/polska/

edycja chomika

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=3KTB5_DRQ9o
100pompek.pl
100pompek.pl/powyzej-60-pompek
medium.com/matter/youre-16-youre-a-pedophile-you-dont-want-to-hurt-anyone-what-do-you-do-now-e11ce4b88bdb
youtube.com/watch?v=frfsFqi7G5U&index=3&list=PLE27cc3VCkWf3a7jHZoPZigN-NNA05lc6
twitter.com/SFWRedditImages

Wytłumaczcie mi terapeutycznego żyda
Co ja mam tam robić?

>tfw no bf

BOŻE TY KURWO NIEBIESKA CZEMU NIE URODZIŁEM SIĘ W CYBER PANKOWEJ PRZYSZŁOŚCI GDZIE SEKS ANDROIDY ISTNIEJĄ I SĄ TANIE

tyle zrobilem

to że tobie się wydaje że jesteś od nich mądrzejszy, nie znaczy że tak jest. Z ich perspektywy to ty się zachowujesz jakbyś myślał, że jesteś mądrzejszy od profesora.
Twój stary
>zamoczył chuja i wychował syna
>utrzymuje rodzinę
>wybudował dom
A Ty jesteś spierdoliną, szukającą akceptacji i rad życiowych na forum obrazkowym dla innych spierdolin, co nawet studiów skończyć nie umiała. Znaj swoje miejsce psie i słuchaj ojca.

>nie dadzo bladego shut-ina

ale se zrobilem toscika z mozzarella buffalo o kurwa

Nie postuj jej już.

T E L E G O N I A

>A Ty jesteś spierdoliną, szukającą akceptacji i rad życiowych na forum obrazkowym dla innych spierdolin, co nawet studiów skończyć nie umiała. Znaj swoje miejsce psie i słuchaj ojca.
O KURWA
takiej projekcji to jeszcze w tych nitkach nigdy nie widziałem

skończcie forsować te szmaty

bo byś nie umiał jej docenić, gdyby była wszechobecna przez całe życie, a tak za 10-15 lat prawdziwie docenisz nastałe czasy

>Your score: 187 CPM (that is 37 WPM)
>Your score: 201 CPM (that is 40 WPM)
>Your score: 186 CPM (that is 37 WPM)

I tu pisałem trochę szybciej niż zwykle

wpm'y to mem.
przecież nie jesteś stenografem (oni w ogóle nie używają takich klawiatur alfanumerycznych do pisania jak my, tylko fonetycznych z tylko paroma klawiszami) że musisz szybko pisać bo coś przepisujesz
zazwyczaj jak cos piszesz czy programujesz to przecież masz pauzy wynikające z tego że musisz się zastanowić co chcesz napisać, przemyśleć treść pod kątem merytorycznym, sprawdzić w źródłach itd czy z tego że musisz się zastanowić jak zredagować tekst
programiści czasami napiszą 1.5k linijek kodu dziennie a kiedy indziej 15, wkładając w to tyle samo pracy (500/dzień to taka dobra długodystansowa średnia, ale to też bardzo zależy od tego co robisz)
są badania wykazujące że liczba wpm nie ma związku z szybkością produkowania tekstów.

A propo
youtube.com/watch?v=3KTB5_DRQ9o

Bardzo dobra gierka

user od ojca tutaj (odpowiadałeś komuś innemu)
Czemu mam się swoich rodziców słuchać skoro nawet nie zadbali żebym wyrósł na normalnego człowieka?

>CHRUM CHRUM KWI KWI
>TWÓJ OJCIEC CAŁE ŻYCIE GÓWNO PRZEWRACAŁ I DO KOŚCIOŁA CHODZIŁ
>WIĘC TY GO SZANUJ SPIERDOLNIE KWI KWI BO
>CHRUM CHRUM NIGDY NIE OSIĄGNIESZ TYLE CO ON KWI WI

...

kto user debil tutaj

>(oni w ogóle nie używają takich klawiatur alfanumerycznych do pisania jak my, tylko fonetycznych z tylko paroma klawiszami)
Codzienne przypomnienie że nie istnieje polski stenograf maszynowy

374-74

dobra kurwa skończyło się. dzwonie do szpitala powiedzieć im że podpierdoliłeś zwłoki z prosektorium

Ale to i tak przeszkadza jak wolno piszę z kimś na czacie

przypominam że naukowcy odkryli iż Polacy są biali

18s.pl/dobry-blog/czym-jest-telegonia-i-dlaczego-dziewice-sa-tak-cenione/

mi natomiast przeszkadza jak ludzie robią z czatu sraczkę ścianotekstu

czuję tak zwany skin-hunger danoni

jak z kims czatuje to zawsze pisze 2-3 moze 4 slowa i wciskam enter, opinie?

>no i potrafię zrobić parenaście pompek naraz,
wut
Parenaście to bardzo mało, ludzie jak są w formie to po 100 na raz robią. Kiedyś dociągnąłem do 110, ale dzisiaj zrobię max +30.
pompki to bardzo fajna rzecz, bo rozwijają wiele partii ciała jednocześnie i dobrze wpływają na sylwetkę (a o to ci przecież chodzi). Mięśnie ci za bardzo od tego nie spuchną, ale będziesz wyglądał znacznie lepiej, szczególnie twoja klatka piersiowa. Protip taki, że nawet jak jesteś gruby to będziesz dobrze wyglądał robiąc ogólne ćwiczenia na sylwetkę. A dużo łatwiej jest trochę poćwiczyć niż zmienić cały lifestyle i zrzucić kilkadziesiąt kilo

ja online z nikim nie piszę oprócz was bo się boję

bedziesz smieciu jebany atencyjny postowal ta kurwe w pudelku przez caly rok?

ocb z tym memem bo mnie troche na polszy nie bylo

pokaż mi tytuł naukowy tej julii bo sie co nie wierze

>Parenaście to bardzo mało, ludzie jak są w formie to po 100 na raz robią.
Ale w tym momencie to kardio, a nie ćwiczenie siłowe.

eh no to przeszedłem kotora eh

mój stary zamoczył chuja jak miał 34 lata, rodzinę utrzymuję ja z matką, kamienicę wybudowali zatrudnieni janusze w latach 90
jedyne co mu zawdzięczam to wspomnienia wpierdolu i blizny które mi po tym zostały, bo gówno jebane z niego a nie wzór do naśladowania

i jak tam podobal ci sie?

just man up

moja dziewczyna zawsze płaciła za siebie, więc nie byłem beta-providerem

Coraz czesciej jak przegladam polske mam uczucie deva vu, bylem wczesniej w tym miejscu

>płaciła
A jak jest teraz?

doslownie ja teraz

czemu nie bylo inby na plugu wczoraj

haha lol epicki mem deja vu kocham eurobit raning in da najnts noł łan slip in warszawa xdddd

czy ja gdziekolwiek implikowałem że mu nie wyjebałem? wyjebałem jak przegiął i zaczął matce grozić, od tamtej pory trzyma pysk na kłódkę

wyzej na ulicy?

teraz jest z oskarkiem

kek

przestan narzekac, ludzie maja gorzej

hehe ktura godzina

polska a panowie i panowie

Czemu?

dzieci w afryce nie mają co jest twoje problemy są niczym

sekunde za pozno, kompro

a tu jest taki program dla domatora który chciałby samemu dociągnąć do 100, używałem, polecam:
100pompek.pl

Tylko że na początku zobacz sobie na yt jak powinna wyglądać prawidłowa pompka, poproś kogoś żeby przyjrzał się z boku jak ją robisz, czy może sobie po prostu nawet nagraj bo pewien jestem że samemu będziesz to robił źle

to co wkleiłem wyżej nie oczekuje że codziennie będziesz robił serie po 100, tylko żeby tak ci ułożyć program żeby być w stanie zrobić 100. Normalnie u końca programu robisz serie po 20-40, z pojedyńczymi końcówkami po 60. Patrz:
100pompek.pl/powyzej-60-pompek

I to ci pozwoli na raz zrobić setkę w jednej serii.

bo ją zbiłem raz

no całkiem spoko chociaż już pod koniec mnie nudził bo walka to i tak tylko klikanie ataku, więc się monotonnie zrobiło

ściągam sobie dwójkę, chociaż nie wiem czy od razu będzie mi się chciało grać

>:01
debil jebany

polecam the restored content mod

medium.com/matter/youre-16-youre-a-pedophile-you-dont-want-to-hurt-anyone-what-do-you-do-now-e11ce4b88bdb
polecam przeczytać

Czemu?

to coś zmienia? bo nigdy nie grałem to nie chce sobie niczego jakoś zjebać modami

ale bym sie pobawił czyimś siusiakiem

>warszawa
za kazdym razem

weź mój, i tak mi się do niczego nie przyda

coś taki negatywny anonku

wstawia do gry wyciete sceny i lokacje ktore zostale wyjebane przez tworcow, rozgrywka i fabula sie nie zmieni

bo miałem wrażenie, że mnie za mało szanuje

a, to spoko ogarne sobie

/polska/ to stan umysłu

Fajnie, będe mógł zrobić 100 pompek, ale jak mówiłem, po pewnym czasie to już kardio. Ja chcę móc ciężkie rzeczy podnosić.

tl;dr

Tak tl;dr, w 2D jest w porządku?

lol

Skad miałeś takie wrażenie? Przezywała Cię? W takim razie trzeba było ją rzucić i poszukać innej albo popracować nad zachowaniem dominacji (bez bicia).

>weś spierdalaj aśka co ty robisz

Jest sporo różnych wariacji pomki, możesz robić z nogami powyżej rąk na przykład.

>bicie kobiet
szkielet wojownik powstaje

i teraz ci ta ręka uschnie i na chuj ci to było

maurycy
co ty tutaj robisz o 5 nad ranem

coś mi odjebało

IM A RIDER
SUPER RIDER
youtube.com/watch?v=frfsFqi7G5U&index=3&list=PLE27cc3VCkWf3a7jHZoPZigN-NNA05lc6

Święta, święta i po [spoiler][/spoiler]wietach.
Teraz czekać na Walentynki.

W takim razie ten sam efekt osiągnę wyciskając na klatę.

widziałem identycznie dzisiaj na mieście tylko facet był czarny

szanuje user mocno, kurwy trzeba lać po ryjach

Zostaniesz moją walentynką user

>maurycy
Ale zjebane imię

Ale mam ochotę na McChickena anonki ja pierdolę jutro idę do maka

jak na walentynki nie bede mial gf to zrobie beta powstanie

ja to bym się popłakał jakby mnie user uderzył, bo pewnie silny jest

Jasne, ale zabierzesz mnie do kina .OK ?

no wtedy jeszcze chodziłem na siłkę

Kompletnie inne ćwiczenie, ale w pewnym sensie masz rację. Tylko że będziesz musiał wychodzić z domu, a wtedy mogą cie wyjebać z klubu anona za normiczenie.

O, właśnie ja tak robiłem bo to wbrew pozorom najłatwiejszy rodzaj, w sensie nie dlatego bo fizycznie jest łatwiejszy, tylko dlatego że w ten sposób najłatwiej jest nie zjebać postawy. Ale na początku robiłem klasyczne.
Ale powinno się niby robić różnymi stylami, z różną szerokością rozstawu rąk, z nogami podpartymi lub nie, z podniesionym podbródkiem lub głową w linii prostej z kręgosłupem, z podpórkami do pompek lub bez, generalnie żeby pokrywać jak najwięcej różnych grup mięśni.

No, tutaj już nie pomogę.

tak, a moje ostatnie oszczędności wydam na naszą romantyczną kolacje :3

po kij ci inne grupy mięśni
klata i biceps, reszta nie jest ważna

ech śni mi się czasem dalej ta moja była locha