum z samymi dynamicznymi ludźmi

nie wiem po chuj doremy dali do aocf

liceum to mem jebany dla anona. same banany i oskarki dosłownie było nas 2 spierdonów na całą szkołę

a po jakich technikach jesteście?

ja tam lubię smugacza w czapce

mechatronik here, nie polecam

robiliście roboty?

nieironicznie to smużenie o jedyna rzeczy, którą o niej pamiętam

I co, jak tam było? weź coś zazielonopostuj. Napisz czego się tam nauczyliście, czego mieliście się nauczyć a czego się nie nauczyliście, jakie zajęcia były itd

informatyk

jak wyżej ten sam request co tu

>będzie Aniela
o jak zajebiscie

technik robienia hałsu tutaj 8)

ALE NUTA
ło ja pierdole

pisze z restauracji zaraz skladam zamowienie

oslo opinie o byniu spierdolonym bananem

ten user chyba jest jednym bo idzie do restauracji jak jest głodny pewnie warszawka tfu

dajcie mi jakąś nute

wroclaw hir ale jest user z warszawy od burgerow za 50zl

youtube.com/watch?v=vn9mMeWcgoM

youtube.com/watch?v=uqJHoZBJYxI

wroclaw to fajne miasto czy nie

Pierwsze dwa lata to była czysta teoria plus rysunek techniczny, gdzie moja klasa szła podstawą programową że najpierw rok rysowania ręcznego a potem kreski w autocadzie (podstawa zmienia się co roku). Niby mieliśmy coś tam zajęć praktycznych z cyklu oscyloskop ale dalej nie wiem jak to chujstwo działa nawet. W trzeciej klasie najwięcej praktyki było, bo przez rok raz w tygodniu przez cały dzień zajęcia + miesiąc praktyk na końcu. Z zajęć to pamiętam, że najprzyjemniejsze było lutowanie chociaż to były takie proste układziki i z 6h siedzenia 4h spędzało się na wylutowywaniu rezystorków z układów robionych już przez kogoś albo szukania mikroprocesora który ma chociaż połowę nóżek bo szkoły nie było stać na kupienie nowych części. cd

>miej te same zajęcia co w licbazie + jakieś podstawy Excela, elektrotechnika i układy cyfrowe
>czasem zajęcia na kompach kilka godzin pod rząd na których przeważnie grało się w CS-a
czasem uczyliśmy się czegoś nowego
>potem poszedłem na egzamin zawodowy >dostałem tytuł technika który i tak mi jest niepotrzebny bo poszedłem od razu na hehe studia
w sumie zmarnowałem rok czasu ale klasa trochę patologiczna i robiła czasem gównoburzę na zajęciach więc śmiesznie było
lepsze to niż jakieś banany oskarki liżące dupę nauczycielom i chodzący z karynami za rączkę po korytarzach

Parzyste wale drzemkę
nieparzyste nie

dodam jeszcze że patusy nigdy mnie nie gnoiły co najwyżej żartowały ze mnie i było też dość sporo takich spierdonów z którymi się kumplowałem

Inne zajęcia to robienie na frezarkach/tokarkach gdzie poszedłem raz, nauczyłem się jak działa i już więcej nie przychodziłem bo to było stanie przez wszystkie godziny i na przykład frezowanie tego co na płatnych kursach spawania zrobili. Jeszcze było coś z pneumatyką i stycznikami ale to nie pamiętam nawet. W czwartej klasie przyszedł czas nas sterowniki gdzie u mnie w szkole mieliśmy ze dwa tygodnie na sterownik bo uczyliśmy się około 6 różnych.
Duży plus to jak user mówi
śmiesznie było przez większość czasu i spanie na lekcjach raczej problemem nie było no i 51% frekwencji w 4 klasie więc mogłem napierdalać w gi*rki dużo.

a jak z matma i fizyka? porzadnie was tam przynajmniej wyuczyli?

no to z czym tu w ogole rownac liceum przy technikum to mem jebany

...